Jump to content

שריקות הבוז היום לשיר של אבי נמני

Klil

Recommended Posts

אנשים פה חופרים על ריק. כל מי ששרק בוז, לא שרק כי הוא נגד נימני או בגלל שהוא שונא אותו. אני בטוח שכל אחד מאותם האנשים ששרקו בוז - אם למשל בתחילת המשחק היו מביאים לנימני מגן הוקרה על תרומתו למועדון השנה (סתם משהו שעלה לי בראש), אז הם היו עומדים על הרגליים ומוחאים כפיים. הקהל של מכבי מעריך את נימני רובו ככולו. המחאה של חלק מהקהל לשיר לנימני נובעת מעצם העובדה של מה שאנשים כבר הזכירו פה - הוא כרגע לא במכבי, הקבוצה משחקת על המגרש והשיר הזה אם תרצו או לא, לא היה כל כך שייך, במיוחד בגלל שזה היה ברור שזה יוביל להרבה בלאגן. לא סתם כשנגמר השיר לנימני\שריקות הבוז לשיר של נימני פצחו יושבי שער 13 בשירת הכל בשביל מכבי. אבי נימני שחקן ענק ובן אדם מדהים שגרם לי אישית ולקהל של מכבי בכלל המון רגעי אושר, לדעתי השירה אליו צריכה להיות לפני\אחרי המשחק ולא במהלכו, רק בגלל שזה יוצר את מה שזה יוצר ולשחקנים על הדשא לא מגיע הבלאגן הזה בין האוהדים, בטח שלא באמצע משחק.

אנשים פה חופרים על ריק. כל מי ששרק בוז, לא שרק כי הוא נגד נימני או בגלל שהוא שונא אותו. אני בטוח שכל אחד מאותם האנשים ששרקו בוז - אם למשל בתחילת המשחק היו מביאים לנימני מגן הוקרה על תרומתו למועדון השנה (סתם משהו שעלה לי בראש), אז הם היו עומדים על הרגליים ומוחאים כפיים.

באמת?

האמת היא שמגיע לו איזה משהו כזה.

מצד אחד, מעניין לראות איך זה יתקבל אצל הקהל הזבל שלנו.

מצד שני, אם זה יקרה, עדיף במשחק חוץ, שזה דורש כבר יותר מדי הקרבה בשביל השורקים.

נראה לי שיש לך בעיה בהבנת הנקרא אז אני אסביר לאט.

חיפה שרים "הפועל זונה"? שישירו. לא מצטרפים.

אבל לשרוק בוז על "הפועל זונה"? (ואל תזיינו את השכל, אף אחד לא הצטרף אליהם. הפראנויה אכלה לכם את הראש).

לא מסכימים עם השיר לאבי? תשירו משהו אחר, אל תשירו כלום, תשתו טרופית... מה שבא לכם.

שרקתם בוז? אתם פאתטים בני פאתטים.

ועוד דבר קטן-

גם אם אני לא מסכים שזה זמן נכון לשיר לאבי (ואני לא מסכים), השריקות האלה גרמו לי לשיר חזק פי מאתיים.

בטח שהצטרפו אליהם,אנשים לידי שרו איתם ,ושרקתי בוז לפאתטים האלו.

עוד כלל? אסור לשרקוז בוז עם מה שלא מסכימים איתו?

אני אקלל את את עטר ולאף אחד אסור יהיה לשרוק בוז כי זה פאתטי? מאיפה הבאת את זה.

התחילו את השיר על נימני במומנטום של מכבי ובגלל זה היו הרבה אנשים הצטרפו,כי ראינו שהשירה הושתקה בפעמים הקודמות שהתחילו אותה.

השירה לאבי נימני לא הייתה במקום,רוצים להודות לנימני? תעשו 10 דקות לפני שהמשחק מתחיל או במחצית,למה בזמן המשחק? ובטח בטח למה במשחק האחרון של מכבי?

או אולי רוצים סתם להודות למישהו? תודו לגולדאר.

התחילו את השיר על נימני במומנטום של מכבי ובגלל זה היו הרבה אנשים הצטרפו,כי ראינו שהשירה הושתקה בפעמים הקודמות שהתחילו אותה.

השירה לאבי נימני לא הייתה במקום,רוצים להודות לנימני? תעשו 10 דקות לפני שהמשחק מתחיל או במחצית,למה בזמן המשחק? ובטח בטח למה במשחק האחרון של מכבי?

4-1, 2 דקות לסוף. המשחק גמור. שיר אחד ועברנו הלאה.

