Jump to content

שטחים כבושים? קליפ יפה

נועם שוהם

Recommended Posts

רונן

אני לא מבין מדוע אתה מפנה אלי את השאלה לגבי לעזוב את הבית, אני כן חושב שתמורת כסף הן יהודים והן ערבים והן כל אוכלוסייה אחרת ימצא בה אחוז מסויים שיעזוב את ביתו, אבל כל זה לא רלוונטי, מבחינתי תמיד טענתי שהפתרון היחיד הוא טרנספר, ובגלל שרוב הסיכויים שהרוב לא יעזבו גם תמורת כסף אז את הרוב המוחלט צריך לגרש מהאדמות שלנו, אף פעם לא חשבתי משהו אחר. בנוגע לכסף כל מי שיוכח שבדרך כלשהי פגע במדינה צריך גם לחלט לו את הרכוש, לא רק לא לתת לו פרסים.

אבל עזבו אי אפשר הרי זה באמת משנה למי שנגדנו בכל מקרה אם נהרוג ערבי אחד או אלף, אתם צודקים אין ברירה אנחנו חייבים להחזיר כמעט הכל וגם להישאר עם אוכלוסייה ענקית עויינת שרוצה בהשמדתך זה הרבה יותר פרקטי בטוח ככה יבוא שלום הרי אתם גם אומרים אין ברירה, אתם גם חושבים משום מה שזה מה שרוב העם רוצה, כמובן שתוצאות הבחירות לא גורמות לכם אפילו להתלבט טיפה אולי הרוב לא רוצה את זה, הרי בחירות זה סתם במילא אנחנו לא יכולים לעשות כלום, אז אני חושב שצריך לבטל את הבחירות ולתת למרצ את השלטון כי מנסים לקבוע לנו פה בכוח שלא משנה מה התוצאות בבחירות הוא חייב לבצע את המצע של מרצ כי אין ברירה, ואם רק נעיז לעשות משהו אחר מחר צבא נאט"ו האימתני מפציץ את נתב"ג, אז סבבה בו נבטל את הבחירות זה סתם עולה הרבה כסף.

רונן

אני לא מבין מדוע אתה מפנה אלי את השאלה לגבי לעזוב את הבית, אני כן חושב שתמורת כסף הן יהודים והן ערבים והן כל אוכלוסייה אחרת ימצא בה אחוז מסויים שיעזוב את ביתו, אבל כל זה לא רלוונטי, מבחינתי תמיד טענתי שהפתרון היחיד הוא טרנספר, ובגלל שרוב הסיכויים שהרוב לא יעזבו גם תמורת כסף אז את הרוב המוחלט צריך לגרש מהאדמות שלנו, אף פעם לא חשבתי משהו אחר. בנוגע לכסף כל מי שיוכח שבדרך כלשהי פגע במדינה צריך גם לחלט לו את הרכוש, לא רק לא לתת לו פרסים.

אבל עזבו אי אפשר הרי זה באמת משנה למי שנגדנו בכל מקרה אם נהרוג ערבי אחד או אלף, אתם צודקים אין ברירה אנחנו חייבים להחזיר כמעט הכל וגם להישאר עם אוכלוסייה ענקית עויינת שרוצה בהשמדתך זה הרבה יותר פרקטי בטוח ככה יבוא שלום הרי אתם גם אומרים אין ברירה, אתם גם חושבים משום מה שזה מה שרוב העם רוצה, כמובן שתוצאות הבחירות לא גורמות לכם אפילו להתלבט טיפה אולי הרוב לא רוצה את זה, הרי בחירות זה סתם במילא אנחנו לא יכולים לעשות כלום, אז אני חושב שצריך לבטל את הבחירות ולתת למרצ את השלטון כי מנסים לקבוע לנו פה בכוח שלא משנה מה התוצאות בבחירות הוא חייב לבצע את המצע של מרצ כי אין ברירה, ואם רק נעיז לעשות משהו אחר מחר צבא נאט"ו האימתני מפציץ את נתב"ג, אז סבבה בו נבטל את הבחירות זה סתם עולה הרבה כסף.

אני מבין שלגרש את הערבים מהאדמות שלנו בכוח זה כן פרקטי מבחינתך ?

