Jump to content

מכבי ת"א למאור בוזגלו: אתה לא מתאמן הערב

Mushon_11

Recommended Posts

2 הסיבות העיקריות שלא רוצים אותו

1)החוזה שלו

2)מערכת יחסים לא טובה בינו ובין יצחקי ועטר

יצחקי הולך להיות השחקן המרכזי במכבי עונה הבאה וגם לקבל את סרט הקפטן בוזגלו שהאגו שלו יותר גדול מהיכולת לא היה מקבל את זה.

בנוסף יצחקי ועטר לא ממש מסתדרים בלשון המעטה עם בוזגלו.

אם הראל היה נשאר הבעלים של הפועל בוזגלו היה שם כבר שנה שעברה.

מכבי הציעו כבר להפועל עסקה אלרואי כהן תמורת בוזגלו לפני חודש אבל בהפועל כרגע אין עם מי לדבר.

מאיפה המידע הזה? כי זה לא נראה ככה

כל מילה שיצאה ליעקב בוזגלו מהפה ב-3 השנים האחרונות ומאור ניסה להתנער מזה ואמר שהוא לא יכול לשלוט באבא שלו

כל מילה זה דעה של מאור. יותר קל לעשות את זה דרך אבא שלוחץ את המערכת.

תאלכס עם כל הרצון שמאור יישאר, כי אני כן חושב שהוא שחקן טוב והשילוב שלו ושל עטר מצויין

נשבר כבר הזין ממנו ומאבא שלו..

אני מקווה שיצליחו להוציא אותו לאיזה קבוצה בבלגיה כי עדיף שלא ישחק בחיפה או הפועל כי זה נטו לחזק את היריבות שלנו

תשמע לא צריך להיות גאון בשביל להבין שאבא שלו בסה"כ אומר את מה שמאור לא יכול (ונאמר ביניהם בשיחות שלהם)

מצד שני בתיה סהר לא עושה אותה דבר ?....אורית תמוז ?...אותו דבר.

אל תחפשו סתם - אפשר לחשוב שמה שיעקב אומר באמת פוגע במכבי...עזוב נו, לא קונה את זה.

הרי רוב השחקנים לא מדברים דרך אבא שלהם אלא דרך מקורבים, כמה פעמים שמעת את המשפט מקורבים לשחקן אומרים כי...

מה שהפריע למכבי במאור זה הרבה יותר ההתנהגות הראותנית שלו בעיקר ליד הצעירים.

וזה דברים שפחות מדברים עליהם בתקשורת - אבל יותר משמעותיים, וזה לדעתי מה שגרם לאיוניר לא לרצות אותו.

מה הלחץ להעיף את השחקן הכי מוכשר שיש לך בקבוצה!? (חוץ מיצחקי)

דווקא ששמחתי לשמוע שהבסיס הטוב של הקבוצה נשאר מתחיל הבלאגן!!

בוזגלו עטר ויצחקי יכלו להיות שלישיה קטלנית בחוד של מכבי.

אבל לצערי אין לנו הנהלה וצוות מקצועי שחושבים בהגיון.

מאוד קשור. בכלל, עם כל הכבוד להתלהמות פה, מישהו יכול לעצור רגע ולהסביר מה לא בסדר כאן?

יש שחקן שאמור היה להיות מרכזי ומוביל. הוא התגלה כלא כ"כ כזה. החוזה שלו מסתיים העונה. אפשר היה להאמין בו ולחדש אותו. כנראה שבמכבי העדיפו שלא לעשות זאת שכן הם כנראה מסכימים עם חלק גדול מהפורום פה בנוגע לעתיד השחקן במכבי. במצב עניינים הזה עדיף למכור את השחקן כעת ולהרוויח כמה דולרים מאשר לסחוב עוד שנה ולשחרר אותו בחינם. אבא יעקב כמובן מעדיף את האופציה השנייה כי הוא חי בסרט שעם הכרטיס ביד בארסה היא הגבול. אבא יעקב כמובן גם התבטא בתקשורת בנושא זה תוך השמצת מכבי. בעבר כשהאינטרס היה שבוזגלו יישאר הגישה היתה סלחנית, אולי סלחנית מדי, כלפי ראיונות כאלו. כיום כבר אין בעיה כזו וניתן להגיב אליהם כפי שצריך מבלי שזה יפגע באינטרס של מכבי ואולי אף יועיל לו.

