Jump to content

מכבי ת"א למאור בוזגלו: אתה לא מתאמן הערב

Mushon_11

Recommended Posts

אולי זה מה שקורה עכשיו...?

(או שלא הבנתי את מה שכתבת.)

מה שקורה עכשיו זה ששלחו את איש המשק שלך להודיע לו שהוא מושעה ולא רשאי להתאמן והסיבה לכך היא "עבירת משמעת" שלא יודעים מהיא.

אתה תדע מחר מה הייתה העבירה אל תדאג.

ועכשיו ברצינות, מישהו זוכר את בוזגלו מרים יותר מ-2 בעיטות קרן מדויקות במשך ה-3 שנים האלה?

אני מבין שזאת לא הדרך, אבל הוא פשוט לא שחקן כזה גדול... שילמנו עליו הון וחייבים למכור אותו. הוא לא מספיק טוב לחדש חוזה איתו, אז רוצים למכור אותו.

ולא, הוא לא ילך להפועל.

לא בארץ, בעולם.

אבא בוזגלו לומד ברגעים אלה איך להעביר ביקורת בספרדית, איטלקית וגרמנית, כי בכל זאת אי אפשר לדעת מאיזו ליגה בכירה תגיע המאושרת שתקלוט את הכוכב.

כרגיל. לשונאי בוזגלו יש כמה נימוקים למה בוזגלו צריך לעוף ממכבי:

* הוא לא הביא אליפות - הרי זה ברור, הביאו אותו בתור כוכב והוא חייב להביא אליפות לבדו נכון?

* שופטים אותו לפי השכר שלו - בגלל שמכבי שילמו עליו הון כסף, הוא צריך לספק את הסחורה לפי הסכום ששילמו עליו נכון? אפשר לחשוב שאתם משלמים את השכר.

* הוא לא יודע להרים קרנות

* הוא לא יודע לבעוט פנדלים

* הוא לא יודע לעבור שחקן

* הוא ילד זין

ומה שאתה אמרת : משווים אותו לאבא שלו - בגלל שאבא שלו זבל, אז זה אומר שגם מאור זבל? אני מניח שלא, אז למה להשוות ביניהם כל הזמן? למה כל הזמן שמדברים על מאור בוזגלו צריך להזכיר את אבא שלו?

כלכלית? תחתים אותו על חוזה עם סעיף יציאה לחו"ל. לא רוצה? שב ביציע.

מכבי לא יכולה להרשות לעצמה לוותר על שחקן כמו בוזגלו במצבה גם אם זה עולה לה בכסף, למרות שבנינו, הסיבה היא לא הכסף אלא איווניר.

עד שסוף סוף יש לנו בסיס טוב אז גם עכשיו מוציאים ממנו חלק מרכזי, וואלה יופי.

אני חושב שזה בדיוק מה שקרה. לא חותם- יציע.

וואלה, בוזגלו כזה סופר סטאר גדול?לא יכולה להרשות לעצמה? חצי מיליון-ארבעה שערים ושתיים עשרה בישולים. גם שמונים אלף דולר יביאו סטטיסטיקת שערים דומה. אולי קצת פחות בישולים.

זה גם כלכלי וכנראה מיקצועי. אם זה מה שהמאמן רוצה, שיקבל. יש עוד מספיק זמן לשפוט את המהלך ובכלל את מה שמוטי מנסה לייצר.

אם הסיבות הן מקצועיות אז טוב לדעת שמוטי לא בוחר שחקנים לפי השמות ולפי הסרט בשיער אלא לפי היכולת במגרש.

אם הסיבות הן כלכליות הרי שהן לגיטימיות לחלוטין, ומעבר לכך רק יכולות לשפר אותנו מקצועית, בכסף שנחסוך מהשכר שלו ומסכום המכירה אפשר להביא עוד חיזוק חיוני לקבוצה.

איך שלא תסתכל על זה, זה צעד נכון וצעד מתבקש.

בוזגלו כבר מת לעוף ממכבי, ממזמן, אז אנחנו הולכים לקראתו ומראים לו את הדרך החוצה.

3 שנים הוא מלכלך עלינו דרך אבא, דרך מקורבים, כמה פרייארים אנחנו יכולים להיות כדי לתת לו ללכת בחינם?

אירופה - להסתער!

אני בטוח שפפ הגיע ארצה רק כדי לעקוב אחרי העילוי, כל הקטע הזה של אחינועם לא עובד עלי.

