Jump to content

גולדהאר עלול לעזוב את מכבי?

עמית א

Recommended Posts

http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=60307&cat=35&self=ligapage.php&ligaID=9

"הכל שטויות. כל מה ש-ONE כותב הוא לא לעניין. אין לי מושג מאיפה הוציאו את זה. הכל שמועה. אין לי מושג מאיפה היא התחילה. אמרתי ל-ONE שיבדקו את המקורות שלהם והם אמרו לי שכך הם יעשו. אף אחד ממכבי תל אביב לא דיבר איתי. מישהו האכיל את ONE בשטויות".

יש רעיונות? :whistling:

על איזה חוק אתם יוצאים בדיוק?

החוק הזה טוב למכבי, זה מבטיח שלא יקרה מקרה גאידמק.

ומאיפה הביטחון הזה שזה לא אמין?

אני מקווה מאוד שאתם צודקים.

רק העובדה שהחוק הזה מכונה "חוק גולדהאר" מוכיחה כמה זה רק נגד מכבי, במיוחד שיש קבוצות כמו סכנין שלא יכולות להעמיד תקציב של 10 מליון שקל והן לא צריכות לשים ערבויות. ומי שרוצה לדעת אם זה אמיתי שייכנס לכתבה בוואן ויראה כמה טוקבקים רשמו שם ואז תבינו.

וואן שובר שיאים. רק היום בבוקר הם פירסמו "פרסום ראשון" שעומר דמארי חתם לשלוש

שנים במכבי פתח תקווה ואחרי כמה שעות הם פרסמו שהסוכן שלו

נפגש עם טביב ואבוקסיס.

שום דבר לא יכול לשבור את הספינים עם יצחקי

כל יום הוא חותם בקבוצה אחרת,זה היה פשוט מצחיק

רק העובדה שהחוק הזה מכונה "חוק גולדהאר" מוכיחה כמה זה רק נגד מכבי, במיוחד שיש קבוצות כמו סכנין שלא יכולות להעמיד תקציב של 10 מליון שקל והן לא צריכות לשים ערבויות. ומי שרוצה לדעת אם זה אמיתי שייכנס לכתבה בוואן ויראה כמה טוקבקים רשמו שם ואז תבינו.

נכון

התאחדות אדומה של שונאי מכבי עושים הכל בשביל להרוס לנו

נו באמת, תתבגרו כבר.

וואן שובר שיאים. רק היום בבוקר הם פירסמו "פרסום ראשון" שעומר דמארי חתם לשלוש

שנים במכבי פתח תקווה ואחרי כמה שעות הם פרסמו שהסוכן שלו

נפגש עם טביב ואבוקסיס.

ניצן דאמרי חתם על חוזה

עומר דאמרי נפגש עם טביב.

לא שאני לא מסכים שאוון זה אתר לא אמין אבל זה ברוב התקשורת, ממציאים חרטות עד שפוגעים באחת ואז אומרים אצלנו זה פורסם בלעדית...

נראה לכם שאם זה היה אמיתי שרק בוואן זה היה מפורסם?

בכל פעם שקרה משהו באמת, כל האתרים פרסמו את זה ביחד

הריב היה למי יש את זכות ה"פרסום ראשון"

זה לא ראיון בלעדי או משהו כזה שעוד הייתי אומר ניחא

זו כתבה "עניינית" לכאורה, זה היה מפורסם בכל מקום, כולל ספורט 5, טלספורט, מעריב, ויינט והארץ

דרך אגב - ספורט 5 העלו כתבה על כך שגולדהאר בודק עם זכוכית מגדלת את המנכ"ל הבא,

כי הוא רוצה מישהו שמבין גם בעסקים.

בשביל בחור שעוזב, יש ידיעות על כך שהוא עושה הרבה דברים אחרים

כמו שאמרתי שנה שעברה או לפני שנתיים - רק ללכת לישון ולקום בתחילת הליגה... לא צריך את כל הימים שבין לבין

הם מאוד אוהבים את בוזגלו.

אם מיץ' גולדהאר עוזב את מכבי - זה כישלון של כולנו.

