Jump to content

נשואים פלוס חוזרת!

מנש שער 11

Recommended Posts

לא יודע,לא משהו,שיש חברים אני צוחק כל הזמן,פה זה לא משהו,כנראה לא הסוג שלי...

אבל עדיין,אני אנסה איזה עונה כי אני רואה שאנשים ממש מתים פה על זה

דרך אגב,זה בהחלט לא HD למי שרוצה לדעת

זה כי צריך קצת מח כדי להבין אדם כמו אל באנדי.

משו שחסר לך אם אתה באמת משווה את חברים לנשואים פלוס ואת ההומור של סוף שנות השמונים, להומור של 2000.

מוריו, ברור לך שאני מקבל ממך דיסקים?? חמישי אתה מביא אותם אם לא אל תבוא! :)

נ"ב

מנש באיזה ערוץ זה? :)

זה כי צריך קצת מח כדי להבין אדם כמו אל באנדי.

משו שחסר לך אם אתה באמת משווה את חברים לנשואים פלוס ואת ההומור של סוף שנות השמונים, להומור של 2000.

וצריך אפילו פחות מוח כדי להבין שאל באנדי הוא לא אדם אמיתי אלא דמות, ושנשואים פלוס היא פארודיה על הז'אנר של קומדיות מצבים כגון משפחת קוסבי, הכל נשאר במשפחה ואלף.

רביד היא ממש לא פארודיה על הכל נשאר במשפחה. היא כאמור פארודיה על הסיטקומים האמריקאים שהמשפחה בתכנית מאוד אוהבת אחת את השניה וכו' וכו' וכו', כל הדביקות הזו שקוסבי היא אחד הסמנים הימניים שלה (כמו שציינת). הכל נשאר במשפחה הייתה צינית, מרירה, וממש לא דביקה (הזלזול שהרבה פעמים ארצ'י היה מדבר אל אישתו, היחס שלו לבעלה של בתו בהתייחסו אליו כ"ראש כרוב" ועוד).

עובד האמת שהוא צודק.

הם הסבירו בכמה וכמה פעמים שנשואים פלוס זה הקונטרה לכל הסדרות המתוקות ומהתקתקות שבהן בכל פרק הכל מושלם ויש מוסר השכל....הם באו להראות שמשפחה? לא תמיד מושלמת ולא תמיד מתפקדת אחרי איזו שיחה.

ועדיין.

להשוות את שני הדברים האלה זה טיפשי......

רביד, בדבר אחד אתה טועה...אל באנדי הוא אמיתי לחלוטין...אולי לא בשם הזה, אבל בינינו? מי מאיתנו לא מכיר אדם אחד כזה?

אז במקום להציג אותו באור שלילי? הציגו אותו בצורה שונה והפכו אותו לאהוב הקהל וגיבור תרבות בצורה מסויימת.

אז כנראה שצריך לא מעט שכל כדי לנסות להבין מה אד אוניל אמר כדי לנסות ולהסביר מדוע התכנית הצליחה ולמה אל באנדי שרד עשרים וחמש שנים אחרי.

אני ממש לא חושב שצריך שכל בשביל להבין את אל בנדי. בדיוק להפך. אל בנדי מייצג את הפשטות. הוא דמות שהגירויים היחידים שהיא זקוקה להם הם סייקו דאד, פוטבול, מועדוני חשפנות ובירה.

צריך איבר מסויים כדי להזדהות עם באנדי אבל זה לא השכל.

אגב, לפני שבועיים התפרסם שקשת רכשו את הפורמט של התוכנית, והם מתכוונים להוציא גרסא ישראלית...

פורסם שצחי גראד כנראה יהיה על תקן אל באנדי, ונועה וולמן על תקן קלי...

המעניין בסדרה היא שהיא הלכה והקצינה ככל שהעונות נמשכו. מי שישווה בין התנהלות המשפחה בעונה ה-1 או ה-2 לעומת העונה ה-5 למשל יראה הבדל. המשפחה רק הלכה ונהייתה מופרעת יותר ויותר. ממה שאני זוכר מהתקופה ההיא, בערך מעונה 9 (סביב 1995/96) החלה ירידה ברמת התכנית.

אני ממש לא חושב שצריך שכל בשביל להבין את אל בנדי. בדיוק להפך. אל בנדי מייצג את הפשטות. הוא דמות שהגירויים היחידים שהיא זקוקה להם הם סייקו דאד, פוטבול, מועדוני חשפנות ובירה.

צריך איבר מסויים כדי להזדהות עם באנדי אבל זה לא השכל.

לא אמרתי שצריך שכל כדי להבין אותו.

אמרתי שצריך שכל כדי להבין למה ההומור שלה עובד.

וזה כי זה נוגע לכולנו.

בדיוק ובניגוד גמור לחברים (לא המשפט הוא לא טעות זה מכוון).

איך אמר אד אוניל?

"המשפחה הזאת קיימת לכולנו, זו המשפחה שאנחנו מתביישים בה ולא רוצים להיות לידה, וצוחקים עליה, אבל נורא נהנים לידה" (טוב בערך לא בדיוק...)

וכן, רציך שכל כדי לדעת לא להקביל את זה לכולנו, צריך שכל כדי לראות שבסופו של יום יש שם יותר מקצת צחוקים (הפרק עם הקולנוע לדומגה) וכו'.

ההומור שם לא רדוד ונמוך כמו שאתה מנסה לעשות ממנו (הוא מאוד נמוך אבל לא עד כדי טמטום) ולפחות הסדרה לא מתיימרת להיות סדרה פוזה כמו קוסבי ואחרות עם עלק מוסר השכל בגרוש.

נועה וולמן כקלי? כריסטינה היא לא, אבל היא הוכיחה שהיא יכולה לשחק את הכוסית הטיפשה.

מעבר לזה? אל באנדי יש רק אחד.

ההתחשמלויות, "התאבדויות" הדיבור המיואש, אי אפשר לחקות את זה בשום דרך.

אגב, לפני שבועיים התפרסם שקשת רכשו את הפורמט של התוכנית, והם מתכוונים להוציא גרסא ישראלית...

פורסם שצחי גראד כנראה יהיה על תקן אל באנדי, ונועה וולמן על תקן קלי...

אסור שזה יקרה...אבל אם כן, לפחות יש לו במעט את הלוק הנכון

05.jpg

מתחיל

עריכה: עומד בענק במבחן הזמן :D

עוד יותר טוב אפילו.

השטויות השוביניסטיות של אל באנדי הרבה יותר מצחיקות אותי היום מאשר פעם.

נשואים פלוס והנסיך המדליק מבל אייר 2 הסיטקומים הטובים ביותר שיצאו מארה"ב ובכלל

לעומת זאת, הנסיך המדליק לדעתי לא עמד במבחן הזמן.

כמה ניירות טואלט כריסטינה אפלגייט הרסה בישראל של אמצע שנות ה-90'.

לא יודע לדבר בשם כולם אבל ההורים שלי באמת התפלאו באותה תקופה שזה אוזל מהר והתחילו לקנות כמויות כפולות לבית. מודה.

כריסטינה אפלגייט היא בקלות בטופ-5 הנשים הסקסיות בהיסטוריה.

ראיתי אותה לא מזמן באיזה סרט, בת כמה היא? קרוב ל-40? היא נראת מדהים.

אתה אל תגיב פה בכלל יה כופר!! :)

תענה להודעות ואחרי זה נדסקס על כריסטינה.

אגב, כבר ציינתי שאני החלטתי שאני נוסע לשיקאגו וקונה מעיל כזה מוזר בצבע חום חרא? :)