בבקשה, תפרט כיצד זה יקרה. מי יודע, אם התכנית שלך תהיה הגיונית ואפשרית לביצוע אולי תשכנע אותי לתמוך בה, כי גם אני הרי רוצה שלא יהיו פה ערבים.

רק אל תשכח - תכנית כזו, כמו כל תכנית חייבת להתייחס גם ליום שאחרי.

(והפניתי בין היתר אליך את השאלה כי אתה ימני שתומך בסילוק הערבים מפה)

אני מבין שלגרש את הערבים מהאדמות שלנו בכוח זה כן פרקטי מבחינתך ?

בבקשה, תפרט כיצד זה יקרה. מי יודע, אם התכנית שלך תהיה הגיונית ואפשרית לביצוע אולי תשכנע אותי לתמוך בה, כי גם אני הרי רוצה שלא יהיו פה ערבים.

רק אל תשכח - תכנית כזו, כמו כל תכנית חייבת להתייחס גם ליום שאחרי.

(והפניתי בין היתר אליך את השאלה כי אתה ימני שתומך בסילוק הערבים מפה)

זה יכול לקחת כמה עשורים.

הרבה מדינות באירופה צפויות מתישהו לנקוט פעולות נגד המהגרים המוסלמים שמציפים אותם.

כבר עכשיו הרבה מדינות באירופה פונות פנייה חדה ימינה ומחוקקות חוקים שמגבילים את המוסלמים.

אני חושב שתוך עשור או שניים מדינות אירופה יתחילו עם צעדים דרסטיים.

זה אמור לתת לנו חלון הזדמנויות לפעול בנושא.

רצף נשיאים פרו-ישראלים בארה"ב יעזור לנו עוד יותר.

עד אז צריך לעבור את החודשים הקרובים בשלום ולשמור על הסטטוס קוו.

זאת נראית לי האפשרות היחידה לטרנספר כרגע.

זה סרטון נחמד והכל ונאמרים בו הרבה דברים נכונים, אבל הוא מתייחס רק לצד אחד.

אם אתה לוקח את הצהרת בלפור, אז אגרת מקמהאון זה כמעט אותו דבר....

וברגע שאתה אומר שההצעה ב 47 בוטלה ואין לה שום תוקף, אבל אתה מסתמך על ההצבעה הזו אז זה סותר.

ערביי ישראל יולדים היום ילד אחד יותר מהיהודים, והם ממשיכים במגמת ירידה

במידה ולא יהיה שום סיפוח של אוכלוסייה פלסטינית אז הם יגיעו בשיאם ל30 אחוז על פי התחזיות. הרבה , אבל לא רוב.

עכשיו אם ניקח בחשבון שמורידים את ערביי מזרח ירושלים (200 אלף), יוצרים פה מדינה שיותר טוב לחיות בה ולכן ההגירה השלילית תיפסק ואולי יבואו עוד גלי עלייה..

ואיך אתה פותר את הבעיה חוץ מסיסמאות וקלישאות? אתה לא יכול להעיף מפה אזרחים. זה מחייב התערבות בינלאומית שישראל לא תוכל לעמוד בה. אתה כפוף לחוק הבינלאומי מה שמחייב אותך לפעול בדרכים דמוקרטיות, אחרת ניפגע מעויינות עולמית כדוגמת סנקציות. אנחנו לא איראן, אין לנו נפט בשביל להיות תלוים בעצמנו(מבחינה כלכלית).

לא סיסמאות ולא נעליים, ממשיך עם המצב הקיים, מעודד עליה יהודית, מעודד התיישבות בכל חלקי הארץ(גם ביפו/לוד/עכו ועוד), ממשיכים להלחם ולהפעיל יד חזקה יותר כנגד גייס חמישי(ערבי ישראל+ישראלים יחדיו)כל הדברים האלה יבטיחו את הביטחון והכשרת הקרקע לצעדים של טרנספר. העולם יצייץ? עוד מעט לעולם לא יהיה זמן להתעסק בבעיות שלנו מרוב בעיית המהגרים הגדולה שמתרחשת אצלהם מתחת לאף. אז בוא נראה איך הם יטפלו בבעיה הזאת, רמז? מה שבטוח שבאיזשהו שלב זה יגיע למצב של טרנספר.

ויובל, 30% זה המון. זה גם מספיק להיות בראש השלטון.

