Jump to content

פרופיל בעקבות לקיחת כדורים

Recommended Posts

לפני חצי שנה התחלתי לקחת כדורים על בסיס יומי (eltroxin - לא שזה חשוב כרגע), אין לי בעיה בריאותית מסויימת, בסך הכל כדורים לייצב את בלוטת הטריס, ואני גם לא מושפע במידה ואני לא לוקח, זה רק כדי למנוע במידה ו.. - קורה משהו. בכל מקרה זה לא העיקר מכיוון שהנוהל בצבא לפי מה שאומרים לי כל הזמן זה שמי שלוקח כדורים לא משנה איזה אוטומט יורד מפרופיל קרבי, אחרי כמה חודשים של מלחמה עם הצבא ובדיקה עם אנשים שמבינים בתחום הבנתי שכל עוד אני לוקח כדורים ולא משנה איזה הנוהל הוא שהפרופיל המקסימלי שלי הוא 64, עכשיו את הכדורים אסור לי להפסיק לקחת,

השאלה שלי היא אם יש איזשהוא סיכוי להעלות לי את הפרופיל בכל זאת? אני כבר כמעט איבדתי תקווה ואני חייב להיות בקרבי, זה דבר חשוב לי אחושרמוטה...

מקווה שיש מי שמבין משהו בהעלאת פרופיל..

אני אנסה לבדוק לך השבוע בספר פרופילים מה הסעיף המדויק שאומר ואם יש משהו שאפשר לעשות אם זה

ואנסה לפנות לרופא היחיד בור"פ שנשאר לי דיבור איתו (ואוו, אני משוחרר כ"כ הרבה זמן)

ייתכן ואצטרך בהמשך ת.ז שלך, אז אם אתה רוצה לשלוח לי בפרטית למקרה שאצטרך ולא אוכל להשיג אותך.. מוזמן.

אני אנסה לבדוק לך השבוע בספר פרופילים מה הסעיף המדויק שאומר ואם יש משהו שאפשר לעשות אם זה

ואנסה לפנות לרופא היחיד בור"פ שנשאר לי דיבור איתו (ואוו, אני משוחרר כ"כ הרבה זמן)

ייתכן ואצטרך בהמשך ת.ז שלך, אז אם אתה רוצה לשלוח לי בפרטית למקרה שאצטרך ולא אוכל להשיג אותך.. מוזמן.

וואלה... תודה רבה

כל החיים, אין אפשרות לוותר עליהם.

דיברתי עם 3 מומחים בנושא הזה וניסיתי להפסיק לחודש אבל אחרי בדיקות דם התברר שאני צריך להמשיך לקחת.

שוב אין שום קשר בין המצב הבריאותי שלי לפרופיל, בעיקרון אני במצב של פרופיל 97, לפי מה שאמרו לי כדורים זה אוטומט 64 בגלל מצב של חטיפה או איזה חרטא

בעייתי, בעייתי.

בדר"כ הצבא לא לוקח אחריות על מקרים כאלה. אני מציע לך לבדוק את זה שוב פעם, אבל אל תפתח ציפיות, כי אתה עלול להתאכזב מהתשובה הסופית. בכל מקרה, כל הכבוד לך שאתה רוצה לשרת בקרבי, אבל גם אם זה לא יצא לפועל, יש עוד הרבה מאוד תפקידים שמוגדרים כתומכי לחימה שיספקו אותך ללא ספק בכלל, אז אל תקח את זה קשה במידה ולא ילך.

למראית עין, לא נראה שיש לך סיכוי גבוה להגיע לקרבי. מצד שני, יש הרבה מאוד תפקידים אחרים, שבהם תוכל לתרום למדינה לא פחות, אז קח את זה בחשבון.

איזה חבר שהכיר מישהו שהיה לו אותה בעיה אמר שיש איזשהיא אפשרות של התנדבות, אבל לא כל כך הבנתי איך זה הולך, מישהו יכול להסביר או מבין בזה משהו?

עמית אל תתבאס מותק, תתחיל לבדוק כבר מעכשיו איזה תומך לחימה אתה רוצה להיות.

אני לא חושב שיש דבר כזה להתנדב לקרבי, להתנדב לקרבי זה שונה כמו אנשים שיש להם 21.

להתנדב זה נקרא אם אתה בצוללות או בכל הסיירות, זו כאילו התנדבות אז בלי 97 אתה לא יכול מן הסתם...