Jump to content

מכבי ת"א למאור בוזגלו: אתה לא מתאמן הערב

Mushon_11

Recommended Posts

מהצעירים פה אני לא מצפה להרבה.

לא כי הם פחות חכמים חו"ח אבל רובם עוד לא התנסו מספיק בחיים האמתיים. אבל...

תן לי לשאול אותך.

אם מלצרית עושה פדיחה (גם כזאת שעולה לך הרבה כסף ) אתה תפתח עליה ג'ורה ליד הלקוחות ? או שתסגור דברים בצד ?

את ההזמנות לבר אתה עושה ביום חמישי בערב ? או שאתה דואג להזמין מראש משקאות לסופ"ש.

ועד דבר קטן.... האם יש לך עוד מנהלים ואנשים מקצועיים במקום ? (אפילו שאתה גר בארץ והבר הוא מקום עבודתך העיקרי )

יסביר כבודו למה מקום של שניים וחצי אנשים בעיר שדה נידחת צריך להתנהל טוב יותר מהקבוצה הכי מפוארת ועשירה בישראל ?

"הצבר"

יסביר לי כבודו במה זה רלוונטי אבל אני אזרום,

אם השקעתי במלצרית המון כסף וזמן והיא כפופה לחוזה, אז אבקש ממנה לחתום על חדש כדי לא לאבד אופציה או במקביל הייתי מצפה ממנה למצוא מקום חדש עכשיו שישלם לי את ערכה היחסי(שנה לסוף חוזה).

אם המלצרית התעשרה בזכותי, אצפה ממנה לחתום על חוזה פחות גדול בתמורה לסעיף שיחרור נוח.

אם לא, היא יכולה לבחור בלשבת בבית שנה.וזה מה שמכבי עשתה.אני מקווה שהלקוחות שלי נאמנים למה שהמקום משדר ולא למלצרית שמרוויחה משכורת מופקעת וגורמת לי לטרדות ביום יום. אני צריך את אבא שלה שיושב על הבר כל יומיים ומצפה לקבל שתיה בחינם?

לא תודה חביבי. ליציע!!! וחבל ששנה מאוחר מידי.לפני שנה, היה יותר כח מיקוח. הרי זה מה שקורה בקבוצות הגדולות. אתה חושב שיונייטד מחכה לשנה האחרונה בחוזה של נאני? פשוט בארץ, הנושא הזה לא מפותח כי אין כאן המשכיות והכל כיסאות מוסיקלים מתחלפים.

ליציע ומהר!!!!

עשתה פאדיחה? אולי היא דיברה עם הלקוחות שלי שיעברו לבר שהיא רוצה לעבור אליו?

יעיפו את בוזגלו מה תביאו במקום? יש הרבה שצריכים ללכת לפניו. השוק הישראלי צר מאוד בשחקנים טובים.

בוזגלו לא היה עילוי, אבל גם לא ממש גרוע, והאמת מכבי כבר קבוצת פח כמה שנים לפני שבוזגלו בכלל דרך פה, שחרור שלו ממש לא ישנה דברים.

[/quote]

גם המחליפים אולי הם לא עילויים אבל הם עולים שמינית ממנו והם בעניין ללבוש את החולצה של מכבי תל אביב.

זה שמכבי בוחרת לשלם חוזים מוגזמים זה בעיה אך ורק שלה, מה הקטע שכולם רואי חשבון ומברברים כמה שחקן זה או אחר מרוויח, מכבי בחרה לשלם, שתשבור ת'ראש.

חוץ מכחלון (לא יודע כמה שווה הרכב), איזה שחקן תציב בהרכב? אני לא רואה שחקן ישראלי באירופה שאפשר להביא, מהפועל וחיפה אתה לא תוציא שחקנים, להמר על זר? לקחת שוב סיכון, ומכבי לקחה כבר כמה סיכונים העונה שממשיכה עם סאבו וניבאלדו, חיימוב שלדעתי אחלה שוער, אבל טעון הוכחה עוד וכו'.

בוזגלו פוטנציאל מכירה לא משחררים ככה שחקן, אם כבר לתפור עליו קופון.

זה שמכבי בוחרת לשלם חוזים מוגזמים זה בעיה אך ורק שלה, מה הקטע שכולם רואי חשבון ומברברים כמה שחקן זה או אחר מרוויח, מכבי בחרה לשלם, שתשבור ת'ראש.

