Jump to content

למרות התיקו המבאס, אפשר להגיד שתם זמן הפועל.

Recommended Posts

התעסקות הזאת בהם מיותרת.

הבעיה היא אצלנו. שישארו כולם שם, מה זה מעניין.

מעניין מה אנחנו נעשה. כך היה וכך יהיה.

מחלקת הנוער שלנו מוכיחה את זה עשרות שנים מולם.

זה תמיד תלוי בנו.  

מוקדם מידי לחגוג, הפועל לא מתה היא רק חוזרת אט אט לגודל הטבעי שלה וגם בגודל הזה חטפנו מהם. ב-15 שנה האחרונות הם די שולטים בדרבים, שאנחנו היינו באלופות הם כמעט ירדו ליגה ,אתם זוכרים איך חזרו לנצח ? נכון ניצחו בדרבי 3-0 ויצאו מהמצב הזה ,שכטר עוזב ,זה עוזב ההוא עוזב, חלאס גם עם ליצנים כמו זיטו אוגבונה ופאביו ג'וניור חטפנו מהם. עליי זה לא עושה רושם מתה או חיה קודם שאצלנו יעשו סדר ויחזירו אותנו להיות מכבי עד אז זה לא ממש משנה מי עולה אצלהם בהרכב. יש לנו נוער טוב ואני מאמין שיעלו כמה שחקנים לבוגרים ,חוזרים אלינו הרבה מאוד מושאלים שיבחנו אחד אחד וישאירו את המתאימים ,הייתי משאיר גם את כל הזרים ,כמובן אם יש טוב יותר אז בבקשה אין תשאירו אותם וכמו שרשמתי פה כמה פעמים אם זה יתגשם ויצליחו להחזיר את תמיר כהן וטל בן חיים אפשר בקלות לבנות קבוצה ללא זרים כלל ,אולי אחד שניים כי באמת שיש חומר מצויין גם בבוגרת , גם מהחבר'ה שיעלו מהנוער וגם מהמושאלים.

אני לא יודע מה איתכם אבל אחרי כל המירורים שהקבוצה הזאת מאכילה אותנו בשנים האחרונות ,אני לא מרשה לעצמי את האופטימיות הזאת ואת היהירות הבאמת המוגזמת הזאת.

מודה לאל שבחרתי במכבי, שאלוהים ישרוף את אניימה והפועל.

הפועל ת"א 2009-2011 ז"ל.

זהבי.

אם אתה חושב שאחרי אתמול אניימה הולך להישאר אפילו עוד דקה זה בדיחה...

לפי הצחוקים אתמול אפילו למכבי הוא ילך רק לא להישאר שם...

תראו לי עוד שוער אחד שצוחק שכמעט נכנס לו כדור לשער...

זהבי.

אם כבר אתה רוצה להיות קטנוני, אז זהבי גם עדיין לא עזב.

יותר מזה, הוא בינתיים עם חוזה לעונה הבאה בהפועל.

אניימה ושהר לא.

ראיתי את המשחק רק עד דקה 30 כי היה לי משחק (תחשבו איך זה לשמוע אחר כך שקולאוטי סיים דרבי עם צמד.... :whistling: ) וכל מה שיכולתי לחשוב עליו אחרי ה30 דקות האלו זה שהפועל לא באמת כזאת מפחידה, וכשנעשה דברים פשוטים כמו שצריך אפשר לנצח.

אז לא ניצחנו, אבל הדבר שהכי הציק לי בדרבים של השנים האחרונות זה שהפועל באה כל כך רגועה, בלי אפילו טיפת חשש כלפי הצד השני. ובמשחק היום היה אפשר לראות בפעם הראשונה מזה אולי שלוש שנים קצת פחד בעיניים שלהם - מין הזכרה בשבילם שצריך לקחת אותנו ברצינות ושניצחון עלינו כבר לא כזה מובן מאליו.

ניצחון היום היה יכול נחמד, אבל התיקו רק משאיר טעם של עוד (שזה לא מבטיח כלום כן?..).

לא מאמין שאנשים אשכרה חושבים ככה.

גם בתקופה הכי גרועה של הפועל, והיא באמת נראית ממשו אסון בחודשיים האחרונים, הם באו לדרבי ושלטו בו מההתחלה. במזל לא חטפנו אתמול (שוב) רביעייה.

גם בתקופה הכי גרועה של הפועל, והיא באמת נראית ממשו אסון בחודשיים האחרונים, הם באו לדרבי ושלטו בו מההתחלה. במזל לא חטפנו אתמול (שוב) רביעייה.

על מי אתה חושב שאתה מצליח לעבוד?

