Jump to content

מחזור 34: הפועל-מכבי

maccabi-king

Recommended Posts

מכבי שיחקה טוב יותר מהפועל. הפועל הגיעה ליותר מצבים על זה אין בכלל ויכוח, אבל גם המצבים שאליהם הם הגיעו, היו לרוב מצבים נייחים ללא התקפות מסוכנות או משחק התקפי שוטף. מכבי שלטה בדרבי אחרי הרבה זמן שהיא לא הייתה קיימת בכלל במשחקים האלה וזה מעודד.

מה אתה אמיתי?

תמוז בועט מאמצע הרחבה לידיים של שטראובר פעמיים

טועמה פעמיים כמעט מבקיע (פעם אחת משקוף פעם שניה שטראובר הודף בקושי)

זהבי פעמיים לבד מול שטראובר, פעם אחת יצא ממש מטומטם שלא מסר לבן סהר שהיה לידו.

זה בקטנה ממה שאני זוכר.. והיה עוד.

יש לנו מזל גדול. מבאס הגול בדקה ה90 אבל צריך להגיד תודה (בעיקר לשופט) שזה לא נגמר הרבה יותר מוקדם.

מה אתה אמיתי?

תמוז בועט מאמצע הרחבה לידיים של שטראובר פעמיים

טועמה פעמיים כמעט מבקיע (פעם אחת משקוף פעם שניה שטראובר הודף בקושי)

זהבי פעמיים לבד מול שטראובר, פעם אחת יצא ממש מטומטם שלא מסר לבן סהר שהיה לידו.

זה בקטנה ממה שאני זוכר.. והיה עוד.

יש לנו מזל גדול. מבאס הגול בדקה ה90 אבל צריך להגיד תודה (בעיקר לשופט) שזה לא נגמר הרבה יותר

מוקדם.

אל תהיה לוזר,מספיק עם דיבורי ההלל האלה על הפועל,הגול הראשון שלהם לא חוקי ,40 דקות הם שיחקו על כדורים ארוכים והקהל שלנו לימד אותם איך לא להפסיק לעודד אתמול.

אל תהיה לוזר,מספיק עם דיבורי ההלל האלה על הפועל,הגול הראשון שלהם לא חוקי ,40 דקות הם שיחקו על כדורים ארוכים והקהל שלנו לימד אותם איך לא להפסיק לעודד אתמול.

הוא אוהד הפועל, כנראה גם מהארץ..

מה זה משנה כדורים ארוכים או קצרים (למרות שזה לא מדוייק בכלל כי למכבי אין אמצע וכל התפקה של הפועל התחילה כשהם כבר בתוך חצי המגרש שלנו). העובדה היא שהם הגיעו פעם אחר פעם מול שטראובר.

ועם כל זה, אם משיח מוציא אדום לשטראובר המשחק הזה בכלל גמור.

מה זה משנה כדורים ארוכים או קצרים (למרות שזה לא מדוייק בכלל כי למכבי אין אמצע וכל התפקה של הפועל התחילה כשהם כבר בתוך חצי המגרש שלנו). העובדה היא שהם הגיעו פעם אחר פעם מול שטראובר.

ועם כל זה, אם משיח מוציא אדום לשטראובר המשחק הזה בכלל גמור.

אבל למה המחשבה בכלל שמגיע לו אדום?יש חוק ברור שקובע שצריך להיות צהוב.

ואתה אפילו לא מתייחס לזה שהכוון נתן להם גול לא חוקי(הפאול בהתחלה).

ברצינות סוייר... אתה מאמין לעצמך?

גם אני שבוז מת מהשיוויון הזה, אבל להגיד ששיחקנו יותר טוב?

פתח את התקציר של חלי, יש שם איזה שלוש דקות של הזדמנות אדומה אחרי הזדמנות אדומה.במחצית השניה, עד החילוף של זהבי היתה רק קבוצה אחת על המגרש.

מזלנו שגוטמן דביל, ושקולאוטי החליט שאם כבר גולדהאר בשער 11, בוא נראה לו שהיה שווה לשים 650 אלף יורו לעונה.

מאמין לעצמי.

הפועל אמנם הגיע ללא פחות הזדמנויות, שגם רובן היו באיזה 2 דקות של בליץ (שעובדה, לא הסתיים בשער)

אבל בתור משחק, כ90 דקות? ובמיוחד אחרי שזהבי יצא. מכבי הייתה יותר טובה (וזה אחרי צפייה בש.ח) ברור שלא באופן מוחלט או דורסני. אבל אם משחק כזה צריך להגמר כמו קרב אגרוף כשיש תקו והחלטת שופטים? צריך ללכת פה עם מכבי.

