Jump to content

מחזור 34: הפועל-מכבי

maccabi-king

Recommended Posts

הצבע של הסמל - שיישרף לך הבית, ואם אפשר עוד היום זה יהיה נהדר.

מכבי נלחמה היום. אם היינו מנצחים אז כולם היו גומרים על המשחק הזה עד לשנה הבאה ומתענגים על כל רגע בו, והגול של ה"עילוי" בסה"כ שיקף את המשחק. כל הזין לנו, קורה, זה ספורט.

פשוט תודה לשחקנים שנלחמו. שנה הבאה זה כבר ייכנס...בשני הדרבים האחרונים לא פחדנו מהפועל ובשנה הבאה חצי מהסגל המזדיין שלהם גם ככה לא יהיה...אין אפס, אנחנו עוד נחזיר את המאזן שלנו בדרבים לחיובי על השרמוטות.

תודה לעטר שלמרות משחק לא משהו נשאר עוד כמעט 20 דקות על המגרש כשהוא חצי מדדה עם המתיחה (כנראה) שלו, והתאבד על כל כדור.

תודה למושיקו על משחק הירואי.

תודה לשטראובר שיודע להגיע לדרבים....תשנאו אותו, תשרפו לו ת'בית - אבל בדרבים הוא משחק טוב.

תודה לקולאוטי על 20 הדקות הכי שמחות שלי השנה.

מכבי :wubyellow3:

תפסיקו להתבכיין, תוצאה טובה, גם לאור יחסי הכוחות וגם לאור המשחק שהתפתח.

זה לא שמכבי שלטו והגיעו להרבה מצבים והפועל השוו בפוקס. אנחנו גנבנו 2 גולים. חבל שזה לא הספיק לנצח, אבל אין סיבה להיות מאוכזבים.

מה להתבכיין

חטפנו בדקה 91, הפועל קיבלו גול שלא מגיע להם

טוב נו אז נשמח יאללה

:/

ממש באסה... כבר ראיתי איך אני בא מחר בצהוב |:

יש פה לוזריות, כן... אבל שיחקנו מול קבוצה חזקה יותר ששיחקה יותר טוב...

בקלות הם יכלו לשים לנו עוד 2-3 שערים ולפרק אותנו (באותה מידה אם מאור היה מכניס והכדור של אלירן היה נכנס זה יכל היה להיות הפוך........)

אבל עזבו, לפחות העונה תיגמר עם טעם סביר בפה... אני שונא להגיד את זה אבל זה באמת נכון - העיקר שלא הפסדנו :\ לראות אותם יוצאים מבלומפילד עם תקוות למחזור הבא היה פשוט נורא.

כל הכבוד לקהל שעודד ושמעו אותו ממש חזק מול אצטדיון מלא בקומוניסטים.

תודה לקולאוטי שגם אם הוא היה חלש העונה, סיפק לנו בתכלס את הרגעים הכי 'משמחים' - אולימפיאקוס והיום.. שלושה שערים שגרמו לי לכ"כ הרבה אושר בשנים האחרונות ביחס לכל החרא שיש פה, תענוג :)

לוגאסי גדול! נקווה שימשיך ככה וכבר אפשר לרשום סוג של הישג מהעונה הזאת.

הפועל זונה, ואחרי היום השנאה שלי כלפי סהר וגוטמן הכפילה את עצמה.

זהבי שחקן ענק, כמה כישרון יש לו. מזל שהוא כבר לא ישחק בליגת העל.

שטראובר סתם המון פיות היום, ואם התכנון שהוא יהיה שוער שני בעונה הבאה - מבחינה מקצועית, צעד נכון לדעתי.

מאז שהילד זין יצא מכבי התחילה לשחק ופתאום ישראלביץ' הופיע על המגרש.

תודה למכבי על המחצית השנייה ובעיקר על ה20 דקות האלה.

ולסיום,

מושיקו לוגסי :wub:

אלי גוטמן.

אני שונא אותך, מתעב אותך.

אתה אפס מאופס, שחצן ועלוב.

אם יש צדק, אחרי איך שהתבטאת מול אלישע לוי והיום אחרי הדרבי, אתה שנה הבאה מתמודד עם הפועל על הירידה!

יותר משאני ארצה לראות את הפועל בתחתית אני ארצה לראות אותך סובל.

אפס מאופס!