הכל תירוצים. פתאום לשיר לפני המשחק יהיה סבבה? ומה, לפני המשחק לא צריך לעודד את השחקנים?

בתאכלס את כל התירוצים העלובים האלו צריך לספר לאנשים טיפשים. ואני מבטיח לך שאני לא טיפש.

רוצים לשיר משהו אחר? תשירו. שרקתם בוז? הדלקתם גם את מי שלא שר.

השיר אף פעם לא הושתק בגלל השריקות האלה (אתה אשכרה ממציא לעצמך מציאות שמעולם לא התקיימה).

ובתאכלס הוא גם לא יושתק דרך השריקות האלה. רוצים להשתיק? תשירו משהו אחר.

יש דרך להביע את דעתכם על השירים האלה.

אתם בחרתם בדרך ההפוכה. תלכו ראש בראש, ישירו לכם יותר חזק.

ככה זה.

קיצור ולעניין בושה וחרפה לא רוצים לשיר? תכבדו את אלה שכן רוצים לשיר וסתמו תפה,הוא לא במועדון יותר? אני מקווה שלא תקחו את זה לא נכון ואני מצטער שאני בכלל צריך להזכיר לכם אבל גם מני לוי כבר לא במועדון זה אומר שצריך לולשכוח?

שחקן עבר הכי גדול תבקבוצה שלך היה מאמן שלך והרבה מהחברים שלך ליציע לא היו בעד הפיטורים שלו(ולא משנה עם היה או לא היה צריך לפטר) תכבדו לפחות תשחקן הזה שתרם כל כך הרבה כי לא ייתכן שישכחו פה שחקני עבר יום אחרי שהם כבר לא במועדון

מי לעזעזל שואל אותך או את כל יציע 13 מה ומתי לשיר? מי אתה בכלל?

תבין, אתה ושכמותך ( רוב השער המזדיין הזה ) לא יכולים לאחוז במקל משתי קצוותיו.

מצד אחד לא לתרום לעידוד, מצד שני להחליט מה אלו שכן מעודדים ישירו. נשמע לך הגיוני?

כל מי שמגן פה על שורקי הבוז הוא פשוט איש טיפש שלא מבין איזה נזק תדמיתי נגרם למועדון.

בנוסף, הטיעון המגוחך שזה היה תוך כדי משחק מצחיק אותי, אנשים לא מעודדים פה יותר מחמש דקות

במצטבר בכל משחק אבל "כואב" להם על בזבוז הזמן למען שיר ששרנו במשך עשר שנים לפחות כל משחק.האבסורד הגדול הוא שאלו ששרקו בוז הם אלו ששורקים בוז לשחקנים, עכשיו אתם נפגעים בשבילם,

אפשר להיות יותר צבוע מזה?

לסיכום, שם עליך אחושרמוטה זין, כל שורקי הבוז הם הסרטן האמיתי של המועדון האהוב שלנו.

לפחות עונה הבאה נפטר מלא מעט ליצנים כמוך.

השיר הושתק משריקות הבוז(לא היום).

4-1, 2 דקות אחרונות לעונה, למי נודה? לבעלים החדש? למאמן? לשחקנים? מה פתאום .

אבי נימני(שכבודו במקומו מונח) ואני כן חושב שצריך להודות לו אבל לא מצאו את הזמן הנכון.

"הכל תירוצים. פתאום לשיר לפני המשחק יהיה סבבה? ומה, לפני המשחק לא צריך לעודד את השחקנים?" - מאיפה בא הפתאום כאילו אני כתבתי לא לשיר לפני זמן המשחק(זה נראה לי היה פתרון יותר טוב מאשר בדקה האחרונה לעונה).

אין דרך להשתיק את השירה הזאת חוץ מבוז כי הרי הבוז מגיע משער 13 ואין להם ארגון ביציע.

לסיכום,בחרו זמן לא טוב לשיר לאבי נימני וטוב מאוד ששרקו בוז כי בסדר ה"תודות" אבי נימני לא בראש העדיפויות.

אבי נימני(שכבודו במקומו מונח) ואני כן חושב שצריך להודות לו אבל לא מצאו את הזמן הנכון.

"הכל תירוצים. פתאום לשיר לפני המשחק יהיה סבבה? ומה, לפני המשחק לא צריך לעודד את השחקנים?" - מאיפה בא הפתאום כאילו אני כתבתי לא לשיר לפני זמן המשחק(זה נראה לי היה פתרון יותר טוב מאשר בדקה האחרונה לעונה).

