Jump to content

מכבי ת"א למאור בוזגלו: אתה לא מתאמן הערב

Mushon_11

Recommended Posts

זה גם המעשה הנכון וזו גם הדרך הנכונה , שאפו !

חאלאס , אתם צבועים ואתם נמאסתם על כולם , שהעיפו את שטראובר בגועל נפש לא אמרתם מילה למרות שהוא התנהג כמו מקצוען אבל עכשיו אתם בוכים .

די עם הויתורים , מאה שיחות כבר עשו עם התינוק הזה והוא לא מבין , אז יאללה הבייתה .

ואיך זה נראה יותר הגיוני?

כלכלית ומקצועית.

כלכלית - כולם יודעים שבוזגלו לא ימשיך פה מעבר לעונה הקרובה, רוצים לצמצם עלויות.

מקצועית - איווניר מאמין בתמיר כחלון ודור מיכה שיתנו תפוקה לפחות זהה כמו של בוזגלו (אני משוכנע בכך). שוב, כחלון בן גיל של בוזגלו, אם לגיא חיימוב הבינוני מגיעה הזדמנות כשוער הראשון של הקבוצה בטח ובטח לתמיר כחלון שהוא שחקן מוכשר בגיל שבו אמורים לפרוץ. דור מיכה בכלל, אחד משלושת הצעירים הכי מבטיחים שלנו.

שלושה שחקנים על עמדה אחת זה קיצוני, איווניר עם החלטה ראשונה נורמלית מאז הגיע לקבוצה.

1-בוודאי.

2-לא יודע מה הלך שם.

3-בוודאי.

4-הוציא-נקנס, מאור השתולל-הושעה.

5-שאולי החליטה שנמאס לה שמשתינים לה בפה?

6-לא מצדיק על עיוור כלום. מיטש נתן המון(ועוד יתן אני מקווה),עכשיו נטל ההוכחה עובר לצד המיקצועי.

4.לא נקנס בעונה שעברה, אולי כי החיצים נורו מאותו צד של ההנהלה?

5.נחיה ונראה

6.כמובן שלא כיוונתי אליך, אישית אני מאמין שהאג'נדה היחידה שלך היא מכבי גם כשאתה טועה

תמשיך ככה מוטי לא תגיע רחוק האגו שלך לא יעזור במכבי עם יש לך בעיה עם שחקן תנסה ללבן איתו את הדברים עם ישראלביץ שירן וכל האפורים אתה משאיר ואותו אתה מעיף באמת צריך ליהיות סיבה,אולי ציפינו מי בוזגלו ליותר אבל כולם פה יודעים כמה זבל ששילמו עליהם הרבה כסף לא תרמו אפילו חצי מימה שבוזגלו תרם וזה עם שחקנים אפורים לידעו..

זמנך קצוב גם כך מוטי אין הרבה אוהדים שמאמינים בך..

• מנהלים ראשיים

ואם אמרו לו?

בוא לא ניכנס לספקולציות.המעשה של מכבי קיצוני.אולי יש סיבה.

מי מתייחס אליך כמו לכבשים?

זאת לא החלטה שלך/שלי לקבל. היו צריכים להתייעץ איתך/איתי?אתה/אני משלם את המשכורות האלו ומאמן אותם?

זה לא אתה שתמיד בעד לתמוך ולתת למועדון לעבוד?אז זה תקף במיוחד בהחלטות קשות. בשביל הקלות, לא צריך אותנו....

ברגע ששולחים את "מנהל" הקבוצה ואומרים לו אתה לא רשאי להתאמן בטענה שהוא עשה עבירת משמעת שברור שזה בלוף.

אז מתייחסים אליך ואליו ככבשים.

מה כבר קרה?

לא רוצים שחקן.

תזמינו אותו לחדר, תעשו ישיבה תגידו לו הכל כמו שצריך ויאלה בהצלחה בהמשך הדרך.

מה זה השטות הזו מכתב, ועוד בטענה כזו שיקרית.

זה נראה מגוחך ומצוץ מהאצבע ביחד.

אף אחד לא צריך להיוועץ איתנו.

אם איווניר רואה לנכון שבוזגלו לא מתאים לו כי הוא רוצה לשלב על העמדה שלו שחקן נוער אדרבה ואדרבה אבל שיבוא ויגיד לשחקן. לא ישלח את טוויטו.

אנחנו לא צד בסיפור בכלל.

זה מדהים כמה הודעות חותכות יש כאן על משהו שהם מנחשים את סיבותיו ומשערים שהם יודעים מה באמת קרה.

שלא לדבר על משתמשים כאן שכבר כותבים בפייסבוק של מכבי על שכונה ניהולית ועל צעדי מחאה או שאר הודעות.

אם איווניר עד היום לא היה מתעסק בכל הפוליטיקה אולי הייתי מצדיק אותך, אבל אין שום סיבה למכור את בוזגלו מקצועית, הכל עניין של כסף וחוסר שביעות מההנהלות של אבא שלו, בוזגלו שחקן מוכשר מאוד, כחלון וצמח עם כל הכבוד, לא ברמה שלו.

שבחון היה פותח בהרכב כי אז היה לך סגל עם שחקנים לא יותר טובים ממנו...

