Jump to content

בלי בושה, בן גביר והפרובוקציה התורנית

הגיס של שאקירה

Recommended Posts

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/249/665.html?hp=1&cat=402

ניסיון אינפנטילי "להראות לשמאלנים מה זה".

אבל מעבר לזה שזו פעולה אינפנטילית, אין קשר בין מחט לתחת. הרי גם אם הומלס יהודי היה נכנס לבריכה בשכונה שלך ונצמד אליך, כשהגוף שלו מלוכלך והשיער שלו מסריח, גם אז לא היית מרגיש בנוח. וגם אותו לא היו רוצים להכניס, בגלל הגיינה. מה לעשות, בבריכה ציבורית זה קצת משמעותי.

זה שלא נוח לאנשים להיות בבריכה ליד עובדים זרים שחיים ברחובות, אומר שלא צריך לתת להם זכויות? שצריך לגרש אותם אחרי שנכנסו לכאן באישור שלך?

זה בולשיט אחד גדול שלא הוכיח כלום, חוץ מאת מה שידענו קודם, שבן גביר ובן ארי הם שתי חלאות גזעניות, שניצלו בציניות ציבור שהם מנסים לפגוע בו.

בשום מקום לא נאמר שה"שמאלנים" (לפי תפיסת העולם הדיכוטומית והאינפנטילית של בן ארי ובן גביר) בבריכת גורדון אכן "נגעלו" מהעובדים הזרים. אם אכן היתה רתיעה לא הייתי מתפלא אם היא מיוחסת לבן ארי ובן גביר שכן גם אני הייתי נגעל לשהות בבריכה, או בכל מקום אחר, לצידם.

וזה פרט חשוב, אבל גם אם כן "נגעלו", זה מובן לגמרי.

לא הייתי רוצה לשחות ליד עובדים זרים, לא בגלל שהם שחורים או גויים (או נושאי מחלות שונות, כמו שהזהיר אלי ישי), אלא בגלל שהם לא נקיים, נאספו מהתחנה המרכזית כמה דקות קודם לכן ושחיה בבריכה משותפת היא פעולה לא הגיינית.

אבל עזוב, כואב לי על העובדים הזרים שלא מבינים שהם כלים בלוח המשחק של בן גביר.

כמו שבחור אנטישמי יזרוק שקל להומלס יהודי ויצחק עם החברים שלו על תאוות הבצע של היהודים.

מהלך גאוני

הצעד הבא: למצוא 500 תל אביבים ולהציע להם 200 שקל + מלון חינם להעלות אותם לאוטובוס וליסוע כיוון אחד לשדרות.

עם כל הכבוד, ויש כבוד, תסלח לי - אבל זה צעד מתבקש. יש המון אנשים במדינה הזאת שצריכים וואחד כאפה כדי להתעורר על החיים שלהם. יש פה חלק משמעותי מהציבוד שפשוט חי בסרט, אין ביטוי אחר ועדין לזה.

בברכת יום טוב, ישראלי שחי מציאות.

וזה פרט חשוב, אבל גם אם כן "נגעלו", זה מובן לגמרי.

לא הייתי רוצה לשחות ליד עובדים זרים, לא בגלל שהם שחורים או גויים (או נושאי מחלות שונות, כמו שהזהיר אלי ישי), אלא בגלל שהם לא נקיים, נאספו מהתחנה המרכזית כמה דקות קודם לכן ושחיה בבריכה משותפת היא פעולה לא הגיינית.

כמו שבחור אנטישמי יזרוק שקל להומלס יהודי ויצחק עם החברים שלו על תאוות הבצע של היהודים.

כולם כלים בלוח משחק. הציניות אינה חדשה פה, ההיבט המגעיל כאן הוא התכלית. כשאתה משתמש בעזרה לאנשים עבור הון פוליטי, ניחא. כשאתה משתמש באנשים כדי להבליט את שונותם כך שייתפסו כ"מגעילים", כשאתה מנצל את בורותם ונזקקותם כדי לצייר אותם כנחותים, זה כבר לא סתם ציני, זה לשלול מהם את אנושיותם, וגם קצת ממך.

אני לא מבין מה הוא רוצה, שהפליטים מאפריקה שאין להם שקל על התחת יגורו ברמת אביב? ישלמו שכירות של 6000-7000 שקל בחודש? או שהוא מצפה שהם יהיו שכנים של ברק יצחקי ואייל גולן במתחם G ויקנו שם דירה ב3 מיליון דולר?

מה לעשות אנשים שאין להם כסף גרים איפה שזול, איפה שאפשר להשכיר דירה ב1500 שקל ולגור שם 10 איש ביחד.

שיפנה לממשלה שאחרי 65 שנה עדיין אין גדר ופליטים נכנסים חופשי יומי

בן ארי ואיתמר בן גביר עוסקים מזה זמן רב בבעיית העובדים הזרים במדינת ישראל, כל צעד שהם עושים הם נתקלים ב-"המון זועם" אשר חי בבועה התל-אביבית הטיפוסית (ואני מתייחס אך ורק אליהם כרגע). אותם תל אביבים (נוח יותר לכנות אותם כך) טוענים שבן ארי ובן גביר הם גזעניים וכמובן יוצאים להפגין ברחבי ת"א נגד המהלך שבסופו של דבר צריך להביא לגירושם.