אין דרך להשתיק את השירה הזאת חוץ מבוז כי הרי הבוז מגיע משער 13 ואין להם ארגון ביציע.

לסיכום,בחרו זמן לא טוב לשיר לאבי נימני וטוב מאוד ששרקו בוז כי בסדר ה"תודות" אבי נימני לא בראש העדיפויות.

אתה רציני עכשיו?

למאמן ולשחקנים אותו מאמן ושחקנים שקיללתם כל השנה ושאנחנו ניסינו להרים אותם בזמנים קשים אתה שרקתם להם בוז עכשיו פתאום כואב לכם פתאום צריך להודות להם?

הרי כל השנה אתם אומרים עד כמה הם נכשלו אין שחקן במכבי שלא קיבל קללות השנה בבלומפילד וזה כולל את עטר שאני לא זוכר מתי פעם אחרונה מישהו כבש 18 שערי ליגה,כנראה שזה היה אותו נמני ששכחתם כבר כמה הוא תרם למועודון כי הרי מי שכבר לא נמצא בתוך המועודון לא קיים הרי חבורה של קוקסינלים גם לא מעודדים כל השנה וגם תגידו לנו שקוראים תגרון כל משחק מה כן לשיר ומה לא

מה הקשר לסדר עדיפויות?

אם שרים לנמני זה אומר לשלא מודים לגולדהאר?

הדקה ה-88 זאת הדקה של התודות?

למי שער 13 הודה היום? לאף אחד. היו עסוקים לשרוק בוז לשחקן עבר של מכבי.

למי הם מטיפים בדיוק? מתי הם אי פעם הודו למשהו?

ואני אומר לך בוודאות, השריקות האלה אף פעם לא השתיקו אף אחד.

לא השתיקו ולא ישתיקו. לא היה כזה משחק, הכל בדמיון שלך.

סיפורי אלף לילה ולילה מהפנתאון של שער 13.

אמרתי לך כבר, אתה כנראה חושב שאני טיפש עם כל ההתפתלויות האלה.

אבל בתאכלס שום תירוץ עלוב לא יעזור.

שרקת בוז לשחקן עבר גדול של המועדון וגם אם תכתוב מאתיים פעם שזה היה לעבר האוהדים אף אחד לא יאכל את זה.

מ"סדרת החינוך" המביכה שלכם אף אחד לא מתרגש.

אבי נימני הוא המלך.

מי הדביל שחושב שאנשים שורקים בוז לאבי.

אנשים שורקים בוז לקהל מתומתם שבכח רוצה לגרום למתיחות בין המאמן,מיטצ' ואבי.

בחיאת רבאק אתם עד כדי כך משחקים אותה תמימים, מה המטרה של השיר הזה, אבי שמע את השיר הזה מאות פעמים במאות משחקים , זה לא שיש לו ספק לגביי האהבה של הקהל(לפחות חלק נכבד) אליו.

אבל מתי אנשים ייחשבו על טובת מכבי כבר, מתיי...

שבוע טוב, חג שמח.

שרקת בוז לשחקן עבר גדול של המועדון

כאילו שאתה ועוד אלפים כמוך לא שרקו בוז וקיללו שחקן עבר גדול אחר של מכבי, אז אל תהיה צבוע כאילו שלא תמצאו תירוץ כל פעם להגן על נמני

התגובה שלי היא לגולם כמובן

אחרי העונה המגעילה הזאת, זאת הייתה הזדמנות לשים את כל החרא הזה מאחורינו.

לתת פעם אחת אחרונה לשיר לאבי נמני, להפרד ממנו, להגיד לו תודה, ושה"כותרת" תיהיה חיובית בנושא נמני. אחרי כל מה שהיה העונה.

כ"כ חבל.

זה דבר ראשון וחשוב רצח,

אתם חיים בסרט עצבני פה חלקכם.

כמו שלשחקן אין חלק בהתחלת השיר, גם אין לו חלק בשריקות הבוז.

כנ"ל לגבי שטראובר.

אתם מוזמנים לזרזר פה כמה שבא לכם, אבל את המציאות אי אפשר להפוך.

דבר שני שמייצג את דעתי האישית בלבד,

8 זה בדם אבי נמני לעולם!!!

הסמל הכי גדול שלנו לשרוק לשיר שלו בוז אחרי שהמשחק האחרון העונה נגמר בזמן שהוא יושב ביציע יחד עם מיטש שפיטר אותו ומראה כמה המועדון הזה לנצח יהיה הכי חשוב לו בעולם... פשוט בושה

אבי- שיש שחקנים שאפשר היה להודות להם , כמו עטר לוגסי.

