Jump to content

מאזן האליפיות שלנו אל מול הקבוצה מהכרמל

Recommended Posts

כל הקלישאות ידועות. שחר הוא מנהל דגול, קצת כמו מזרחי.

הפסיד לברומרים אליפויות עם ברקוביץ ורביבו,למד את הנושא, פיתח פרוספקטים, קנה כישרונות, יצר מחלקת נוער נהדרת, השקיע בתשתיות וזה אולי הכי חשוב.

הוא שילם והפסיד לא מעט אבל הוא הסיק מסקנות.

הוא לא התפתה להילחם בארקדי, שניידר :wubyellow3: , מיטשענק :wubyellow3:כי הוא צעד מהם.הוא למרחקים ארוכים.

תוך כדי שאני כותב הוא מחתים חמישה ילדים מהמיגזר. ולא רק משם. העסק כל הזמן עובד קדימה.

חשוב שמיטש יבין מול מה הוא מתמודד וילמד(וימנה אנשים אחרים לדוגמה), חשוב שאנחנו כקהל נפנים שלחיפה יש את ארבעת המגינים הטובים בארץ.אנחנו חרמנים על שמות אבל שם חרמנים על קבוצה ולא שם זה או אחר יעשה את זה.

אלישע במכבי, לא היה שורד את משחקי האימון בכלל. זה ההבדל בין אירגון חזק(שיודע גם להתמודד עם כשלונות) לבין אירגון רופס שלא מסוגל לממש שום דבר.

הקופים הירוקים בשקט(ג'ובני, עטר, ברקוביץ, בנאדו)כי ככה הבוס מכתיב.

אצלנו?תבחרו את התשובה הנכונה מתוך שבע....

שמעון הוכיח שבכדורסל זה אפשרי.מיישרים איתו קו גם כשנכשלים לפעמים(ככה זה בספורט למי שלא הבין).

בכדורגל?ההמון מנהל את הקוקסינלים.

האליפות הזאת של חיפה זאת המראה הכי ברורה לפרצוף שלנו.

הפועל מעולם לא היתה יותר מסיידקיק מזדמן. היא אף פעם לא היתה שחקן מרכזי ולאורך שנים.

חיפה יושבת במרפסת ואנחנו זקוקים לפרגי שלנו, כדי להעיף אותה משם.

מיטש-רק תקבל את ההחלטות הנכונות....

הקופים הירוקים בשקט(ג'ובני, עטר, ברקוביץ, בנאדו)כי ככה הבוס מכתיב.

אצלנו?תבחרו את התשובה הנכונה מתוך שבע....

מיטש-רק תקבל את ההחלטות הנכונות....

אפילו אתה ידידי נופל לשתי הסטיגמות השטויות האלה הקהל וההנהלה.

קודם כל הקופים לא בשקט, הם מיררו לרוני לוי את החיים, אפילו זרקו עליו אבוקות באמצע במשחק (פגעו בדרפיץ) בזמן שהוא הביא להם אליפויות !!! איפה נשמע קהל כזה חרא. ודרך אגב הפילוג וריבוי הדעות שרמזת עליהם. בחיפה לא יותר טוב מאצלנו (רק שוב אף אחד לא שמע על כי זה בפקינג חיפה )

דבר שני, הם לא עושים כי הבוס אמר. הבוס הקים אותם, הבוס עשה אותם לא רק את הקבוצה גם את האוהדים.

הוא מימן להם את האירגון, הוא הרים את האנשים, הוא לימד אותם, הוא שנים סבסד להם הסעות בכמות מסחרית.

מה שהוא השקיע בהם מגיע לו שהם יקפצו לדום וגם ילקקו לו בין האצבעות של הרגליים, במכבי בדיוק הפוך מעולם לא עשו כלום ומעולם לא התעניינו קיבלו הכל על מגש של זהב וגם בזה דאגו לבעוט כמה פעמים.

דבר שלישי, הם נהנים משקט כי הם בחיפה הם פשוט לא מעניינים אף אחד אפילו לא את עצמם.

הם לקחו אליפות ? ואללה !!! כותרת בואן, דף ראשי במוסף הספורט ועוד כמה כתבות מאולצות מחר הם מקסימום בעמוד האחורי.