אם הוא עוזב בגלל כל החרא שהולך במגרשים והטענות ולפעמים הקריאות והרדיוסים, אכן כישלון של כולנו. אם הוא עוזב בגלל חוק חדש שנולד בגלל כל מיני זבלים כמו גיידמאק שהחתימו אנשים על חוזי עתק וברחו באמצע, אז אני לא מצליח למצוא פה אשמה של אף אחד, אין לנו בתור אוהדים יכולת להשפיע על זה. ואני מאמין (או יותר נכון רוצה להאמין) שמדובר פה בהפגנת שרירים בין ההתאחדות לבעלי הקבוצות ואני מקווה שהעניין יסתדר. ואישית, אני חושב שהחוק הזה ראוי.

קודם כל הוא לא נראה לי אחד שיברח.

דבר שני?

כישלון של כולנו? עוד פעם לקחת כדורים לא נכונים?

זה כישלון של לוזון ולוזון בלבד.

אני מבקש ממנו סכומים מופרכים (שאגב הגיוני לעשות, כל עסק שמשקיע שם ערבות למידה ו...) או לוזון?

חאלאס לבלבל את הביצים, שחר הקפיץ פה סכומים לפני 15 שנה וקיבל בראש ואף אחד לא צייץ.

סגול ותאומים לפני עשור.

ארקדי גם.

בסוף כולם קיבלו כסף לא?

מי זה כולנו ? בהנחה שאתה אור שפונדר המקורי - מה עשית כדי שעזיבת גולדהאר תיחשב לכישלון ? ואת מי אתה מכליל בתוך הכולנו הזה ?

ובינתיים ב"מעריב" פורסמו נתונים אחרים לגמרי לגביי הערבויות שמיץ' צריך לשים...זה מסתכם באזור ה-10.5 מליון שקל. אין לי באמת מושג אם צריך לשים עוד ערבויות מעבר לכך ועל מה, כך שאם יש מישהו שטיפה מבין בזה יהיה נחמד אם הוא יעשה סדר בדברים.

לא נראה לכם קצת תמוה שתמיד אופירה יודעת הכל ראשונה על כל דבר (עזבו שהיא כבר מזמן לא כתבת אלא רובם גברים ככה שאני מתקשה להאמין בדברים האלה) ותמיד בסוף זה לא נכון?

שהולכים על כמות ולא על איכות ככה זה נראה.

*למען הסר ספק? אני בכלל לא מדבר על הכתב שמסקר את מכבי, לזכותו ייאמר שהוא לא טועה הרבה... :)

אם הוא עוזב זה גם כישלון שלנו כי אני מאמין שחוק גולדהר זה רק הקש ששבר את גב הגמל.

זה בכלל לא,לא אכפת לו האוהדים,הוא יודע שזה טבעה של הקבוצה וכבר הספיק להסתדר עם זה

פשוט לא בא לו לשלם כל כך הרבה במכה אחת...

• מנהלים ראשיים

אחרי האליפות של חיפה שחר דיבר על העונה בארוחת ערב של כל הקבוצה.

הוא אמר לחברה של חמד בצחוק מול כולם שעכשיו המשימה שלה זה לדאוג לזה שתומר חמד ישאר בחיפה.

וואן כבר העלו כותרות שיענקלה קבע פגישה חשאית עם חברה של חמד.

יאלה חאלס.

בסך הכל כשאתר one כותבים חירטוט אז העלות של החירטוט מתגמדת לעומת אלפי הכניסות שמכניסות לאופירה עוד כמה ירוקים

ובכלל, כל כתבה מרעישה מאתר וואן צריכה להיות נושא בפורום "בטיללללל"- כי זה המקום הראוי לפרסומים שלהם

וחוץ מזה, בעיתון ידיעות היה כתוב שגולדהאר נשאר

לא מאמין שיש אנשים שמאמינים לחרטות של וואן,זה אתר צהוב דפוק לא אמין.בסה"כ כל אתרי הספורט בתקופה הזאת של השנה דיי משעממים אין רייטינג אין פרנסה(אתרים מתפרנסים לפי כמות הכניסות )מה יכול להביא רייטינג אם לא ידיעה מרעישה על מכבי

ואישית, אני חושב שהחוק הזה ראוי.

החוק אולי ראוי, אבל התזמון שלו דפוק.

המצב של בית"ר אחרי גד זהבי היה הרבה יותר גרוע מאשר אחרי גאידמק, למה לא קבעו את החוק אז?

