Jump to content

בוזגלו:מרגיש שרק הקהל העריך אותי

Recommended Posts

באמת שבוזגל הגיע למכבי, עודדתי אותו,תליתי בו הרבה תקוות, וקיוויתי שהוא ישתלב במכבי ויביא אותנו להישגים. וגם שלא הלך לו יותר מידי, עדיין הערכתי אותו. עד אותו משחק הגביע בטדי, ששם הוא סירב לעלות לבעוט פנדל.

מבחינתי מאז הוא מחוק, אין סליחה ואין מחילה. ואם היה לנו מועדון שיש לו טיפת כבוד עצמי, מאותו רגע הוא לא היה מוצא את עצמו לובש ת'חולצה של מכבי ת"א.

אבי נמני יובש שנה שלמה על הספסל בעונת האליפות, קלינגר דאג להשפיל אותו כל משחק ומשחק. השיא היה נגד מכבי פ"ת. שבוע אח"כ מכבי במצב של להית או לחדול מבחינת האליפות, אבי שם את כל הכבוד שלו בצד עלה נתן מליון אחוז והביא בעצמו את האליפות למכבי.

ככה מתנהג שחקן נשמה. מכביסט.

מאוזר בוזגלו אפילו לא קרוב לזה...

קיצור שלא יערבב אותכם הדבר היחידי שמשאיר אותו במכבי זה החוזה המטורף שיש לו, והוא יודע ששום קבוצה אחרת בארץ לא תיתן לו את הסכומים האלו, כי אם קבוצה אחרת הייתה נותנת לו את אותו הסכום הוא ממזמן לא היה כאן.

מסקנה: לא סולחים על טדי!

יאלה מספיק לבלבל כבר ת'שכל.

השחקן הוא בורג מרכזי ומשמעותי בכל העונות עד עכשיו ששיחק במכבי. ואין על זה ויכוח.

גם מבחינת יכולת וגם מהבחינה הסטטיסטית הוא עושה את שלו. עובדתית.

שחקן בינוני? הוא בטח לא. אלא אחד הטובים בארץ.

סה''כ ביקש קצת הערכה. לא נראה לי שצריך לתלות אותו על זה.

החוזה שלו מסתיים בעוד שנה...

הוא יחזיר לי את האמון בו

אך ורק אם הוא חותם עכשיו על חוזה חדש במכבי

אם לא ... שילך לחפש.

כי אני לא קונה את הבולשיט שלו והנשיקה לסמל,

נראה לי שמכבי לא מעניינת אותו.

שוב אם הוא חותם על חוזה חדש... אני חוזר בי מהכל

כי אז הוא יראה שבאמת הוא אוהב את המועדון ושאכפת לו

הוא יחזיר לי את האמון בו

אם לא ... שילך לחפש.

אתה היית עושה אותו דבר?

כמה שאני הייתי רוצה שהוא יחתום קשה לי להאמין שזה יקרה כי הוא רוצה לצאת לאירופה וזה לגיטי הרבה יותר קל לצאת שכרטיס השחקן שלך, כמה שאני אוהב אותו אני לאחושב שהוא ישאר במכבי מעבר לעונה הבאה שגם יש סיכוי שהוא לא יפתח אותה בצהוב

מה אתם נכנסים לו לכיס? זה שיש בעל בית שפיזר כסף ונכנעו לתכתיבים של יעקב שחר שסחט כסף עליו (בחוכמה), בעיה שלנו.

הוא ממש לא הבעיה של מכבי, אולי לא טלית שכולה תכלת, אבל לפניו יש רשימה של שחקנים שצריכים להתנצל על הבזיונות מהעונה האחרונה.

לא מבין למה חושבים שאם יבוא זר הוא יהיה יותר טוב, העמדה של בוזגלו ממש לא קריטית לחיזוק, קודם לכן יש לחזק מגן שמאלי, שוער, בלם, קשר אחורי, קיצוני שמאלי אולי ואלו רק כמה דוגמאות.

אנחנו אלופים בלהכתיר שחקנים ומצד שני להעיף על ימין ועל שמאל.

אומנם אבא שלו עם פה גדול, והקנסות בהתאם... כבר שכחתם את אבא של ברוך דגו?? כאב ראש לא פחות קטן.

עונה הבאה לא צריך שינויים דרסטיים.

הוא יחזיר לי את האמון בו

אם לא ... שילך לחפש.

מה אתה לא קונה בנשיקה שלו לסמל?