חוץ מכחלון (לא יודע כמה שווה הרכב), איזה שחקן תציב בהרכב? אני לא רואה שחקן ישראלי באירופה שאפשר להביא, מהפועל וחיפה אתה לא תוציא שחקנים, להמר על זר? לקחת שוב סיכון, ומכבי לקחה כבר כמה סיכונים העונה שממשיכה עם סאבו וניבאלדו, חיימוב שלדעתי אחלה שוער, אבל טעון הוכחה עוד וכו'.

אז היא מתקנת עכשיו.בעולם מתוקן, מאריכים חוזה או מוכרים.

אם לא, יש יציע.שישב עם אבא שלו עם מילון ויתרגל שפה זרה.

אני לא אציב אף אחד.יש מאמן וזה מה שהוא רוצה.

כדורגל הפוטבול מנג'ר הזה לא מעניין אותי.

לקחת אליפויות עם האחים נחמן ויעקב הלל ולא התמודדת עליה עם אורי, נויימן, אמיגה, טל בנין ומהו קודרו.

לא רוצה להוציא מאף אחת כלום אלא רוצה שימקסמו יכולת מהשחקנים שרוצים ללבוש את החולצה.

משל זיו-שפונגין היה אמור כבר ללמד אותנו את זה.

מה קשה להבין שבסוף העונה בוזגלו בורח מכאן? ההתבטאויות האחרונות של המשפחה לא מספיק ברורות?

יסביר לי כבודו במה זה רלוונטי.אני קצת מתפלא אבל אני אזרום,

אם השקעתי במלצרית המון כסף וזמן והיא כפופה לחוזה, אז אבקש ממנה לחתום על חדש כדי לא לאבד אופציה או במקביל הייתי מצפה ממנה למצוא מקום חדש עכשיו שישלם לי את ערכה היחסי(שנה לסוף חוזה).

אם המלצרית התעשרה בזכותי, אצפה ממנה לחתום על חוזה פחות גדול בתמורה לסעיף שיחרור נוח.

אם לא, היא יכולה לבחור בלשבת בבית שנה.וזה מה שמכבי עשתה.אני מקווה שהלקוחות שלי נאמנים למה שהמקום משדר ולא למלצרית שמרוויחה משכורת מופקעת וגורמת לי לטרדות ביום יום. אני צריך את אבא שלה שיושב על הבר כל יומיים ומצפה לקבל שתיה בחינם?

לא תודה חביבי. ליציע!!! וחבל ששנה מאוחר מידי.

עשתה פאדיחה? אתה מתבדח? אולי היא דיברה עם הלקוחות שלי שיעברו לבר שהיא רוצה לעבור אליו?

אגב,המקום המדובר הוא מוסד(30 שנה) הרבה יותר גדול מרוב המקומות ששתית ואכלת בהם בחייך ומפרנס בכבוד לפחות ארבע משפחות ולא אמשיך הלאה...זה יביך.

העסק מצליח שמפרנס אנשים בגלל הניהול הנכון ( ולא בגלל העיניים היפות שלך )

יש לך קו שאתה הולך איתו, המנהלים שלך יודעים מה הקו ומה צריך לעשות והלקוחות יודעים למה לצפות. באידאה יקרינו את רבע גמר גביעה אופ"א ולא הופעת רוק בפריס גם אם אתה תהיה בחו"ל. זה מה שהלקוחות מצפים וזה מה שהעובדים/מנהלים יודעים. תאר לך מה יקרה אם פתאום בשליפה מנהלת המשמרת יחליט בעצם.... בא לי על הופעת רוק.

יספר לנו כבודו כמה פעמים ב 30 שנה נערכה מהפכה שלמה בתפריט? ומה היה קורה לדעתך אם היית משנה אותו כל חודש ? אם היית משפץ את המטבח במיליונים כדי לשנות תפריט ואחרי שנה זורק אותו והולך על חומוס, היית במקרה הטוב בלשכת האבטלה.

תסכים שגם אם מלצרית הייתה מנסה לגנוב לך לקוחות לבר אחר (הדוגמא שלך) לא היית פותח עליה ג'ורה בזמן העבודה. היית סוגר את הדברים בצד לא בגלל כבודה של המלצרית אלה בעיקר בגלל שיש לך מוניטין של 30 שנה לשמור עליהם.

אני לא שם את המלצרית לפני הפאב ובטח לא את בוזגלו ואביו לפני מכבי.