אני יודע שנורא משעמם בפגרה הזו אבל זה לא סיבה לקפוץ כאילו 13.8 פה כי לא נותנים לבוזגלו להתאמן. בייחוד לא כשחצי פורום לא רואה בבוזגלו שחקן מרכזי או שחקן חיוני כלל במכבי.

שנתיים מאוחר מדי

רק שיילך כבר הילד זין הזה

מהלך אחד הגדולים בשנים האחרונות

שנים שאני לא זוכר כזה שחקן בעייתי במכבי ואני לא מדבר על זה בכלל שהוא 3 שנים לא פוגע

חבורה של סמרטוטים למה אתם רוצים שהוא יישאר? דבר אחד טוב שהוא עשה במכבי תנו לי , דבר אחד

אני נורא נהנה הקיץ.

אין הרבה החתמות, אין כוכבים שבאים אלינו עם ציפיות לקחת דאבל.

יש שקט. מחתימים את גיא דהאן, את דיא סבע. סבבה רצח.

והעיפו גם את שטראובר, איזה כיף. גם ליצן וגם חרא.

ועכשיו בוזגלו......

תודה להנהלה, מהלך ענק. ואני שמח שיש פה כמה שמסכימים איתי.

ובקשר לכחלון? וואלה נמני הרס לו רצח מלפני 2 עונות את הבטחון.

הוא שיחק שעה, 2 משחקים לא שיחק, שיחק 55 דקות, משחק לא שיחק, 4 ברצף משחק, ואז לא משחק. לא היה לו סדר רצוף.

בכל מקרה לדעתי כחלון הרבה יותר טוב מבוזגלו שפשוט מוכשר בליפול.

וכל מי שחושב שבוזגלו כ"כ אלוהים שהביא לנו אליפויות וגביעים (טוטו?) ודרבים ופנדלים שכבש....

נפטרנו גם מאבא שלו :)

אלישע לוי רוצה את בוזגלו אצלו.

אם תהיה העברה כזאת, כל האש להנהלה.

איזה אש? איזה הנהלה? אין הנהלה יש את מיטש ואני מניח שכמו שהוא זה שנסחף להתפרעות הכלכלית שהיתה לנו בשנה שעברה (והביאה לכלום תוצאות) אז הוא זה שמכוון לחיסכון כלכלי, הן בזה שבקושי הבאנו רכש הן בזה שלא השקיעו סכום גבוה בשוער מחו"ל והן בעניין בוזגלו, כי זה מריח כמו כסף נטו. ומה לעשות, שלמרות שזה מבאס אותי טילים שגם העונה כפי שזה נראה נגמור את העונה לפני שהיא תתחיל, אני באופן אישי קשה לי לבוא בטענות לבן אדם שהשקיע פה כ"כ הרבה במעט זמן יחסית שהוא כאן. אני רק מקווה שכל החסכונות האלה לא סממנים של רצונות לעזוב. אם זה אכן קטע של כסף אז יש פה קווים מקבילים בין מה שעשו לוני וקלינגר אז שמכבי רצתה להתנתק מהחוזה של אבי. רק שאז שרפו ת'מועדון, ובשביל הילד קקה הזה אני לא אצא מהמזגן.

ובקשר לכחלון? וואלה נמני הרס לו רצח מלפני 2 עונות את הבטחון.

הוא שיחק שעה, 2 משחקים לא שיחק, שיחק 55 דקות, משחק לא שיחק, 4 ברצף משחק, ואז לא משחק. לא היה לו סדר רצוף.

בכל מקרה לדעתי כחלון הרבה יותר טוב מבוזגלו שפשוט מוכשר בליפול.

ממש מסכן, הוציאו אותו דקה 60.

אם הוא היה משחק טוב הוא לא היה יוצא דקה 60. לא צריך להאשים את נמני כל פעם ששחקן מאכזב.

הוא קיבל הרבה הזדמנויות בתחילת העונה שעברה ולא סיפק את הסחורה.

