Jump to content

משחקי הכס / Game Of Thrones

הלב הצהוב

Recommended Posts

כוסאוחטו איזה סוף מבאס היה לפרק 9!

לא ציפיתי לזה.

לא חשבתי לשניה שזה מה שיקרה.

ובלי קשר, לא ידעתי שאואן הארגריבס חזר בזמן כמה מאות שנים אחורה ושינה את השם לרוב סטארק.

צברי יקר,

לדעתי אתה מקשקש שטויות. באנגלית הספרים יצאו ספר אחד בכל פעם עד עכשיו, ונכון שהוא מתעקב קצת בסידרה,

אבל הסיבה הרישמית היא בשביל לא להוציא את הספר הבא בשני ספרים, ולכן לפי מה שהצלחתי לקרוא ביולי הקרוב

יצא הספר החמישי בכרך בודד. נכון שלפי פירסומים שונים הספר החמישי והספר הרביעי מתרחשיםפ באותו פרק זמן

ומדובר בפיצול אם כי אני לא בוח בזה והמצאתי לעצמי תאוריה שמדובר בסה"כ בנסיון נואש ולא מוצלח להדיר דמויות

שכמעט ונשכחו ככל שהספר התקדם, נחיה ונראה מה יהיה בספר הבאה.

דר"א יצאו שני ספרים חדשים בכישור הזמן, 12 ו 13 באנגלית עדין אופוס לא קנו זכויות תרגום אליהם ולא בטוח שיתורגמו.

• 2 weeks later...

הבוקר סיימתי את פרק 10

סדרה גדולה, באמת אחת הטובות שראיתי בשנים האחרונות.

חבל שרק עכשיו מתחילים לצלם את העונה הבאה...

אז מה הספרים מומלצים ואפילו יותר טובים מהסדרה? אני אחד שלא מתחבר לספרים כאלה :\

פרק 10 היה די מאכזב, מבחינתי פרק 9 היה הסיום האמיתי

איך איך איך הרג אותו הילד המזדיין הזה

כמה שאני שונא אותו

אגב בסיום פרק 9 הייתי משוכנע שזה חלום של בראן

רק תדעו שהקטע הזה עם הספויילר רק עושה עוד יותר חשק ללחוץ על הספויילר ולקרוא אותו, ככה שבשורה תחתונה זה ממש מיותר. (:

כבר היה עדיף להשאיר את זה כמו קודם שכל אחד יכתוב מה שבא לו ואז כשקוראים ומבינים שזה ספויילר מפסיקים לקרוא ומדלגים הלאה.

אבל העניין שיש לך בחירה ועוד כפתור ללחוץ עליו? אין, אין.. זה סתם מפתה!!

הרסתם לנו את החיים. (:

צברי יקר,

לדעתי אתה מקשקש שטויות. באנגלית הספרים יצאו ספר אחד בכל פעם עד עכשיו, ונכון שהוא מתעקב קצת בסידרה,

אבל הסיבה הרישמית היא בשביל לא להוציא את הספר הבא בשני ספרים, ולכן לפי מה שהצלחתי לקרוא ביולי הקרוב

יצא הספר החמישי בכרך בודד. נכון שלפי פירסומים שונים הספר החמישי והספר הרביעי מתרחשיםפ באותו פרק זמן

ומדובר בפיצול אם כי אני לא בוח בזה והמצאתי לעצמי תאוריה שמדובר בסה"כ בנסיון נואש ולא מוצלח להדיר דמויות

שכמעט ונשכחו ככל שהספר התקדם, נחיה ונראה מה יהיה בספר הבאה.

דר"א יצאו שני ספרים חדשים בכישור הזמן, 12 ו 13 באנגלית עדין אופוס לא קנו זכויות תרגום אליהם ולא בטוח שיתורגמו.

א. תודה על המחמאה גם אני מכבד אותך.

ב. מאכזב לראות שגם בארזים נפלה שלהבת. אני שמח שבניגוד לאחרים אתה לפחות טורח ללכת לאתר של הסופר ולבדוק את התירוצים שלו. היה יותר נחמד אם הייתה בודק קצת יותר לעומק לפני שאתה אומר שאני מדבר שטויות.

ג. הסדרה תוכננה מראש ל 3 ספרים ואכן הקצב בהתחלה טוב יותר והעלילה מעניינת כשהוא ראה שזה להיט אז הוא וההוצאה לאור החליטו למרוח את הסדרה ולעשות עוד כמה ג'ובות. אז הוא גם החתחיל למרוח את הכתיבה

לתשומת לבך 3 הספרים הראשונים יצאו ב 3 שנים אבל אז הוא פתאום עשה בוכטה ולכן כבר 6 שנים הוא לא הוציא ספר אחד !!!

ועוד דבר, את התירוץ שהבאת ( פיצול העלילה ) הוא כבר פרסם לפני למעלה מ 3 שנים שהאנשים כבר התחילו להתעצבן על העיכוב. ( אבל יפה שהלכת וקראת את ההסבר וטרחת לעדכן אותנו רק מה.... לא עדכני )

( כמובן שעכשיו כשיש סדרת טלויזיה הוא פתאום יוציא אותם כי עכשיו יש באז והמכירות ירוצו )

לגבי כישור הזמן, ג'ורדן מת לפני 4 שנים.

