Jump to content

להפועל שמתבכיינים על האדום

melody

Recommended Posts

בואו נתחיל מזה שמכבי אתמול נלחמו כמו גברים ונתנו באמת הכל על הדשא וירקו דם על המגרש, נעזוב את זה שלא היה פאול על תמוז בגול של פרנסמן והקוון ימח שמו החליט שהיה שם עבירה, שיפסיקו להתבכיין על האדום של שטראובר כי כולכם מוזמנים להכנס לתקציר ולראות שבגול השני של הפועל היה נבדל ברור!

ברגע שסהר מסר לשבחון שבחון היה בנבדל ברור , הוא חזר מהאופסייד מסר לטועמה שהרים לסהר וכולנו יודעים איך זה נגמר...

סתם עוד יותר מבאס כי זה באמת היה שלנו במיוחד שהגול שלהם לא חוקי.

לא מבין למה אתם מתעסקים בזה.

תשאלו כל אוהד הפועל והוא יגיד לכם שהוא מעדיף לנצח בדקה ה-90 משער שלא היה, לאחר טעות שיפוט.

זה ציטוט שאני אישית נתקלתי בו עשרות פעמים.

אז מה הביג דיל? שיבכו עד מחר, מה זה ענינכם?

תשאלו כל אוהד הפועל והוא יגיד לכם שהוא מעדיף לנצח בדקה ה-90 משער שלא היה, לאחר טעות שיפוט.

הבעיה היא שאנשים מאמינים לשכתוב ההיסטוריה שלהם.

הבעיה היא גם ששופטים מנסים להחזיר לקבוצות שהם דפקו, והפוך.

וזה יהיה די מעצבן אם זה יקרה כשאנחנו אלה שנדפקנו, וידפקו אותנו עוד פעם בגלל זה.

זה מתחיל להיות עניינו ברגע שכל התקשורת מדברים על האדום שהיה מגיע לשטראובר אבל בכלל לא מדברים על זה שהגול הראשון של הפועל הגיע מפאול שלא היה והגול השני היה אופסייד במהלך, אז וואלה עזוב שזה קצת מעצבן זה גם פוגע בנו.

אכן שער מנבדל. אגב, יש מצב שאבוטבול קיבל 2 צהובים? אחד אחרי עבירה מאחור על זיו קרוב לשער שלנו ואחד בויכוח עם ברק?

1. בגול הראשון שלהם לא היתה עבירה אפילו השופט לא שרק רק קרסניקוב שהוא אוהד הפועל למי שיחפור הרים דגל לעבירה

וכולם יודעים שבמקום של העבירה בדרבי זה כבר גול בטוח השאלה היא רק איזה בלם יתן את הגול

2. אדום לא היה בחיים בן סהר משך את הכדור שמאלה ולא למרכז ברגע שהוא הולך לצד זה לא נחשב למצב וודאי לכיבוש ולכן אין אדום הצהוב מוצדק

3. כמו שאמר אלי גוטמן ואוהדי הפועל טעויות שיפוט זה חלק מהמשחק לא?

אתה לא מבין כדורגל אם אתה לא רואה נבדל במסירה של סהר לשבחון

או שהוא לא שם לב

בכל מקרה זה לא כמו בטלוויזיה שעושים לך הילוך איטי תאמת שאם אתם לא אומרים לי אני עוד שנה גם לא מוצא את זה ...

אתה לא מבין כדורגל אם אתה לא רואה נבדל במסירה של סהר לשבחון

אה סהר לשבחון

חשבתי שבחון לטועמה

צודק ראיתי, באמת נבדל

הנבדל שם מאד גבולי יכול להיות שיש שחקן שאנחנו לא רואים בבירור.

אותי עדיין מטריף ש1500 אנשים ששרים טועמה מחבל זה יותר גרוע מ12000 אנשים ששרים שתהיה שואה למכבי (לא מצויין בדו"ח השיפוט) ומצויין שאוהדי מכבי זרקו כוס שתייה על הקוון וכמו שאני הבנתי גם אוהדי הפועל זרקו כוס על הקוון בשער שבע... רק שאנחנו יכולים לשאול שאלות פה מהיום ועד הדרבי הבא אנחנו לא נקבל תשובות ויש גם תחושה שההנהלה שלנו לא דואגת לציין דברים כאלו בבית הדין ולהעמיד אותם כטענה לקיפוח...

הנבדל שם מאד גבולי יכול להיות שיש שחקן שאנחנו לא רואים בבירור.

תמונה בערך ברגע המסירה (אי אפשר לראות אם בדיוק, לפני או אחרי), שמשתמש בפורום צילם:

224690_10150191324008875_736298874_6804222_3895119_n.jpg

אי אפשר לקבוע במאה אחוז, אבל מקומם שלא טרחו להזכיר את האפשרות שיש נבדל בכלל.

כן טרחו להאשים את משיח אלף פעם בזה שלא הוציא אדום לשטראובר, ועוד אמרו שאם יש עבירה זה בהכרח אדום (מה שלא נכון).

224690_10150191324008875_736298874_6804222_3895119_n.jpg

נכון שהיה צריך לעשות לזה בדיקה בזמן השידור אבל אני מסתכל על שחקן מכבי (נדמה לי סאבו) ועל שבחון מנסה לראות את המרחק של שנייהם מהקו של הרחבה והוא נראה לי זהה

נכון שהיה צריך לעשות לזה בדיקה בזמן השידור אבל אני מסתכל על שחקן מכבי (נדמה לי סאבו) ועל שבחון מנסה לראות את המרחק של שנייהם מהקו של הרחבה והוא נראה לי זהה

http://www.doctors.co.il/ar/6958/%D7%9C%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%94+%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%A5%3A+%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%AA+%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%99%D7%94+%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9F