כחלון לא היה מספיק טוב אז, וגם כרגע להגיד שכחלון יותר טוב מבוזגלו זה נובע מעיוורון שלכם מהשנאה שלכם לבוזגלו.

מה שכן, אני מקווה שהקצת ניסיון שהוא צבר בליגה הבלגית (ליגה יותר מהירה ופיסית משלנו) תחזיר לנו אותו משופר.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?folderid=64&docid=101955&lang=HE

כמו שאמרתי, התכנון הוא לא לחזק קבוצות יריבות אלא אירופה.

תכלס זה יהיה טוב לכל הצדדים.

נראה לך שכל הכתבות האלה או הכתבות על בוזגלו להפועל/חיפה זה מידע אמיתי?

כתבים יודעים שהם חייבים לכתוב משהו כדי לספק את הקוראים. אז הם מנפיצים:

"אלישע לוי עשוי לצרף את בוזגלו" (מי אמר?)

"לא נתפס שמכבי דוחפת את בוזגלו להפועל" (באמת, היא דוחפת? זה ציטוט של מקורבים לקשר. כתבה בהזמנה או המצאה)

קיצר לא להאמין לכלום, יש עוד עשרות דוגמאות. הכתבים באתרים עושים בדיוק מה שעושים כאן בפורום, עושים 1 ועוד 1 לפי הנסיבות ומוציאים כתבה. ואם אפשר ציטוטים של "מקורבים" ו"גורמים"- עוד יותר טוב.

לרגע לא טענתי אחרת. נמני היה השחקן הכי גדול שזכיתי לראות.

אני מקווה מאוד שאתה מתכוון בארץ וסתם היה נראה לך מיותר לרשום את זה..

כי עם כל הכבוד לנמני...אחד מגדולי הכדורגלנים בעולם הוא לא היה אף פעם..

אולי עסק צריך להתנהל בשקיפות ואז יהיו פחות אולי-ים?

מי ששומר את הקלפים קרוב לחזה, שלא יתפלא אם חושבים שהוא מבלף.

לכאורה.

רוב האולי-ים הם רטורים ומובנים מאליהם.

לכן הוא ביציע.

טמטום של הנעלה שלנו, חוזרים על טעויות שוב ושוב. זה השחקן הכי מוכשר במכבי(אחרי יצחקי) והוא מוכיח את זה שנה אחרי שנה.

לא יודע להרים? אז שמישהו אחר ירים.

לא יודע לבעוט פנדלים? חסרים בועטים נו באמת.

לא עומד בלחץ? רב השחקנים הישראלים לא עומדים בלחץ אז צאו מזה.

כל עוד הגונב דעת הזה מאמן אותנו, והבנקאי מקפריסין מנהל אותנו אני לא רואה נחת בקרוב.

רק טעויות שולחים את הקשר האחורי הטוב ביותר שלנו ב-10 שנים האחרונות לחפש קבוצה,מחפשים להיפטר מהשחקן הכי מוכשר שלנו. ג'ק שלא במודע ,הבחור לא ממש מבין כדורגל ,טועה ומטעה את מיץ' בעקבות כל מיני יועצי אחיטופל למיניהם. רשימה חלקית: הפיטורים המגעילים של אבי שהיה חייב להישאר עד סוף העונה. ההעדפת איווניר על רוני לוי אחרי שכבר פיטר את אבי - איזה קשה להחליט מאמן עם קבלות ומאמן שאימן עונה או שתיים בליגת עלה ליגה וירד ליגה.

מי שגמר פה על השקט בקבוצה לא הבין השקט הזה נובע מזה שלא עושים כלום, הולכים לעונה פיננסית כאילו חסר למועדון הזה כסף . אם ההחתמות הזויות עד כה לא הספיקו והלוואי ואני טועה והם יצליחו,היום פורסם בידיעות שמיץ' מצפה מהשחקנים לקצץ 20 אחוז משכרם.