במקום ספר אחד הם החליטו להוציא 3 ספרים שונים ( אם אפשר לעשות כמה לירות אז למה לא ). אנשים לא ממש מתלהבים מהשניים הראשונים, אני אחכה לספר האחרון ואז אני אחליט אם לקרוא (כנראה) או לוותר על המתחזה ולהישאר עם הטעם של הסיפור האמיתי.

מה שמוכיח לך שגם באומנות וספרות מה שמוביל את הכל זה כסף כסף כסף

למרות שמדובר באנשים ששוחים בכסף ורק הורסים לעצמם את השם בשביל עוד כמה גרושים.

חוץ מזה לא מעניין אותי זכויות התרגום של אופוס, אני מעדיף לקרוא באנגלית שהיא שפה עשירה בהרבה וגם שפת המקור של הספר. תנסה מומלץ מאוד.

"הצבר"

א. תודה על המחמאה גם אני מכבד אותך.

ב. מאכזב לראות שגם בארזים נפלה שלהבת. אני שמח שבניגוד לאחרים אתה לפחות טורח ללכת לאתר של הסופר ולבדוק את התירוצים שלו. היה יותר נחמד אם הייתה בודק קצת יותר לעומק לפני שאתה אומר שאני מדבר שטויות.

ג. הסדרה תוכננה מראש ל 3 ספרים ואכן הקצב בהתחלה טוב יותר והעלילה מעניינת כשהוא ראה שזה להיט אז הוא וההוצאה לאור החליטו למרוח את הסדרה ולעשות עוד כמה ג'ובות. אז הוא גם החתחיל למרוח את הכתיבה

לתשומת לבך 3 הספרים הראשונים יצאו ב 3 שנים אבל אז הוא פתאום עשה בוכטה ולכן כבר 6 שנים הוא לא הוציא ספר אחד !!!

ועוד דבר, את התירוץ שהבאת ( פיצול העלילה ) הוא כבר פרסם לפני למעלה מ 3 שנים שהאנשים כבר התחילו להתעצבן על העיכוב. ( אבל יפה שהלכת וקראת את ההסבר וטרחת לעדכן אותנו רק מה.... לא עדכני )

( כמובן שעכשיו כשיש סדרת טלויזיה הוא פתאום יוציא אותם כי עכשיו יש באז והמכירות ירוצו )

לגבי כישור הזמן, ג'ורדן מת לפני 4 שנים.

במקום ספר אחד הם החליטו להוציא 3 ספרים שונים ( אם אפשר לעשות כמה לירות אז למה לא ). אנשים לא ממש מתלהבים מהשניים הראשונים, אני אחכה לספר האחרון ואז אני אחליט אם לקרוא (כנראה) או לוותר על המתחזה ולהישאר עם הטעם של הסיפור האמיתי.

מה שמוכיח לך שגם באומנות וספרות מה שמוביל את הכל זה כסף כסף כסף

למרות שמדובר באנשים ששוחים בכסף ורק הורסים לעצמם את השם בשביל עוד כמה גרושים.

חוץ מזה לא מעניין אותי זכויות התרגום של אופוס, אני מעדיף לקרוא באנגלית שהיא שפה עשירה בהרבה וגם שפת המקור של הספר. תנסה מומלץ מאוד.

"הצבר"

צבר יקר. נתחיל מהדבר החשוב באמת וזה שהספר החמישי יצא לאור לפי אמזון והוא בדרך לבית המזמינים.

לגבי הסדרה, היא מראש תוכננה ל 6 ספרים, מכיוון שיש לי בערך את המהודרה הראשונה שלה וכר מאחורה רשום על 6 ספרים.

לגבי הפיצול של הספר הרביעי (שהוא בעצם הספר החדש וזה שקדם לו) בהחלט אתה צודק, אבל אני עדין חושב שהסיבה זה רצון

להתעשר על חשבון הקוראים אלא רוחב יריעה והתמקדות בפרטים קטנים יותר על מנת להאדיר את ערכן של הדמויות השוליות

לאור אירועים האינטסיבים של 3 הספרים הראשונים. לדעתי העיכוב מקורו בכך שלכתוב מה שיש לך בראש הרבה יותר פשוט ומהר

מלהתחיל לערוך את זה ולצמצם 80% מהעלילה ועדין להצליח לעמוד ביעדים המשניים (שימת דגש על דמויות ספציפיות וכו').

לגבי כישור הזמן אני לא מבין איך הגעת למסכנה שהיה חסר ספר אחד לסגירת הסידרה, היו בה כל-כך הרבה קצוות פרומים

שבשביל לשזור את כולם היו חייבים להוציא יותר מספר אחד, במיוחד אם רוצים לעשות את זה בצורה טבעית ולא מאולצת.

את שני הספרים החדשים עוד לא קראתי אבל יש לי אותם (אח שלי אומר שם טובים). בטח אקרא כשיצא הספר האחרון.

כל טוב, ובהצלחה.

בכל מקרה אין ספק ששני מצרים על כך, ונותר רק לקוות שבספר השישי הוא יחזור למוטב.

• 1 month later...