Jump to content

2011–2012 Uefa Europa League Qualifying

Marcus Fizer

Recommended Posts

מקווה מאוד שסוף סוף נגיע לבתים. יש לנו את הכלים לעשות את זה, ועם קצת מזל בהגרלות נגיע לשם

http://www.youtube.com/watch?v=AQsg9lctgk4

אנשים אומרים שלא צריך את הליגה האירופאית כדי שנתרכז בליגה וזאת חתיכת שטות.

א') בשביל זה מיץ' פה. הוא רוצה אירופה.

ב') כסף כסף כסף.

ג') אם לא נשפר כבר את הדירוג הגרוע שלנו באירופה לעולם נמשיך לקבל הגרלות קשות. ככה גם כשנהיה אלופים (דאבל קל) לא נגיע לשלב הבתים כי יהיו לנו הגרלות קשות, אז חבל.

ב') כסף כסף כסף.

ג') אם לא נשפר כבר את הדירוג הגרוע שלנו באירופה לעולם נמשיך לקבל הגרלות קשות. ככה גם כשנהיה אלופים (דאבל קל) לא נגיע לשלב הבתים כי יהיו לנו הגרלות קשות, אז חבל.

צודק תראו את הפועל אם הם יעלו לבתים הם יהיו בקבוצת הדרג השני

וואי, אם נשחק נגד פולהאם זו תהיה הפעם הראשונה שאני מגיע ללונדון בכוונה!

מרגש!

חחחח מה זה בכוונה?

קרה לך שהגעת ללונדון בלי כוונה חחח?

חחחח מה זה בכוונה?

קרה לך שהגעת ללונדון בלי כוונה חחח?

אכן קרה

ועל זה נכתב השיר "איך הגענו ללונדון"

לפרטים נוספים פנה אל המשתמש Uri

(למרות שגם סוייר מכיר את הסיפור, אולי הוא יספר לך)

צודק תראו את הפועל אם הם יעלו לבתים הם יהיו בקבוצת הדרג השני

האמת שעדיף להתרכז בלקחת אליפות. אמנם גם אז נהיה לא מדורגים, אבל הקבוצות המדורגות במסלול האלופות הרבה פחות טובות ממה שאפשר לקבל בפלייאוף.

האמת שעדיף להתרכז בלקחת אליפות. אמנם גם אז נהיה לא מדורגים, אבל הקבוצות המדורגות במסלול האלופות הרבה פחות טובות ממה שאפשר לקבל בפלייאוף.

אבל חייבים תעונה הזאת של ההצלחה באירופה בשביל שנהיה מדורגים אם וכאשר.

זה יהפוך הכל להרבה יותר קל ונהיה מדורגים כמו הגועל וחיפה.

וזה לא אמור להשפיע לנו על האליפות , תראה מה קרה לנבלות לפני שנה .

מקווה מאוד שסוף סוף נגיע לבתים. יש לנו את הכלים לעשות את זה, ועם קצת מזל בהגרלות נגיע לשם

http://www.youtube.com/watch?v=AQsg9lctgk4

אויי איזה פרומו דפוק, אפילו לא עלינו לאירופית וכנראה גם לא נעלה אז כבר מכינים סרטונים, הקהל שלנו לא לומד זה מביא נאחס כמו השיר של התיירים..

אויי איזה פרומו דפוק, אפילו לא עלינו לאירופית וכנראה גם לא נעלה אז כבר מכינים סרטונים, הקהל שלנו לא לומד זה מביא נאחס כמו השיר של התיירים..

מה הקשר?איזה נאחס זה עושה?

עם התיירים אני מבין וחושב שאתה באמת צודק,אבל פה?לא הייתה שום הצהרה,פשוט זיכרון טוב למשחקים שהצלחנו בהם,קצת כדי לפתוח את המסע שלנו שם,בין אם הוא קצר ובין אם הוא ארוך

ודרך אגב,אתה יודע שאיזה אוהד הפועל הזכיר את השם שלך באיזה תגובה ב-ONE?

איפה ראית שעלינו פה לאנשהו?

זה שאתה קצת גיי ואתה רואה דברים שאף אחד אחר לא זה משהו אחר..

חוץ מזה אחי שנאחס זה באופנה בצד השני של הכביש

ב') כסף כסף כסף.

סיכמתה יפה ובנוסף זה מחבר את הקבוצה ומעלה את הכושר של השחקנים לקראת הליגה.

מה הקשר?איזה נאחס זה עושה?

