Jump to content

מכבי ת"א למאור בוזגלו: אתה לא מתאמן הערב

Mushon_11

Recommended Posts

אהה עדיף את לוני?

אידיוט.

75 מיליון זו עונה פיננסית? דחפו אותו לחתום על חוזים לסוסים מתים שלא מסוגלים לעמוד על שתי רגליים וחוזים ל4 שנים, קולואטי אלברמן, סטרול וזיו מקבלים חוזים שאין להם טעם, שניים מהם לא שיחקו חצי עונה אחד פח ואחד הראה רק ניצוצות.

לגבי הפסקה הראשונה?

הוא לא יודע להרים, לא עומד בלחץ ולא בועט פנדלים, אז הוא גיז'ה רק יותר חתיך.

את גיז'ה צריך בהרכב? לא, אז גם את בוזגלו לא.

ההבדל בשכר? אסטרונומי.

מגיז'ה לא שמעתי מילה מאבא בוזי שומעים כל שעתיים ציוץ.

קח את בוזגלו שלך ודחוף אותו עמוק לתחת שלך.

יש?

ובקשר להודעה השנייה שלך?

הוא כ"כ מצויין, אבל עם עשרה בישולים ושני שערים כל העונה.

אני זוכר ממנו יותר איבודים ונפילות מכל דבר אחר.

אבל בסדר.

אתה תגיד הכל כדי להיכנס באיווניר.

מי שהביא אותו בחוזה כזה אשם.

איווניר רוצה? הוא ישחרר אותו....

אז אם בוזגלו לא יודע לא את זה ולא את זה ולא את זה...מה הוא יודע?

אגב, הוא כ"כ מהיר שכל בלם בליגה כולל בנאדו ובאדיר הקדימו אותו לכדורים....שלא לדבר על הפחד מללכת לכדור.

ואתה תעשה הכל כדי להיכנס בבוזי, ולפני כן נכנסת באבי מעניין מי יהיה הקורבן שלך אחרי שהוא יילך.

עשרה בישולים בעונה ,מעניין מתי היה לנו שחקן כזה איך שלו תסתכל על זה הבחור אחרי על כמעט חצי מכמות השערים של הקבוצה שנה שלישית רצוף, אם זה לא מספיק בשבילך אני לא יודע מה כן.

אני אידיוט אוקיי כנראה שגם אתה כי יצא לנו לדבר העונה ולמרבה הפלא הסכמנו על אותם דברים. להתעסק בהרמות שלו ובפנדלים זה לא דוגמא , אל תצפה משחקן שמורידים לו את הבטחון על בסיס שיטתי ושתצטרך אותו פתאום הבטחון יחזור לו. הוא תרם הרבה מאוד לקבוצה. אבל אתה יודע מה נחכה שהוא יעבור להפועל או חיפה ואז תתחיל לבכות על השחרור שלו. ילד בן 23 סה"כ כבר הפכתם אותו לאחד שיוביל אותנו לתארים ושזה לא קורה הוא אשם ואבי ,זוהר וכל שאר שתביא כדוגמא לא יעזור הדור ההוא היה יחיד במינו במשך תקופה ארוכה.

וכן עונה פיננסית 75 מיליון עם שחרור שחקנים מובילים והבאת כלום ושום דבר ובנוסף קיצוצים בשכר השחקנים כאילו חסר למועדון הזה כסף.

ועונה פיננסית זה לא בהכרח גובה התקציב ,לפני כמה שנים ארסנל עשתה עונה פיננסית עדיין היא הייתה בעלת התקציב השני בגודלו בליגה .

וכן עדיף לוני לפחות אז היה דרך ניהולית לא טובה במיוחד אבל כזאת שהביאה תארים אה ולוני היה בכל משחקי הקבוצה ,מיץ' מגיע ל5 בעונה בלחץ.

אין דרך מסודרת פעם מסע רכש מטורף פעם בדיוק ההפך ,הביאו כל כך הרבה שחקנים לא ציפיתי להרבה העונה כל כך הרבה טעויות שפוגעות במועדון נמאס.

