Jump to content

היום ב16:00- שוב בבית הדין

Lior Cohen

Recommended Posts

אוקיי במקרה הזה העונש לא ממש מעניין אף אחד.

אבל האטימות הזאת להמשיך עם העונשים המגוחכים האלו שראו שכבר 1000 פעם לא עוזרים

ורק פוגעים בקהל הרחב פשוט מעצבנת!

למרות שהפעם זה לא משמעותי כלכך צריך לעשות עם זה משהו ולא לשבת בשקט.

יום אחד השיגעונות של בית הדין עוד יפלו לנו על משחק חשוב ואז נבכה שלא עשינו מספיק.

לפעול!

עונשי הרדיוס מראים לנו שלגביע הטוטו כן יש חשיבות

האמת צריכים להודות להתאחדות שפטרו אותנו ממשחק של הטוטו, אבל מצד שני שיזדיינו עם העונש הזה, נבלות

וכרגיל, נמשיך לקלל באינטרנט עד העונש הבא.. :/

דיי זה משגע אותי!@!@

למרות שזה גביע הטוטו והרוב לא תכננו ללכת למשחק הזה איך הפועל ששרים לנו על השואה ועל מוני פנאן ז"ל ועל הבן של אובארוב. ואנחנו כולה שרים לטועמה המחבל המזדיין הזה אנחנו מקבלים רדיוס וקנס של 25,000 שקל! הפועל מועמדת לדין ויש לה עונש על תנאי והם קיבלו רק קנס של 6,000 ש"ח פשוט בזיון!!!

אני רוצה לשאול שאלה בתמימות באמת בשביל לדעת את התשובה.

טועמה פעם אמר משהו נגד מכבי בצורה יוצאת דופן שגרם לקהל של מכבי לשנוא אותו בצורה מיוחדת?

או שכל השנאה המיוחדת כלפי טועמה היא רק בגלל הגזע שלו?

אין לעזאזל 12 אלף אנשים שמאכלים ליהודים שואה זה לגיטימי אבל לקרוא לערבי מחבל זה לא!?!?

איך זה יכול להיות שרק אותנו מענישים איך!?!?

ואיך דברים כאלה עוברים בשתיקה?!:

6:53 הבן זונה בכחול

למה חיפה לא הולכים לבית דין על ה3 אבוקות לפני יומיים?

כי אבוקות זה כיף ובריא(חוץ מזה אל תהרוס ותדפוק את כולם יש סיכוי להחזרת הפירו והשנה ראינו את זה טוב מאוד :rtfm: :rtfm: )

אין לעזאזל 12 אלף אנשים שמאכלים ליהודים שואה זה לגיטימי אבל לקרוא לערבי מחבל זה לא!?!?

איך זה יכול להיות שרק אותנו מענישים איך!?!?

ואיך דברים כאלה עוברים בשתיקה?!:

6:53 הבן זונה בכחול

אני באמת מקווה שזה לא מה שני חושב!

זה מאוד מה שאתה חושב!

ואני מקווה שהסרטון הזה יופץ כמה שיותר על מנת שהוא יגיע למי שצריך לראות אותו.

מה רואים בדיוק לא הבנתי?

man with blue shirt (and maybe a hat) giving a hitler salute

6:53, in the middle of their crowd

אם במדינת "היהודים" ההתאחדות מעדיפה להעלים עין מ-12 אלף אוהדים שאומרים קריאות שואה,

ומחליטה להעניש במשחק ללא קהל 1500 אוהדים שמי יודע כמה מתוכם קראו קריאות גזעניות.

מה עוד אפשר להגיד?..השתיקה רועמת.

כשאני משחק האקסבול לפעמים אני רואה שם אוהדי הפועל מהללים את היטלר ואייכמן ושמים עליהם לבבות, זה מראה איזה סוג של אנשים הם גועל נפש, לא יודעים את המשמעות של שואה זה משהו בלתי נתפס שאין זכות לצחוק עליו ואין להזכיר במגרשי כדורגל.

אתם מדברים על קריאות שואה, אני מדבר על משהו אחר, כמה אוהדי מכבי זרקו דברים לדשא? 2? 3?

אצל הפועל 2 אוהדים תקפו, אתם מבינים תקפו!! - את סידיבה וניבאלדו ע?פ דוח המשטרה והפועל אפילו לא עמדה לדין. אם 2 אוהדי מכבי היו תוקפים את אדון לוזון היינו עושים עונה ללא קהל!

מה רואים בדיוק לא הבנתי?

שים לב, בקהל של הפועל אחד עושה הייל היטלר

----

לא נורא זה שנה הבאה, ההנהלה צריכה להתחשב ולא להחשיב את המשחק הזה במנוי ולא לקחת כסף גם על המשחק הזה

כנראה שאתם עדיין לא מבינים שככה פועלת המדינה שלנו וזה מה יש.

כל עוד גופי השלטון והדיינים הם שמאלנים בדעותם, אופן החקיקה במוסדות השלטון לא ישונה אז הייתי מציע לכם לשמור את התיסכולים שלכם לאירוע חשוב יותר ולהירגע.