עם התיירים אני מבין וחושב שאתה באמת צודק,אבל פה?לא הייתה שום הצהרה,פשוט זיכרון טוב למשחקים שהצלחנו בהם,קצת כדי לפתוח את המסע שלנו שם,בין אם הוא קצר ובין אם הוא ארוך

ודרך אגב,אתה יודע שאיזה אוהד הפועל הזכיר את השם שלך באיזה תגובה ב-ONE?

כה אני יודע, זה אוהדי הפועל עליזים אובססיבים עליי בגלל שאני לפעמים משחק איתם אקסבול..

וגם הם פותחים עליי נושאים בפורום שלהם:

http://up352.siz.co.il/up2/wqnmeo1ygzwx.jpg

כה אני יודע, זה אוהדי הפועל עליזים אובססיבים עליי בגלל שאני לפעמים משחק איתם אקסבול..

וגם הם פותחים עליי נושאים בפורום שלהם:

http://up352.siz.co.il/up2/wqnmeo1ygzwx.jpg

חחחחחחח איזה שרמוטות

אוהדים כמוך זה המנחוס הכי גדול

אם לא נשפר כבר את הדירוג הגרוע שלנו באירופה לעולם נמשיך לקבל הגרלות קשות. ככה גם כשנהיה אלופים (דאבל קל) לא נגיע לשלב הבתים כי יהיו לנו הגרלות קשות, אז חבל.

הפוך, גוטה.

הרבה יותר קל לעלות לשלב הבתים של ליגת האלופות מאשר לזה של הליגה האירופית.

ואם כבר, אם נופלים בשלב המוקדמות האחרון של הצ'מפיונס, מתחילים לשחק בליגה האירופית מהבתים שלה.

בקיצור, כדי להיות מדורגים צריך לקחת אליפות... אל תבנו על הצלחה באירופה, הסיכוי לעלות לבתים השנה הוא מאוד לא סביר, וגם אם נעלה, זה עדיין לא אמור להספיק לנו כדי להיות מדורגים בשנה הבאה במוקדמות של המפעל המיותר הזה.

זה סבבה בתור משחקי טרום עונה, לא הרבה יותר.

הניצחון המדהים על אולימפיאקוס שנה שעברה עוזר לנו השנה במשהו?

לא, וגם אם תנצח אותם שוב השנה זה לא ייתן לך כלום.

וגם אם תנצח בשנה הבאה.

ובזאת שאחריה.

בקיצור אנחנו בדיוק באותו מקום שהיינו בו בשנה שעברה.

שנה שעברה אגב השגנו ניצחון בית והפסד חוץ בכל 3 הסיבובים.

ניצחנו בחוץ באירופה מאז סלוניקי?

מדהים איך אפילו לקבוצות ממונטנגרו, מאנדורה ומהליגה השנייה בטורקיה אנחנו מפסידים בחו"ל...

הפוך, גוטה.

ואם כבר, אם נופלים בשלב המוקדמות האחרון של הצ'מפיונס, מתחילים לשחק בליגה האירופית מהבתים שלה.

בקיצור, כדי להיות מדורגים צריך לקחת אליפות... אל תבנו על הצלחה באירופה, הסיכוי לעלות לבתים השנה הוא מאוד לא סביר, וגם אם נעלה, זה עדיין לא אמור להספיק לנו כדי להיות מדורגים בשנה הבאה במוקדמות של המפעל המיותר הזה.

עומר יש הרבה דברים שאני מסכים איתך אבל אין ספק שעכשיו אתה פשוט מבלבל תמוח.

ההבדל בין מכבי כדורגל להצלחה של מכבי כדורסל זה שמכבי כדורסל הפכה לשם דבר באירופה, אתה באמת רוצה להגיד לי שהמשחקים האלה הם כלום?

המשחקים האלה הם המדרגות בדרך להצלחה באירופה, מכבי בכדורגל אף פעם לא הצליחה באירופה מלבד ב2004 בליגת האלופות, אבל שנה אחת זה כלום, הפועל וחיפה כבר הגיעו מס' פעמים לשלבים המאוחרים של אופ''א וצברו יופי של נק' דירוג. הפועל כבר עם 38.6 נק' דירוג וחיפה עם 22~, אנחנו בסה''כ עם 5, אתה רוצה להגיד לי שזה לא צורם לך?

הפוך, גוטה.

לא, וגם אם תנצח אותם שוב השנה זה לא ייתן לך כלום.

וגם אם תנצח בשנה הבאה.

ובזאת שאחריה.

ניצחנו בחוץ באירופה מאז סלוניקי?

הניצחון על אולימפיאקוס לא השפיע לדירוג, זה שעברת את אולמפיאקוס כן השפיע.

