Jump to content

מכירת כרטיסים לדרבי - מי שלא קנה ל13

Recommended Posts

לפי ONE ביום רביעי תתחיל המכירה לשער 11.

אופירע משאירה לנו את אפקט ההתרגשות והלחץ והיא שומרת את השעה לעצמה.

ההנהלה שלהם זונה

אופירע זונה

לאן זונה

http://one.co.il/Article/179443.html

אחי כבר יצאו כרטיסים בדיסקונט?

כן, היום בבוקר, לשער 11 נגמר..יכול להיות נשארו עוד ל8, כנראה שלא נשארו אבל.

כושילאמא של כל בנק דיסקונט שישרף לכם הסניף

יש לי בפוטנציה 4 כרטיסים ל13 ואלוהים יודע איך לעזאזל אני מוציא אותם

ואלה בנק דיסקונט קצת התבאסתי ,בד"כ אין הגבלה לכמות כרטיסםי שאפשר להזמין, הפעם עשו עם הגבלה, לא נורא

העיקר יש כרטיסים

עוד לא יצאו הכרטיסים ל11 פשוט בלאן כבר הוציאו למכירה לפני כמה ימים כרטיסים לשער 13 של הפועל אז הרבה אוהדי מכבי העדיפו להבטיח את הקניה וקנו ל13

עוד לא יצאו הכרטיסים ל11 פשוט בלאן כבר הוציאו למכירה לפני כמה ימים כרטיסים לשער 13 של הפועל אז הרבה אוהדי מכבי העדיפו להבטיח את הקניה וקנו ל13

זהו שאתה טועה הם לא הבטיחו את הקניה, רק אם יש לך מנוי.

אני דיברתי אתמול עם מישהי מלאן והיא אמרה לי בפירוש לא משנה מה רק אם מנוי אחד של הפועל אתה יכול לקבל כרטיס אחד.

הזמנתי 3 כרטיסים ל=13 וביטלתי אותם, מאיפה אני אשיג 3 מנויים של הפועל? מה גם שלאסוף ת'כרטיסים הפעם זה לא בקופות בבלומפילד אלא במשרדים שלהם בדיזנגוף זה מה שהיא אמרה לי. לא מאמין שיבואו לשם אוהדי הפועל יעמדו שם עם מנוי כל היום.

מחכה למכירה ל-11, שיהיה לי ת'מזל להשיג.

מישהו חייב לשנות ת'שיטה ההזויה הזאת של רולטה רוסית לכרטיסים בדרבי.

אני דיברתי אתמול עם מישהי מלאן והיא אמרה לי בפירוש לא משנה מה רק אם מנוי אחד של הפועל אתה יכול לקבל כרטיס אחד.

הזמנתי 3 כרטיסים ל=13 וביטלתי אותם, מאיפה אני אשיג 3 מנויים של הפועל? מה גם שלאסוף ת'כרטיסים הפעם זה לא בקופות בבלומפילד אלא במשרדים שלהם בדיזנגוף זה מה שהיא אמרה לי. לא מאמין שיבואו לשם אוהדי הפועל יעמדו שם עם מנוי כל היום.

אני רוצה לראות שם מישהו שלא מביא לי את הכרטיסים שהזמנתי.

תלך לקופות ותראה בעצמך,שרק בהצגת מנוי אתה יכול לקבל כל כרטיס.

ומה אתה באמת יכול לעשות במקרה שתדרוש תכרטיסים ולא תקבל ?! (חוץ מלעשות ביטול באשראי או לנסות לארגן מנוים של הפועל)

לא הבנתי מה קרה פה - למה אנשים הזמינו ל-13?

או בגדול, הייתה מכירה ל-11 או לא? נחתתי הרגע מברצלונה והסתבכתי לגמרי.

תודה.

פשוט מאוד.

שער 11 עוד לא הייתה מכירה, היא תערך ביום רביעי כנראה בלאן.

אבל יש הרבה אנשים (כמוני) שבגלל שהמכירה לשער 13 הייתה זמינה דרך האינטרנט החליטו לקנות לשם.

מהסיבה שהם מפחדים שלא להצליח לקנות לשער 11 ואז יהיו צריכים לראות את הדרבי בטלוויזיה.

לכל החברה שקנו כרטיס לשער 13 לדעתי אין לנו מה לדאוג.

