Jump to content

מה עם סירטונים מהדרבי?

Recommended Posts

לא קראתי הכל אבל הבנתי משתי העמ' האחרונים וזה משהו שאני רוצה לשאול עליו כבר הרבה זמן

למה אנשים רוצים לחזור לשער 11? אני מבין שזה מיתלוגי וזה ועיניינים של פעם וכמה טוב היה אז והיום חרא אבל, שער 8 יותר גדול וככה יותר אנשים יוכלו להיכנס לעומת שער 11 שהוא יותר קטן. במילא שער 8 הוא היחיד שאין לו כרטיסים בגלל המנויים. אז אם האוהדים ב-8 יחזרו ל-11 אז ישארו הרבה אנשים בחוץ. זה כמו מפעל שאתה פותח בהתחלה והכל נעים, תחושה ביתית אבל וואלה מתישהו אתה צריך לעבור למפעל אחר, למקום אחר כדי להגדיל את "ההכנסות" נקרא לזה ככה.

גם משער 8 רואים יותר טוב, וואלה הכל נחמד וטוב עם הלעודד 90 דקות אבל בשער 8 יותר כיף לראות משחק מאשר להיות תקוע מאחורי השער.

עוד משהו שכאב לי בשבת, ישבתי בשער 7 ואני רואה את השחקן שר שיר X ואת האולטרס שר שיר Y זה נראה דבילי שכל אחד תקוע בשיר שלו. זה כמו ילדים קטנים שכל אחד קבע משהו והוא לא ישנה. זה גם הורס את האווירה. נגיד הפועל שער 5 שר וכול האצטדיון יחד יש תחושה של אצטדיון ביתי

בקיצור אמא של שני הארגונים זונה חייבים לפתור את זה איכשהו לפחות בקטע של הלשיר יחד כי זה מבאס את התחת

ניפגש איפשהו בעמוד 20

לא קראתי הכל אבל הבנתי משתי העמ' האחרונים וזה משהו שאני רוצה לשאול עליו כבר הרבה זמן

למה אנשים רוצים לחזור לשער 11? אני מבין שזה מיתלוגי וזה ועיניינים של פעם וכמה טוב היה אז והיום חרא אבל, שער 8 יותר גדול וככה יותר אנשים יוכלו להיכנס לעומת שער 11 שהוא יותר קטן. במילא שער 8 הוא היחיד שאין לו כרטיסים בגלל המנויים. אז אם האוהדים ב-8 יחזרו ל-11 אז ישארו הרבה אנשים בחוץ. זה כמו מפעל שאתה פותח בהתחלה והכל נעים, תחושה ביתית אבל וואלה מתישהו אתה צריך לעבור למפעל אחר, למקום אחר כדי להגדיל את "ההכנסות" נקרא לזה ככה.

גם משער 8 רואים יותר טוב, וואלה הכל נחמד וטוב עם הלעודד 90 דקות אבל בשער 8 יותר כיף לראות משחק מאשר להיות תקוע מאחורי השער.

עוד משהו שכאב לי בשבת, ישבתי בשער 7 ואני רואה את השחקן שר שיר X ואת האולטרס שר שיר Y זה נראה דבילי שכל אחד תקוע בשיר שלו. זה כמו ילדים קטנים שכל אחד קבע משהו והוא לא ישנה. זה גם הורס את האווירה. נגיד הפועל שער 5 שר וכול האצטדיון יחד יש תחושה של אצטדיון ביתי

בקיצור אמא של שני הארגונים זונה חייבים לפתור את זה איכשהו לפחות בקטע של הלשיר יחד כי זה מבאס את התחת

אמא שלך זונה, מי אתה שתפתח פה על האירגונים ככלל ועל השחקן בפרט?

וואלה איזה באסה באמת שהמצב מבאס לך את התחת... אין, פשוט כל החבר'ה של השחקן מתים לשבת בשער 8 כי בשער 11 נגמרו הטרופיות.

ואם היית קצת מתעניין בנושא חוץ מלבכות אז גם היית מבין למה אני עונה להודעה המטומטמת שלך בתגובה מטומטמת.

50 שניות שמוכיחות מי הקהל הכי טוב בארץ

אחרי מעל 3 שנים בלי ניצחון בדרבי ובפיגור 1-0 וכל היציע בשמיים

אין דברים כאלה במקומות אחרים

50 שניות שמוכיחות מי הקהל הכי טוב בארץ

אחרי מעל 3 שנים בלי ניצחון בדרבי ובפיגור 1-0 וכל היציע בשמיים

אין דברים כאלה במקומות אחרים

3 שנים בלי דרבי זה רק ההתחלה לזה שאנחנו כבר כמעט 10 שנים לא ראינו קבוצה.

חברים הרגע שכולנו חיכינו לו הגיע, ולא כמו שהשדים הכחישו בכל תוקף שלא היה רקטה או היא עפה למוסכים מאחורי שער 5, היה והיה שער 5 אכל סקאד כמו שלא אכל הרבה זמן..

0:35 הסוויפ באוויר :wubyellow3:

http://www.youtube.com/watch?v=JC2NTVR3C10

קרדיט לשחקן ה-12 על הסרטון.

בושה

כבר ראינו מה קרה מהדברים האלה

זה לא קשור לעידוד ובטח שזה לא קשור למכבי

זה קשור לטימטום

חברים הרגע שכולנו חיכינו לו הגיע, ולא כמו שהשדים הכחישו בכל תוקף שלא היה רקטה או היא עפה למוסכים מאחורי שער 5, היה והיה שער 5 אכל סקאד כמו שלא אכל הרבה זמן..

0:35 הסוויפ באוויר :wubyellow3:

http://www.youtube.com/watch?v=JC2NTVR3C10

קרדיט לשחקן ה-12 על הסרטון.

זה חיזרים בכלל מה אתה מדבר

אפרופו רקטות.... :whistling: :yellow_cool1:

סרטון שלי שצילמתי בדרבי האחרון מלפני שנתיים

0:15

עוברת מעל שער11

לפי העשן זה נראה שזה נורה משער 11, כנראה מי שרצה לשגר לשער 5 השתפן או משהו ושיגר את זה החוצה..

זה נראה כאילו זה נורה מבחוץ כי העשן עולה למעלה

ואם זה מבפנים העשן עושה סלטות?

והאם זה נכון שבלילה העשן יותר מהיר?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.