גם אם תעלה על שערי חוץ עם שני תיקויים תקבל ניקוד.

עומר יש הרבה דברים שאני מסכים איתך אבל אין ספק שעכשיו אתה פשוט מבלבל תמוח.

ההבדל בין מכבי כדורגל להצלחה של מכבי כדורסל זה שמכבי כדורסל הפכה לשם דבר באירופה, אתה באמת רוצה להגיד לי שהמשחקים האלה הם כלום?

המשחקים האלה הם המדרגות בדרך להצלחה באירופה, מכבי בכדורגל אף פעם לא הצליחה באירופה מלבד ב2004 בליגת האלופות, אבל שנה אחת זה כלום, הפועל וחיפה כבר הגיעו מס' פעמים לשלבים המאוחרים של אופ''א וצברו יופי של נק' דירוג. הפועל כבר עם 38.6 נק' דירוג וחיפה עם 22~, אנחנו בסה''כ עם 5, אתה רוצה להגיד לי שזה לא צורם לך?

לא.

צורם לי רק שהפועל וחיפה עם אליפויות בשנים האחרונות ואנחנו לא.

חוץ מזה, אני לא מתלהב מהפרוספקט המלהיב של לשחק נגד הרכבי מילואים של קבוצות מצרפת או מאיטליה במגרשים ריקים.

הניצחון על אולימפיאקוס לא השפיע לדירוג, זה שעברת את אולמפיאקוס כן השפיע.

גם אם תעלה על שערי חוץ עם שני תיקויים תקבל ניקוד.

בקושי תקבל על זה משהו. זה לא באמת משנה, נקודה לפה, נקודה לשם. זה כל מה שנתן לנו הניצחון (בסיכום שני המפגשים) מולם.

הפוך, גוטה.

אמרתי לזיגפלד, הוא לא האמין לי.

אמרתי לזיגפלד, הוא לא האמין לי.

אם השנה נודח באותו שלב, נוכל לשפר את הדירוג שלנו ב-1.2 נקודות שלמות. טירוף!

במצב הזה יהיה לנו משהו כמו 8 נקודות, כשכדי להיות מדורגים בפלייאוף צריך 13-14.

בקיצור, כמו שאמרתי, הרבה יותר קל לקחת אליפות ולנשור לשם מהצ'מפיונס (כשבדרך צריך לעבור את אקטובה, לא את טוטנהאם) מאשר לעלות לבתים של הליגה האירופית דרך המוקדמות.

לפחות העונה הזאת צריך 8-9 נקודות כדי להיות מדורגים ב"שלב אקטובה", שאם עוברים אותו מבטיחים במינימום השתתפות בבתים של ה-EL.

והאמת? גם המדורגות שם לא בלתי עבירות.

לא.

צורם לי רק שהפועל וחיפה עם אליפויות בשנים האחרונות ואנחנו לא.

חוץ מזה, אני לא מתלהב מהפרוספקט המלהיב של לשחק נגד הרכבי מילואים של קבוצות מצרפת או מאיטליה במגרשים ריקים.

אתה סתם מקצין, שום הרכב מילואים וגם אם הרכב שני מה שקורה לרוב, הוא הרכב של כמה רמות מעלינו ואני לא מבין מה הקשר בכלל,

אני מדבר על זה שכל הנקודות האלה חשובות כי בסופו של דבר גם בליגת האלופות אם תרצה להגיע לאנשהו זה חשוב.

הפועל למשל אם היו משחקים השנה בצ'מפיונס היו מדורגים בקבוצה הדרג השלישית על סף השניה, אתה יכול לצחוק עד מחר על זה שזה לא משנה והנק' חסרות משמעות אבל תחשוב איזה הבדל היה אם מכבי הייתה משחקת בבית בליגת האלופות כשיש קבוצה או אפילו שתיים שהן יותר חלשות ממנה?

כל משחק באירופה חשוב, לא משנה אם נגד מנצ'סטר יונייטד ווין רוני או נגד סנטה קולומה וסנטה ג'לג'וליה, הניקוד חשוב ולא יעזור כלום

אם השנה נודח באותו שלב, נוכל לשפר את הדירוג שלנו ב-1.2 נקודות שלמות. טירוף!

זה מה שאמרתי לזיגפלד.

הוא לא האמין לי.

צריך לקחת אליפות, טיפה מזל. לעבור לפחות 2 סיבובים. אם אפשר לעלות לאלופות מה טוב.

אם לא, ליפול לליגה האירופאית, לנצח שם איזה משחק 2 ולסחוט עוד איזה 2-3 תקואים.

והופה. יש לך דירוג אמיתי.