אחרי האליפות שלהם ב 2005 השתתפתי בישיבה שהיו בא בכירים ביותר בקבוצה ומהסביבה הספורטיבית שלהם.

חצי דיון הם דיברו על זה שלאף אחד לא איכפת מהאליפות שלהם וכולם עסוקים בפיינל פור של מכבי כדורסל.

אז יש יתרונות לזה שאתה יכול לעשות דברים בשקט

ויש חסרונות אחד מהם, שהשקט מעיד על חוסר איכפתיות.

וכמובן אני מסכים אתך בקשר לעיקר מיץ חייב ללמוד וחייב להרים מערכת מקצועית ומשומנת כמו אצלם. עם מערכת כזאת הגב של מיץ והיתרונות של מכבי, שמעון מזרחי here we come

"הצבר"

לילה

"הצבר"

נו באמת צבר, אני מכיר את העניין.

קיללו את רוני לוי. סו פאקינג וואט? ממש מרגש.כולם מקללים את כולם. הירוקים לא שונים. רק שם יש מי שיתווה מדיניות וישים זין.רוני לוי פוטר? הוא שרד שתי עונות.מה זה מעניין מה ריבוי הדעות שם? הוא סופר אותם?

מצויין שהוא תמך בהם וייצר אותם.זאת הדרך הנכונה.אבל הוא גם דאג על הדרך למנות אנשים נכונים, לפתח תשתיות,ליצור אימפריה.הוא לא התבטל, גנב דעת, שיקר וגנב.הוא אחד מאנשי העסקים המכובדים בקהילה פה.הוא לא על התחום האפור כמו רוב בעלי הבית פה.הוא בנה את זה בשתי ידיים.

אני למדתי שנתיים בכפר גלים.זה מקום אחר לגמרי היום. אין לך מושג מה זה היה לפני עשרים שנה.קריית שלום זה כמו חדר הזבל שלי בבניין לעומת זה...

שקט בחיפה, שקט שם.מרוב שקט,הם על המרפסת כבר חמש עשרה שנה ואנחנו מאוננים וממציאים תירוצים וסיסמאות.אנחנו לא קאנדידטים בכלל כבר חמש עשרה שנה ואתה מדבר איתי על שקט ומקומונים(ששם קשים וביקורתים הרבה יותר מהאונניה פה).

על הזין שלי השקט בחיפה.אני רוצה את המרפסת.גם אם זה רק שורה בוואן.....

• מנהלים ראשיים

צריך להבין חיפה לא מאיימת על המאזן שלנו... כי היא עוד רחוקה חצי עשור.

אבל אם המערכת הזו לא תתעשת לה בקרוב מאוד.. אנחנו לא רחוקים מלהפוך לעוד קבוצת אמצע טבלה.

צריך לבנות כאן קבוצות לטווח הארוך.

כל הנסיונות שבוצעו כאן לבנייה לטווח הקצר נכשלו. הפירות נבלו ונשארנו עם הזין ביד.

צריך לצאת מהסיסמאות האלו (כולנו).

להפסיק לחשוב שאנחנו מנהלים את המועדון, לתת לעבודה להתבצע בשקט.

לבוא כל פעם למגרש מחדש, גם שטוב, ועוד יותר שרע.

לתת גרון 90 דק' וללכת הביתה.

בקיץ נספור קבלות מול כל העולם ואישתו.

היא רחוקה 7 אליפויות מהשוואת מס' האליפויות שלנו.

בקצב צבירת האליפויות שלה, זה פחות מ-10 שנים עד שהם ישוו, ואולי גם יעברו.

וזה מאוד מאיים על המאזן שלנו.

שלא נתעורר בוקר אחד ונמצא את עצמנו כמו ליברפול, מגלים שאיכשהו עברו אותנו.

לגבי מיטש? הדבר הכי משמח היה לראות את השמחה הגדולה שלו בנוער, אחרי שהשקיע 120 מיליון שקל והגיע למקום השלישי.

