Jump to content

מכבי ת"א למאור בוזגלו: אתה לא מתאמן הערב

Mushon_11

Recommended Posts

בסוף שבוזגלו יפרח בהפועל ועוד בדרבי חס ושלום אנשים פה יתאבדו על השטויות שהם דיברו פה

כוס אמק,שימכרו לחו"ל,חסר איזה קבוצה בלגית שתרצה אותו?

מי שראה עכשיו חדשות הספורט

וראה את מר איווניר מתבטא ואומר

"גווארדיולה במסיבת העיתונאים הראשונה שלו, אמר שרונאלדיניו, דקו ואטו הולכים הביתה" וכולם הבינו על מי הוא רומז

קופמן: החלום שלך זה לבוא ולהגידשגם במכבי חמישה כוכבים הולכים הביתה? אז הוא ענה אולי

אז קופמן אומר נו כן או לא? אז הוא אומר אולי..שלא יוציאו אותי שקרן.

יבוא אחד שיגיד שהפולטיקיאי המושתן הזה לא מעורב ולא מתסיס את גולדהאר להעיף את בוזגלו ממכבי

הבן אדם הזה לא מסוגל להתמודד עם כוכבים, אז הוא זורק סיסמאות וקלישאות מיושנות ולא קשורות.

אם הוא משווה את עצמו לגוורדיולה

הבן אדם הזה הוא הראשון שצריך ללכת הביתה.

חחחח אז עכשיו ברור לנו שמוטי לא רוצה את מאור.

גם גווראדיולה פתח את הדרך שלו בבארסה במסיבת עיתונאים שבה הודיע שרונאלדיניו עוזב. חחחח איזה צחוקים

לא זכותו של מאמן לא לרצות שחקן בקבוצה?

מה עשיתם מבוזגלו, אם איווניר חושב שהוא לא טוב למכבי אז שילך.

ולמי שחושב שמדו זה אחד מהשחקנים שאיווניר רוצה להעיף,

"במסגרת הקבוצה שהיתה, להאריס היה קשה לבוא לידי ביטוי. שי דברים שהוא טוב בהם ויש דברים שלא. כמו זה שהוא לא מהיר ולא נייד, אבל יש לו יכולת עצומה לנהל משחק, לסכן את השער להשאיר שחקנים מול שוער. בעונה הבאה מדוניאנין ייראה אחרת, כי סביבו יהיו שחקנים שישלימו מה שחסר לו. מה יקרה אם תהיה עבורו הצעה מאירופה? זה לא תלוי בי, אלא רק בגולדהאר. מבחינתי יש להאריס תכונות של שחקן מצוין ובראש שלי, כפי שאני רואה את הקבוצה בעונה הבאה, סביב חבורה של שחקנים צעירים יש לו מקום של מאסטרו שינהל את הלהקה".

ולמי שחושב שמדו זה אחד מהשחקנים שאיווניר רוצה להעיף,

"במסגרת הקבוצה שהיתה, להאריס היה קשה לבוא לידי ביטוי. שי דברים שהוא טוב בהם ויש דברים שלא. כמו זה שהוא לא מהיר ולא נייד, אבל יש לו יכולת עצומה לנהל משחק, לסכן את השער להשאיר שחקנים מול שוער. בעונה הבאה מדוניאנין ייראה אחרת, כי סביבו יהיו שחקנים שישלימו מה שחסר לו. מה יקרה אם תהיה עבורו הצעה מאירופה? זה לא תלוי בי, אלא רק בגולדהאר. מבחינתי יש להאריס תכונות של שחקן מצוין ובראש שלי, כפי שאני רואה את הקבוצה בעונה הבאה, סביב חבורה של שחקנים צעירים יש לו מקום של מאסטרו שינהל את הלהקה".

הוא בהחלט צודק,כבר ראינו בעבר שעם שחקנים כמו יצחקי שסבבו אותו,הוא הצליח להבקיע בקלות גולים

אני די בטוח שעם יצחקי ועטר לידו,ואני מקווה שגם בוזגלו,ושהוא הפעם בפרונט של הקבוצה ולא מאחורה עם הבלמים,הוא הולך להיות שחקן עוד יותר טוב ומשפיע מעונה הבאה

לא זכותו של מאמן לא לרצות שחקן בקבוצה?

מה עשיתם מבוזגלו, אם איווניר חושב שהוא לא טוב למכבי אז שילך.

