Jump to content

מחזור 34: הפועל-מכבי

maccabi-king

Recommended Posts

נקודות חושך:

-הפחדנות של השחקנים והידיעה שעד דקה 15 אתה כבר בפיגור (וזה נכון גם לגבי השער הצפוי בתוספת זמן).

-ההגנה שבתחילת העונה היתה הכי טובה בליגה והיום היא אחת הגרועות.לא מסוגלים להגיע לאף כדור גובה.

-האימפוטנטיות של השחקנים מול השער.רבאק! את מרוויחים כל כך הרבה כסף! לפחות תהיו בכיוון!

נקודות אור:

-מושיקו לוגסי

-הידיעה שמכאן הפועל רק תידרדר

-מושיקו לוגסי

-מושיקו לוגסי

הצבע של הסמל צריך להעיף אותך מהפורום, אתה פשוט ביזיון.

אז הובלנו 2-1, נכון. וזה היה דקה 91, גם נכון.

אבל רבאק, ראית את המשחק הרי, הפועל יכלו להשחיל לנו גם 3 ו-4 במחצית השנייה (וסביר להניח שזה היה קורה עם ברק לוי אגב), זה שהגול השני שלהם נפל דווקא בדקה כואבת לא הופך אותנו פתאום ללוזרים כמו שהמהפך שעשינו לא עושה אותנו ווינרים אחושרמוטה. מכבי שיחקה על הפנים ברוב שלבי המשחק, איווניר בניהול משחק ביזיוני לדעתי וזה לא רלוונטי שקולאוטי שם צמד, ושורה תחתונה? גם תיקו היום לא משקף את מה שהיה בבלומפילד כי הפועל היום לצערי היו יותר טובים.

ומילה על גוטמן - נבלה בן נבלה, גם נטפל לשחקן כמו זהבי במשחק האחרון שלו בבלומפילד ומדכא אותו, וגם כמובן בוכה בתקשורת על האדום (שלא הגיע) לשטראובר. מעניין אם הוא בכלל זוכר את הראיון שלו אחרי משחק הגביע מול בית"ר, שבו הוא אומר בשיא האדישות ש"טעויות זה חלק מהמשחק, לא?".

כ"כ נכון...

איפה גוטמן היה כששרקו פאול לא מוצדק שבגללו ספגנו את הגול הראשון?

הצבע של הסמל צריך להעיף אותך מהפורום, אתה פשוט ביזיון.

אז הובלנו 2-1, נכון. וזה היה דקה 91, גם נכון.

אבל רבאק, ראית את המשחק הרי, הפועל יכלו להשחיל לנו גם 3 ו-4 במחצית השנייה (וסביר להניח שזה היה קורה עם ברק לוי אגב), זה שהגול השני שלהם נפל דווקא בדקה כואבת לא הופך אותנו פתאום ללוזרים כמו שהמהפך שעשינו לא עושה אותנו ווינרים אחושרמוטה. מכבי שיחקה על הפנים ברוב שלבי המשחק, איווניר בניהול משחק ביזיוני לדעתי וזה לא רלוונטי שקולאוטי שם צמד, ושורה תחתונה? גם תיקו היום לא משקף את מה שהיה בבלומפילד כי הפועל היום לצערי היו יותר טובים.

ומילה על גוטמן - נבלה בן נבלה, גם נטפל לשחקן כמו זהבי במשחק האחרון שלו בבלומפילד ומדכא אותו, וגם כמובן בוכה בתקשורת על האדום (שלא הגיע) לשטראובר. מעניין אם הוא בכלל זוכר את הראיון שלו אחרי משחק הגביע מול בית"ר, שבו הוא אומר בשיא האדישות ש"טעויות זה חלק מהמשחק, לא?".

מה זה משנה?

מצידי שמכבי יגיעו למצב אחד כל המשחק ושהפועל יגיעו למיליון מצבים ושמכבי ינצחו.

אתה לא מבין שבכדורגל זה לא עניין של מגיע? כבר 3 שנים שאנחנו סובלים, חשבתי שננצח סוף סוף.. עד שיש כזאת הזדמנות..

וחוץ מזה, מכבי החמיצו היום גם המון מצבים ובשורה התחתונה : כשאתה מקבל גול דקה 91, זה להיות לוזר נטו ואין כואב מזה... נשבר הזין

חבורה של זונות.

מובילים 2-1 ומקבלים גול דקה 91, הגדרתם את המושג מחדש לוזרים.

מה צריך עוד בשביל לנצח, מה?!

אה אבל העיקר שנלחמתם נכון? שרמוטות!!!

ואתה מגדיר מחדש את המושג "אוהד זין"

עד מתי הצבע של הסמל???

איכשהוא קולאוטי נותן לנו גולים חשובים (אולימפיאקוס, בית"ר, הפועל)...

הבעיה עכשיו היא בגלל הגולים הוא ישאר אצלנו עוד עונה :g: :whistling:

לוגסי ענק וגם הליצן איכשהו.

קלמי סבן ודור מלול פשוט היו מביכים.

דור - כל הפסים שלו הלכו לשחקני הפועל, עשה הגנה על הפנים.

קלמי - פשוט שיחק עם הידיים. תמוז עשה לו פורפרה אחושרמוטה.

מי הגבר שבודק לי מתי הפעם האחרונה שמכבי הבקיעו ראשונים בדרבי?

דרבי שני של 2008/09.

הובלנו מגול עצמי של אניימה. באדיר השווה על השריקה למחצית. זהבי הפך וטלקיסקי שם את השלישי.

אני שונא אותכם, באמת.

3 שנים שלא ניצחנו דרבי, כמעט 4! ואתם כבר 3 שנים מזיינים לי תמוח על מכביזם ועל מלחמה.