רואים שהוא לא נשבר מכך שהפסיד את האליפות בבוגרים, ושהוא הבין שההשקעה בילדים כבר מתחילה לחזור, ושיש לה פוטנציאל ענק.

שוב נגיד, הנכס הכי גדול שלנו, ויכול להפוך לאחד האנשים הגדולים בהיסטוריה של המועדון הזה. הרוגע והביטחון שהוא משרה על המערכת שלנו זה משהו. ועוד אמרו שהוא משוגע שלא צריך לסמוך עליו... סומך עליו בעיניים עצומות. אני באמת מקווה שהוא יקצץ בתקציב בעונה הבאה, בין היתר כדי להבהיר לכולם שהוא לא כספומט, ושהוא נשאר במכבי כדי להביא אליפויות אבל בשיטה יותר רצינית מאשר לתת צ'ק פתוח למאמנים.

מיליארדר עם טי-שרט וג'ינס בשער 11... רואים כמה שהוא נכנס לקטע של מכבי ונהנה מזה.

מזל שהוא איתנו, הגיע בדיוק בזמן, עכשיו שבאמת יעצור את חיפה.

מיטש בחור חכם

אני בטוח שבתור מישהו שעשה את הונו

ולא קיבל ירושה\ עסקים שחורים בנפילת ברית המועצות

הוא יודע מה הוא עושה

השאלה היחידה היא מה האינפורמציה שהוא מקבל

כי לשמוע שהנוער זכה באליפות,והקבוצה מקום שלישי עם אירופה יכול להשמע ממש נחמד

והמנהלים המקומיים יכולים להתפאר בהישגים

זה החיסרון של בעלים מרוחק

בסוף זמנו של הרציקוביץ, הבן אדם בכלל לא ידע מה קורה בקבוצה באמת,חוץ משיחת טלפון

שבועית אחת מאלי דריקס שכמובן צבעה את המציאות בצבעים מאוד וורודים,וכולנו יודעים מה הסוף

אם גולדהאר יתעסק בקבוצה בצורה רצינית רק למשך חודש אחד(ואני ממש לא מצפה לזה ממנו)

מכבי תל אביב תהיה אימפריה לעוד 20 שנה הבאות

או שהוא ימנה מנהל חזק

אבל אם המערכת הזו לא תתעשת לה בקרוב מאוד.. אנחנו לא רחוקים מלהפוך לעוד קבוצת אמצע טבלה.

צריך לבנות כאן קבוצות לטווח הארוך.

כל הנסיונות שבוצעו כאן לבנייה לטווח הקצר נכשלו. הפירות נבלו ונשארנו עם הזין ביד.

צריך לצאת מהסיסמאות האלו (כולנו).

להפסיק לחשוב שאנחנו מנהלים את המועדון, לתת לעבודה להתבצע בשקט.

לבוא כל פעם למגרש מחדש, גם שטוב, ועוד יותר שרע.

לתת גרון 90 דק' וללכת הביתה.

בקיץ נספור קבלות מול כל העולם ואישתו.

גם בליברפול אמרו את זה ויוניטד עברה אותם

מי האמין שהפועל יעברו אותכם בדרבים

ומי האמין שחיפםה תהיה קרובה לעבור אותם באליפויות

ומי האמין שיש אוהד בית"ר שיודע להשתמש באינטרנט

ומי האמין שהפועל יעשו עליכם אליפות בטדי עם שער בדקה ה90?

אפילו אם לשם שינוי הוא צודק -

עכשיו אני מקווה שכולם מבינים למה אני אומר לו שיחגוג הפסדים של הפועל במקום אחר.

האויב של האויב שלי הוא לא חבר שלי, גם אם זה קצת טושטש עם חיפה בשנתיים האחרונות, ואם אנשים שוכחים מה זה בית"ר כשהם חוזרים לחורים כשהם בתחתית.

כשיש פלייאוף תחתון ואתה יכול להוריד ליגה את היריבה שלך - אתה לא במצב טוב.

אבל אתם בסה"כ חזרתם למצבכם הטבעי.