אבל מה אני מצפה מקבוצה שהבעלים שלה לא באמת יודע מה קורה ומנהל אותה בשלט רחוק ובא פעמיים בעונה לראות מה קורה, ושולח בנקאי שינהל מועדון כדורגל שאין לא מושג בזה ופשוט מראה לנו שוב ושוב שאין דרך למועדון הזה, פעם בונים על הנוער ,פעם משקיעים סכומים מטורפים ואחר כך שוב חוסכים . נמאס!!! אתה לא יכול יום אחד להיות סטייל ריאל או הסיטי ולחזק את הקבוצה מכל הבא ליד ויום אחרי להפוך להיות מגדל כרום ורק לקצץ. לא הגיוני מה שהולך בקבוצה הזאת.

עם הכבוד למיץ' ועם הרבה הערכה על ההשקעה מבחינתי או שיתאפס על עצמו ויתווה דרך ניהולית למועדון הזה או שילך כי עם התנהלות כזאת עדיף כבר את לוני.

רוב האולי-ים הם רטורים ומובנים מאליהם.

לכן הוא ביציע.

רוב האולי-ים הם ספקולטיביים וחסרי ביסוס.

אם הם מובנים מאליהם, לא צריכה להיות לגוף מקצועי כמו מכבי שום בעיה לדברר אותם.

לא צריך יציע, שישלחו לו ראש של סוס ואת בושינסקי שיחרבן לו על המיטה.

עוד לא הכרתי אסטרטגיה תוקפנית שהיתה יעילה אופטימאלית במשחק סכום אפס מהסוג הזה. תודה לך מכבי על שינוי סדרי עולם.

כשאהיה גדול, עוד אלמד את המהלך הגאוני הזה בבתי ספר לכלכלה.

אני מקווה מאוד שאתה מתכוון בארץ וסתם היה נראה לך מיותר לרשום את זה..

כי עם כל הכבוד לנמני...אחד מגדולי הכדורגלנים בעולם הוא לא היה אף פעם..

ברור שהוא התכוון בארץ.

מה אתה רוצה אה?

גם אתה יודע שהוא לא התכוון שנמני הוא אחד מגדולי השחקנים בעולם בהיסטוריה.

כאילו בכח אנשים מנסים להתחיל ויכוחים על נמני.

לא יודע לבעוט מחוץ לרחבה? אז שעטר יבעט.

לא יודע איך לשמור על הכדור בלי לאבד? אז שמישהו אחר יהיה עם הכדור.

לא יודע להוביל מתפרצת? אז שישאר מאחור.

לא יודע לעבור באחד על אחד? אז שעטר ויצחקי יעברו.

לא יודע לרוץ מהר? עטר ויצחקי, כן כן אתם תרוצו מהר ובוזגלו ימחא לכם כפיים מאחור.

לא מספיק טוב בשביל מכבי? תשובה נכונה! אז תארוז את החפצים ואת האבא הדפוק שלך ועוף לנו מהעיניים.

לא מספיק טוב בשביל מכבי? תשובה נכונה! אז תארוז את החפצים ואת האבא הדפוק שלך ועוף לנו מהעיניים.

יודע לעבוד יפה מאוד,הוא לא מאבד כל כך הרבה כמו שאתם עושים ממנו.

לא יודע להוביל מתפרצת? תגידי ראית משחקים של מכבי העונה ?

לא יודע לרוץ מהר ? יודע גם יודע.

מספיק טוב למכבי הסטטיסטיקה שלו מדברת בעד עצמה והשוואה לשיבחון לא תעזור הוא מוכשר משיבחון במרחק שנות אור.

רוב האולי-ים הם ספקולטיביים וחסרי ביסוס.

אם הם מובנים מאליהם, לא צריכה להיות לגוף מקצועי כמו מכבי שום בעיה לדברר אותם.

לא צריך יציע, שישלחו לו ראש של סוס ואת בושינסקי שיחרבן לו על המיטה.

עוד לא הכרתי אסטרטגיה תוקפנית שהיתה יעילה אופטימאלית במשחק סכום אפס מהסוג הזה. תודה לך מכבי על שינוי סדרי עולם.

כשאהיה גדול, עוד אלמד את המהלך הגאוני הזה בבתי ספר לכלכלה.