אז הנה.. הם עשו צעד די גאוני והביאו את אותם הפליטים הישר ללב ת"א ובכדי לראות את תגובתם עכשיו של אותם אנשים שזועקים וצועקים בשבילם, שבפועל הם לא היו מוכנים לגור לידם.

אחלה מראה.

אבנר, אני מבטיח לך שהרבה מאוד מאותם המפגינים לא היו מוכנים לעולם שפליטים זרים יבואו ויגורו בשכונתם, לעולם.

וקצת מכעיס אותי ההתייחסות הרבה לכתבה הזו (אם זה בכל כלי התקשורת או ע"פ התגובות בכתבה) שבפועל יש דברים חשובים יותר, מסוכנים יותר שלא זוכים להתייחסות זהה להתייחסות הזאת.

ואני לא הולך להשתמש במילה "התקשורת של השמאל" כי זו סיסמא לעוסה. ניתן לעובדות לדבר בעד עצמן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4080326,00.html

בן גביר בסה"כ רוצה לזרוק לים כל מי שהוא לא יהודי

אז הפעם זה תורם של הסודנים שנזרקו למי הים בבריכת גורדון... השלב הבא זה הערבים...

אני מעדיף לראות אותך טובע לפני כל ערבי אחר.

אכן גאוני.

בן גביר, בן ארי ומרזל (גם אם השלישי לא היה שם הפעם) הם המיץ של הזבל, וזה ידוע.

אבל היום זו הפעם הראשונה כנראה שאני יכול להזדהות עם מעשה שלהם.

בתור אחד שמבלה עם האוכלוסיה הזו מאפריקה הרבה מאוד שבתות, כולל אצלם בגטו, אני יכול לומר שאולי הם לא שונאים אותנו ורוצים להעיף אותנו מפה כמו חלק גדול מהערבים, אבל ממש לא הייתי מוכן לחלוק איתם בניין, או שהם יציפו את השכונה שלי.

לשם שינוי בן גביר ושות' עשו את הפרובוקציה שלהם לעניין: הציבו מראה בפניהם של תושבי מרכז ת"א. אה כן, וגם על הדרך פינקו את הסודנים והאריתראים ביופי של בילוי, בלי ציניות.

השתמשו בהם ? ברור - אבל חשוב לזכור שני דברים:

- הם לא מסתירים את זה. מטרתם היא לנקות את ת"א מהפליטים ומחפשי העבודה שהרי לא אמורים להיות כאן (לא שהמהלך הזה יעזור, אבל לא משנה).

- ראיתם את התמונות בעיתון ? הם נראים לכם סובלים ? אני רואה אותם בפוזה הכי מאושרת שלהם בארץ.

נ.ב. - מתן, לגבי ההערה שלך על התקשורת. אני מניח שמי שיזם את הפניה לתקשורת הם בן גביר ואנשיו בעצמם, כיאה לפרובוקטורים.

אתה רציני אבנר? בתור אחד שיש לו קצת שכל אתה אמור להבין את הגאוניות שבמהלך.

יופי של עבודה, שני אנשים שלא אוהב במיוחד אבל המהלך הזה הוא פשוט מהלך גדול.

כמו שמתן אמר, תמצא לי בן אדם אחד שנמצא בהפגנות האלה שיהיה מוכן שאריתראי "מלוכלך" יבוא לגור לידו.

או שאתם דמגוגים ברמות מגוחכות או שאתם אשכרה לא הבנתם מה הוא ניסה לעשות.

בכל מקרה, סביר להניח שאתם חלק ממדינת ת"א השמאלנית אנטי ציונית

רק טוב שיהיה לכם, ומי יתן ותתפכחו ביום מן הימים אה חברים? :)

אני לא מבין מה הוא רוצה, שהפליטים מאפריקה שאין להם שקל על התחת יגורו ברמת אביב? ישלמו שכירות של 6000-7000 שקל בחודש? או שהוא מצפה שהם יהיו שכנים של ברק יצחקי ואייל גולן במתחם G ויקנו שם דירה ב3 מיליון דולר?

מה לעשות אנשים שאין להם כסף גרים איפה שזול, איפה שאפשר להשכיר דירה ב1500 שקל ולגור שם 10 איש ביחד.