מה זה אמור להגיד כשמישהו מנשק את הסמל?

מה אתם נכנסים לו לכיס? זה שיש בעל בית שפיזר כסף ונכנעו לתכתיבים של יעקב שחר שסחט כסף עליו (בחוכמה), בעיה שלנו.

הוא ממש לא הבעיה של מכבי, אולי לא טלית שכולה תכלת, אבל לפניו יש רשימה של שחקנים שצריכים להתנצל על הבזיונות מהעונה האחרונה.

סיכמת את זה יפה מאוד..אנשים פה מדברים על מקרה טדי אבל מצד שני שחקנים אחרים זורקים זין על הקבוצה ואנשים פה ממשיכים למצוץ להם..

קוסטה,

סתם שתדע, לפעמים אתה אומר הרבה דברים נכונים

אולי אם תנסה להיות פחות מיליטנטי וקיצוני בתגובות שלך יהיה יותר נוח להקשיב ולקרוא

ויש מצב גם שתוכל להשפיע יותר (הרי זה חלק מהעניין להביע את הדעה שלך בפורום ומול אנשים לא?)

יש תחושה בתגובות שלך שיש לך משהו אישי נגד שחקנים מסויימים ואין לך משהו נגד אחרים..

אני לא מכיר אותך מספיק טוב כדי לדעת אם זה באמת נובע מאינטרס או לא (אני מניח שלא).

אבל כמו שאתה בעצמך אומר הרבה פעמים, אנשים לוקחים את הדברים פה קשה מדי לפעמים (לא פעם אמרת לאנשים שמשהו לא תקין איתם אם מכבי זה כל החיים, אין כלום חוץ ממכבי ועוד)

והדרך שאתה מביע את הדברים שלך היא לפעמים כזאת כאילו כל דבר או חיים או מוות, או שחור או לבן,

או נימני או אדם וזר..

יש גם אפור, יש גם אמצע, וגם אם אתה רוצה להגיד על בוזגלו שהוא בינוני (יש בזה אמת גם לדעתי)... אתה לא צריך להפוך אותו לאמבמבה.

כבר אמרתי, מאור לא המתראיין הכי מבריק בלשון המעטה.

אבל כן, שאלו אותו בפעם המליון על מנהיגות, אתה אמרת- בפעם המליון.

זאת שאלה שאין לה בכלל תשובה נכונה.

אז יצאה לו אמירה הזויה (שהיא אפילו לא העיקר בראיון) וספורט 5 ידעו לעשות ממנה מטעמים ככותרת ראשית.

ממה כולם מתרגשים בדיוק?

בוא נפרק את התגובה שלך לשתיים סבבה?

חלק מספר 1:

הוא לא המתראיין הכי מבריק? שישתוק.

לא הוא, לא עטר ולא אף אחד צריך לברבר אחרי העונה הזאת.

לשתוק, לנוח ולחזור להתאמן.

פאדיחה שאתם מרשים לעצמכם לדבר ולספר לנו את הסיפור של "עונה הבאה" אנחנו המצאנו אותו.

אם הוא נופל בזה כל פעם? שיגיד משהו אחר...מה הוא זורק אחריות על אנשים אחרים?

חלק מספר 2:

ממה אני מתרגש? מזה שזו הפעם המיליון ששואלים אותו, ובפעם המיליון הוא זורק אחריות על מישו אחר.

די חאלאס.

זה ורק זה עושה אותו שחקן קטן ואדם אפס.

עכשיו בואו נגיב לכל השאר:

כל מי שמדבר על שחקנים אחרים? מי בדיוק? הזרים? שימצצו, הם פה בשביל כסף.

הילדים? נלחמים.

יצחקי שלא שיחק?

שחקני הבית? שיחקו כשהיו צריכים גם אם נדפקו מזה וגם אם הקהל קילל אותם.

שטראובר? שייחנק יישרף ויסבול עוד קצת, זה מה קורה שאתה מדבר על הקהל שלך.

בוזגלו? נישק את הסמל? ואז מה? אם אתה מנשק את הסמל של הקבוצה שלי? תכבד אותה ואותי.

תקראו מה שכתב שי עוד פעם.

הוא בייש אותנו, ואת החולצה.

כולכם מדברים על נמני, מטיפים לי על נמני, אבל לא מבינים כמה גדול נמני היה באותה עונה.

שם הכל בצד, לא בשבילו, אלא בשבילנו ובשביל הקבוצה.