אתה חושב שהם חסרי ביסוס כאשר במציאות-הושקעו בטאלנט 15 מיליון שקל והמשפחה מטרפדת כל סיכוי למעבר/חתימה על חוזה חדש כדי להשתחרר מהכלא.

מה מכבי צריכה לדברר לנו?האם אם מדבררת נושאים אחרים הקשורים לרכש? מה ההבדל? החזירו פה את הכותל או משהו?במה שונה שיחרור מאור מקניית שחקן אחר או שיחרור שחקן אחר?

לא ראש של סוס ולא חירבון על המיטה-יציע!!!

אפשר לנעול...

כנראה כל ה"שקט" שהיה במכבי החופש היה חרטה ובעצם השקט הזה נבע מניהול כושל שהם באמת לא עשו כלום החופש ואין באמת איזה עבודה מתחת לפני השטח .המועדון מנוהל כשכונה אחת גדולה... לשחרר את בוזגלו ועוד ככה זה פשוט מביש ועוד באמת שהוא שחקן מצויין אין סיבה להעיף אותו מקצועית, 3 שנים מלך הבישולים זה כבר לא פוקס.. טעות ענקית!! רק שלא יגיע להפועל או לחיפה כי אז ניהיה בבעיה

טמטום של הנעלה שלנו, חוזרים על טעויות שוב ושוב. זה השחקן הכי מוכשר במכבי(אחרי יצחקי) והוא מוכיח את זה שנה אחרי שנה.

כל עוד הגונב דעת הזה מאמן אותנו, והבנקאי מקפריסין מנהל אותנו אני לא רואה נחת בקרוב.

רק טעויות שולחים את הקשר האחורי הטוב ביותר שלנו ב-10 שנים האחרונות לחפש קבוצה,מחפשים להיפטר מהשחקן הכי מוכשר שלנו. ג'ק שלא במודע ,הבחור לא ממש מבין כדורגל ,טועה ומטעה את מיץ' בעקבות כל מיני יועצי אחיטופל למיניהם. רשימה חלקית: הפיטורים המגעילים של אבי שהיה חייב להישאר עד סוף העונה. ההעדפת איווניר על רוני לוי אחרי שכבר פיטר את אבי - איזה קשה להחליט מאמן עם קבלות ומאמן שאימן עונה או שתיים בליגת עלה ליגה וירד ליגה.

מי שגמר פה על השקט בקבוצה לא הבין השקט הזה נובע מזה שלא עושים כלום, הולכים לעונה פיננסית כאילו חסר למועדון הזה כסף . אם ההחתמות הזויות עד כה לא הספיקו והלוואי ואני טועה והם יצליחו,היום פורסם בידיעות שמיץ' מצפה מהשחקנים לקצץ 20 אחוז משכרם.

אבל מה אני מצפה מקבוצה שהבעלים שלה לא באמת יודע מה קורה ומנהל אותה בשלט רחוק ובא פעמיים בעונה לראות מה קורה, ושולח בנקאי שינהל מועדון כדורגל שאין לא מושג בזה ופשוט מראה לנו שוב ושוב שאין דרך למועדון הזה, פעם בונים על הנוער ,פעם משקיעים סכומים מטורפים ואחר כך שוב חוסכים . נמאס!!! אתה לא יכול יום אחד להיות סטייל ריאל או הסיטי ולחזק את הקבוצה מכל הבא ליד ויום אחרי להפוך להיות מגדל כרום ורק לקצץ. לא הגיוני מה שהולך בקבוצה הזאת.

עם הכבוד למיץ' ועם הרבה הערכה על ההשקעה מבחינתי או שיתאפס על עצמו ויתווה דרך ניהולית למועדון הזה או שילך כי עם התנהלות כזאת עדיף כבר את לוני.

אהה עדיף את לוני?

אידיוט.

75 מיליון זו עונה פיננסית? דחפו אותו לחתום על חוזים לסוסים מתים שלא מסוגלים לעמוד על שתי רגליים וחוזים ל4 שנים, קולואטי אלברמן, סטרול וזיו מקבלים חוזים שאין להם טעם, שניים מהם לא שיחקו חצי עונה אחד פח ואחד הראה רק ניצוצות.

לגבי הפסקה הראשונה?