אני יעשה הכל כדי ללכלך על מוטי ? שטויות ..אני שתקתי חיכיתי לראות מה יהיה אבל הגונב דעת רק חיפש אנשים במקום לקחת אחריות על טעויות שעשה . אם היה לוקח אחריות ואני לא מדבר על להתפטר קודם כל תודה בטעות שלך אחר כך תחפש אצל אחרים. מוטי הוכיח לי לפחות שאם כמה שאבי לא היה מאמן גדול הוא מאמן קטן בהרבה ממנו, הבנת משחק של ילדה בת 5 עם קוקיות. ביזיונות שלא נראו פה כבר שנים . אבל אין מוטי מאמן אדיר הוא יוביל אותנו לגדולות , מעניין כמה זמן עד שהגונב דעת המבוגר יותר יחזור לפה מחזור 10 11 או אולי כבר בהתחלה .

הניהול במכבי הוא כבר לא כושל הוא לא קיים.

בקיצור שישחררו את בוזי ואת סידיבה ויביאו במקום כל מיני דיא סבאים למיניהם שד"א בנוער יש לנו כשרונות גדולים יותר. כן את מוטי שאתה כל כך אוהב ודחוף עמוק לתחת שלך ועל הדרך תכניס לשם את ג'ק המהולל ומיץ' העיוור שכמו שרשמתי עם הערכה אליו רק נזק בנתיים, איך אומרים הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.

צאו על בוזי ,מעניין מי יהיה הקורבן הבא.

לא האשמתי שום מאמן.

הוא קיבל הזדמנויות וניצל אותם - נגד בית"ר שיחק 10 דקות ומאז שנכנס שיחקנו קטלני אש ונגד פסז בכלל....

אין שום עיוורון. תשאל את שלח.

אם הוא היה מנצל את ההזדמנויות שלו, לא היו שולחים אותו לבלגיה. חוץ מפס אחד טוב נגד בית"ר, ועוד 2 גולים הוא לא עשה כלום במכבי.

אני מקווה שהוא מאוד השתפר בבלגיה, כי אם לא, הוא לא יכול להיכנס לנעליים של בוזגלו (שגם אני לא חושב שהם כל כך גדולות).

היו תארים?

עשר שנים, אליפות 1 ושני גביעים למועדון כמו מכבי ת"א זה תארים?

אוקיי.

בוזי קורבן?

יכול להיות.

עשרה בישולים בעונה?

עטר עם 13 גולים ולקח כדור שהיה קשה.

זה המנהיג שלי, שהלך לדה סילבה לרגל בדרבי, ולא ברח והתחבא מהכדור כמו כוסית.

אבל לא נתנו לבוזי ביטחון?

מצצו לו את הזין בכל תנוחה שהוא רצה.

תפסיקו לבלבל את הביצים כבר נו.

הסכמתי איתך? ברור, שאתה כותב דברים לעניין.

אבל שאתה מדבר על גולדהאר ואומר שלוני יותר טוב.

לך תבדוק למה מכבי נראתה כמו שהיא נראתה בשנה האחרונה ומי האחראי לברדקים בחדר הלבשה...ואז דבר איתי יש?

עם הכבוד למיץ' ועם הרבה הערכה על ההשקעה מבחינתי או שיתאפס על עצמו ויתווה דרך ניהולית למועדון הזה או שילך כי עם התנהלות כזאת עדיף כבר את לוני.

בוא נגיד, קצת היית חריף מדי (לוני בטח לא עדיף על כלום), אבל העצבים מובנים.

אני בהחלט מסכים ומחזק את הנקודה - צריך לעשות פה סדר בבלאגן.

מיץ' לא יכול לנהל את מכבי ביום יום, וגם לא ג'ק - ונראה שזה נופל לידיים של אינטרסנטים ויועצי סתרים.

וכל הקטע של הרכש זה רק תוצר לוואי לזה - שנה אחת הרחש שמגיע לאוזניי היועצים הוא שצריך להשקיע אז משפיעים על מיץ' להתפזר ..שנה אחרי זה הרוח נושבת לכיוון הרוח והמכביזם והנוער אז משפיעים על מיץ' לבנות קבוצה על צעירים (כאילו לא היינו כבר בסרט הזה..)/ הניהול הוא ניהול של רחשי תקשורת וקהל

די - שיהיה פה קו קבוע - נוער חייבים לקדם.