הסיבות הם לא כלכליות ולא מקצועיות אז ככה ש...

בוזגלו מת לעוף ממכבי? מי אמר לך?

מה הוא ליכלכך עלינו דרך אבא שלו ומקורבים? הדבר היחיד שהוא אמר זה שהמערכת(ההנהלה)לא מתפקדת ובזה הוא צודק במיליון אחוז.

מה שקורה עכשיו זה ששלחו את איש המשק שלך להודיע לו שהוא מושעה ולא רשאי להתאמן והסיבה לכך היא "עבירת משמעת" שלא יודעים מהיא.

אבל מחר יש פגישה איתו, זה לא שמשאירים אותו ככה לנצח. אתה גם לא יודע מה הנוסח של המכתב, זה הכל ספינים והכל מוזן דרך התקשורת.

מחר גולדהאר בא, אולי אנגלידיס לא יכל להפגש היום. אין לך מושג מה הולך מאחורי המהלך.

עוד דבר- אבנר טוויטו, עם כמה שזה מצער, הוא לא איש משק. הוא מנהל הקבוצה- תפקיד שיש כמובן לכל קבוצה בוגרת, וגם לכל קבוצת ילדים ונוער. את הקשר היומיומי עם השחקנים והתקשורת מול ההנהלה הגבוהה (שכרגע לא כל כך קיימת)- הוא צריך לעשות.

בקיצור, סבלנות. לא צריך לצאת בהצהרות מפוצצות, לא צריך להצהיר על מחאות.

הדרך שבה זה נעשה גם לי היא נראית לא כשרה- אבל אולי לא הכל שחור כמו שזה מוצג בתקשורת. וזה הפאק האמיתי בכל הפרשה הזאת- אף אחד לא טרח להציג באופן מיידי את הגרסא של מכבי לתקשורת, ונתנו רק לבוזגלו ולאבא בוזגלו לדבר ולהציג גרסא חד צדדית לחלוטין, והיא הגרסא היחידה ולה מאמינים.

הסיבות הם לא כלכליות ולא מקצועיות אז ככה ש...

בוזגלו מת לעוף ממכבי? מי אמר לך?

מה הוא ליכלכך עלינו דרך אבא שלו ומקורבים? הדבר היחיד שהוא אמר זה שהמערכת(ההנהלה)לא מתפקדת ובזה הוא צודק במיליון אחוז.

מה הוא לכלך עלינו? אתה קראת עיתונים ב3 שנים שבוזגלו אצלנו?

אחרי כל משחק שהוא מוחלף/לא פותח בהרכב כל החלק של מכבי בעיתון הוא בכיונים של יעקב בוזגלו על הבן המסכן שלו.

וצריך להיות תמים שלא לומר טיפש כדי לחשוב שבוזגלו הבן לא מודע לדבריו אביו, אם זה היה בניגוד לדעתו ורצונו הוא היה מוצא דרך להשתיק את אביו, תהיה בטוח בזה.

ואני משוכנע שהסיבות הן גם כלכליות וגם מקצועיות, ובעיקר אני משוכנע שהסיבות או הדרך זה לא העיקר, התוצאה הסופית היא העיקר.

ומהתוצאה הסופית אנחנו יכולים רק להרוויח, כמו שרשמו כאן, אני מוכן להמר על הבית שלי שכחלון יתן לפחות 4 שערים בעונה.

לגבי מי ימלא את חלל הריק בנושא איבודי הכדור של בוזגלו? שאלה טובה, ננסה לשכנע את שבחון לחזור...

אבל הקרנות זו באמת אבידה, אני חושש שרמת העצבים שלי במשחקים תרד פלאים, עוד בסוף אני ממש אהנה מהקבוצה לא עלינו.

שאלה אמיתית ותענו עליה בכנות.

האם נראה לכם שכך מועדון צריך להתנהל? עזבו עכשיו בצד האם הצעד טוב או לא, תסכלו יותר על הדרך שבה נעשים הדברים במכבי וזה ממשיך וממשיך.

אז וואלה עם כל הכבוד למיטשענק, שאני הראשון שיגן עליו ויעשה הכל בשביל לשמור עליו, אבל וואלה הוא לא יכול לתת למועדון להמשיך ולהתנהל כך. אין הנהלה ואין כלום. קרקס.