וככל שהשנים יעברו(אל תסתכלו רק על ה100 שנים הקרובות) הם יהיו גם הרוב.

ותאכלס אין בכלל על מה לדבר מדינה פה מדינה שם ערבים פה ערבים שם, ביום שתבינו שהם לא רוצים אותנו פה ורוצים את הכל אז הכל יראה אחרת.

יקרה יקרה.

מה שבטוח שלא יקרה זה שיחלקו את הארץ הזאת. לא יקום ולא יהיה.

נ.ב

כדאי לך להתחיל לצנזר ולא להשוות אותי שוב לנאצי.

בקיצור, הייל ליברמן, הלאה לפאשיזם.

לא יקרה.

גם מדינה פלסטינאית שתביא לך חיים שקטים לא יקרה.

דיברת עד עכשיו יפה, חבל שאתה הורס עם הסיסמאות המפגרות האלה בגלל שכבר אין לך מה להגיד.

סתם קצת נתוני דמוגרפיה:

אחוז המוסלמים מקרב אוכלוסיית ישראל הוא 17% נכון לשנת 2009. בשנת 1949 היה האחוז שלהם 9.5% לערך. בסוף 1959 הם ירדו ל-7.6%. בסוף 69' עלו ל-10.7%. בשנת 1979- 12.5%. בשנת 1989 הגיעו ל-14.3%. בשנת 1999 היו 15%.

אחוזי גידול האוכ':

בשנת 2008 גידול האוכלוסיה המוסלמית עמד על 2.8% לשנה לעומת 1.7% אצל היהודים. עשור לפני כן היה אחוז הגידול השנתי בקרב המוסלמים 3.6% לשנה, לעומת 1.8% אצל היהודים.

ממוצע הילדים לאישה ערבייה (כולל נוצרים ודרוזים) היה 3.6 לעומת 2.9 אצל היהודיה. בשנת 1965 עמד הממוצע אצל האישה הערבייה על 8.4 ילדים לאישה! לעומת 3.6 אצל היהודיה.

נתון מעניין אחר על הפער הוא בתוחלת החיים: היהודים חיים יותר בכמה שנים מהערבים, כאשר הפער לטובת היהודים בתוחלת החיים רק גדל לעומת סוף שנות ה-80.

גם מדינה פלסטינאית שתביא לך חיים שקטים לא יקרה.

דיברת עד עכשיו יפה, חבל שאתה הורס עם הסיסמאות המפגרות האלה בגלל שכבר אין לך מה להגיד.

אני לא מצפה שתהיה מדינה פלשתינאית שתביא לי שקט, אלא אני מצפה מאיתנו להתנתק מהפלשתינאים ולקבוע גבול מוסדר. אנחנו פה, הם שם - בדיוק כמו בלבנון. ובדיוק כמו בלבנון,כשיש בלאגן בגבול לא תהיה שום בעיה לפתוח במבצע צבאי אם זה יידרש (ע"ע לבנון השניה) ולהזכיר להם מי המדינה החזקה יותר.

אבל מצטער, כשדיבורים הופכים לדיבורי פאשיזם טהור, אין לי פה מה להתווכח בכלל. אתה לא מצפה באמת שיהיה מה להגיב כשבנאדם רוצה "לנקוט יד חזקה" נגד מי שלא בדיעה שלו, נכון?

אלירן, התאמצתי במיוחד בשבילך.

על דמוגרפיה בישראל:

http://www.izsvideo....ull/sikum11.pdf

הטקסט קצת ארוך, וצריך לקרוא את כולו מההתחלה עד הסוף, אבל הוא לא כבד ושווה לך להשקיע 20 דקות.

אני לא מצפה שתהיה מדינה פלשתינאית שתביא לי שקט, אלא אני מצפה מאיתנו להתנתק מהפלשתינאים ולקבוע גבול מוסדר. אנחנו פה, הם שם - בדיוק כמו בלבנון. ובדיוק כמו בלבנון,כשיש בלאגן בגבול לא תהיה שום בעיה לפתוח במבצע צבאי אם זה יידרש (ע"ע לבנון השניה) ולהזכיר להם מי המדינה החזקה יותר.

אבל מצטער, כשדיבורים הופכים לדיבורי פאשיזם טהור, אין לי פה מה להתווכח בכלל. אתה לא מצפה באמת שיהיה מה להגיב כשבנאדם רוצה "לנקוט יד חזקה" נגד מי שלא בדיעה שלו, נכון?