ההוכחה הטובה ביותר שלהסית ולגדף "יהודים" או סקטורים אחרים מלבד הערבים לא מעניינת את אף אחד מהגורמים הרלבנטים במוסדות השלטון, זה המקרה שהיה היום בכנסת. את ההוכחה הזאת קיבלנו היום כשההצעת חוק של ח"כ בן ארי, שעיקרה היה להכניס לתוך המילה "גזענות" גם קללות והכפשות נגד יהודים נפלה. ההצעה נפלה בגלל שיותר חשוב לכמה יפי נפש לדאוג שהמוסלמים שלא מכירים במדינה שלנו לא יפגעו כשלאנשים נותנים במה להביע את דעתם אז הם דאגו להצביע נגד.

וסתם שתדעו, אם לדוגמא בארץ נהדרת או כל תוכנית בידור אחרת יסיתו או יעקצו בצורה שפלה סקטור כזה או אחר של יהודים או קונוטציות מסויימות על השואה, זה בסדר, כי זה בגבולות החוק. אך אם הם יצחקו על הערבים נניח, הם ירדו מהמסך לפני שתסיימו להגיד את המילים: אבי לוזון.

אז זה מה יש ועם זה ננצח.

כנראה שאתם עדיין לא מבינים שככה פועלת המדינה שלו וזה מה יש.

כל עוד גופי השלטון והדיינים הם שמאלנים בדעותם, אופן החקיקה במוסדות השלטון לא ישונה אז הייתי מציע לכם לשמור את התיסכולים שלכם לאירוע חשוב יותר ולהירגע.

ההוכחה הטובה ביותר שלהסית ולגדף "יהודים" או סקטורים אחרים מלבד הערבים לא מעניינת את אף אחד מהגורמים הרלבנטים במוסדות השלטון, זה המקרה שהיה היום בכנסת. את ההוכחה הזאת קיבלנו היום כשההצעת חוק של ח"כ בן ארי, שעיקרה היה להכניס לתוך המילה "גזענות" גם קללות והכפשות נגד יהודים נפלה. ההצעה נפלה בגלל שיותר חשוב לכמה יפי נפש לדאוג שהמוסלמים שלא מכירים במדינה שלנו לא יפגעו כשלאנשים נותנים במה להביע את דעתם אז הם דאגו להצביע נגד.

וסתם שתדעו, אם לדוגמא בארץ נהדרת או כל תוכנית בידור אחרת יסיתו או יעקצו בצורה שפלה סקטור כזה או אחר של יהודים או קונוטציות מסויימות על השואה, זה בסדר, כי זה בגבולות החוק. אך אם הם יצחקו על הערבים נניח, הם ירדו מהמסך לפני שתסיימו להגיד את המילים: אבי לוזון.

אז זה מה יש ועם זה ננצח.

צודק, עוד דוגמא טובה שראיתי זה קדימון לכתבה שתיהיה היום בחדשות הספורט בלילה עם תובע ההתאחדות שלום אבן עזרא, הבן זונה הזה משחק אותה יפה נפש כשהוא שומע את השירים של אוהדי בית"ר על טועמה, ושום מילה על אוהדי הפועל הסרטן של האוהדים בארץ נאצים מסריחים!

צודק, עוד דוגמא טובה שראיתי זה קדימון לכתבה שתיהיה היום בחדשות הספורט בלילה עם תובע ההתאחדות שלום אבן עזרא, הבן זונה הזה משחק אותה יפה נפש כשהוא שומע את השירים של אוהדי בית"ר על טועמה, ושום מילה על אוהדי הפועל הסרטן של האוהדים בארץ נאצים מסריחים!

שוב פעם. אל תקח ללב, פשוט תפנים שנכון לעכשיו זה מה יש.

אם כל השופטים, מלבד שופט אחד, שיושבים בבג"ץ הם שמאלנים וחלקם גם שמאל קיצוני, ואף בהתאחדות יושבים דיינים, שחלקם ערבים אגב, ששוב פעם, כמעט כולם מזוהיים עם השמאל, אז מן הסתם שהם ירצו להציג את הגזענות כתופעה חמורה יותר. סוג של התייפיפות.

בכל מקרה, זה לא כזה שווה את העצבים. לא סתם הקהל שלנו והקהל של בית"ר אוכל את הכי הרבה חרא לאורך השנים מבית הדין של ההתאחדות ושהקהל של הפועל שר כבר 10 שנים שירי שואה כולם לא מבינים על מה המהומה. מעניין מה היה קורה אם היינו מדליקים פירו, בטוח היינו אוכלים אותה, למרות זאת אני זוכר שסכנין הדליקו בכיף והיה גם מקרה בטדי שהם שרקו בוז בהמנון ושרו "מוות ליהודים" ומה עשו להם? קנס כספי ורדיוס על תנאי.

לא נורא, בסוף הכל מתאזן.

בושה וחרפה.

איך במדינה שלנו קריאות שואה ליהודים מיהודים (הם יהודים כמו שלמדו יש שתי רגליים) עוברות ככה חלק אבל יהודי שקורא לערבי מחבל זה אסור רק כי זו גזענות. רבאקקקק אם זה גזענות מה זה הקריאות שואה האלה??