רכש צריך לעשות במידה - כל שנה - 3-4 שחקנים בעמדות שצריך (שחקנים עוזבים/ מאכזבים/ מסיימים חוזה או סתם חיזוק)

ודי עם הקיצוניות הזאת !!!!!

שנה אחת כולם חוגגים וכל פנסיונר נהיה מליונר ואחרי שנה גם את שאדי זבידאת לא מוצאים כסף להביא.

הביאו רכש איפה שצריך.

עוד לא נגמרה הפגרה.

ולא, כדי לעבור קבוצה מאזרבייג'אן אנחנו לא צריכים יותר ממה שיש לנו.

מהנוער העלו שישה שחקנים, הביאו שוער שעדיף על שטראובר....בחלק הקדמי לא צריך חיזוק, בטח ובטח שחוזרים שלושה או ארבעה שחקניםש ם.

רק שאני אבין, איך הפועל רוצים את בוזגלו, אין להם כסף לא? התנהלות של הגועל נראת כמו שירותים בתחנה מרכזית, כשהפועל יצטרכו להעביר את הקבוצה בבקרה לא יאשרו לה את הקומקום החשמלי שהם קנו, אז את בוזגלו?

היו תארים?

עשר שנים, אליפות 1 ושני גביעים למועדון כמו מכבי ת"א זה תארים?

אוקיי.

בוזי קורבן?

יכול להיות.

עשרה בישולים בעונה?

עטר עם 13 גולים ולקח כדור שהיה קשה.

זה המנהיג שלי, שהלך לדה סילבה לרגל בדרבי, ולא ברח והתחבא מהכדור כמו כוסית.

אבל לא נתנו לבוזי ביטחון?

מצצו לו את הזין בכל תנוחה שהוא רצה.

תפסיקו לבלבל את הביצים כבר נו.

הסכמתי איתך? ברור, שאתה כותב דברים לעניין.

אבל שאתה מדבר על גולדהאר ואומר שלוני יותר טוב.

לך תבדוק למה מכבי נראתה כמו שהיא נראתה בשנה האחרונה ומי האחראי לברדקים בחדר הלבשה...ואז דבר איתי יש?

תארים 2 אליפויות ,4 גביעים ליתר דיוק בתקופת לוני ואני לא סופר עוד אליפות שהבעלות הייתה משותפת להרבה מאוד.

אה והשתתפות בליגת האלופות 2 סגנויות להמשיך?

מספיק בהחלט בתקופה של 10 שנים לאור ההשקעה שהייתה, אבל הייתה דרך כמו שאמרתי לא טובה במיוחד אבל קיימת אצל מיץ זה לא קיים.

קורבן כן הוא קורבן, עונה ראשונה הוא סיים עם 8 שערים ו-9 בישולים אז אמרו פה שזה הרוב קרנות. אחר כך נפצע חזר לקראת הסוף והביא תוצאות דומות, עונה אחרונה לא נספר בכלל נע בין ספסל למגרש ובאמת שהתעסקות איתו הייתה ב99 אחוז מהמקרים לא מקצועית. ברדקים בחדר ההלבשה תן לי להיזכר מתי התחילו אה נכון שאדון מוטי מונה גם אבי עשה טעויות אבל ידע להגיד אני אשם אצל מוטי כולם אשמים חוץ ממנו עם זה לא גורם תסיסה אני לא יודע מה כן. להעמיד שחקן לדין על עבירה ששחקנים עשו והחליקו להם והוא עשה להעניש בחומרה ,מוטי לא רצה אותו והמהרגע שהגיע חיפש להיפטר מהילד,ושוב למה שהוא יגיד את זה במפורש להיפך הוא שיבח והילל אותו ובחדרי חדרים ניסה להעיף אותו . להגיד לשחקן סיימת להתאפר ? לא גורם לברדק - גורם. הוא אמר שהוא בונה על מדו אבל שלח אותו לספסל אם אתה מחפש בעיות בחדר ההלבשה תחפש קודם את הראש ותגיד לי רגע איך שחקן שנמצא בקשר טוב עם רוב שחקני הקבוצה הוא הגורם לברדק. הכל מונח על השולחן

מיטש עושה רק נזק ?