אני לא מקבל משכורת להחליט מי טוב יותר ולא נשפט על זה. מוטי מאמין במשהו, זכותו. הוא יודע למה הוא נכנס.

יש אינטרס כלכלי להעריך לו את החוזה או למכור. זה קורה גם במועדונים גדולים בעולם. מה שלא קיים בעולם זה אבא משוגע שמתגרה במערכת כבר שנים.

אם כחלון/דור היו מקבלים את הצאנסים שלו, אולי הם גם היו כובשים ארבעה שערים בחמישית כסף ובלי זיוני מוח.

זה מדהים כמה הודעות חותכות יש כאן על משהו שהם מנחשים את סיבותיו ומשערים שהם יודעים מה באמת קרה.

שלא לדבר על משתמשים כאן שכבר כותבים בפייסבוק של מכבי על שכונה ניהולית ועל צעדי מחאה או שאר הודעות.

לגמרי!

קצת שפיות.

כחלון היה בהרכב בהרבה משחקים בעונה הקודמת, חוץ ממשחק גדול מול בית"ר, אני לא זוכר גם ממנו משהו שיצדיק הרכב היום במכבי.

בוזגלו לדעתי לא היה אמור להתאמן בלי שום קשר

לקטר,

1-להשוות את מקרה נמני ובנין לבוזגלו זה לא לעניין.

2-האקט עצמו לא מכובד אבל נראה לי שזאת רק חוליה אחת בשרשרת ההתנהלות הלא מכובדת.

מכבי משדרת שנמאס לה. זה אקט קיצוני מידי.

אני חושב שכל זה קרה מ-2 סיבות

1. שבימים האחרונים מקשרים את הפועל אליו וזה לא פעם ראשונה שאבא שלו מנסה "לקדם" אותו להפועל

ומוטי מכביסט שאצלו בראש אין מעבר ליריבה הכי גדולה שלך שומע את כל וקורא את כל הדברים האלה בקבוצה לא מוכן לזה

2. שמכבי קופצת על המציאה שאבא שלו דיבר וגם מאור מדבר (הרבה) בתקשורת ולהקטין את ההוצעות

בצדק!

כחלון היה בהרכב בהרבה משחקים בעונה הקודמת, חוץ ממשחק גדול מול בית"ר, אני לא זוכר גם ממנו משהו שיצדיק הרכב היום במכבי.

אני חושב שהוא כבש שלושה, ארבעה שערים והרוויח שישים אלף דולר.

זיגפלד אתה חצי צודק

הקבוצה לא מתפקדת ברמה הניהולית ולכן נוצר הבלאגן.

אתה מצפה מהאוהדים לנחש ?

אתה מצפה מהאוהדים לבטוח על עיוור ? ועוד במי ? בדנידין?

די להיות ילד

ככה לא מנהלים וככה לא מדבררים.

אין כזה סרט בשום מקום וגם במכבי זה ייכשל.

זה אקסיומה כמו שני קווים מקבילים.

הם קיבלו המון שקט ואני מקווה שימשיכו לקבל (כי זה טוב לקבוצה )

אבל בסופו של דברים הם יאלצו להתחיל לתפקד אחרת הכל יתפוצץ לכולנו בפנים.

"הצבר"

4.לא נקנס בעונה שעברה, אולי כי החיצים נורו מאותו צד של ההנהלה?

5.נחיה ונראה

6.כמובן שלא כיוונתי אליך, אישית אני מאמין שהאג'נדה היחידה שלך היא מכבי גם כשאתה טועה

אוקי :thumbs:

• מנהלים ראשיים

לקטר,

1-להשוות את מקרה נמני ובנין לבוזגלו זה לא לעניין.

2-האקט עצמו לא מכובד אבל נראה לי שזאת רק חוליה אחת בשרשרת ההתנהלות הלא מכובדת.

מכבי משדרת שנמאס לה. זה אקט קיצוני מידי.

למנוע משחקן להתאמן כי עשה "עברת משמעת" זה לא לעניין. ההשוואה היתה רדקלית כדי להמחיש כמה זמן עבר ועדיין דברים לא השתנו.

גם אם לא היה סיפור המחנות אבי ובנין היו נזרקים מהקבוצה.

האקט שלעצמו מגוחך. מה יקרה בעוד 4 שנים עם ברק יצחקי? אותו דבר? מה אתה משדר לילדים שלך במהלך שכזה?

כחלון שיחק במכבי האפורה של יבוריאן, ישראלביץ ושבחון כשהוא בסה"כ בן 21, גם אז הראה ניצוצות. כחלון הרבה יותר שחקן קו מבוזגלו ונמצא על סף פריצה, אני גם חושב ששבוע האימונים עד כה בו צפה איווניר בכחלון גרמו לו להיסגר על ההחלטה.

אם בוזגלו לא עוזב אז אנחנו לא רואים דקות לדור מיכה, מיכה צריך לקבל דקות השנה.

יותר מזה אם זכור לך יצחקי פתח את העונה שעברה באגף ימין ככה שלא אופתע אם תרחיש זה יתקיים.

בוזגלו לא יחסר תצאו מזה, מדי פעם הבליח אבל הוא לא תרם בכלום למשחק השוטף של הקבוצה.