Jump to content

חצי גמר גביע המדינה

Recommended Posts

תן לי להרגיע אותך.

אם יש דבר אחד שלמדנו בשנים האחרונות, זה שלא משנה באיזה מצב אנחנו מגיעים לדרבי ובאיזה מצב הפועל מגיעים לדרבי.

התוצאה תמיד זהה.

לצערי צודק במאה אחוז

לא לא לא, שום תואר השנה להפועל, שלא יגידו ההיסטוריונים שהם עשו 2 עונות נהדרות ושהאליפות נגנבה להם בגלל הקיזוז או משהו. ירוק זה לא כזה נורא, עדיין מכבי יש רק בתל אביב.

הם צריכים להיות חתיכת היסטוריונים מטומטמים.

1-0 לנתניה.

חיפה מפחידים אחושילינג עם הלוזריות שלהם, רק שלא יאבדו שוב את האליפות

כנראה ששוב העבודה תלויה בנו

נתניה מחזור אחרון 2-2 עם הנבלות, יש להם מה למכור.

חיפה אומנם ניצחה 2-0, אבל בל נשכח שהפועל פתחה להם את הצורה במשחק שלפניו. לוזריות זאת לא מילה גסה בכרמל.

1-0 לנתניה.

חיפה מפחידים אחושילינג עם הלוזריות שלהם, רק שלא יאבדו שוב את האליפות

כנראה ששוב העבודה תלויה בנו

אתה אומר את זה כאילו הכרענו איזה חמש אליפויות בעשור האחרון.

איזה נגיחה של חמד, שחקן נחמד..

נגמר לו החוזה בסוף העונה הזאת והוא לא סגר איתם עוד, רוצים לקחת אליפות? הגיע הזמן לפרק את היריבות שלנו מהשחקנים שלהם במקום להביא סוסים מתים ( קולאוטי ).

נגמר לו החוזה בסוף העונה הזאת והוא לא סגר איתם עוד, רוצים לקחת אליפות? הגיע הזמן לפרק את היריבות שלנו מהשחקנים שלהם במקום להביא סוסים מתים ( קולאוטי ).

יסיים אצלנו עם 4 גולים במקרה הטוב

עדיף לנו את חיפה בגמר כי אז הפועל תקבל את הכרטיס של הגביע

ואנחנו אם נסיים מקום שלישי נקבל את הכרטיס של הסגנית ונרוויח עוד שלב

באופא שבמקרה שלנו יכול לסחוך הרבה הרבה בושות

מוטי רוצה את חמד דרך אגב, היה על זה פרסום לפני כמה חודשים, סביר להניח שבשביל 150 אלף דולר לעונה הוא יזרוק את שחר לכלבים, שם יציעו לו גג 70.

עדיף לנו את חיפה בגמר כי אז הפועל תקבל את הכרטיס של הגביע

ואנחנו אם נסיים מקום שלישי נקבל את הכרטיס של הסגנית ונרוויח עוד שלב

באופא שבמקרה שלנו יכול לסחוך הרבה הרבה בושות

זה לא יקדם אותנו שלב.

וחמד חלוץ אדיר.

אניימה חמד ומסיללה ( לכולם נגמר החוזה ) במכבי ואתם משדר לחיפה והפועל שכל הצעה שלהם מכבי תציע פי 2, וגם אם הם לא טובים? שישבו בספסל, מי שלא טוב אצלנו לא ישחק אצל המתחרות שלנו.

אניימה חמד ומסיללה ( לכולם נגמר החוזה ) במכבי ואתם משדר לחיפה והפועל שכל הצעה שלהם מכבי תציע פי 2, וגם אם הם לא טובים? שישבו בספסל, מי שלא טוב אצלנו לא ישחק אצל המתחרות שלנו.

אני לא בטוח שמסיללה מסיים חוזה.

אני לא בטוח שמסיללה מסיים חוזה.

יכול להיות, אבל מה שאני בא להגיד זה שהגיע הזמן להשתמש בכוח היחידי שיש לנו כרגע ( הכסף של מיץ' ), כל שחקן טוב שמסיים חוזה להביא אותו למכבי ( כמובן שלא צריך להגזים, אבל לדוגמא הגעה של אניימה למכבי תערער את הפועל לגמרי ) ובסוף זה יתפוס.

יכול להיות, אבל מה שאני בא להגיד זה שהגיע הזמן להשתמש בכוח היחידי שיש לנו כרגע ( הכסף של מיץ' ), כל שחקן טוב שמסיים חוזה להביא אותו למכבי ( כמובן שלא צריך להגזים, אבל לדוגמא הגעה של אניימה למכבי תערער את הפועל לגמרי ) ובסוף זה יתפוס.

זה יכול להיות שיטה מצויינת, זה מה שעשה גאידמק כשהיה בבית"ר גנב לחיפה את כל השחקנים, אבל מיץ' לא יפתח בקיץ את הארנק אין סיכוי.

שמע אניימה באמת שחקן טוב...

אבל חמד עוד לא נכנס לקטגוריה של השחקנים שמערערים קבוצה.

הוא לא ברמה של רפאלוב או קטן בחיפה..

זה יכול להיות שיטה מצויינת, זה מה שעשה גאידמק כשהיה בבית"ר גנב לחיפה את כל השחקנים, אבל מיץ' לא יפתח בקיץ את הארנק אין סיכוי.

לא צריך לשלם על שחקנים שמסיימים חוזה כסף לקבוצות ככה שזה חוסך הרבה, אם היה מישהו שיסביר לו שככה הדרך להצלחה תהיה הרבה יותר מהירה ( וגם בדרך לפרק את היריבות שלך ) אולי זה היה קורה, חבל שלאנשים במכבי אין מושג.

שמע אניימה באמת שחקן טוב...

אבל חמד עוד לא נכנס לקטגוריה של השחקנים שמערערים קבוצה.

הוא לא ברמה של רפאלוב או קטן בחיפה..

לא יודע אם הוא יערער אותם,אבל מחברים אוהדי חיפה הם אומרים לי שהוא השחקן הכי חשוב שלהם העונה, בהרבה משחקים הם היו גרועים והוא כבש משום מקום ( ולא גולים קלים ), הקטע זה שהוא מסיים חוזה וזאת הזדמנות גדולה רק חבל שבמכבי חולמים...

טוב עכשיו נזכרתי שיש לנו אחד, ברק יצחקי :king: ככה שלא יודע אם חמד רלוונטי אבל הבנתם תקטע...( אם אניימה איכשהו לא עוזב לאירופה הוא צריך להיות רק במכבי ! ).