יכלו למנוע את מה שקרה עם גאידמק.

יכלו גם לקבוע אחרי שגאידמק עזב, ולקרוא לו "חוק גאידמק", כי מוגזם שזה קורא לקבוצה פעמיים.

יכלו גם לקבוע את החוק כל פעם ששחר הקפיץ את התקציב.

אבל לא, עד שיש למכבי כסף, קובעים חוקים שהמטרה שלהם היא ספק להכניס שפיות, ספק להבריח את מיץ'.

ועוד קוראים לזה חוק גולדהאר.

זה לא הוגן כלפיו, שהוא קונה פה קבוצה תחת חוקים מסוימים (אנשים כבר שברו את השוק לפניו), וכשהוא כבר פה

אנשים קובעים חוקים נגדו, ועוד קוראים להם על שמו.

עם החוק היה נקבע אחרי אחת מההתפרקויות של בית"ר, לאף אחד לא היה תלונות על כלום.

וחבר'ה, עונת המלפפונים החלה רשמית, בחודש הקרוב כל שחקן ישראלי בשוק יחתום במכבי, סקולס יגיע לסיים פה קריירה יחד עם בקהאם.

מה שאני בעצם מנסה להגיד זה, תפסיקו להאמין לכל זיון מוח שיוצא מאופירה ומשרלי.

החוק אולי ראוי, אבל התזמון שלו דפוק.

המצב של בית"ר אחרי גד זהבי היה הרבה יותר גרוע מאשר אחרי גאידמק, למה לא קבעו את החוק אז?

יכלו למנוע את מה שקרה עם גאידמק.

יכלו גם לקבוע אחרי שגאידמק עזב, ולקרוא לו "חוק גאידמק", כי מוגזם שזה קורא לקבוצה פעמיים.

יכלו גם לקבוע את החוק כל פעם ששחר הקפיץ את התקציב.

אבל לא, עד שיש למכבי כסף, קובעים חוקים שהמטרה שלהם היא ספק להכניס שפיות, ספק להבריח את מיץ'.

ועוד קוראים לזה חוק גולדהאר.

זה לא הוגן כלפיו, שהוא קונה פה קבוצה תחת חוקים מסוימים (אנשים כבר שברו את השוק לפניו), וכשהוא כבר פה

אנשים קובעים חוקים נגדו, ועוד קוראים להם על שמו.

עם החוק היה נקבע אחרי אחת מההתפרקויות של בית"ר, לאף אחד לא היה תלונות על כלום.

מסכים איתך שהתזמון דפוק, ושזה מריח רע. עדיין, זה שעד עכשיו כל אחד יכל להחתים שחקנים ומאמנים על חוזי עתק ואחרי זה לברוק וצריך לרדוף אחריו, זה לא אומר שזה תקין. ובישראל תמיד צריך כמה אסונות (פה מדובר באסונות ספורטיביים ) כדי שיעבירו חוק. זה קיים בסלילת כבישים (רק אחרי שבאותה צומת יש כמה תאונות והרבה הרוגים) בבנייה (אסרו את הפל-קל רק אחרי ורסאי) ובעוד הרבה דוגמאות. ואגב מי שקובע את החוק לא קורא לזה חוק גיידמאק או גולדהאר, זה התקשורת נותנת שם וככה זה רץ.

מסכים איתך שהתזמון דפוק, ושזה מריח רע. עדיין, זה שעד עכשיו כל אחד יכל להחתים שחקנים ומאמנים על חוזי עתק ואחרי זה לברוק וצריך לרדוף אחריו, זה לא אומר שזה תקין. ובישראל תמיד צריך כמה אסונות (פה מדובר באסונות ספורטיביים ) כדי שיעבירו חוק. זה קיים בסלילת כבישים (רק אחרי שבאותה צומת יש כמה תאונות והרבה הרוגים) בבנייה (אסרו את הפל-קל רק אחרי ורסאי) ובעוד הרבה דוגמאות. ואגב מי שקובע את החוק לא קורא לזה חוק גיידמאק או גולדהאר, זה התקשורת נותנת שם וככה זה רץ.

זה נקרא הפקת לקחים אני לא חושב שזה לא תקין