Jump to content

למרות התיקו המבאס, אפשר להגיד שתם זמן הפועל.

Recommended Posts

לא מאמין שאנשים אשכרה חושבים ככה.

גם בתקופה הכי גרועה של הפועל, והיא באמת נראית ממשו אסון בחודשיים האחרונים, הם באו לדרבי ושלטו בו מההתחלה. במזל לא חטפנו אתמול (שוב) רביעייה.

אולי כבר תחסמו את הבן זונה הקומוניסט?

וכמובן שגם בקיץ הקודם היה פה נושא שהכל נגמר, כולם הולכים וטביב ידפוק את הפועל בלה בלה.

שורה תחתונה עדיין הם סיימו מעלינו, הגיעו לאלופות, הגיעו לגמר הגביע ושמרו על הדרבים.

קבוצות לא נעלמות ככה סתם.

כוסאומו זיינת את המוח

תאמין לי שתעלמו ככה סתם

אל תשכח :basketball:

הגיע הזמן למעשים ולא לדיבורים

כל שנה אנחנו אומרים בשנה הבאה ובסוף כל פעם סוגרים שנה בינונית

אתמול הייינו יכולים לעשות זאת בסטייל . גם ניצחון בדרבי אחרי תקופה ארוכה גם לסגור להם את הסיכוי הקלוש של האליפות

וגם לפחות לנצח בדרבי בשנים שהפועל היו הרבה יותר טובים הרי מבחינת כמה אנשים תמה תקופה של הפועל אבל לצערי לא הצלחנו לנצח אפילו אחד בתקופה הזאת.

יאללה שהקומוניסטים האלה כבר יחזרו לגודל הטבעי שלהם, לימי ההסתדרות והזרמות הכסף מאגודת הפועלים.

זה היה קרוב אתמול אבל כמו שאמרו פה ראינו נק' מפנה, שחקנים בחצי השני כבר לא פחדו, גם הדרבי הקודם נגמר בתיקו אבל שם זה היה איכשהו במזל, הדרבי הזה הגיע לנו לנצח ועוד ננצח בע"ה.

כמה אפשר לדבר על התקשורת האדומה? כל העיתונים מלאים בפרשנויות של אוהדי הצרעת, ובמעריב יושב לו אדם קומוניסט בשם רון עמיקם שהסמיך את עצמו לתת ציונים לקהל של מכבי והפועל.

כמובן שלקהל של מכבי הוא נתן ציון 4 ופירט את כל הדברים הלא טובים ולקהל של הפועל נתן 8 ושיבח אותם (שירת "השתהיה שואה למכבי" הפכה בקבר את אלו שנטבחו על אדמות אירופה, איך מדינה שקמה על חורבן העם היהודי ומעבירה מדור לדור את הצלקת שהשאירה השואה מרשה לדבר כזה להמשיך?! איך אפילו אין לזה אזכור/ גינוי/ עונש?!).

לגבי מיץ', אני סומך עליו, למרות הריחוק מהארץ והביקורים שלו לעתים רחוקות, רואים שההשקעה שלו נושאת פרי ואני מקווה שיגיעו להנהלה אנשי מקצוע חדשים שידעו איך לשלב את שחקני הנוער הכישרוניים בקבוצה הבוגרת בצורה טובה ונקייה.

באמת שאני לא מבין אותם. לקחו דאבל בעונה הקודמת, מובילים בניצחונות בדרבי, ואחרי שמכבי עלתה ליתרון הקהל שלהם פשוט שתק. הלם? שיתוק דרבי? לא ממש לא, שלא יעבדו עליכם. הרי ברור לכולם שכל זה עניין של זמן, וברור עוד יותר לאוהדי הפועל שהשליטה הולכת להשתנות בקרוב מאוד.

תנו להם לשמוח, תנו להם לרקוד ולנסות להסתבלט. מה שאני יכול להבטיח לכם שהשליטה תגיע למכבי, זה יהיה כואב יותר ורע יותר. תשאלו אותם, הם יודעים את זה הכי טוב.

באמת שאני לא מבין אותם. לקחו דאבל בעונה הקודמת, מובילים בניצחונות בדרבי, ואחרי שמכבי עלתה ליתרון הקהל שלהם פשוט שתק. הלם? שיתוק דרבי? לא ממש לא, שלא יעבדו עליכם. הרי ברור לכולם שכל זה עניין של זמן, וברור עוד יותר לאוהדי הפועל שהשליטה הולכת להשתנות בקרוב מאוד.

תנו להם לשמוח, תנו להם לרקוד ולנסות להסתבלט. מה שאני יכול להבטיח לכם שהשליטה תגיע למכבי, זה יהיה כואב יותר ורע יותר. תשאלו אותם, הם יודעים את זה הכי טוב.

מהפה שלך.....אינשללה... אני כבר לא יכול לראות אותם שמחים זה כבר בלתי אפשרי עבורי

נושא פתטי

נכון להיום הם קבוצה טובה יותר והמון מזל יש לנו שלא הובסנו אתמול.