לוני עדיף ?

ממתי אתה אוהד מכבי ? אתה היית בתקופה שלוני היה פה ?

אין ספק שמיטש עושה טעויות, ושמוטי גם.

והקיצוניות מעונה לעונה היא לא תקינה..

אבל בוא נגיד ככה, מה לדעתך צריך לעשות ? להוציא עוד 20 מליון על רכש?

איזה שחקן אתה רוצה שחסר לך ?

יש אולי שחקן ורבע שאפשר להגיד שהם ישדרגו אותנו

טל בן חיים - שהמחיר עליו, מופקע בצורה לא רגילה (יותר מברק יצחקי !!)

ואולי הרוש\איינוגבה, שתכלס אני לא יודע באמת כמה חיימוב נופל מהם.. אולי רק ביחסי ציבור ובקשרים לאתר וואן.

מיטש בחר, הדרך היא לא להשתגע בכסף ולא להוציא כסף על שחקנים.

תארים 2 אליפויות ,4 גביעים ליתר דיוק בתקופת לוני ואני לא סופר עוד אליפות שהבעלות הייתה משותפת להרבה מאוד.

מספיק בהחלט בתקופה של 10 שנים לאור ההשקעה שהייתה, אבל הייתה דרך כמו שאמרתי לא טובה במיוחד אבל קיימת אצל מיץ זה לא קיים.

בתחילת עונת 95/96 הקבוצה לא היתה של לוני. הוא קיבל שליטה במהלך העונה ובקיץ כבר התחיל עם השטויות שלו כשפיטר את קשטן ומינה את גרנט במקומו.

שמע, מוטי איוניר עושה הרבה טעויות, אני מסכים איתך עם הרבה ממה שאתה אומר לגבי האימון שלו ואיך הוא מתנהל מול שחקנים.

אבל להגיד על לוני שבתקופה שלו היו תארים?

אני לא יודע איפה היית או אם אתה חי רק על סטטיסטיקה

אבל התקופה עם לוני הייתה אחת התקופות הכי שחורות בהיסטוריה של מכבי

עד היום אנחנו מתמודדים עם ההשלכות שלו ורק בשנה האחרונה התחלנו לאט לאט לצאת מזה

הנוער שלנו חזר להיות הכי טוב, ושחקנים גדולים טובים ומוכחים הגיעו למכבי לא אלעד בונפלד ושוקי נגר אחרי שעלינו לליגת אלופות.

אתה פותח על מיטש כאילו יש לך משהו יותר טוב, עונה שעברה הבנאדם קנה את כל השחקנים שמכבי הייתה צריכה, העונה מכבי לא צריכה יותר ממה שיש לה כדי לקחת אליפות.

גם עונה שעברה לא היינו צריכים, היינו צריכים מאמן יותר טוב ואולי קצת יותר מזל עם פחות פציעות.

העובדה שרוב הסגל שלנו נשאר, זה הישג, ואם בוזגלו עוזב אז לא נורא, הוא עדיין לא יצחקי או עטר או אפילו אלברמן.

הוא שחקן טוב אבל בר תחליף, אין לו איכויות שאין לאף אחד אחר, הוא לא מכריע משחקים, הוא שחקן סגל טוב למכבי, ואם מיטש החליט לשחרר אותו זה לא משהו שהוא בלתי נסבל, החלטה שהיא בגדר הסביר.

דרך אגב, ההחלטה לוותר על סידיבה הרבה יותר מקוממת.

שחקן הרבה יותר חשוב למערך שלנו, תורם יותר, משפיע יותר, עם הרבה יותר איכויות שכרגע אין להם תחליף.

רגע, לוני עדיף על מיץ'?!

שמע, או שאתה בן פחות מ-18 ואתה פשוט לא זוכר מה היה פה בתקופתו, או שאתה מזוכיסט.

שחקן הרבה יותר חשוב למערך שלנו, תורם יותר, משפיע יותר, עם הרבה יותר איכויות שכרגע אין להם תחליף.