שיפנה לממשלה שאחרי 65 שנה עדיין אין גדר ופליטים נכנסים חופשי יומי

לא. הוא לא רוצה שהפליטים מאפריקה עלאק, או בשמם האמיתי-מהגרי עבודה, יגורו בצפון ת"א(אומנם חלק ממהגרי העבודה הם פליטי מלחמה, אך חלק נמוך מאוד ממה שחושבים), הוא רוצה שאנשים יהיו מודעים לבעיות שיש בדרום ת"א עם כל עניין הפשיעה והחוסר אכפתיות מהמצב הביטחוני-חברתי-כלכלי בסביבה הזאת. וגם אתה יודע שיש 2 חלקים בת"א: החלק המרכזי-צפוני והחלק הדרומי, שהם קיטובים מנוגדים לגמרי. אז הצעד הזה נעשה על מנת לעורר מודעות ולשים לאנשים מראה מול הפנים, כדי שיראו את פרצופם האמיתי. והאמן לי אבנר, שבלי להעליב, יש הרבה מאוד עובדים זרים שהם יותר נקיים ממך וממני ביחד, אז את הסטיגמות תשאיר בצד.

בן גביר בסה"כ רוצה לזרוק לים כל מי שהוא לא יהודי

אז הפעם זה תורם של הסודנים שנזרקו למי הים בבריכת גורדון... השלב הבא זה הערבים...

בעזרת השם.

לא שאני חסיד גדול של הצמד חמד הללו, אבל העובדים הזרים/"פליטים" (והמרכאות במקום) הם גם כלים בלוח המשחק של לא מעט מארגוני זכויות אדם לא פחות.

בסופו של דבר, ואת זה חשבתי תמיד, לא מעט מאותם תומכים מהוללים של עובדים זרים לא חוקיים/מסתננים מאפריקה היו מיישמים את עקרון ה-NIMBY אם זה היה מגיע לפתח בתיהם.

היה מקלט לעובדים זרים בצפון ת"א ליד הבית שלי.

כל הנפשות הנפלאות שדואגות להפגין בשביל כל נדכאי העולם

דאגו כמובן להעיף את הפליטים משם לכל הרוחות תוך 3 ימים

"הצבר"

לא. הוא לא רוצה שהפליטים מאפריקה עלאק, או בשמם האמיתי-מהגרי עבודה, יגורו בצפון ת"א(אומנם חלק ממהגרי העבודה הם פליטי מלחמה, אך חלק נמוך מאוד ממה שחושבים), הוא רוצה שאנשים יהיו מודעים לבעיות שיש בדרום ת"א עם כל עניין הפשיעה והחוסר אכפתיות מהמצב הביטחוני-חברתי-כלכלי בסביבה הזאת. וגם אתה יודע שיש 2 חלקים בת"א: החלק המרכזי-צפוני והחלק הדרומי, שהם קיטובים מנוגדים לגמרי. אז הצעד הזה נעשה על מנת לעורר מודעות ולשים לאנשים מראה מול הפנים, כדי שיראו את פרצופם האמיתי. והאמן לי אבנר, שבלי להעליב, יש הרבה מאוד עובדים זרים שהם יותר נקיים ממך וממני ביחד, אז את הסטיגמות תשאיר בצד.

בתור מי שחושב שהקמפיין למען העובדים הזרים הוא צדקני ומתחסד, ושמטרת הצעד הזה, בעיקרון, היא לגיטימית, נגעלתי ממנו. חשיפת צביעות, היא מטרה יפה, אפילו חשובה, אבל המטרה לא מקדשת את האמצעים. אם האמצעים הם החפצת אדם, "שכירתו" על מנת לנופף בו כדי שאנשים יווכחו ב"גועל" שלו, אז צר לי, המראה היחידה שמוצבת היא מול פניהם של בן גביר ובן ארי, שהודפים טענות על גזענות בעודם מתייחסים לעובדים זרים לא רק ככלי משחק, אלא ככלי משחק המשרתים את ביזויים שלהם.

היה מקלט לעובדים זרים בצפון ת"א ליד הבית שלי.

כל הנפשות הנפלאות שדואגות להפגין בשביל כל נדכאי העולם

דאגו כמובן להעיף את הפליטים משם לכל הרוחות תוך 3 ימים

"הצבר"

או, בבקשה.

בתור מי שחושב שהקמפיין למען העובדים הזרים הוא צדקני ומתחסד, ושמטרת הצעד הזה, בעיקרון, היא לגיטימית, נגעלתי ממנו. חשיפת צביעות, היא מטרה יפה, אפילו חשובה, אבל המטרה לא מקדשת את האמצעים. אם האמצעים הם החפצת אדם, "שכירתו" על מנת לנופף בו כדי שאנשים יווכחו ב"גועל" שלו, אז צר לי, המראה היחידה שמוצבת היא מול פניהם של בן גביר ובן ארי, שהודפים טענות על גזענות בעודם מתייחסים לעובדים זרים לא רק ככלי משחק, אלא ככלי משחק המשרתים את ביזויים שלהם.

איזה פעולה אתה היית עושה, כדי לעודד גילוי מודעות לבעייה זו, בקרב האליטות או המעמד הגבוה של החברה\ת"א?

מה אתה מתייחס אליהם בכלל נייק? לפני כמה חודשים בארץ נהדרת עשו מהם צחוק רק לצד השני וכל השמאל סתם את הפה ואף אחד לא דיבר על זה שניצלו אותם

אבל תן להם להמשיך בשלהם