התפקיד שלנו הוא להראות לו את הדרך הנכונה ושיטפל בדברים הנחוצים באמת למכבי והיא הנהלה בראש ובראשונה. בינתיים אנחנו חודשיים(שנתיים וחצי ליתר דיוק) בלי מנכ"ל ושולחים איש משק להודיע לשחקן שהוא מושעה בלי סיבה.

כל עוד ישארו ליצנים בהנהלה אז לא יעזרו לנו עוד מליון גולדהארים ואתם לא מבינים שבגלל הכישלון שלהם הוא ילך בסוף.

מה הוא לכלך עלינו? אתה קראת עיתונים ב3 שנים שבוזגלו אצלנו?

אחרי כל משחק שהוא מוחלף/לא פותח בהרכב כל החלק של מכבי בעיתון הוא בכיונים של יעקב בוזגלו על הבן המסכן שלו.

וצריך להיות תמים שלא לומר טיפש כדי לחשוב שבוזגלו הבן לא מודע לדבריו אביו, אם זה היה בניגוד לדעתו ורצונו הוא היה מוצא דרך להשתיק את אביו, תהיה בטוח בזה.

תודה רבה באמת , סוף סוף התעוררתם .

צודק מאה אחוז , בוזגלו משחק אותה ילד תמים וחמוד שלא קשור לאבא שלו ולדיבורים שלו .

אתם קונים את זה ? אני בטוח שיעקב בוזגלו מצטט משפטים שמאור אומר לו להגיד . עזבו מקצועית , לא ראיתי דבר כזה , ילד בן 23 עושה כל כך הרבה בלגאן .

תבינו דבר חשוב, צריך ללכת או לא צריך ללכת. סיבה מקצועית, כלכלית או אנושית.

מה שעושים לו זה ביזיון וזה לא הדרך שמועדון כמו מכבי תל אביב צריך להתנהל!!!

חבל מאוד שזה קרה.

שאלה אמיתית ותענו עליה בכנות.

האם נראה לכם שכך מועדון צריך להתנהל? עזבו עכשיו בצד האם הצעד טוב או לא, תסכלו יותר על הדרך שבה נעשים הדברים במכבי וזה ממשיך וממשיך.

אז וואלה עם כל הכבוד למיטשענק, שאני הראשון שיגן עליו ויעשה הכל בשביל לשמור עליו, אבל וואלה הוא לא יכול לתת למועדון להמשיך ולהתנהל כך. אין הנהלה ואין כלום. קרקס.

התפקיד שלנו הוא להראות לו את הדרך הנכונה ושיטפל בדברים הנחוצים באמת למכבי והיא הנהלה בראש ובראשונה. בינתיים אנחנו חודשיים(שנתיים וחצי ליתר דיוק) בלי מנכ"ל ושולחים איש משק להודיע לשחקן שהוא מושעה בלי סיבה.

כל עוד ישארו ליצנים בהנהלה אז לא יעזרו לנו עוד מליון גולדהארים ואתם לא מבינים שבגלל הכישלון שלהם הוא ילך בסוף.

לא, מועדון לא צריך להתנהל כך.

למה זה קורה? כי אין מנכ"ל.

למה אין מנכ"ל? כי מיטש רוצה לבחור בקפידה מנכ"ל איכותי, כדי שנהפוך למועדון רציני אחרי שנים של ליצנים.

למה אתה חושב שהמצב הנוכחי ישאר עוד הרבה זמן? זו שאלה טובה שתצטרך לענות לי עליה, כי אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, בימים/שבועות הקרובים יהיה לנו מנכ"ל חדש ועם הזמן גם הנהלה וצוות ניהולי שלם ובריא.

תמשיך לחיות בללה לנד ולחשוב שהסיבות לכך הם מקצועיות וכלכליות.

עזוב את זה שבכלל שתי הסיבות האלה הם לא נכונים בעליל כי מאור שחקן מוביל במכבי במשך 3 שנים אז ככה שלא יכול להיות סיבה מקצועית. ואם יש כל כך הרבה שיחליפו אותו ויספקו יותר סחורה ממנו אז איפה הם עד היום?

וכסף? נגמרו ימי לוני...

בקיצור,

איווניר לא רוצה את בוזגלו, זאת הסיבה. למה? זה מה שכולם שואלים.

אני חושב שאף אחד פה לא באמת יודע את הסיבה האמיתית מאחוריי כל העניין, הריי ברור שזה לא קרה סתם, אז עד שנדע מה קרה ולמה, כל הדיון הזה חסר משמעות..

להגיד שהסיבה היא כלכלית זה מגוחך.