איזה איכויות? לא לדעת לתת פס?

מרכז המגרש שלנו היה בשיאו בסוף העונה שעברה כשסידיבה היה בחוץ.

עדיף לחפש מישהו שיודע לעשות גם הגנה וגם התקפה.

בעיני אוברייטד בטירוף.

אפשר למצוא הרבה מישהו הרבה יותר טוב ממנו.

איזה איכויות? לא לדעת לתת פס?

מרכז המגרש שלנו היה בשיאו בסוף העונה שעברה כשסידיבה היה בחוץ.

עדיף לחפש מישהו שיודע לעשות גם הגנה וגם התקפה.

יודע גם יודע לתת פס, בתקופה שהוא שיחק היה לך 0 תנועה בקבוצה.. לקראת סוף עונה רצו קצת יותר.

מרכז המגרש שלנו היה בשיאו כי מושיקו שיחק מצוין, אלברמן לעומתו עדיין בינוני.

תמיד עדיף למצוא שחקן יותר טוב, אבל במצב כיום לא נראה שהולכים להוציא כסף על אחד כזה..

קשר אחורי זה תפקיד שכל הקבוצות בארץ (במיוחד אנחנו) נופלים בו באופן קבוע במיוחד אנחנו

סידיבה הוא קשר אחורי מעולה, במיוחד ברמה של הליגה שלנו

האיכויות ההגנתיות שלו הם לא ברות תחליף, זה נכון שהתקפית הוא לא יצחקי, אבל בקבוצה שרצה עם מערך קבוע אני מאמין שהוא ידע לתת את שלו.

כשיש אוהדים שמפארים את תקופת לוני ומזכירים אותה לטובה אז הפורום כנראה באמת השתגע, הכל פה התהפך..

מאור היה צריך לעוף ממכבי מזמן, הקבוצה עשתה טעות כשהיא לא נכנסה בו ברגע הראשון שאבא שלו פתח את הפה, אולי ברגע שויתרו לו והיו רכים איתו זה נתן לאבא שלו לגיטימציה להמשיך,

המספרים של מאור לא קשורים בכלל, וזה לא שהם יותר מידי מרשימים..

לא יכול להיות שבוזגלו הגדול יפתח את הפה שלו על אנשי הקבוצה ואז מנגד יתפלא למה מתיחסים ככה לבוזגלו הקטן,

מאור חייב לעוף ממכבי, השידוך הזה לא עבד מהרגע הראשון.

שכתוב היסטוריה מטורף.

לוני לקח אליפות אחת כבעלים. את הדאבל של 96 לקחה חברת מופת. הוא היה אחד מעשר.רק שנתיים שלוש אחרי, ידעתי איך הוא נראה בכלל.

הרבה כוונות טובות אולי, מנהל גרוע שלא הבין מעולם את המהות.

קרדיט לו כשהוא ממשיך לבוא עם צהוב למשחקים כאוהד,בלי ציניות. מעריך את זה.

אבל המהפך בעיר(ההפועל)ובמדינה(חיפה) רשום על שמו באותיות מהבהבות.

בראייה היסטורית, אנחנו כרגע בשנות התאוששות משלוש עשרה שנות חורבן חסרי חזון ועוד עשבים שוטים שצמחו לידו בגלל נאיביות וחוסר אסרטיביות .

פשוט לא התמודדנו מבחירה והפכנו למועדון אחר לגמרי תחת הנהגתו. מדאבליסטים(ועתיד ורוד) הפכנו לבדיחה שרק מספקת כותרות שליליות.

וזה לא פשוט לחזור לראש ההר.

דברים שקרו תחת כהונתו(ויש עוד),

אפרדין.

מחנאות(האליפות של 2003 היא סוג של נס).

הורדת נקודות פעמיים.

החוזה הכפול של ראזיץ.

״היה ארוע נחמד וספורטיבי״(לאחר הפסד).

מינויים הזויים(כל מיני בלונדיניות חסרות מושג ניהלו את מכבי).

התרגיל המסריח לקשטן.

הקדנציה הארוכה מידי של גרנט.

פיטורי קורק.