הדרך שלו היא דרך פוליטית.

כולנו יודעים שבגלל ההתבטאות של בוזגלו בספורט 5, זאת הסיבה למה איווניר לא רוצה אותו בקבוצה, בוזגלו היה שחקן הרכב קבוע אצלו ומדו שנה שעברה היה חצי מהזמן על הספסל, פתאום הוא כוכב?

הוא פשוט מזכיר לי את קלינגר, הדרך, התנערות מאחריות, חושב שיודע הכל, תופס מעצמו יותר מדי, הרמזים הלא ברורים:"גוורדיולה שחרר 5 שחקנים" וכ'ו

אתה לא רוצה את בוזגלו? תצהיר, נמאס לי מכל ההתנהגות הפוליטית הזאת.

איזה הבדל בינו לבין יוסי מזרחי שנה שעברה...

אם מוטי לא רוצה את בוזגלו במכבי זה לגיטימי. הוא המאמן, הוא הסמכות המקצועית, והוא זה שצריך להחליט.

הבעיה היא הדרך. יש צורה קצת יותר יפה לעשות דברים.

כולנו יודעים שבגלל ההתבטאות של בוזגלו בספורט 5, זאת הסיבה למה איווניר לא רוצה אותו בקבוצה, בוזגלו היה שחקן הרכב קבוע אצלו ומדו שנה שעברה היה חצי מהזמן על הספסל, פתאום הוא כוכב?

הוא פשוט מזכיר לי את קלינגר, הדרך, התנערות מאחריות, חושב שיודע הכל, תופס מעצמו יותר מדי, הרמזים הלא ברורים:"גוורדיולה שחרר 5 שחקנים" וכ'ו

מסכים עם כל מילה ואני אומר את זה בכאב גדול.

כל האמירות האלו של איווניר מריחות רע מאוד.

מה לא נהנת עם קלינגר ?

אליפות, ליגת אלופות, גביע, סגנות. תקופה של הישגים

איווניר יודע שהקהל יאכל אותו בלי מלח..

אז הוא שולח את מיץ' וטוויטו שיגידו לו בדרך עקיפה ויאשימו את אבא בוזי, או את הסעיף החוזה שלו.

לוני עזב נפשית מזמן, אבל רוחנית אנחנו עדיין בימיו כנראה.

יאללה הביתה

נמאס לשמוע את יעקב האומלל שבזכות מכבי מקיים את המשפחה שלו.

מקווה שיעוף ממכבי כבר מחר ולא מעניין באיה מחיר ולאיפה.. יאללה ביי.

האינסטינקט שלכם לפטר מאמנים נהיה פתטי יותר מעונה לעונה.

לנושא, עצוב מאוד.

כבר דמיינתי אותו באדום חוגג מול שער 5, כואב הלב.

ואני רואה שחקן נוער מוכשר שלנו עם חיבור לקבוצה (מה שלבוזגלו פשוט אין והוא משדר כל פעם שהוא מעל הקבוצה ופה זמנית - על הכשרון שלו אין עוררין) חוגג בצהוב מול שער 11.

יאללה יאללה. לא רוצה? לגיטימי. כאילו בוזגלו הוא כזה קונצנזוס שעצם המחשבה לשחרר אותו היא כפירה בעיקר. הדרך? לא יפה, אבל גם בוזגלו הוא לא בדיוק שה תמים. שלום שלום ויאללה ביי.

יאללה יאללה. לא רוצה? לגיטימי. כאילו בוזגלו הוא כזה קונצנזוס שעצם המחשבה לשחרר אותו היא כפירה בעיקר. הדרך? לא יפה, אבל גם בוזגלו הוא לא בדיוק שה תמים. שלום שלום ויאללה ביי.

תוסיף לזה את התענוג להיפטר מהסרטן העונה לשם יעקב בוזגלו ודעתי כדעתך...

אם מוטי לא רוצה את בוזגלו במכבי זה לגיטימי. הוא המאמן, הוא הסמכות המקצועית, והוא זה שצריך להחליט.

הבעיה היא הדרך. יש צורה קצת יותר יפה לעשות דברים.

גם את אבי פיטרו בטלפון, ועוזי שעייה עזב בטריקת דלת לא ברורה, תמיד יש דרך יותר יפה לעשות דברים ותמיד יהיה צד שלא מרוצה.