הרי אם מוטי אומר שהוא רוצה את בוזגלו, מיצ' לא מתווכח לשניה.

חוץ מזה שמכבי מפרה חוזה, כמה נראה לכם שהיא תעשה מהמכירה?

בכל מקרה, יכלו להגיד לו שהוא לא בתוכניות לשנה הבאה. כמו שאמרו לסידיבה.

לגיטימי לחלוטין.

למה חיכו עד שיגיע לאימון הראשון שלו בשביל להגיד לו להשאר עם הבגדים עליו?

תהפכו את זה כמה שאתם רוצים - זה לא מקצועי בשום אופן.

זה בכלל לא משנה אם זה שחקן שאתם אוהבים או שונאים בטירוף, ככה מועדון כמו מכבי לא צריך להתנהג.

צודק, עם בוזגלו ניקח אליפות!

ראינו איזה קור רוח יש לו בדרבים (החמצת פנדל אדירה למי שלא זוכר) ובשאר המשחקים הגדולים, אחח איזה שחקן, אני כבר מתגעגע!

חחחחחחח אתה מגוחך.

החמצת או הבקעת שער מפנדל זה פרמטר לשחקן שמביא אליפויות?

אז שלא יבעט פנדלים.

עכשיו תסביר לי מה זה החמצת פנדל אדירה? לעלות מחליף לחטוף כדור למגן לבשל ואז להבקיע גול ורק אחר כך להחמיץ פנדל?

למה אין מנכ"ל? כי מיטש רוצה לבחור בקפידה מנכ"ל איכותי, כדי שנהפוך למועדון רציני אחרי שנים של ליצנים.

חסרה לך חוליה בשרשרת:

*למה אין מנכ"ל? כי הבעלים איפשר למנכ"ל להתפטר עוד לפני שהיה מחליף.

אגב, ברוב המערכות הכלכליות קיים מושג שנקרא חפיפה.

מיטש זה לא הקירח ההוא, הוא אמור להכיר את ההליך.

להגיד שהסיבה היא כלכלית זה מגוחך.

הרי אם מוטי אומר שהוא רוצה את בוזגלו, מיצ' לא מתווכח לשניה.

חוץ מזה שמכבי מפרה חוזה, כמה נראה לכם שהיא תעשה מהמכירה?

בכל מקרה, יכלו להגיד לו שהוא לא בתוכניות לשנה הבאה. כמו שאמרו לסידיבה.

לגיטימי לחלוטין.

למה חיכו עד שיגיע לאימון הראשון שלו בשביל להגיד לו להשאר עם הבגדים עליו?

תהפכו את זה כמה שאתם רוצים - זה לא מקצועי בשום אופן.

זה בכלל לא משנה אם זה שחקן שאתם אוהבים או שונאים בטירוף, ככה מועדון כמו מכבי לא צריך להתנהג.

עם זה אני מסכים ב100%

אלירן, תפנים שאבנר טוויטו הוא לא "איש משק". הוא מנהל הקבוצה, איש הנהלה לכל דבר ועניין

בקיצור,

אתה באמת לא מוכן לקבל שמדובר בסיבה מקצועית?

אולי איוניר מעדיף לקבל שחקן שלא רק כובש 4 שערים בעונה, אלא גם עושה הגנה, ותורם למשחק הקבוצתי, וחושב על טובת הקבוצה, ובעל מהירות, ומסוגל לעבור באחד על אחד, ויודע להרים קרנות, ולא מאבד בכמויות, ולא תוקע את המשחק, ולא כל מתפרצת אתה תופס את הראש לאן הוא מוסר?

נשבע לך שאני יכול להמשיך לרשום לנצח, ואם אני הייתי מאמן הייתי מעדיף גם את כחלון, גם את דור מיכה, וגם את דור מלול על פני בוזגלו.

אז יכול להיות שאני עיוור, ואיוניר עיוור, וכל מי שחושב ככה עיוור.

מה לעשות, אולי אנחנו צריכים משקפיים.

למה אתה חושב שהמצב הנוכחי ישאר עוד הרבה זמן? זו שאלה טובה שתצטרך לענות לי עליה, כי אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, בימים/שבועות הקרובים יהיה לנו מנכ"ל חדש ועם הזמן גם הנהלה וצוות ניהולי שלם ובריא.

מאיפה לך שמיטש רוצה לבחור בקפידה מנכ"ל? בינתיים אנחנו חודשיים בלי מנכ"ל ואנשים מאוננים פה על השקט שיש פה, אז אני אגיד לכם למה יש פה שקט כי שום דבר לא קורה פה. כלום לא זז.

