Jump to content

מעבר מנהג לקרבי

Recommended Posts

התחלתי טירונות נהג אחרי שהוצאתי על חשבונם רישיון

עכשיו עלו לי מחשבות על קרבי ושאני רוצה להוציא את המקסימום מעצמי ושנהג זה לא מספיק

איך אני עובר במידה ואני יחליט שאני באמת רוצה מתי אני יכול לעבור ואם בכלל יתנו לי אחרי שהוצאתי על חשבונם רישיון?

תודה

המעבר מתפקיד שכלל קורס קדם צבאי לתפקיד אחר הוא די קשה כי בדרך כלל המפקדים שלכם ישמחו שיש להם נהג שעבר את כל ההכשרות ולא ירצו לוותר על זה (ככה גם בהכשרות אחרות שעושים לפני צבא). מצד שני זה תלוי איפה תשובץ אחרי שתסיים את הטירונות - בעיקרון מה שתצטרך לעשות אם תרצה לעבור זה להגיש טופס 55 אבל יותר מזה לשגע את הקצינים שמעלייך שאתה רוצה לעבור לקרבי, בסוף מי שבאמת יחליט אם לאפשר לך את זה או לא זה מפקד היחידה (מישהו בדרגת סגן-אלוף, 2 פלאפלים). כמובן שלא כדאי לעשות בעיות משמעת כי ברוב המקומות זה רק יגרום להם לא לתת לך לעבור (שוב, זה תלוי ביחידה).

אני מכיר רק חייל אחד שעבר מנהג מנהלה ללוחם והוא עשה את זה אחרי שנה ומשהו בתור נהג בגדוד.

• 2 weeks later...

הבחור שמעליי צודק בקשר למעבר מתפקיד עם הכשרה קדצית לתפקיד אחר אבל אני חושב שבגלל שהמטרה שלך זה להתקדם ולהיות לוחם, אם הנתונים הרפואיים שלך מספיקים אז עם הרבה רצון וסבלנות אתה תוכל לעבור לקרבי. בהצלחה... ואל תתייאש

אם אתה עוד בטירונות תנסה להגיש כבר טופס 55 כי ממקום שתשובץ אליו באופן קבוע יהיה לך הרבה יותר קשה לצאת.