יש "מי שלא בדעה שלו", ויש בוגדים.

בן אדם שפוגע בביטחון המדינה שלך, גם אם הוא ישראלי וגם אם ערבי, צריך לנקוט נגדו צעדים.

לא רואה סיבה למה שלא תגיב עניינית להודעה שלו.

יש "מי שלא בדעה שלו", ויש בוגדים.

בן אדם שפוגע בביטחון המדינה שלך, גם אם הוא ישראלי וגם אם ערבי, צריך לנקוט נגדו צעדים.

לא רואה סיבה למה שלא תגיב עניינית להודעה שלו.

שיבוא ויגדיר "גיס חמישי". כמו שכבר למדתי מהפורום הזה, כל מי שבעד יציאה מאיו"ש הוא גיס חמישי בעיני לא מעט אנשים.

מעבר לזה, מה כבר יש להגיב?

טרנספר? לא יקרה.

דמוגרפיה? אנשים שמבינים יותר ממני כבר ענו לו על זה.

זהו, נגמרו הנקודות להגיב לו עליהם.

צא מזה, גם מה שאתה רוצה הם לא רוצים. וזה שאתה אומר הם שם אנחנו פה זה לא נכון כי חצי מהם עדיין יהיו פה לא?

אין לך מה להתווכח אז אל תגיב. וגם אל תכניס לי מילים לפה, כתבתי לפעול ביד חזקה כנגד גייס חמישי ולא כנגד כל מי שלא בדעה שלי.

גייס חמישי הם חברי הכנסת הערבים(עזמי בשארה,זועבי טיבי ועוד..).

גייס חמישי הם כל אלה שבזמן מלחמה מפגינים נגד צה"ל וקוראים לו צבא S.S.

גייס חמישי הם כל אלה שמפגינים כל שבוע כנגד צה"ל והמדינה ומיידים עלהם אבנים.

ארגוני לזכויות האדם עלק כגון בצלם ונשות ווטש הם אשר גורמים לדה לגיטמציה לישראל בעולם נחשבים בוגדים גם כן.

וכמובן גם ערבי ישראל שמתקוממים כנגד אזרחי מדינת ישראל.

מספק אותך?

לא סיסמאות ולא נעליים, ממשיך עם המצב הקיים, מעודד עליה יהודית, מעודד התיישבות בכל חלקי הארץ(גם ביפו/לוד/עכו ועוד), ממשיכים להלחם ולהפעיל יד חזקה יותר כנגד גייס חמישי(ערבי ישראל+ישראלים יחדיו)כל הדברים האלה יבטיחו את הביטחון והכשרת הקרקע לצעדים של טרנספר. העולם יצייץ? עוד מעט לעולם לא יהיה זמן להתעסק בבעיות שלנו מרוב בעיית המהגרים הגדולה שמתרחשת אצלהם מתחת לאף. אז בוא נראה איך הם יטפלו בבעיה הזאת, רמז? מה שבטוח שבאיזשהו שלב זה יגיע למצב של טרנספר.

אתה מדבר על טרנספר מרצון או בכפייה?

המוסלמים בבריטניה כבר קראו לשנות חוקים קיימים לחוקים איסלאמים(והם הרבה פחות מ-30%), זה לא גרם לבריטים להפסיק ולנסות לקיים חרמים על ישראל.

טרנספר? לא יקרה.

אתה יודע על כמה דברים אמרו "לא יקרה"?

נראה לך שעד לפני כמה שנים לחלק את ירושלים היה משהו ריאלי?

נלך עוד יותר אחורה.

נראה לך שלפני השואה אנשים חשבו שתהיה שואה?

תתפלא כמה שינויים פוליטים יכולים להתרחש בכמה עשורים.

מי בכלל ידע לפני 100 שנה שהולכים לקום פה קבוצה של אנשים שיקראו לעצמם פלסטינאים וידרשו את השטח?

לפי דעתי אנחנו צריכים לרכז את המאמצים שלנו בלהפוך את הטרנספר לריאלי, ובסוף גם ללגיטימי.