מה שאני יודע זה שהמצב הנוכחי כבר נמשך כבר יותר מדיי זמן וזה היה צריך להעשות כבר לפני שנה ושנתיים קודם, בינתיים אוטוטו נפתחת העונה ואין למכבי הנהלה.

נשארנו עם בעלים עם ימבה כסף שחקנים שברובם איכותיים ומאמן שהתפקיד הזה גדול עליו.

חסרה לך חוליה בשרשרת:

מיטש זה לא הקירח ההוא, הוא אמור להכיר את התהליך.

יש את אנגלידיס שמתפקד כמנכ"ל מחליף. זה לא שאין בנאדם בראש המערכת עכשיו.

אתה באמת לא מוכן לקבל שמדובר בסיבה מקצועית?

אולי איוניר מעדיף לקבל שחקן שלא רק כובש 4 שערים בעונה, אלא גם עושה הגנה, ותורם למשחק הקבוצתי, וחושב על טובת הקבוצה, ובעל מהירות, ומסוגל לעבור באחד על אחד, ויודע להרים קרנות, ולא מאבד בכמויות, ולא תוקע את המשחק, ולא כל מתפרצת אתה תופס את הראש לאן הוא מוסר?

נשבע לך שאני יכול להמשיך לרשום לנצח, ואם אני הייתי מאמן הייתי מעדיף גם את כחלון, גם את דור מיכה, וגם את דור מלול על פני בוזגלו.

אז יכול להיות שאני עיוור, ואיוניר עיוור, וכל מי שחושב ככה עיוור.

מה לעשות, אולי אנחנו צריכים משקפיים.

מבחינת סטטיסטיקה הוא הכי טוב במכבי מאז שהוא הגיע לפה.

יש את אנגלידיס שמתפקד כמנכ"ל מחליף. זה לא שאין בנאדם בראש המערכת עכשיו.

אז אנגלידיס יעביר חפיפה על תפקיד שהוא עשה במשך חודשיים וגם זה לא ממש במשרה מלאה?

אגב, זו התנהלות לא תקינה שנציג הבעלים הוא גם המנהל הכללי.

זו אמנם משרת אמון, אבל לעיתים יש ניגוד עניינים.

חסרה לך חוליה בשרשרת:

מיטש זה לא הקירח ההוא, הוא אמור להכיר את ההליך.

שמע, כל החלטה וצעד שנעשה אפשר לנתח בדיעבד, המצב הנתון הקיים הוא שאין מנכ"ל.

יש 2 אפשרויות: למנות מנכ"ל בלחץ בלי בדיקה מעמיקה, או לחשוב טוב טוב לפני שממנים מישהו כי מנכ"ל זה לא שחקן או מאמן שמוחתם לשנה.

עם כל הכבוד לידע הניהולי שלי ושלך, למיטש יש יותר ידע ויכולות ניהול מאשר לנו אי פעם יהיה, וחשבון הבנק שלו יעיד על כך.

תנו לו לקבל החלטות, אחר כך תבקרו.

מבחינת סטטיסטיקה הוא הכי טוב במכבי מאז שהוא הגיע לפה.

גם שבחון.

עם זה אני מסכים ב100%

אלירן, תפנים שאבנר טוויטו הוא לא "איש משק". הוא מנהל הקבוצה, איש הנהלה לכל דבר ועניין

להפנים כזה דבר? לעולם אני לא אצליח. זה כמו שאני לעולם לא אפנים שאברם גרנט הגיע לצ'לסי.

לא יתקבל על הדעת.

תמשיך לחיות בללה לנד ולחשוב שהסיבות לכך הם מקצועיות וכלכליות.

עזוב את זה שבכלל שתי הסיבות האלה הם לא נכונים בעליל כי מאור שחקן מוביל במכבי במשך 3 שנים אז ככה שלא יכול להיות סיבה מקצועית. ואם יש כל כך הרבה שיחליפו אותו ויספקו יותר סחורה ממנו אז איפה הם עד היום?

וכסף? נגמרו ימי לוני...

בקיצור,

כל מילה.

---------------

בסופו של דבר, ההנהלה במכבי היא זבל וכל עוד היא תישאר ככה, אני לא רואה איך אנחנו מצליחים.

כל עוד ההתנהלות הכושלת הזאת תמשיך, שום דבר לא ישתנה לצערי.