גולם-ממה שראיתי היום לא הודו לגולדאר.

זה נכון שיש כאלו ששרקו בוז לנימניעצמו אבל הרוב שרק בוז לאלו ששרו .

לפי דעתי לא בחרו זמן טוב לשיר,

אתה לא תשכנע אותי אחרת ,אני ניסיתי להסביר את עצמי כנראה לא יילך.

חבל על הוויכוח. 

וואלה, העונה היה מצב מאוד קשה לחלק גדול מאוד בקהל של מכבי

הרבה מאוד אנשים האמינו שאבי פוגע (לא בכוונה) במכבי והוא צריך ללכת (בין אם בסוף העונה או באותו רגע, לא נתייחס לזה)

לכן אני מסוגל, בצורה מסויימת, איכשהו, להבין למה יצאו נגדו. נגיד.

זהו, זה נגמר.

אבי בחוץ. אבי בא לראות את מכבי, אבי אוהד מכבי, אבי נפגע מאותם אנשים.

באים במשחק האחרון של העונה להגיד לו תודה, להראות לו שעדיין זוכרים את כל הרגעים, שעדיין אוהבים אותו.

ואני פשוט לא מבין את זה.

כ"כ כואב לי על זה. באמת שאני אוהב אותו וזה לא מגיע לו.

אבי לא נפגע מאותם אנשים וטוב שכך.

אני בתור אוהד מכבי כן נפגע מאותם אנשים ששורקים בוז לשיר תמיכה בסמל כזה גדול שלנו.

שרקת בוז לשחקן עבר גדול של המועדון

כאילו שאתה ועוד אלפים כמוך לא שרקו בוז וקיללו שחקן עבר גדול אחר של מכבי, אז אל תהיה צבוע כאילו שלא תמצאו תירוץ כל פעם להגן על נמני

התגובה שלי היא לגולם כמובן

אתה כנראה מכיר אותי בשביל לדעת למי שרקתי בוז או לא.

ממש מרגש לדעת.

אתה יכול לקרוא לי צבוע גם מליון פעמים, זה לא כל כך קריטי כי אין לך מושג על מה אתה מדבר.

ואני לא צריך להגן על אף אחד (אפשר לחשוב שנמני עומד באיזה מבחן).

זה לא ישנה את העובדה שיש לנו בקהל אנשים פאתטים שלא יודעים מתי לסתום את פה ומתי להוציא את הרפש שלהם החוצה.

אחר כך תבואו ותטיפו לארגוני האוהדים ותתפלאו למה אף אחד שם לא סופר אותכם.

אני מבקש כדי שלא יהיו בעיות יש לאשר את כל השירים לשנה הבאה מראש אצל נציגי שער 13.

ניתן להשיג אותם בהיכל נוקיה(אוהדי מכבי יזהו את המקום בתור יד אליהו), במועדון האוהדים של ברצלונה או סתם תזהו אותם כי הם לא מפסיקים להתלונן.

כל שורקי הבוז למיניהם אני מבטיח לתת לכם אוזן קשבת במשחק החוץ הבא בגביע הטוטו בסכנין.

אל תשכחו לשרוק בוז לאישה אם היא תלד ילדה!!

אבי- שיש שחקנים שאפשר היה להודות להם , כמו עטר לוגסי.

גולם-ממה שראיתי היום לא הודו לגולדאר.

זה נכון שיש כאלו ששרקו בוז לנימניעצמו אבל הרוב שרק בוז לאלו ששרו .

לפי דעתי לא בחרו זמן טוב לשיר,

אתה לא תשכנע אותי אחרת ,אני ניסיתי להסביר את עצמי כנראה לא יילך.

חבל על הוויכוח. 

תפסיק כבר לבלבל את השכל יא רבאק!

מי צריך פה לקבל על העונה האחרונה איזו תודה מיוחדת או סטנדינג אוביישן? ניצחו כמה משחקים בגארבג' טיים אז פתאום צריך לשחק אותה איזה קהל חם ואוהב? אפשר לחשוב גם ש-90% מהעונה השחקנים האלה לא קיבלו קללות ושריקות בוז מהקהל הזה (וממש לא ממני למען הסר ספק אלא בעיקר מהשער הביזיוני הזה שאתה יושב בו שעל כל מסירה וחצי לא טובות מתחילים לצקצק ולצעוק). עטר ולוגסי שציינת אמנם נתנו עונה יפה (אצל מושיקו זה מסתכם באיזה 3-4 משחקים בסה"כ), אבל עם כל הכבוד אליהם יש להם "קצת" דרך לעבור כדי להגיע לרמה המקצועית והרגשית של נמני במכבי, אז אני חושב שכן ראוי שבמשחק האחרון העונה ישירו לאבי שבסה"כ לא מגיע לכל משחק ואחרי הכל העביר אצלנו 3/4 עונה כמאמן בין אם תרצו ובין אם לא.