אבל את הבר מן שלך אתה לא מפטר דווקא לפני סופ"ש עמוס ואת הבירות אתה מזמין מראש באמצע השבוע

לגטימי שמאמן לא רוצה שחקן ו/או הנהלת הקבוצה רוצה לראות חלק מההשקעה חזרה.

טעות בסיסית : הדרך שזה נעשה. ( וזה טעות בסיסית כמו ש 1+1 = 2 )

אם לא רוצים את בוזגלו הוא היה צריך להיות על המדף יום אחרי סיום העונה ולא יום אחרי תחילת האימונים.

ובטח לא ללכת בדרך העקומה של "אבא שלו התראיין הוא לא מתאמן" קבוצה ברמה של מכבי צריכה לשדר אמינות מינימלית. (לפחות)

אבל כשאין מנהלים איך אפשר לצפות שתהיה דרך ?

"הצבר"

* הרלוונטיות ששאלת עליה היא שקופה למדי, הבעיה לא בוזגלו הבעיה בניהול.

אם היה ניהול בסיסי לאיש לא היה אכפת אם בוזגלו על הספסל ביציע או בשפת הים.

אז היא מתקנת עכשיו.בעולם מתוקן, מאריכים חוזה או מוכרים.

אם לא, יש יציע.שישב עם אבא שלו עם מילון ויתרגל שפה זרה.

אני לא אציב אף אחד.יש מאמן וזה מה שהוא רוצה.

כדורגל הפוטבול מנג'ר הזה לא מעניין אותי.

לקחת אליפויות עם האחים נחמן ויעקב הלל ולא התמודדת עליה עם אורי, נויימן, אמיגה, טל בנין ומהו קודרו.

לא רוצה להוציא מאף אחת כלום אלא רוצה שימקסו יכולת מהשחקנים שרוצים ללבוש את החולצה.

משל זיו-שפונגין היה אמור כבר ללמד אותנו את זה.

אני גם רוצה, אני לא נכנס לדיוני מנג'ר כי פשוט חסר טעם, אני לא קובע את ההרכב ומי יחתום.

לדעתי העליהום על בוזגלו לא במקום, אולי הוא לא טלית שכולה תכלת, אבל עדיין יש דרך וצורה שצריך להתנהל מול שחקן, בסופו של דבר זה הפרנסה והעבודה שלו, וכמה כסף הוא קיבל ויקבל זה לא אמור לעניין אותנו האוהדים, יש הנהלה שבחרה לשלם - בעיה שלה.

אני גם בדעה שלך, מת ששחקנים יתנו את הנשמה לחולצה, לצערי אנחנו רואים פה ושם הברקות אבל לא עקביות, אין מה לומר, צריך לקוות שפעם אחת זה יצליח לעבוד.

itanar,

ידוע שבוזגלו מסיים חוזה, זה מפורסם בכל האתרים. ציינתי עובדה שאם כבר מעזיבים אותו, אז לנסות לעשות עליו קופון בשביל הרווח, אם זה במכירה לקבוצה מאירופה, או הארכת חוזה בצורה כלשהי שאם ירצה לעזוב לקבוצה אחרת, מכבי תקבל פיצוי. מן הסתם האופציה הראשונה יותר רלוונטית.

המשפחה של בוזגלו עוד מהימים בחיפה רק רעש - מה חדש?

העסק מצליח שמפרנס אנשים בגלל הניהול הנכון ( ולא בגלל העיניים היפות שלך )

יש לך קו שאתה הולך איתו, המנהלים שלך יודעים מה הקו ומה צריך לעשות והלקוחות יודעים למה לצפות. באידאה יקרינו את רבע גמר גביעה אופ"א ולא הופעת רוק בפריס גם אם אתה תהיה בחו"ל. ואם זה לא יקרה זה יפגע בלקוחות (ובמקום)

יספר לנו כבודו כמה פעמים ב 30 שנה נערכה מהפכה שלמה בתפריט? ומה היה קורה לדעתך אם היית משנה אותו כל חודש ? אם היית משפץ את המטבח במיליונים כדי לשנות תפריט ואחרי שנה זורק אותו והולך על חומוס, היית במקרה הטוב בלשכת האבטלה.

תסכים שגם אם מלצרית הייתה מנסה לגנוב לך לקוחות לבר אחר (הדוגמא שלך) לא היית פותח עליה ג'ורה בזמן העבודה. היית סוגר את הדברים בצד לא בגלל כבודה של המלצרית אלה בעיקר בגלל שיש לך מוניטין של 30 שנה לשמור עליהם.