כל עוד אנחנו לוקחים את הצד של הותרנים, בלי לשים לב אנחנו כל פעם מוותרים על עוד ועוד דברים, ובסוף נישאר רק עם התחתונים שלנו.

נראה לך שלפני השואה אנשים חשבו שתהיה שואה?

אני לא יודע אם זה יותר מצחיק או מפחיד שהאנלוגיה הזו עולה לראשונה מהצד הימני פה, ועוד כהשראה.

אני לא יודע אם זה יותר מצחיק או מפחיד שהאנלוגיה הזו עולה לראשונה מהצד הימני פה, ועוד כהשראה.

חוסר בהבנת הנקרא או ראש קטן ודמגוגיה ענקית?

איך הבנת את זה כהשראה רק אלוהים יודע.

לא יכלתי לנסח את זה טוב יותר.

אני באמת מבקש מכם (זיו, נייק, מתן וכו'...) - תנו תשובה הגיונית לשאלות האלה.

אפשר להמשיף להתפלפל על הגדרות משפטיות אבל אפשר גם להכיר בעובדות היבשות. כרגע (ואני מזכיר - עובדות) יש מליון וחצי פלשתינים שחיים תחת שלטון צבאי ישראלי. מה אתה מציע לעשות איתם? לספח את השטחים? מה לעשות עם האוכלוסייה שיש שם?

ונייק, עם כמה שאני באמת חושב שזה יהיה כואב לפנות אפילו "רק" 100 אלף יהודים ביו"ש, מי שהולך לבנות בית על גבעה בשומרון (באזור ללא ריבונות של מדינת ישראל) שלא יהיה כל כך מופתע אם מתישהוא יגידו לו לחזור הביתה. מלחמת אחים לא תהיה פה, אבל אולי הקרע בין המחנה הדמוקרטי למחנה המשיחי-דתי-לאומי יגדל (ואולי טוב שכך).

זיו, בחייאת תפסיק עם לתת טיעונים בטחוניים והפחדות של "יהיה טרור אם נצא מהשטחים". גם אני וגם אתה יודעים שזו לא הסיבה להתיישבות שם. המתנחלים הם לא פלוגות של הצבא שמתעסקות בהגנה על המדינה ובפעילות אנטי-טרוריסטית.

מול איומים בטחוניים יש לנו צבא חזק ומערכת ביטחון מעולה שיודעת להתמודד עם הרבה דברים.אפילו ראשי מערכת הבטחון לשעבר תומכים ביוזמות השלום! אוי גוועלד - הם רוצים להשמיד אותנו?!? הם לא יודעים שיהיה טרור אם נצא מהשטחים?!

הסיבה שממשיכים להתיישב בשטחים היא כדי לקדם אידאולוגיה משיחית. אתה הרי חובש כיפה!! זו אתחלתא דגאולה מבחינתכם. אולי תגיד את זה? אל תמכור לנו לוקשים בטחוניים בשעה שראשי המוסד והשב"כ לשעבר מציעים לנו לחזור ל67'. תגיד שזו האידאולוגיה הדתית-לאומית. שככה תגיע הגאולה. אני יודע את זה. אתה יודע את זה. על זה מדברים בישיבות. על זה התיישבו בסבסטיה ובאלון מורה. אז למה להסיט את הדיון משם?

אין כאן עניין בטחוני. זה עניין אידאולוגי.

איך הצבא התמודד עם מוות של 7 אנשים באשדוד בעופרת יצוקה(אחת מהן הכרתי אישית)?

איך הצבא התמודד עם דור שלם בשדרות שגדל בפחד שמתל אביב לא תרגיש לעולם?

ואני חלילה לא מאשים את הצבא.אבל הטענה הזאתי מטופשת כי היא נכשלה במבחן המציאות.

כשהימין אמר מדינת חמסטאן השמאל צחק

כשהימין אמר שטילים מעזה יגיעו עד אשדוד אשקלון השמאל צחק

עכשיו אני אומר לך שבמערכה הבאה הטילים יגיעו גם לתל אביב

בסוף הכל קרה,ואתה תראה שגם יקרה!

כשיצאנו מעזה הצבא השתלט על הרצועה ושיגר טילים עד ראשון לציון

עכשיו הוא כבר מחזיק במספר לא מבוטל של טילים שינפצו את הבועה הגדולה

אלו הם העובדות שהתעקשת לדבר עליהם.