מה ההתלהבות מלוגסי, אז נכון נתן מהלך גדול שהוא לגול היתרון אבל חוץ מזה לא הרגישו שהוא שיחק

פעולה אחת ודי.

וגם עצר מתפרצת הם היו יוצאים ל2על2..

שחקן מצויין תפסיקו לחפש רק תשלילי.

סה"כ היה משחק מצויין של שתי הקבוצות פספוס ענקי כבר ראיתי איך אני חוגג תניצחון הזה.

יאללה אנשים, להרים תראש!

זה שיש פה אנשים כ"כ מדוכאים זה דבר כ"כ חיובי.

היום עם ובלי קשר הייתה שירת הברבור של הפועל ת"א, שנה הבאה זאת כבר לא תיהיה אותה קבוצה.

מכבי שיחקה היום טוב והייתה יותר טובה מהפועל ת"א. ואם לא אותו גול ארור דקה 92, אף אחד לא היה חוזר הביתה בשעות הקרובות.

עם הפנים קדימה ויאללה מכבי!

מדהים

הגול של בן סהר כאילו אמר לנו בחיים לא תנצחו יותר דרבי..

איזה דיכאון

אל תגזים, סה"כ אמנם לא ניצחתם את מכבי ב-3 מ-4 הדרבים האחרונים, ובשניים מהם חגגתם תיקו, ובכל זאת יש לכם הרבה ניצחונות עלינו בשנים האחרונות.

תנו לזהבי את הרגליים של בוזגלו וקיבלתם אבי נמני 2.

למישהו יש ספק שאם זהבי מגיע להזדמנות שבוזגלו הגיע אליה זה בפנים?

נכון - אבל למה ללכת רחוק? גם עטר ויצחקי עושים מזה גול..

בוזגלו השתפר המון מאז הפלייאוף, אבל רבאק קצת יותר ריכוז וקור-רוח מול השער.. עשית פעולה גדולה, אניימה נפל מוקדם - תבחר פינה ותכבוש.

עכשיו שאני רואה את האתקציר זה כ"כ מאשר את מה שנראה מהמגרש, אם היה לנו בלם גבוה (ניאבלדו :wubyellow3: ) הגולים היו נמנעים. אכשרה ייני קופץ עם פרנסמן בראשון וסהר בשני.

ייני שיחק מעולה,לא חושב שהוא ברמה שאנחנו שואפים עליה,אבל בהחלט מחזיק את ההגנה בחודשיים האחרונים,מהטובים שלנו. גם גיז'רמו להפתעתי היה מעולה. קולאוטי? מקווה שהצמד הזה ייקח אותו כל הדרך לבית"ר,לא מתאים לנו פשוט.

גדולת הכותרת? מושיקו(טל בנין) לוגסי. אסור להביא אף אחד במקומו,אסור!

יאללה אנשים, להרים תראש!

זה שיש פה אנשים כ"כ מדוכאים זה דבר כ"כ חיובי.

היום עם ובלי קשר הייתה שירת הברבור של הפועל ת"א, שנה הבאה זאת כבר לא תיהיה אותה קבוצה.

מכבי שיחקה היום טוב והייתה יותר טובה מהפועל ת"א. ואם לא אותו גול ארור דקה 92, אף אחד לא היה חוזר הביתה בשעות הקרובות.

עם הפנים קדימה ויאללה מכבי!

ברצינות סוייר... אתה מאמין לעצמך?

גם אני שבוז מת מהשיוויון הזה, אבל להגיד ששיחקנו יותר טוב?

פתח את התקציר של חלי, יש שם איזה שלוש דקות של הזדמנות אדומה אחרי הזדמנות אדומה.במחצית השניה, עד החילוף של זהבי היתה רק קבוצה אחת על המגרש.

מזלנו שגוטמן דביל, ושקולאוטי החליט שאם כבר גולדהאר בשער 11, בוא נראה לו שהיה שווה לשים 650 אלף יורו לעונה.

מכבי שיחקה טוב יותר מהפועל. הפועל הגיעה ליותר מצבים על זה אין בכלל ויכוח, אבל גם המצבים שאליהם הם הגיעו, היו לרוב מצבים נייחים ללא התקפות מסוכנות או משחק התקפי שוטף. מכבי שלטה בדרבי אחרי הרבה זמן שהיא לא הייתה קיימת בכלל במשחקים האלה וזה מעודד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.