אחחחח אתמול עוד לא התעצבנתי יותר מדי שלא ניצחנו

אבל היום עם הבן זונה הכי גדול שקיים על כדור הארץ,עמנואל "בכיין" רוזן בא לי לשרוף את קריית שלום שנתנו לבן שרמוטה הזאת לצאת עם חיוך על הפנים

הבנאדם כותב בצורה פאתטית ובכיינית בצורה שלא נראתה דורות,אם בנאדם שלא ראה את המשחק אתמול קורא את זה,הוא חושב הפועל זה סוג של ברצלונה ומכבי זה סוג של בית"ר שמשון

בשבועות האחרונים חשבתי הוא התבגר,מכתבה לכתבה הוא התחיל לראות את המשחקים של הפועל בעין אובייקטיבית,אפילו הפנדל של חכמון הוא לא אהב,אבל היום,רואים כמה אנחנו עושים אותו בכיין ופאתט וכמה אוהדי הפועל חיים בצילנו

אם יש שתיים שאני מוכן לבזבז את כל כספי בשביל לשכור רוצח שכיר בשבילהם זה טועמה ורוזן

גם ככה אני יודע שאפילו המשפחה של רוזן לא תבכה על הכלב הזה,הוא לא יחסר לעולם זה בטוח

להפועל היו סך הכל שלושה מצבים כולל הגול כל השאר זה בעיטות מרחוק אז אל תבלבלו תביצים...

למכבי גם לא היה הרבה היה של בוזגלו חצי מצב של עטר ושתי גולים זה הכול

להפועל היו סך הכל שלושה מצבים כולל הגול כל השאר זה בעיטות מרחוק אז אל תבלבלו תביצים...

למכבי גם לא היה הרבה היה של בוזגלו חצי מצב של עטר ושתי גולים זה הכול

אניימה לקח ללוגסי כדור מהחיבור...

קודם כל שלום לכולם, זאת ההודעה הראשונה שלי בפורום. המשחק אתמול לא כ"כ נורא,ראיתי אנשים ביציע מאוכזבים כאילו קיבלו חמישייה, נכון שזה גול בדקה ה90 אבל זה מתקרב... במילא(ולמרות שזה דרבי) ז ה היה משחק לפרוטוקול, ככל שהזמן עובר בלי ניצחון ככה שזה יתפרץ זה יהיהה חזק יותר ומתוק יותר(בדיוק כמו נגד ק"ש בתחילת הפלייאוף). הדקות היום שמהגול הראשון עד שלהם היו מטורפות, בטח אחרי מה שקרה במחצית. השחקן בשער 11 :wubyellow3:

לכל אלה שמדברים פה על תפאורה- העידוד האחיד בין השחקן ה12 לאולטראס היה חזק וטוב יותר מכל תפאורה של קונפטי ודגלי פריסה, כל התפאורות האלה לא משנות כלום אם אחרי 2 דקות נגמר העידוד.

רק תמשיכו כך, שימו את המחלוקות בצד! רק עם קהל חזק, מאוחד, שכל פעולה שהוא עושה היא "יד אחת" נוכל להגיע להצלחות ואני בטוח שהעידוד אחרי השיוויון הכניס בשחקנים את הרוח ללכת קדימה ולשים את השני.

שנה הבאה רוצים אותכם ביחד בשער 11- "תעזבו אותכם מבלאגן ומחנות!".

כן כי ידוע שבעיטות מרחוק (וגם מצבים נייחים) זה לא הזדמנויות של ממש וגם אם אתה מבקיע מהם זה נותן לך רק 0.5 גול ולא גול שלם.

במילים אחרות: אין קשר לאיך הקבוצה הגיעה למצב. אם זה כדור נייח, קרן, מתפרצת, דריבל של מושיקו לוגסי או בננה של טועמה מ-35 מטר. מצב זה מצב. היה לנו מזל אתמול שהם לא הגדילו את היתרון 0-1 שלהם באחת מ-4-5 הזדמנויות טובות לעשות את זה. בגלל זה אין לנו מה להיות מאוכזבים מהתוצאה לדעתי.

לכל אלה שמדברים פה על תפאורה- העידוד האחיד בין השחקן ה12 לאולטראס היה חזק וטוב יותר מכל תפאורה של קונפטי ודגלי פריסה, כל התפאורות האלה לא משנות כלום אם אחרי 2 דקות נגמר העידוד.