אני לא שם את המלצרית לפני הפאב ובטח לא את בוזגלו ואביו לפני מכבי.

אבל את הבר מן שלך אתה לא מפטר דווקא לפני סופ"ש עמוס ואת הבירות אתה מזמין מראש באמצע השבוע

לגטימי שמאמן לא רוצה שחקן ו/או הנהלת הקבוצה רוצה לראות חלק מההשקעה חזרה.

טעות בסיסית : הדרך שזה נעשה. ( וזה טעות בסיסית כמו ש 1+1 = 2 )

אם לא רוצים את בוזגלו הוא היה צריך להיות על המדף יום אחרי סיום העונה ולא יום אחרי תחילת האימונים.

ובטח לא ללכת בדרך העקומה של "אבא שלו התראיין הוא לא מתאמן" קבוצה ברמה של מכבי צריכה לשדר אמינות מינימלית. (לפחות)

אבל כשאין מנהלים איך אפשר לצפות שתהיה דרך ?

"הצבר"

אני לא יודע שקיימים פגמים?

לשאלות האישיות על האידאה אני לא יענה כאן אבל חלק גדול מהתשובות יפתיע אותך.

אתה יודע למה בוזגלו לא על המדף כבר לפני חודש?

כי הוא לא רוצה. הוא רוצה כרטיס ביד.ולכן הוא ביציע.

האם סילוק בוזגלו חודשיים לפני הליגה דומה לפיטורי ברמן לפני סוף שבוע?

האם אתה חושב שאין לי מחליף אם אבחר לנהוג כך?

האם את השכונה במכבי, אפשר לעצור סוף סוף?

בטח שאפשר-ליציע!!!!

אצל לייבו ז"ל ולאופר זה היה נראה אגרסיבי יותר, האמן לי.

סוף סוף מכבי משדרת אמינות-משכת אותנו כל הקיץ, פילרטטת עם הפועל שנתיים, ליכלכת בפומבי ובסתר, אתה רוצה לצאת עם הכרטיס ביד לאחר ששולמו עליך 15 מיליון שקל-ליציע חביבי.לא בהסתרה, לא מאחורי הגב.עכשיו תתמודד.

מה אי קיומו של מנכל קשור לזה? זה הרצון של מיטש.

אם מנכל בעניבה היה מוסר את ההודעה זה היה טוב יותר?

מי שרגיל שיורקים עליו לוקח מטריה.עכשיו תור הצד השני לקחת.

בטח שאפשר-ליציע!!!!

סוף סוף מכבי משדרת אמינות-משכת אותנו כל הקיץ, פילרטטת עם הפועל שנתיים, ליכלכת בפומבי ובסתר, אתה רוצה לצאת עם הכרטיס ביד לאחר ששולמו עליך 15 מיליון שקל-ליציע חביבי.לא בהסתרה, לא מאחורי הגב.עכשיו תתמודד.

נ.ב

אני לא חושב שאני מנהל גדול ואת הכסף הקטן שלו אני כנראה לא יעשה בחיים.

קח אוויר צבר, את לוני סחבת שלוש עשרה שנה על הגב אז אל תקפוץ לצוואר של מיטש אחרי שנתיים.

איתך לגמרי,

אסור בשום אופן להראות שאפשר לתפוס את מכבי בביצים, מי שמכתיב את הלך הרוח זו מכבי ולא הבוזגלואים, גם אם זה במחיר של להפסיד את הכסף על הכרטיס של מאור,

זה נכון שלהיפרד משחקנים זה לא בדיוק המומחיות של מכבי, ונכון שההנהלה לא מושלמת ולא חסרים פגמים, אבל בפרשייה האחרונה עם בוזגלו מכבי צודקת ב100 אחוז, הבעיה היחידה היא שזה נעשה מאוחר מידי, מאמין שלהבא זה לא יקרה.

בטח שאפשר-ליציע!!!!

נ.ב

אני לא חושב שאני מנהל גדול ואת הכסף הקטן שלו אני כנראה לא יעשה בחיים.

קח אוויר צבר, את לוני סחבת שלוש עשרה שנה על הגב אז אל תקפוץ לצוואר של מיטש אחרי שנתיים.

לא הבנת או שאתה לא יודע שלמיטש אין שום קשר למהלך הזה(במידה ויקרה)?

איווניר. זה השם. זאת הכתובת. ולא, לא מסיבות מקצועיות.

וצבר צודק בכל מילה שהוא אומר.