שתי אליפויות ראשונות בטווח של 11 שנים, אליפות עם פתיחת רגליים, ושתי אליפויות עם מיליארדר שלקח אתכם כשהייתם בתחתית והחזיר אתכם לתחתית מיד אחרי ההצלחה. מי ייתן וגם בשנה הבאה נשמע את "ירושלים לא תרד".

נו באמת צבר, אני מכיר את העניין.

קיללו את רוני לוי. סו פאקינג וואט? ממש מרגש.כולם מקללים את כולם. הירוקים לא שונים. רק שם יש מי שיתווה מדיניות וישים זין.רוני לוי פוטר? הוא שרד שתי עונות.מה זה מעניין מה ריבוי הדעות שם? הוא סופר אותם?

מצויין שהוא תמך בהם וייצר אותם.זאת הדרך הנכונה.אבל הוא גם דאג על הדרך למנות אנשים נכונים, לפתח תשתיות,ליצור אימפריה.הוא לא התבטל, גנב דעת, שיקר וגנב.הוא אחד מאנשי העסקים המכובדים בקהילה פה.הוא לא על התחום האפור כמו רוב בעלי הבית פה.הוא בנה את זה בשתי ידיים.

אני למדתי שנתיים בכפר גלים.זה מקום אחר לגמרי היום. אין לך מושג מה זה היה לפני עשרים שנה.קריית שלום זה כמו חדר הזבל שלי בבניין לעומת זה...

שקט בחיפה, שקט שם.מרוב שקט,הם על המרפסת כבר חמש עשרה שנה ואנחנו מאוננים וממציאים תירוצים וסיסמאות.אנחנו לא קאנדידטים בכלל כבר חמש עשרה שנה ואתה מדבר איתי על שקט ומקומונים(ששם קשים וביקורתים הרבה יותר מהאונניה פה).

על הזין שלי השקט בחיפה.אני רוצה את המרפסת.גם אם זה רק שורה בוואן.....

נו באמת יואב.

מאמן כושל בלי כלום שרד אצלך שלוש שנים והקהל נתן שקט כי הוא ביקש (וכי גולדהאר במשך שנה התעלם מכולם).

אגב, אל תדברו סתם.

בהתחלה היה להם גן עדן, כל פעם שהם מרימים את הראש שחר עושה להם גהנום.

עומר מה שמראה לי זה שגולדהאר הוא אידיוט.

הוא השקיע 120 מיליון שקל בלי שיהיה לו מושג במה הוא השקיע רק כי אמרו לו.

שיתעשת, או שנמשיך להשקיע כספים סתם.

שיזדיין שחר. גם אם הוא היה המנהל הכי טוב שידעה האנושות (והוא לא), הליקוקים לו פשוט בלתי נסבלים.

יעקב שחר כבר הפך לטרנד. התקשורת כמו רוב בני האדם הם עדר..

כולם שוכחים לשחר שהוא בעצמו היה ארקדי גיידמאק ומיט לפני עשור.

כולם שוכחים לו החתמות במליונים שלא יצא מהם כלום.

הכי קל להגיד (וזה הפך כבר לשגרה) שינקלה הוא המנהל האגדי.

אפשר להסתכל עלינו כמכבי, אנחנו בדיוק ההפף, אנחנו הפכנו להיות אלה שהכל אצלם לא טוב, ומה שטוב נשכח מהר.

עדר.....

אז נכון, יעקב שחר הוא ללא ספק מנהל טוב.

אבל מפה ולהגיד שהוא אגדה, שהוא מנהל קבוצה בניהול שפוי זה ממש אבל ממש מגוחך, ראו 10 שנים אחורה כמה הוא שפוי.

יעקב שחר לקח אליפויות ללא מתחרים, ברגע שהיה לו כאלה הוא הפסיד (2003, 2007, 2008, 2010).

שיזדיין.

אני רוצה להעלות פה השערה, שאולי תשמע חוצפה לנוכח הקונצנזוס, אבל מה הסיכוי ששחר לא גדול אלא פשוט מתחרה במנהלים הגרועים ביותר שאי פעם ניהלו קבוצות כדורגל?

משה דדש, גד זאבי, לוני, תאומים, טביב, ארקדי, דניאל יאמר, פניג'ל, גומא אגאייר...חבורת אפסים שגרמו לו להראות כמו איזה גאון כלכלי מחושב.