בקיצור, צריך מאמן מנוסה, שיודע להעמיד קבוצה על המגרש שלא תחטוף שערים בדקה 90 (ולא בפעם הראשונה העונה).

גדודים גדודים

בקיצור, צריך מאמן מנוסה, שיודע להעמיד קבוצה על המגרש שלא תחטוף שערים בדקה 90 (ולא בפעם הראשונה העונה).

בקיצור אתה טמבל.

תם עידן? ממש אבל ממש לא

ילכו שחקנים? יבואו אחרים, יש להם הרבה כסף והם יעשו הרבה כסף..

לא חסר שחקנים מוכשרים שהם יכולים להביא.......הם רוצים את דמארי וטל בן חיים מפ"ת שהם לא פחות טובים מאלה שיש להם כבר.

רק אני ראיתי איך מדוניאנין נכנס והכל התהפך? איזה מסירות ואיזה רוגע ממנו!

בא לקבל כדור כל הזמן ונתן ביטחון לשחקנים.

צריך לבנות קישור סביב לוגסי ( 3> ) ואלברמן.

צאו מההלם,

חלאס

זה לא המשחק הראשון העונה שמכבי מקבלת גולים בתוספת זמן.

למרות שזה דרבי זה קצת יותר כואב אבל התוצאה משקפת הם הגיעו להרבה מצבים והחמיצו והחמיצו

מעכשיו לפחות חזר כוח ההרתעה, במרכאות.. מעכשיו הם...אני לא רוצה להגיד יפחדו אבל יחששו כי הם יודעים שמכבי לא תגיע לדרבים כשק חבטות כמו שהיה ב3 שנים האחרונות שיצאנו כבר בדקה 40 ב3-0 להם.. הם ידעו שמכבי תבוא לנצח ולא ליהיות פרייארים.

לא פיספסתי דרבי כבר 10 שנים ואני לא זוכר דבר כזה זה בושה שלא היה לנו תיפאורה בדרבי לא יודע מה היה שמה אבל את הקהל הרחב זה די מעצמן שיש הרבה (ואני אחד מי הם) שתורמים כסף כל פעם שהם יכולים בימיוחד בישביל הדרבי, אני בטוח שהיה משהו שמה שלא יפשר ואני מקווה בישביל רבים מיאתנו שזה לא יקרה דבר כזה מבייש שוב ושידעו להסתדר כי תיפאורה בדרבי זה לא רק במישביל השחקנים זה גם בישביל הכבוד שלנו..

רק אני ראיתי איך מדוניאנין נכנס והכל התהפך? איזה מסירות ואיזה רוגע ממנו!

בא לקבל כדור כל הזמן ונתן ביטחון לשחקנים.

צריך לבנות קישור סביב לוגסי ( 3> ) ואלברמן.

כן רק אתה.

כי אני ראיתי שהוא לא עולה לכדורי גובה ולא מפעיל לחץ.

לא פיספסתי דרבי כבר 10 שנים ואני לא זוכר דבר כזה זה בושה שלא היה לנו תיפאורה בדרבי לא יודע מה היה שמה אבל את הקהל הרחב זה די מעצמן שיש הרבה (ואני אחד מי הם) שתורמים כסף כל פעם שהם יכולים בימיוחד בישביל הדרבי, אני בטוח שהיה משהו שמה שלא יפשר ואני מקווה בישביל רבים מיאתנו שזה לא יקרה דבר כזה מבייש שוב ושידעו להסתדר כי תיפאורה בדרבי זה לא רק במישביל השחקנים זה גם בישביל הכבוד שלנו..

!!!

נכון שיש הרבה סיבות מאחוריי הקלעים

ועדיין זה היה מבייש!

לא קשור בכלל למשחק.

גוטמן הולך.

שכטר, זהבי, אניימה - בחוץ

שהר? סביר להניח שגם.

דה סילבה כבר הלך.

ויש סיכוי לא רע שגם בונדר-קנדה הולכים

בן דיין גמר תסוס

כל מה שהיה להם גוסס

ומה? בהנהלה יש להם אימפוטנט ובן אדם שמנסה לדפוק עליהם אקסיט ולברוח עם הכסף.

אני מניח שלמרות כל העזיבות וכבייכול היחלשות הפועל

אנחנו שנה הבאה כבר נמצא דרך איך לדפוק לנו אתה עונה כבר בינואר ולהפסיד עוד דרבים

וכמובן שגם בקיץ הקודם היה פה נושא שהכל נגמר, כולם הולכים וטביב ידפוק את הפועל בלה בלה.

שורה תחתונה עדיין הם סיימו מעלינו, הגיעו לאלופות, הגיעו לגמר הגביע ושמרו על הדרבים.

קבוצות לא נעלמות ככה סתם.