עלייתו, נפילתו ועלייתו מחדש של נמני.

חוסר התמודדות.

זלזול מוחלט בקהל על תקן מחנך הדור.

חוסר יכולת למנף הישג(ליגת אלופות) למשהו רציני באמת.

חירבון מחלקת הנוער.

יאמר לזכותו, זה עלה לו כסף(שניידר שילם חלק מזה) והוא באמת רצה לעשות טוב אבל זה כנראה לא מספיק. איש הגשם שתלוש לגמרי מההוויה שבה פעל.

יודע גם יודע לתת פס, בתקופה שהוא שיחק היה לך 0 תנועה בקבוצה.. לקראת סוף עונה רצו קצת יותר.

מרכז המגרש שלנו היה בשיאו כי מושיקו שיחק מצוין, אלברמן לעומתו עדיין בינוני.

תמיד עדיף למצוא שחקן יותר טוב, אבל במצב כיום לא נראה שהולכים להוציא כסף על אחד כזה..

קשר אחורי זה תפקיד שכל הקבוצות בארץ (במיוחד אנחנו) נופלים בו באופן קבוע במיוחד אנחנו

סידיבה הוא קשר אחורי מעולה, במיוחד ברמה של הליגה שלנו

האיכויות ההגנתיות שלו הם לא ברות תחליף, זה נכון שהתקפית הוא לא יצחקי, אבל בקבוצה שרצה עם מערך קבוע אני מאמין שהוא ידע לתת את שלו.

ובתקופה שמושיקו שיחק פתאום נהייתה יותר תנועה?

עזוב שטויות, הגנתית הוא מצוין, אבל בגלל שאין לו מושג התקפית אנחנו מתקשים מאוד בהתקפות מסודרות.

ואני בכלל לא מדבר על האיבודי כדור שלו במקומות מסוכנים.

קבוצה עם תקציב כמו שלנו צריכה שחקן בתפקיד הזה שיודע לעשות גם הגנה וגם התקפה.

אם כל מה שיש לנו בתפקיד הזה זה את סידיבה, אני מעדיף לרוץ עם לוגסי.

ובתקופה שמושיקו שיחק פתאום נהייתה יותר תנועה?

עזוב שטויות, הגנתית הוא מצוין, אבל בגלל שאין לו מושג התקפית אנחנו מתקשים מאוד בהתקפות מסודרות.

ואני בכלל לא מדבר על האיבודי כדור שלו במקומות מסוכנים.

קבוצה עם תקציב כמו שלנו צריכה שחקן בתפקיד הזה שיודע לעשות גם הגנה וגם התקפה.

אם כל מה שיש לנו בתפקיד הזה זה את סידיבה, אני מעדיף לרוץ עם לוגסי.

אני לא אומר שסידיבה זה צ'אבי,אבל להגיד שאין לו בכלל יכולת מסירה בהתקפה זה חרטה.

אני זוכר בתחילת העונה ( בייחוד זכור לי המשחק בטדי עם ביתר ) שהיו לו מסירות של 60 מטר מצד לצד שהגיעו בדיוק לשחקן וכולם פה גמרו ממנו.

כרגע כל עוד אין מישהו אחר שישאר :wub:

אני לא אומר שסידיבה זה צ'אבי,אבל להגיד שאין לו בכלל יכולת מסירה בהתקפה זה חרטה.

אני זוכר בתחילת העונה ( בייחוד זכור לי המשחק בטדי עם ביתר ) שהיו לו מסירות של 60 מטר מצד לצד שהגיעו בדיוק לשחקן וכולם פה גמרו ממנו.

כרגע כל עוד אין מישהו אחר שישאר :wub:

מסירות רוחב מצד ימין למגן השמאלי זה נחמד.

גם מסירות אחורה זה טוב לפעמים.

מסירות קדימה שמגיעות לכתובת - אין.

אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לשחק עם שחקן באמצע שלא יכול להוציא התקפה.

תקראו עד הסוף לא היללתי את לוני וגם אני סבלתי בתקופה שלו ,ורשמתי כמה וכמה פעמים שצורת הניהול היה על הפנים,אבל הייתה קיימת.