אחרי שהאוליגרכים נכשלו, כולם שבחו אותו: "שחר לא מיהר לבזבז כספים כשבית"ר לקחה אליפויות, הוא חיכה בצד כי הוא ידע שבית"ר תתפרק". נו, באמת. היה לו כסף להתחרות בארקדי? מה הזיון שכל, הוא חיכה בצד מחוסר אונים. זה כאילו מסבירים גם את הכשלונות של חיפה כמו מלאכת מחשבת של יעקב שחר. פתטי ומאוס.

אני רוצה להעלות פה השערה, שאולי תשמע חוצפה לנוכח הקונצנזוס, אבל מה הסיכוי ששחר לא גדול אלא פשוט מתחרה במנהלים הגרועים ביותר שאי פעם ניהלו קבוצות כדורגל?

משה דדש, גד זאבי, לוני, תאומים, טביב, ארקדי, דניאל יאמר, פניג'ל, גומא אגאייר...חבורת אפסים שגרמו לו להראות כמו איזה גאון כלכלי מחושב.

אחרי שהאוליגרכים נכשלו, כולם שבחו אותו: "שחר לא מיהר לבזבז כספים כשבית"ר לקחה אליפויות, הוא חיכה בצד כי הוא ידע שבית"ר תתפרק". נו, באמת. היה לו כסף להתחרות בארקדי? מה הזיון שכל, הוא חיכה בצד מחוסר אונים. זה כאילו מסבירים גם את הכשלונות של חיפה כמו מלאכת מחשבת של יעקב שחר. פתטי ומאוס.

כל מילה.

הוא לא מגיע לקרסוליים של מזרחי והיה מצחיק לראות את כתבי החצר של הפועל טוענים שמגיע לשחר לקבל גם פרס ישראל, בנוסף לשמעון או במקומו.

שחר בא בשנות ה90 ושילש את מחיר השחקנים בארץ, לא הצליח ושילם שכר לימוד, לאחר מכן הוא הצליח בהדרגה ומאז הוא בעיקר נהנה מכשלונות של קבוצות אחרות וכשקמו לו מתחרות רציניות, חיפה הרימה ידיים מהר מאוד.

יש כאלה שאומרים שמכבי חיפה הם "אשדוד עם תארים".

אם זה נכון אז אפשר להגיד עלינו "בני יהודה עם כסף".

הם יעקפו אותנו במספר האליפויות. זה יגיע. השאלה היחידה היא רק כמה זמן זה יקח. עד כדי כך התדרדרנו.

הם יעקפו אותנו במספר האליפויות. זה יגיע. השאלה היחידה היא רק כמה זמן זה יקח. עד כדי כך התדרדרנו.

נכון, כי לבני יהודה יש 19 אליפויות, ועשרת אלפים מנויים.

תפסיקו כבר עם השטויות של ההתדרדרות, היא נעצרה מזמן.

יש היום הרבה כסף, הסגל טעון שיפור, אבל הבסיס לא רע, ומחלקת הנוער היא הכי טובה בארץ.

ההתדרדרות נעצרה, מחכים לשיפור, שלדעתי יגיע בקרוב מאוד.

יעקב שחר כבר הפך לטרנד. התקשורת כמו רוב בני האדם הם עדר..

כולם שוכחים לשחר שהוא בעצמו היה ארקדי גיידמאק ומיט לפני עשור.

כולם שוכחים לו החתמות במליונים שלא יצא מהם כלום.

הכי קל להגיד (וזה הפך כבר לשגרה) שינקלה הוא המנהל האגדי.

אפשר להסתכל עלינו כמכבי, אנחנו בדיוק ההפף, אנחנו הפכנו להיות אלה שהכל אצלם לא טוב, ומה שטוב נשכח מהר.

עדר.....

אז נכון, יעקב שחר הוא ללא ספק מנהל טוב.

אבל מפה ולהגיד שהוא אגדה, שהוא מנהל קבוצה בניהול שפוי זה ממש אבל ממש מגוחך, ראו 10 שנים אחורה כמה הוא שפוי.