אני לא אשכח את התגובות ב4-2 פה בפורום, על כמה שהשחקנים זונות וכמה שהם לא נלחמו.

היום השחקנים נתנו מלחמה, צריך להודות בעובדות הפועל כיום קבוצה טובה יותר ממכבי כמעט בכל פרמטר, אני מקווה מאוד שלא לאורך זמן, ובכל זאת לא נפלנו מהם לאורך רוב המשחק,נכון היו דקות שהפועל שלטו, אבל היו דקות שאנחנו שלטנו והגענו למספר מצבים טובים גם כן.

כבר שנים לא היינו כ"כ קרובים לזה, וכמו שמוטי אמר -"זה משאיר טעם של עוד", לי זה השאיר טעם של עוד.

אני בטח ובטח שלא מרוצה, מאוכזב בטירוף אפילו לא יכול להתחיל לתאר לכם עד כמה שרציתי את הניצחון הזה אבל האכזבה מופנת לתוצאה בטח שלא לשחקנים או למאמן.

אני מקווה מאוד שהגיע לסופה תקופת שכטר - זהבי - ורמוט - אניימה, ומתחילה תקופת בוזגלו - עטר - יצחקי - לוגסי( שהיה פשוט מדהים, איזה ילד איזה ילד)

אני כבר לא יכול לחכות לדרבי הבא, הגיע הזמן אומרת אימי.

דור מביך ? סוף סוף יש לך שחקן שגם יודע לעשות אחד על אחד וגם להרים,

אם צריך להאשים מישהו במסירות לא מדויקות ומשחק הגנה ללא אחריות הוא סאבו (לא מתאים לו).

כמוכם גם לי כואב אבל למען הסר הספק רוב המשחק הפועל סיכנו את השער! ללא יכולת מדהימה של לירן עוד דרבי נגמר באופן מביש.

נקודות האור הם לירן,ישראלביץ,ולוגסי, לדעתי עטר היה צריך לקחת על עצמו קצת יותר, ובוזגלו ? אווי בוזגלו

מה זה משנה?

מצידי שמכבי יגיעו למצב אחד כל המשחק ושהפועל יגיעו למיליון מצבים ושמכבי ינצחו.

אתה לא מבין שבכדורגל זה לא עניין של מגיע? כבר 3 שנים שאנחנו סובלים, חשבתי שננצח סוף סוף.. עד שיש כזאת הזדמנות..

וחוץ מזה, מכבי החמיצו היום גם המון מצבים ובשורה התחתונה : כשאתה מקבל גול דקה 91, זה להיות לוזר נטו ואין כואב מזה... נשבר הזין

ברור שזה לא עניין של מגיע. מה נראה לך, שלא הייתי שמח כמו מטורף כשהובלנו? שלא היה בא לי לבכות בגול של שהר? ברור שכן, אבל מעבר לכל הבאסה אני גם מבין שהיה בכיף יכול להיות פה גרוע יותר. כמו שיכלנו לנצח 2-1, גם יכלנו לקבל פה 2-3 חתיכות ואף אחד כאן לא היה צועק שנשדדנו, אז ככה ש2-2 זאת תוצאה סבירה בהתחשב בנסיבות, עם כל הזין של לקבל שיוויון התקפה לפני הסוף. לא אומר שזאת תוצאה שיש מה להיות שמח ממנה, אבל גם לא צריך ליפול לדיכאון.

מבאס בטירוף, אבל ת'כלס תיקו הכי משקף. ל2 הקבוצות היו מלא מצבים

איזה מצבים בדיוק היו ? הבעיטה של יצחקי מהחצי? הפס של גיזרמו לידיים של אניימה?

שכחתי את ההמחמצה של בוזגלו

תענוג לראות את גוטמן מייבב על טעות שיפוט בראיון לאחר המשחק אחרי שאמר לפני כמה שבועות "טעויות שיפוט זה חלק מהמשחק,לא?" כשזה היה לטובתו.

(שלא לדבר על הגול ה-1 של הפועל שנבע משריקה לעבירה שכנראה לא הייתה).

פסיכי מה שהלך בגול השני.. אורגזמה... 13 אלף אדומים בשקט ואנחנו בהיסטריה

יווווווווווווווו יא אללהההה

בוזגלו שוב הוכיח שהוא לא מתאים להוביל מקדימה, מקווה שימצאו דרך להיפטר מחוזה העתק שלו היום לא הסתדר עם אחד המגינים החלשים בליגה.

שיחקנו היום בלי בלמים, היה מביך לראות את ייני וסבן סוגרים בהרמות לרחבה ובגולים שחטפנו.

מושיקו לוגסי הפתיע לטובה, קולאוטי ברור שזה פספוס, בקבוצה עם קישור התקפי נורמלי בליגה שלנו שווה 10 שערים לפחות בעונה.

לא יודע מה יהיה איתנו בעונה הבאה אבל מה שקורה כרגע בהפועל נראה רע מאוד מבחינתם, נראה כמו שבירה של הכלים.

באלי למות

אני כל כך שמחתי

הייתי בעננים אנשים יעידו פה..היינו בטירוףף מה שהלך ביציע זה אין לתאר

לא רציתי שיעירו אותי מהחלום הזה

כוסאמקקקקקקק

תודה מכבי משחק ענק

עידוד מושלם היום

איכס אני מתבייש שאתם אוהדי מכבי מגעילים...

תגידו תודה לשחקנים שהפכו תוצאה בדרבי...

תגידו תודה לשחקנים שנתנו לכם את אחד הרגעים הכי משמחים שהיו לכם בכמה שנים האחרונות בכדורגל...

תגידו תודה לשחקנים שבזכותם אתם תבואו מחר לבצפר\עבודה\צבא עם קצת יותר כבוד.

משחק ראשון שלך?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.