הוא לא יודע להרים, לא עומד בלחץ ולא בועט פנדלים, אז הוא גיז'ה רק יותר חתיך.

את גיז'ה צריך בהרכב? לא, אז גם את בוזגלו לא.

ההבדל בשכר? אסטרונומי.

מגיז'ה לא שמעתי מילה מאבא בוזי שומעים כל שעתיים ציוץ.

קח את בוזגלו שלך ודחוף אותו עמוק לתחת שלך.

יש?

ובקשר להודעה השנייה שלך?

הוא כ"כ מצויין, אבל עם עשרה בישולים ושני שערים כל העונה.

אני זוכר ממנו יותר איבודים ונפילות מכל דבר אחר.

אבל בסדר.

אתה תגיד הכל כדי להיכנס באיווניר.

מי שהביא אותו בחוזה כזה אשם.

איווניר רוצה? הוא ישחרר אותו....

אז אם בוזגלו לא יודע לא את זה ולא את זה ולא את זה...מה הוא יודע?

אגב, הוא כ"כ מהיר שכל בלם בליגה כולל בנאדו ובאדיר הקדימו אותו לכדורים....שלא לדבר על הפחד מללכת לכדור.

יאללה, קח את עצמך, את אבא שלך, תחזיר את מה ששלנו, וסע לקיבינימט...בנתיים? כמה שאתם גומרים ממנו בחוסר הבנה היסטרית? תזכרו שעונת השיא שלו מורכבת מ9 משחקים שבה הכל התחבר לקבוצה שלא היו בה ציפיות בשיט (ממש שונה ממכבי עם כל הכבוד) ושמאז? אין לו עשרים דקות טובות ברציפות.

15 מיליון? בעיטה לראש ושיפסיקו הוא ואבא שלו לזיין את המח ויתחיל לשחק כדורגל...

אתה חושב שהם חסרי ביסוס כאשר במציאות-הושקעו בטאלנט 15 מיליון שקל והמשפחה מטרפדת כל סיכוי למעבר/חתימה על חוזה חדש כדי להשתחרר מהכלא.

מה מכבי צריכה לדברר לנו?האם אם מדבררת נושאים אחרים הקשורים לרכש? מה ההבדל? החזירו פה את הכותל או משהו?במה שונה שיחרור מאור מקניית שחקן אחר או שיחרור שחקן אחר?

לא ראש של סוס ולא חירבון על המיטה-יציע!!!

הם חסרי ביסוס כי אין להם סימוכין.

ובסימוכין אני מתכוון, פנים מוכרות שעומדות מאחוריהן ולא חצאי שמועות.

לכתוב שהמשפחה מטרפדת, זו ספקולציה מבחינתי כל עוד לא יצאה בת קול ממכבי שטענה אחרת.

קודם כל, קניה ושחרור הם שני דברים שונים מבחינתי.

דבר שני, ההבדל הוא לא בשחקן, אלא בהתנהלות מולו.

לא באמת אכפת לי איך היה מנוסח מכתב הפרידה מרנגלוב או מי מסר את ההודעה לסידיבה, פשוט כי הדברים התנהלו בצורה שקופה ומהוגנת.

ממש מסכן, הוציאו אותו דקה 60.

אם הוא היה משחק טוב הוא לא היה יוצא דקה 60. לא צריך להאשים את נמני כל פעם ששחקן מאכזב.

הוא קיבל הרבה הזדמנויות בתחילת העונה שעברה ולא סיפק את הסחורה.

כחלון לא היה מספיק טוב אז, וגם כרגע להגיד שכחלון יותר טוב מבוזגלו זה נובע מעיוורון שלכם מהשנאה שלכם לבוזגלו.

מה שכן, אני מקווה שהקצת ניסיון שהוא צבר בליגה הבלגית (ליגה יותר מהירה ופיסית משלנו) תחזיר לנו אותו משופר.

לא האשמתי שום מאמן.

הוא קיבל הזדמנויות וניצל אותם - נגד בית"ר שיחק 10 דקות ומאז שנכנס שיחקנו קטלני אש ונגד פסז בכלל....

אין שום עיוורון. תשאל את שלח.