ובלי שום קשר, הגיע הזמן לשים סוף לטיעון המגוחך הזה של תזמון השיר. כאילו אם זה היה לפני המשחק/במחצית/בחימום של השחקנים אז אותם אנשים פלוס מינוס לא היו שורקים בוז. אם אתה באמת לא מסכים עם מה שאמרתי כאן אז אתה באמת חי בלהלה-לנד. הרי זה בדיוק התירוץ שהכי מתאים לכל שונאי נמני או סתם לנגררים בעלי הזיכרון הקצר שלא מתאים להם שמעודדים אותו. מעניין אותי מאוד אם פתאום איזה תמיר כהן היה יושב בשער הכבוד והיו מעודדים אותו בדקה 88 אז זה היה זוכה אפילו לשריקת בוז אחת. אגב, יפה שעשית סטטיסטיקה והחלטת שהרוב שרקו בוז לאלו ששרו. כנראה אנשים כאן פספסו את הדוכן של מינה צמח ביציאה החוצה מבלומפילד.

אה, ואם היה לך פתאום פרץ בלתי מוסבר להודות לשחקנים ולגולדהאר? תתחיל לשיר בעצמך ואולי יצטרפו אליך גם כמה אנשים. נורא נחמד לשבת מהצד ולעקם פרצוף אה? אנשים וארגונים פה הרי כבר עשו תפאורות לכבוד מיץ' ועודדו אותו מספיק פעמים במהלך העונה בשביל שהוא יידע שהוא מוערך פה בלי הכרה, שלא נדבר על הימים ולילות שהלכו פה לחלק מהאנשים כדי להרים תפאורות בשביל השחקנים שאתה פתאום כל-כך מעריך, שהחזירו להם ביריקה בפנים כמה דקות אח"כ. מה אתה עשית בכלל יא כפוי טובה?

אז בקיצור יש לנו פה כמה שרמוטות קטנות שחושבים שהם משהו מיוחד אז אני רק רוצה להבהיר לכם משהו קטן:

אבי נימני היה מלך, הוא המלך, יהיה המלך והוא עוד יחזור למכבי על אפכם וחמתכם ואתם יכולים רק לעשות שמיניות באוויר יא קוקסינלים אחד אחד.

אליפות עלק, מגיע לכם רעל יא נבלות

מי הדביל שחושב שאנשים שורקים בוז לאבי.

אנשים שורקים בוז לקהל מתומתם שבכח רוצה לגרום למתיחות בין המאמן,מיטצ' ואבי.

בחיאת רבאק אתם עד כדי כך משחקים אותה תמימים, מה המטרה של השיר הזה, אבי שמע את השיר הזה מאות פעמים במאות משחקים , זה לא שיש לו ספק לגביי האהבה של הקהל(לפחות חלק נכבד) אליו.

אבל מתי אנשים ייחשבו על טובת מכבי כבר, מתיי...

שבוע טוב, חג שמח.

הדביל הוא אתה כי יש מספיק אנשים ששורקים בוז לאבי, מהסיבה הפשוטה שיש מספיק אנשים בעלי זיכרון של נעל שזוכרים לו רק את השנים האחרונות כמאמן, וראינו את זה בימים שסבבו לפיטורים שלו העונה. ואתה לא דביל רק בגלל זה - אלא גם כי אתה גם חושב ששיר אחד דקה לסיום זה מה שגורם למתיחות בין מיץ', מוטי ואבי. אם ישנה מתיחות (ומן הסתם ישנה מתיחות מסוימת), היא לא מסתכמת באיזה שירים הקהל של מכבי שר. צריך להיות קצת ראש קטן כדי לחשוב ככה.