רק תמשיכו כך, שימו את המחלוקות בצד! רק עם קהל חזק, מאוחד, שכל פעולה שהוא עושה היא "יד אחת" נוכל להגיע להצלחות ואני בטוח שהעידוד אחרי השיוויון הכניס בשחקנים את הרוח ללכת קדימה ולשים את השני.

---------------------

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עזבו אתכם מי שיחקו טוב יותר.

שורה תחתונה לפני החילוף של זהבי הפועל יכלה להוביל כבר 4:0.

היה הזוי ביותר שעשינו פשוט מכלום מהפך עם עשר דקות טובות.

אם רק היה נשאר המהפך :thumbdown: ...

זה שזה דבר נפלא שהאולטראס והשחקן שיתפו פעולה זה לא סותר את העובדה שזה היה פשוט מעציב מאכזב ומבייש לא לראות תפאורה בדרבי.

לא פיספסתי דרבי כבר 10 שנים ואני לא זוכר דבר כזה זה בושה שלא היה לנו תיפאורה בדרבי לא יודע מה היה שמה אבל את הקהל הרחב זה די מעצמן שיש הרבה (ואני אחד מי הם) שתורמים כסף כל פעם שהם יכולים בימיוחד בישביל הדרבי, אני בטוח שהיה משהו שמה שלא יפשר ואני מקווה בישביל רבים מיאתנו שזה לא יקרה דבר כזה מבייש שוב ושידעו להסתדר כי תיפאורה בדרבי זה לא רק במישביל השחקנים זה גם בישביל הכבוד שלנו..

זה שזה דבר נפלא שהאולטראס והשחקן שיתפו פעולה אבל זה לא סותר את העובדה שזה היה פשוט מעציב מאכזב ומבייש לא לראות תפאורה בדרבי.

אז אני אומר לך שהפעם אפשר להבליג, במיוחד ברצף משחקים הגדול שהיה בשבוע וחצי האחרונים(חיפה, ברצלונה) ובתפאורות היפות שראינו.

תן לי את האיחוד שהיה בין הארגונים כל הזמן ואני מוכן להכין עם הקהל הרחב שקיות קונפטי לכל דרבי, העיקר לראות עידוד כזה ומלחמה של השחקנים והאוהדים.

אל תהיו ילדודס, "יד אחת" מהקהל חשובה יותר מכל דגל, דגלונים או תותחי קונפטי מרהיבים.

חבורה של זונות.

מובילים 2-1 ומקבלים גול דקה 91, הגדרתם את המושג מחדש לוזרים.

מה צריך עוד בשביל לנצח, מה?!

אה אבל העיקר שנלחמתם נכון? שרמוטות!!!

תעשה טובה, תזכור את הציטוט הזה בפעם הבאה שתטיף בצדקנות למשתמשים שמקללים שחקנים, טוב?

זה שזה דבר נפלא שהאולטראס והשחקן שיתפו פעולה זה לא סותר את העובדה שזה היה פשוט מעציב מאכזב ומבייש לא לראות תפאורה בדרבי.

2 דקות יימח שימכם, 2 דקות והייתי הכי מאושר בעולם

השם ייקום דמכם

לגבי הקהל- רק הוכח אתמול כמה הפיצול הזה חרא וכמה שער 11 יכול להיות יציע הכי מפחיד בארץ אם איחוד בין האירגונים וקבוצה שמנצחת דרבי פעם ב..

אבל אנחנו תקועים עם 2 אירגונים ו2 דקות. כוסאמא שלכם 2 דקותתתתתתת

2 דקות יימח שימכם, 2 דקות והייתי הכי מאושר בעולם

השם ייקום דמכם

לגבי הקהל- רק הוכח אתמול כמה הפיצול הזה חרא וכמה שער 11 יכול להיות יציע הכי מפחיד בארץ אם איחוד בין האירגונים וקבוצה שמנצחת דרבי פעם ב..

אבל אנחנו תקועים עם 2 אירגונים ו2 דקות. כוסאמא שלכם 2 דקותתתתתתת

פשוט תפתח נושא שנאה למספר 2..יותר קל..

אבל אנחנו תקועים עם 2 אירגונים

אכן תגובה טיפוסית לזכרון קצר.

מה שהוכח זה שהשחקן צריך לחזור ל11 ,כי כמו שכתבתי לא פעם הרבה לא הולכים לעודד עם האולטראס.

ובכל מקרה,במשחק היו איזה שניים-שלושה מצבים שכל הגוש של השחקן עודד יפה ואז פתאום שעברו בית/שינו שיר שמעו שהאולטראס שרים משהו אחר....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.