לכל המנחשים אני בן 23 מגיל 5 במגרשים חי ונושם מכבי כמו רבים מאוד מכם.

רשמתי גם שאני מעריך את מיץ' בנתיים עובדתית לא קרה דבר אחד לטובה, לא מבחינת תארים ולא מבחינת היחס לאוהדים. אין יציבות בדרך בשיטה היום דבר אחד מחר דבר אחר.

לא כתבתי שאני רוצה עוד רכש וגם לא הייתי כל כך בעד בעונה שעברה לדעתי מכבי הייתה זקוקה לשדרוג של 4-5 שחקנים גג ולא 13 חדשים כמו שהביאו ,כי עונה לפני הקבוצה רצה יפה והיינו צריכים חיזוק נקודתי בלבד ,נכון בכל מקרה לא היינו זוכים אולי באליפות עם חיבור טוב עדיין היינו רצים בצמרת והעונה שתבוא עלינו לטובה הייתה יכולה להיות העונה בה היה אפשר לקצור את הפירות. הולכים על טיפוח הנוער וחיזוק נקודתי כולנו היינו בעד ,העונה שעברה הייתה טעות אחת גדולה. אני ביקשתי דרך חלקכם הבנתם אותי חלקכם לא ממש.

שכתוב ההיסטוריה אדון המכביה יכול להיות שטעיתי בתואר אחד הדאבל היה עם קבוצת מופת שאחד מהם היה לוני אז טעיתי בחצי תואר נו מילא.

הקבוצה מנוהלת כמו שוק. מכבי זה לא חנות וכדורגל לא לומדים ביום אחד עם כך הוא חשב שיקרה עם מר ג'ק. בנתיים הוא עושה כמעט כל טעות אפשרית בניהול קבוצת כדורגל, כי מה לעשות לנהל קבוצת כדורגל זה לא כמו לנהל רשת חנויות.

סידיבה יותר מקומם תסתכלו על התגובה הראשונה שלי בנושא הוא מופיע שם, עד שמוצאים קשר אחורי טוב אז משחררים אותו. לא טוב כל כך מבחינה התקפית כמעט נכון אבל גם גאטוזו הוא רק גרזן והיכולת ההתקפית שלו לקויה שמה שמו לידו את פירלו אצלו זה היה אלברמן ודור מוקדם יותר.

בפעם העשירית אני לא מעוניין לחזור לימי לוני ובטח לא רוצה שמיץ' יעזוב אבל ראבק שיתעורר כי הורסים לנו תקבוצה בחסותו ,אולי לא בידיעתו, אבל עדיין בחסותו. הדג מסריח מהראש.

הקבוצה מנוהלת כמו שוק. מכבי זה לא חנות וכדורגל לא לומדים ביום אחד עם כך הוא חשב שיקרה עם מר ג'ק. בנתיים הוא עושה כמעט כל טעות אפשרית בניהול קבוצת כדורגל, כי מה לעשות לנהל קבוצת כדורגל זה לא כמו לנהל רשת חנויות.

בפעם העשירית אני לא מעוניין לחזור לימי לוני ובטח לא רוצה שמיץ' יעזוב אבל ראבק שיתעורר כי הורסים לנו תקבוצה בחסותו ,אולי לא בידיעתו, אבל עדיין בחסותו. הדג מסריח מהראש.

יש לנו את מקבץ השחקנים הצעירים המוכשר ביותר בארץ מה שמוביל לקבוצה בריאה בטווח הבינוני.

בשקט בשקט הבאנו 2 מהצעירים המוכשרים ביותר בכדורגל הישראלי.

אז כן גם לי יש התסייגויות כמו ההסתמכות על חיימוב כשוער ראשון אבל אי אפשר להגיד שהורסים את הקבוצה.

תקראו עד הסוף לא היללתי את לוני וגם אני סבלתי בתקופה שלו ,ורשמתי כמה וכמה פעמים שצורת הניהול היה על הפנים,אבל הייתה קיימת.

לכל המנחשים אני בן 23 מגיל 5 במגרשים חי ונושם מכבי כמו רבים מאוד מכם.