דווקא עם בוזגלו ההתנהלות בסדר גמור, הוא אוכל את הדייסה שהוא ואבא שלו בישלו במשך 3 שנים.

מבחינתי זה לא משנה אם זה איוניר שלא רוצה אותו או גולדהאר שלא רוצה אותו, זה לא משנה לי אם לחיפה או להפועל, וגם לא משנה לי אם זה תמורת מיליון יורו או 100 אלף דולר, זה כלל לא ענייני, רק שילך כבר וישחרר אותנו מנוכחותו המעיקה.

איווניר הזה יותר גרוע מביבי... מבלבל את השכל על החלק ההתקפי של הקבוצה אבל מפקיר את העורף...

הלו??? מה עם ההגנה?????

4 בלמים בקבוצה הזו... 3 מהם חצי פצועים (ניבאלדו, סטרול, פרץ). מה אני היחידי שמדמיין את מכבי ממחזור חמישי בלי בלמים והרכב של חמישה קשרים אחוריים :please: העיקר שמביאים עוד קשרים אחוריים שיתמסרו בינהם על קו החצי...

אתמול יעקב בוזגלו אמר דבר כל כך נכון! (פעם ראשונה שהוא מודה בזה!)

אילדיס - "יש כאלה שאומרים שיכול להיות שאתה פוגע במאור בוזגלו. אתה זה שלא נותן לו להתקדם"

יעקב - "אני לקחתי ילד בן 20 וסידרתי לו חוזה שאין כדוגמתו בליגת העל"

את כל זה הוא אמר עם חצי חיוך...

הוא אמר מה שאני טוען כבר 3 עונות:

אבא שלו הוא גאון, הוא יכל להיות סוכן שחקנים מספר 1 בארץ.

לקח כדורגלן סביר ובדיבור הפך אותו למסי.

גאון!

ואני רואה שחקן נוער מוכשר שלנו עם חיבור לקבוצה (מה שלבוזגלו פשוט אין והוא משדר כל פעם שהוא מעל הקבוצה ופה זמנית - על הכשרון שלו אין עוררין) חוגג בצהוב מול שער 11.

אז אין ספק שאתה יותר אופטימי ממני.

מקווה שאם כבר יצא משהו טוב מהעסקה הזאת זה שבאמת יתפנה מקום לשחקן נוער מוכשר.

גם את אבי פיטרו בטלפון, ועוזי שעייה עזב בטריקת דלת לא ברורה, תמיד יש דרך יותר יפה לעשות דברים ותמיד יהיה צד שלא מרוצה.

דווקא עם בוזגלו ההתנהלות בסדר גמור, הוא אוכל את הדייסה שהוא ואבא שלו בישלו במשך 3 שנים.

מבחינתי זה לא משנה אם זה איוניר שלא רוצה אותו או גולדהאר שלא רוצה אותו, זה לא משנה לי אם לחיפה או להפועל, וגם לא משנה לי אם זה תמורת מיליון יורו או 100 אלף דולר, זה כלל לא ענייני, רק שילך כבר וישחרר אותנו מנוכחותו המעיקה.

הדרך מכוערת והיא המשך ישיר לפיטורים של אבי.

ככה אסור למועדון כמו מכבי להתנהל ושום דייסה שמשהו בישל לא מצדיקה את הגועל נפש הזה.

תבואו אחר כך ותספרו שזה לגיטימי כשיעשו את זה לאלירן עטר, דור מלול או מושיקו לוגסי.

חוסר מקצועיות נטו.

ומה הקטע הזה ששחקנים במכבי עוברים להפועל??? כוס אמא שלהם!!! דווקא למועדון המגעיל הזה

זה לא יפתיע אותי אם בוזגלו יעבור לאדומים, יקבל את מספר 5 רק בשביל להפוך חולצה בסיום משחקים...

אז אין ספק שאתה יותר אופטימי ממני.

מקווה שאם כבר יצא משהו טוב מהעסקה הזאת זה שבאמת יתפנה מקום לשחקן נוער מוכשר.

אני חושב שבוזגלו שחקן מוכשר מאוד, אבל לכל שחקן יש תחליף. הרגע עזב את חיפה רפאלוב שהוא פקטור הרבה יותר משמעותי לחיפה מאשר בוזגלו למכבי. ההבדל הוא במחיר.. כי אם כבר שחרור של בוזגלו לפחות לקבל על זה כסף טוב.