ואני דווקא חושב שלאבי כן יש ספק לגבי האהבה של הקהל אליו - מעניין אותי מה אתה היית חושב במקומו אחרי העונה האחרונה, שבה בכל המשחקים האחרונים שלך כמאמן קיבלת קללות וצעקות מהקהל שלך, שאנשים שמחו ביום הפיטורים שלך, ושבכל פעם מאז אותו מקרה השירה עבורך לוותה בשריקות בוז. מי ששר את זה רק רצה להשאיר מאחור את כל הגועל נפש שהיה העונה כדי שאבי יידע שעדיין אוהבים ומעריכים אותו אחרי הכל. לפי ההיגיון שלך אגב, אם יש לך חברה ואמרת לה 4-5 פעמים שאתה אוהב אותה, אז כנראה שאתה לא צריך להגיד לה שוב כי היא כבר יודעת, לא? אבל למזלנו, העולם פועל אחרת ממך.

ובכלל מצחיק שאתה מדבר כאן על טובת מכבי כששריקות הבוז הם נזק תדמיתי חמור מאוד לקהל ולמועדון. אנחנו ממשיכים להיות מוצגים כקהל מפולג, לא תומך וכזה שלא יודע להעריך ולהוקיר שחקני עבר גדולים. אני מאוד אשמח אם תבוא ותסביר לי איך סיטואציה שבה בדקה 88 במצב של 4-1 במשחק חסר חשיבות הקהל של מכבי שר לנמני ומי שרוצה מצטרף ומי שלא פשוט יושב בשקט ונותן כבוד מינימלי? הניצחון כבר מובטח, השחקנים קיבלו תמיכה משחק שלם, הבוס ביציע נהנה, וגם הסמל הכי גדול של הקבוצה שלך מרגיש קצר מוערך אחרי עונה זוועתית של הקבוצה.

למה אי אפשר למחוא כפיים לקבוצה במשחק האחרון שלה(בלי קשר לתוצאה בכלל)?

לנמני,שטראובר ולכולם.מה יש? זה מוריד מהכבוד של מישהו?נותנים כבוד אחרון וסימלי והולכים לים.מה מסובך בזה?

למה טובה הנרגנות הזאת?למה להעכיר את האווירה לחלק מהקהל והשחקנים? למה לא לסיים עם חיוך?

זה נהוג בכל מקום מתוקן שמשחקים בו כדורגל(laps of honor

זה נקרא)וזה חלק מתרבות הכדורגל והאהדה.למה קטנוניות,דווקא,אווירה עכורה ובעד ונגד כל הזמן...

• מנהלים ראשיים

למה אי אפשר למחוא כפיים לקבוצה במשחק האחרון שלה(בלי קשר לתוצאה בכלל)?

לנמני,שטראובר ולכולם.מה יש? זה מוריד מהכבוד של מישהו?נותנים כבוד אחרון וסימלי והולכים לים.מה מסובך בזה?

למה טובה הנרגנות הזאת?למה להעכיר את האווירה לחלק מהקהל והשחקנים? למה לא לסיים עם חיוך?

זה נהוג בכל מקום מתוקן שמשחקים בו כדורגל(laps of honor

זה נקרא)וזה חלק מתרבות הכדורגל והאהדה.למה קטנוניות,דווקא,אווירה עכורה ובעד ונגד כל הזמן...

אי אפשר היה לנסח את זה טוב יותר.

כל מי ששר בוז זה רק הקהל ההצלחות השרמוטות

איך אתם לא מתביישים לשרוק בוז על זה ששרים לשחקן הכי גדול שלנו בכל הזמנים

יא אוכלים בתחת לכו תעברו לשער 5 זה המקום הכי ראוי לכם

הלוואי תמותו יא נבלות

כל השנה אמרתם שאנחנו נהרוס את הקבוצה, כל השנה אמרתם שנעשה את המוות ונחכה למוטי איווניר.

כל השנה אמרתם שלא ניתן גב לקבוצה.

אז הנה, כוס אמא שלכם.

היינו בקריית שמונה, נסענו גם לדרום הרחוק. היינו בכל חור, בכל סכום. חורף, קיץ, אביב.

משחק אחרון של העונה, החלטנו לשיר לו, למלך. למי שעיצב את מכבי, למי שאחראי על ההצלחות של מכבי בעשור האחרון, ואתם? אתם הראתם לנו שאתם הסרטן של מכבי, שכל מה שחשבתם ואמרתם עלינו, זה בעצם אתם, בפרצוף שונה.

עכשיו שנגמרה העונה ואין לכם עוד תירוצים שאנחנו אלו שעושים בלאגן, אני מאחל לכם רק רע יא שרמוטות. אתם המיץ של הזבל, אתם האשפה.

אבי נמני הוא המלך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.