ומאור? "לא מעריכים אותי אז אני אנשק את הסמל ואעשה ברדק"

ילד אפס.

ארמגדון, אתה ההוכחה שהוא בלוף.

הוא כמעט ולא נקנס בשלוש שנים האלו, וזה ורק זה מראה כמה מעריכים אותו.

אבא שלו קשקש נגד אבי, מאור היה מהמורדים הכי גדולים נגד אבי (למרות שעם הרמה שלו אם הוא יעשה בכוונה זה לתת גול עצמי) ומאור פשוט שחקן גרוע, אבא שלו השתלח בכל דבר אפשרי, והכל עבר בשתתיקה.

אם באמת היו קונסים אותו כל פעם? הוא היה משלם למכבי לא הפוך.

יאללה קח את הכרטיס.

נראה אם הוא ישחק בסכנין, או באירופה.

כולכם מדברים על נמני, מטיפים לי על נמני, אבל לא מבינים כמה גדול נמני היה באותה עונה.

שם הכל בצד, לא בשבילו, אלא בשבילנו ובשביל הקבוצה.

ומאור? "לא מעריכים אותי אז אני אנשק את הסמל ואעשה ברדק"

ילד אפס.

חחחחחחח לא בשבילו?

מה אתה ילד בן 2?

ממש אכפת לו ללכת לחתונה או לבר מצווה שלך,בלי זה הוא ימות חחחחחחחח

בטח ובטח שבשבילו,בשביל שהקהל יאהב אותו,בשביל הכסף,בשביל להוכיח שהמאמן ייבש אותו לחינם

עלק בשבילנו חחחחח

אנשים פה חיים בסרט שבלי מכבי אבי חצי מת,נו יאללה,היום הוא לא במכבי,והוא חוגג(בעיקר עלינו)

אני לא אומר שאבי לא אוהב את מכבי,אבל להגיד שאותו משחק הוא עשה את הכל בשבילנו ובשביל הקבוצה?פחחחחח,זה אימרה של אחד שלא מבין מהחיים שלו

חחחחחחח לא בשבילו?

מה אתה ילד בן 2?

בטח ובטח שבשבילו,בשביל שהקהל יאהב אותו,בשביל הכסף,בשביל להוכיח שהמאמן ייבש אותו לחינם

עלק בשבילנו חחחחח

אנשים פה חיים בסרט שבלי מכבי אבי חצי מת,נו יאללה,היום הוא לא במכבי,והוא חוגג(בעיקר עלינו)

אני לא אומר שאבי לא אוהב את מכבי,אבל להגיד שאותו משחק הוא עשה את הכל בשבילנו ובשביל הקבוצה?פחחחחח,זה אימרה של אחד שלא מבין מהחיים שלו

שתוק שתוק, תעשה טובה פה לכולם דבר ראשון תלמד לכתוב.

דבר שני אני כמעט בטוח שאתה לא אוהד מכבי יותר מ 5 שנים.

כל כך הרבה בילבולי שכל לא ראיתי הרבה זמן.

אתה חושב שנימני שהיה בגיל 20 הרוויח כסף כמו מאור ?

איך אתה בכלל משווה מה זה כל הזיוני שכל בהודעות שלך ?

חחחחחחח לא בשבילו?

מה אתה ילד בן 2?

עלק בשבילנו חחחחח

התחלתי להגיב, אבל באמצע החלטתי שאתה לא שווה את השרירים שאני מאמץ באצבעות.

חחחחחחח לא בשבילו?

מה אתה ילד בן 2?

עלק בשבילנו חחחחח

אם אין לך מושג - אל תגיב.

חחחחחחח לא בשבילו?

מה אתה ילד בן 2?

עלק בשבילנו חחחחח

חחחח באמת? באמת?

לי אתה כותב את זה?

מכולם? לי?

וואו, טוב אני יוצא בקריאה נרגשת למנהלים, בבקשה בבקשה בבקשה, תעשו בדיקת אינטילגנציה לפני שאתם מאשרים הרשמה לפורום.

אבל דחוף.

ולבחור שציטתי?

אתה אחד המשתמשים הטיפשים בהיסטוריה של הפורום.

ואני עוד מחשיב הרבה אנשים שעברו כאן כמו שלומי, סוייר, ואבנר :)

חחחחחחח לא בשבילו?

מה אתה ילד בן 2?

עלק בשבילנו חחחחח

עזוב את זה שאתה טיפש, רק על הכינוי הבלתי תחבירי בעליל שלך צריך לחסום אותך לצמיתות.