יעקב שחר לקח אליפויות ללא מתחרים, ברגע שהיה לו כאלה הוא הפסיד (2003, 2007, 2008, 2010).

שיזדיין.

אני לא שוכח כלום.

איך ניפח מחירים בתחילת דרכו(יחד עם שפירא ז"ל),

איך רוקן את הפועל פתח תקווה ונתניה מתוכן.

איך נפל בזרים ובתקציבים גדולים.

איך קנה בינוניים(גפני, גזל, אוזן, מנור חסן ועוד).

אבל הוא הפנים ולמד ומה שהוא נותן לחיפה זה יציבות של שנים ומערכת שכבר עברה את קילקולי ההתחלה.

בביצה שלנו(אבנר צודק, יש כאן אוסף מטורף של מנהלים מחורבנים)-הוא הנרקיס.

בגלל שאין לו מאצ' אפ,זה מתסכל לראות שאין שום הפקת לקחים והתקדמות במכבי.

השידרה הניהולית במכבי היום היא עוד יותר מגוחכת מימי דריקס והנשים שלוני הנחית.

אני מקווה שאלו רק גימגומי ההתחלה של מיטש.

ביסטר,

אין שום ליקוקים לשחר רק ראיה מפוכחת.הרי ההבדל בין המועדונים הוא רמת המיקצוענות של האירגון.

"מחתים עוד חמישה שחקנים מהמיגזר"-לא היתה בדיחה.עובדים שם כל הזמן והנבחרות הצעירות של ישראל מפוצצות בשחקנים שלו/או שיהיו שלו.

זה אומר שהוא יהיה רלוונטי גם בעשור הקרוב.וצימצום הפערים כלל לא נראה באופק...

העניין הוא שמכבי היא פקטור משמעותי מאז ומתמיד. חיפה, 70 שנה מההיסטוריה שלה היא פח זבל שלא עניין אף אחד.

לא יודע אם יעקפו אותנו ומתי, אבל אם לא הקיזוז הם כבר היו עוברים את הפועל.

חוץ מזה, מה הקטע עם ה19 אליפויות? אם ההתאחדות( גוף מפקח, רשמי ונייטרלי) מכירה ב20 אז למה לא אנחנו?

העניין הוא שמכבי היא פקטור משמעותי מאז ומתמיד. חיפה, 70 שנה מההיסטוריה שלה היא פח זבל שלא עניין אף אחד.

לא יודע אם יעקפו אותנו ומתי, אבל אם לא הקיזוז הם כבר היו עוברים את הפועל.

חוץ מזה, מה הקטע עם ה19 אליפויות? אם ההתאחדות( גוף מפקח, רשמי ונייטרלי) מכירה ב20 אז למה לא אנחנו?

עזוב אותך יש כאלה שחושבים שבכלל יש לנו 14 אליפויות. כי זה רשום בוואן אתה מבין?

בהתאחדות רשום 20 אליפויות אבל אנשים הולכים לפי וואן.

• מנהלים ראשיים

*לדעתי זה אחד הדיונים הכי מעניינים שהיו פה לאחרונה. אז שאפו גדול יואב :thumbs:

חיפה יעקפו אותנו במאזן האליפיות בטווח של 7 שנים מהיום במידה והם יקחו כל אליפות אפשרית ואנחנו לא ניקח אפילו אחת. אפילו בתיאוריה זה נשמע מופרח.

הניהול במכבי קלוקל ועדיין הצליח ב 10 שנים האחרונות לקחת:

1)אליפות

2)4 גביעים

3)עלייה לליגת האלופות

וזה לא נופל מאף הישג של 4 הגדולות בשנים האלו.

וזה עם ניהול כושל שאם היה מגיע לתוכנית של גורדון רמזי זה היה מקלל במשך שעה שלמה רק על כמות הטיפשות והעילגות שבמערכת הזו.

הלקחים נלמדים, אבל לאט.

וזו הבעיה הכי גדולה.

שחר פירק את הפועל פתח תקווה כדי לקחת את האליפות הראשונה שלו בעשור הקודם.