אז איך הגעתם לזה שהשליטה חוזרת אלינו? אז הובלנו 15 דקות זהו תם זמנם של הפועל? פחחח

הקהל שלהם ב10 רמות מעלינו ומי שאומר שהם שתקו ב2-1 חי בסרט משל עצמו,

בשנתיים האחרונות הם הלכו קדימה אנחנו אחורה ומי שלא ראה את זה אתמול ביציעים עיוור.

אתמול היינו יציע אחד וגם היו חלקים שאין תיאום בשירה, כל אחד שר בהילוך שלו

אז די לעבוד על עצמכם כל עוד כלום לא באמת משתנה תפסיקו לפתוח את הפה כי גם שנה שעברה אמרנו שתם זמנם ואיפה אנחנו עכשיו? בדיוק באותה נקודה

חלאס.. זה מעציב.

אתם לא מחוברים למציאות, ומתיקו 2-2 מסריח הגעתם למסקנה שתם זמנם

כמו שכתבתי יש להם קהל נעדר,ראו את זה במשחק מול חיפה אחרי זה מול נתניה ואז אתמול מולנו,שאנחנו הבאנו תצוגת עידוד בלי שום קשר.

לא פיספסתי דרבי כבר 10 שנים ואני לא זוכר דבר כזה זה בושה שלא היה לנו תיפאורה בדרבי לא יודע מה היה שמה אבל את הקהל הרחב זה די מעצמן שיש הרבה (ואני אחד מי הם) שתורמים כסף כל פעם שהם יכולים בימיוחד בישביל הדרבי, אני בטוח שהיה משהו שמה שלא יפשר ואני מקווה בישביל רבים מיאתנו שזה לא יקרה דבר כזה מבייש שוב ושידעו להסתדר כי תיפאורה בדרבי זה לא רק במישביל השחקנים זה גם בישביל הכבוד שלנו..

תפאורה מביאה לך כבוד?

90 שנה בערך לא הייתה לך תפאורה והיית הקבוצה הכי מפוארת בארץ, על איזה כבוד אתה מדבר הא?

לא פיספסתי דרבי כבר 10 שנים ואני לא זוכר דבר כזה זה בושה שלא היה לנו תיפאורה בדרבי לא יודע מה היה שמה אבל את הקהל הרחב זה די מעצמן שיש הרבה (ואני אחד מי הם) שתורמים כסף כל פעם שהם יכולים בימיוחד בישביל הדרבי, אני בטוח שהיה משהו שמה שלא יפשר ואני מקווה בישביל רבים מיאתנו שזה לא יקרה דבר כזה מבייש שוב ושידעו להסתדר כי תיפאורה בדרבי זה לא רק במישביל השחקנים זה גם בישביל הכבוד שלנו..

בוא תתחלף עם האנשים שעובדים על התפאורות האלה.

בזיון שאתה מדבר ככה בכלל.

בחזרה לנושא בעקבות התפתחות משמחת מעבר לכביש . אני לוקח את מה שאמרתי בחזרה ,הפועל מתה.

טביב: "גוטמן אמר לי שהוא רוצה לאמן באירופה"

אבוקשיש המועמד המוביל לאימון.

:thumbs:

בוא תתחלף עם האנשים שעובדים על התפאורות האלה.

בזיון שאתה מדבר ככה בכלל.

א- בישביל מה אני ועוד רבים תורמים לאירגונים תגיד לי בישביל תפאורה נגד חיפה מיצדי שאותה תיפאורה גם היית חוזרת על עצמה אם לא היה כסף???.

ב- רשמתי כאן כמה פעמים ומתי שצריכים עזרה אני אישית אשמח לעזור ואתה יכול ליפנות עלי בפרטי בקשר לזה אני כבר לא ילד מיתלהב אבל זאת לא רק דעתי וכן זה חלק מהדרבי לא ידוע כמה זמן אתה אוהד אבל לי ולעוד רבים זה הפריע ואם יש בעיה אז אפשר לשתף את הקהל הרחב (אולי גם הוא יכול לעזור)...

לא ידעתי איפה לכתוב

אבל איזה הזוי. במשחק של הפועל אוסישקין ושל מכבי חיפה נפתחה תפאורה כמעט זהה עם ציור של מרטין לות'ר קינג והכיתוב i have a dream . מוזר...

לא ידעתי איפה לכתוב

אבל איזה הזוי. במשחק של הפועל אוסישקין ושל מכבי חיפה נפתחה תפאורה כמעט זהה עם ציור של מרטין לות'ר קינג והכיתוב i have a dream . מוזר...

התמונה היתה יותר דומה להוגו צ'אבז מאשר מרטין לות'ר קינג

שימו לב לצירוף המקרים שנוצר היום (לא ידעתי איפה לשים)...

התפאורה של הפועל:

IMG_3013.jpg

ואילו התפאורה של חיפה:

_MG_4704.jpg

הפותר נכונה יקבל שוקולד