רשמתי גם שאני מעריך את מיץ' בנתיים עובדתית לא קרה דבר אחד לטובה, לא מבחינת תארים ולא מבחינת היחס לאוהדים. אין יציבות בדרך בשיטה היום דבר אחד מחר דבר אחר.

לא כתבתי שאני רוצה עוד רכש וגם לא הייתי כל כך בעד בעונה שעברה לדעתי מכבי הייתה זקוקה לשדרוג של 4-5 שחקנים גג ולא 13 חדשים כמו שהביאו ,כי עונה לפני הקבוצה רצה יפה והיינו צריכים חיזוק נקודתי בלבד ,נכון בכל מקרה לא היינו זוכים אולי באליפות עם חיבור טוב עדיין היינו רצים בצמרת והעונה שתבוא עלינו לטובה הייתה יכולה להיות העונה בה היה אפשר לקצור את הפירות. הולכים על טיפוח הנוער וחיזוק נקודתי כולנו היינו בעד ,העונה שעברה הייתה טעות אחת גדולה. אני ביקשתי דרך חלקכם הבנתם אותי חלקכם לא ממש.

שכתוב ההיסטוריה אדון המכביה יכול להיות שטעיתי בתואר אחד הדאבל היה עם קבוצת מופת שאחד מהם היה לוני אז טעיתי בחצי תואר נו מילא.

סידיבה יותר מקומם תסתכלו על התגובה הראשונה שלי בנושא הוא מופיע שם, עד שמוצאים קשר אחורי טוב אז משחררים אותו. לא טוב כל כך מבחינה התקפית כמעט נכון אבל גם גאטוזו הוא רק גרזן והיכולת ההתקפית שלו לקויה שמה שמו לידו את פירלו אצלו זה היה אלברמן ודור מוקדם יותר.

אדון אליור,

אין לך בכלל פרספקטיבה לשפוט ניהול נכון ולוני זאת הדוגמה הכי רעה שיכלת לתת.

נכון לעכשיו שחר הוא ליגה נפרדת(גם תודות לאיש הגשם)אבל הייתי מחכה עם ההספדים למיטש.איש הגשם קיבל שלוש עשרה שנה ומיטש מתחיל את העונה השלישית. גם לשחר זה לקח לא מעט זמן.

אתה חושב שהם חסרי ביסוס כאשר במציאות-הושקעו בטאלנט 15 מיליון שקל והמשפחה מטרפדת כל סיכוי למעבר/חתימה על חוזה חדש כדי להשתחרר מהכלא.

מה מכבי צריכה לדברר לנו?האם אם מדבררת נושאים אחרים הקשורים לרכש? מה ההבדל? החזירו פה את הכותל או משהו?במה שונה שיחרור מאור מקניית שחקן אחר או שיחרור שחקן אחר?

לא ראש של סוס ולא חירבון על המיטה-יציע!!!

מהצעירים אני יכול להבין גישה כזאת.

לא כי הם פחות חכמים חו"ח אבל רובם עוד לא התנסו מספיק בחיים האמתיים. אבל...

תן לי לשאול אותך.

אם מלצרית עושה פדיחה (גם כזאת שעולה לך הרבה כסף ) אתה תפתח עליה ג'ורה ליד הלקוחות ? או שתסגור דברים בצד ?

את ההזמנות לבר אתה עושה ביום חמישי בערב ? או שאתה דואג להזמין מראש משקאות לסופ"ש.

ועד דבר קטן.... האם יש לך עוד מנהלים ואנשים מקצועיים במקום ? (אפילו שאתה גר בארץ והבר הוא מקום עבודתך העיקרי )

יסביר כבודו למה מקום של שניים וחצי אנשים בעיר שדה נידחת צריך להתנהל טוב יותר מהקבוצה הכי מפוארת ועשירה בישראל ?

"הצבר"

יעיפו את בוזגלו מה תביאו במקום? יש הרבה שצריכים ללכת לפניו. השוק הישראלי צר מאוד בשחקנים טובים.

בוזגלו לא היה עילוי, אבל גם לא ממש גרוע, והאמת מכבי כבר קבוצת פח כמה שנים לפני שבוזגלו בכלל דרך פה, שחרור שלו ממש לא ישנה דברים.