ואם לא מאיר שמיר שבא לו כמלאך ביום שמש הוא היה עושה קולות של דג.

כנ"ל הפועל של הראל בדמות טביב.

ואצל ארקדי הכסף התפזר כמו לחם.

ולכן אני אומר אם מיטץ' יפיק לקחים נכונים כבר עכשיו, וישמור על השלד הקיים וינחה את הצוות המקצועי לשילוב הנוער.

לא כדי לחסוך בעלויות, אלא כי זו השפיות הנכונה של המועדון לפס ייצור של שחקנים. ולניהול תקין של מועדון. אז הכל יחזור לסדרו.

הן מאזן האליפיות והן מאזן הדרבים.

*לדעתי זה אחד הדיונים הכי מעניינים שהיו פה לאחרונה. אז שאפו גדול יואב :thumbs:

חיפה יעקפו אותנו במאזן האליפיות בטווח של 7 שנים מהיום במידה והם יקחו כל אליפות אפשרית ואנחנו לא ניקח אפילו אחת. אפילו בתיאוריה זה נשמע מופרח.

הניהול במכבי קלוקל ועדיין הצליח ב 10 שנים האחרונות לקחת:

1)אליפות

2)4 גביעים

3)עלייה לליגת האלופות

וזה לא נופל מאף הישג של 4 הגדולות בשנים האלו.

וזה עם ניהול כושל שאם היה מגיע לתוכנית של גורדון רמזי זה היה מקלל במשך שעה שלמה רק על כמות הטיפשות והעילגות שבמערכת הזו.

הלקחים נלמדים, אבל לאט.

וזו הבעיה הכי גדולה.

שחר פירק את הפועל פתח תקווה כדי לקחת את האליפות הראשונה שלו בעשור הקודם.

ואם לא מאיר שמיר שבא לו כמלאך ביום שמש הוא היה עושה קולות של דג.

כנ"ל הפועל של הראל בדמות טביב.

ואצל ארקדי הכסף התפזר כמו לחם.

ולכן אני אומר אם מיטץ' יפיק לקחים נכונים כבר עכשיו, וישמור על השלד הקיים וינחה את הצוות המקצועי לשילוב הנוער.

לא כדי לחסוך בעלויות, אלא כי זו השפיות הנכונה של המועדון לפס ייצור של שחקנים. ולניהול תקין של מועדון. אז הכל יחזור לסדרו.

הן מאזן האליפיות והן מאזן הדרבים.

אני לא יודע מאיפה האופטימיות הזאת, אולי תשאיל לי קצת?

בוא נדבר שניה עובדות:

באותן 10 שנים אחרונות שאתה מדבר עליהן, מבין 4 הגדולות, מכבי תל אביב השקיעה את הסכומים הכי גבוהים, וההישגים שלה היו הכי נמוכים. הקבוצה השניה שהשקיעה הרבה כסף (אם כי פחות מאיתנו) היא מכבי חיפה והיא תרגמה את ההשקעה הזאת ל-6 אליפויות בעשור. בעוד שאנחנו השקענו יותר ותרגמנו לאליפות אחת.

עכשיו עזוב שניה את ה-10 שנים האחרונות. בוא נסתכל על 30 השנה האחרונות. זה מניין האליפויות ב-30 השנה האחרונות של 4 הגדולות:

מכבי חיפה 12

בית"ר 6

הפועל תל אביב 5

מכבי תל אביב 4.

יש לך ספק מי הקבוצה הקטנה בין 4 הגדולות?

אנחנו קבוצה בהתפוררות. אנחנו כבר עשרות שנים בדעיכה מתמדת. מכבי חיפה זה ההווה והעתיד, אנחנו זה העבר. אני יודע שאני נשמע כמו אוהד חיפה בדיבור הזה, אבל ככה אני רואה את המצב ולדעתי אני לא אופטימי ולא פסימי מדי אלא די ריאלי, בניגוד אליך שאתה מאוד (אבל מאוד) אופטימי.

אתם מבלבלים את המח, מקום המדינה יש לנו 14 אליפויות וזו הספירה הרשמית. כמה שזה עצוב חיפה רחוקה מאיתנו 2 אליפויות בלבד.