הניהול פה מחפיר ומתחת לכל ביקורות כבר 15 שנה. מתי זכורה לכם הנהלה טובה במכבי? שחקנים גדולים היו פה, 50 מאמנים היו פה, בעלים עם הרבה כסף גם, אבל שום דבר לא השתנה, כמו בימי לוני, הניהול הוא עדיין כושל. מיטש חייב להתעורר על עצמו ולטפל בבעיה הכי גדולה של מכבי. אם הבעיה הזאת לא תיפתר בקרוב אז אנחנו נמשיך לדכדך ועל הדרך גם נאבד את מיטש.

לא הבנת או שאתה לא יודע שלמיטש אין שום קשר למהלך הזה(במידה ויקרה)?

איווניר. זה השם. זאת הכתובת. ולא, לא מסיבות מקצועיות.

וצבר צודק בכל מילה שהוא אומר.

הניהול פה מחפיר ומתחת לכל ביקורות כבר 15 שנה. מתי זכורה לכם הנהלה טובה במכבי? שחקנים גדולים היו פה, 50 מאמנים היו פה, בעלים עם הרבה כסף גם, אבל שום דבר לא השתנה, כמו בימי לוני, הניהול הוא עדיין כושל. מיטש חייב להתעורר על עצמו ולטפל בבעיה הכי גדולה של מכבי. אם הבעיה הזאת לא תיפתר בקרוב אז אנחנו נמשיך לדכדך ועל הדרך גם נאבד את מיטש.

קובי,

מה הכוונה לא מסיבות מיקצועיות?מאלו סיבות מוטי לא רוצה אותו?

נפטרים מבוזגלו לפני תום החוזה בשביל לעשות כסף, והיום גם בידיעות מפרסמים ששחקנים יתבקשו לקצץ בשכר... למישהו נמאס להשקיע פה. אני לא אתפלא אם זו השנה האחרונה של מיטש פה. (אל תתקפו, כולה אינטואיציה אישית שלי)

נפטרים מבוזגלו לפני תום החוזה בשביל לעשות כסף, והיום גם בידיעות מפרסמים ששחקנים יתבקשו לקצץ בשכר... למישהו נמאס להשקיע פה. אני לא אתפלא אם זו השנה האחרונה של מיטש פה. (אל תתקפו, כולה אינטואיציה אישית שלי)

לא הבנתי מה הקשר בין לקצץ בחוזים המאוד שמנים שלהם ולעשות כסף על חשבון בוזגלו לבין זה שלדעתך גולדהאר מתכנן לעזוב

לא הבנתי מה הקשר בין לקצץ בחוזים המאוד שמנים שלהם ולעשות כסף על חשבון בוזגלו לבין זה שלדעתך גולדהאר מתכנן לעזוב

העובדה שהוא משקיע הרבה פחות בקבוצה.

יאללה הביתה הוא וכל המשפחה שלו. שנים שאבא שלו מזיין את השכל ומלכלך על מכבי בכל מקום אפשרי. שיזדיינו ממכבי ויפה שעה אחת קודם.

הגיע הזמן להעיף את כל הזבל הזה ממכבי. קודם שטראובר, עכשיו בוזגלו.. כל הכבוד למיטש.

אני מקווה מאוד שהידיעה בוואן היא סתם עוד נסיון לתפוס כותרת.

לא רוצים את בוזגלו זה לגיטימי. למכור אותו להפועל ועוד בכזה מחיר זה פשע.

באמת חשבת שהוא ישקיע כל עונה את אותם הסכומים? העיקר לזיין את המוח כל העונה שחבל ששחקנים כמו קולאוטי ומדו מחזיקים בחוזה כזה שמן

מדובר פה באדם שהוא לא פסיכי כמו אגייאר או גיידמאק ולא קריזיונר שמחליט על דברים מהיום למחר. לא התכוונתי שהוא מתכוון לעזוב מחר אלא בסיום העונה, והוא פשוט מקצץ את הנזק הכלכלי שלו. זה נהוג בכל עסק שהבעלים מנסה לקצץ לפני שהוא סוגר / מוכר. אבל שוב, סתם אינטואיציה של בן אדם פסימי מטבעו בכל מה שקשור למכבי ת"א.

לפני שיהיו פה 30 עמודים עד מחר בבוקר רק על הידיעה של ONE.

נראה לכם שהפועל תשקיע 750 אלף דולר למכבי+ 600 אלף דולר לשחקן בשביל שנה אחת?