תבואו מוקדם אני מאמין שיהיה בסדר.

בהתחלה תיפלו על אחד שלא מאמין, אחר כך תיפלו על סתם מנאייק שאין לו כוח לעשות טובה.

אבל אני מאמין שבסופו של דבר תמצאו את האחד שיעשה לכם את הטובה ויתן לכם את המנוי שלו לדקה.

אז זהו, שאתה טועה. לפי מה שאמרו לי בלאן אפשר לאסוף את הכרטיסים ביום המשחק. ושם אני לא מאמין שיהיה קשה להשיג מנוי אדום. וגם אני לא מאמין שיבטלו לך את הקניה שעתיים לפני המשחק.

ואני בכלל בונה על זה שיהיה אפשר לאסוף את הכרטיסים דרך המכונה ואז כל הבעיות יפתרו.

בקיצור לבטל הזמנה היום זאת טעות קשה....

אז זהו, שאתה טועה. לפי מה שאמרו לי בלאן אפשר לאסוף את הכרטיסים ביום המשחק. ושם אני לא מאמין שיהיה קשה להשיג מנוי אדום. וגם אני לא מאמין שיבטלו לך את הקניה שעתיים לפני המשחק.

ואני בכלל בונה על זה שיהיה אפשר לאסוף את הכרטיסים דרך המכונה ואז כל הבעיות יפתרו.

בקיצור לבטל הזמנה היום זאת טעות קשה....

אני יודע היא אמרה לי שביום המשחק אפשר לאסוף ת'כרטיסים מהקופות בבלומפילד, שווה לך לקחת ת'סיכון לחכות שעה לפני המשחק ורק אז לדעת אם יש לך כרטיס או לא? עם כל ההגעה לאצטדיון והכל? לדעתי לא שווה. אם לא הצלחת להקבל ת'כרטיס אתה משלם מחיר מלא כי לא הודעה על ביטול ובעיה שלך שלא לקחת ת'כרטיס.

אין מה לעשות רק לחכות שתיפתח המכירה מחר.

ומי שאומר אני רוצה לראות שהם לא נותנים ת'כרטיסים וכל זה, הם לא יתנו. אתה פשוט מבטל ת'הזמנה.

יש להם הוראה חד משמעית לא לתת כרטיס למי שלא מציג מנוי ואין כל כך מה לעשות נגד זה.

אם אתם כבר מזמינים כרטיסים לשער של הפועל תזמינו על אשראי של אבא או אמא או אשראי שלא ביצעתם ממנו קנייה לשערים של מכבי כי אז פוחתים הסיכווים שלכם לאסוף את הכרטיס בלי מנוי כי הם מסתכלים בהיסטוריית הקנייה שלכם.

אני יודע היא אמרה לי שביום המשחק אפשר לאסוף ת'כרטיסים מהקופות בבלומפילד, שווה לך לקחת ת'סיכון לחכות שעה לפני המשחק ורק אז לדעת אם יש לך כרטיס או לא? עם כל ההגעה לאצטדיון והכל? לדעתי לא שווה. אם לא הצלחת להקבל ת'כרטיס אתה משלם מחיר מלא כי לא הודעה על ביטול ובעיה שלך שלא לקחת ת'כרטיס.

אין מה לעשות רק לחכות שתיפתח המכירה מחר.

ומי שאומר אני רוצה לראות שהם לא נותנים ת'כרטיסים וכל זה, הם לא יתנו. אתה פשוט מבטל ת'הזמנה.

יש להם הוראה חד משמעית לא לתת כרטיס למי שלא מציג מנוי ואין כל כך מה לעשות נגד זה.

ממש לא סיכון! אף אחד לא יקח

ממך שקל על הזמנת כרטיס דרך האינטרנט כי הם לא יכולים לקחת לך, אתה באת לקחת כרטיס זה שהם לא נתנו לך זה בעיה שלהם! אתה לא חתמת על האשראי ולא כלום איך יגבו ממך כסף?!

שנית אני בטוח שיהיה אפשר לחסוך את כל זה ולקחת מהמכונה את הכרטיס.

בקופות בבלומפילד ביום של המשחק.

ובמהלך השבוע אני חושב שאפשר להוציא מקופות לאן בדיזינגוף לא?

היום אני יודע שהם סגורים.