Jump to content

החלה (והסתיימה) מכירת הכרטיסים לדרבי - באתר לאן

אריה8

Recommended Posts

אם הזמנתי דרך האשראי במהלך העונה כרטיסים למכבי, ואני עכשיו מזמין לשער 13 של הפועל, יש מצב שלאן עולים על זה במאגר שלהם ויכולים לעשות לי קטע עם הכרטיסים?

כי לפי מה שהבנתי היו קטעים כאלה העונה בדרבים

אם הזמנתי דרך האשראי במהלך העונה כרטיסים למכבי, ואני עכשיו מזמין לשער 13 של הפועל, יש מצב שלאן עולים על זה במאגר שלהם ויכולים לעשות לי קטע עם הכרטיסים?

לא מאמין ש"לאן" ילכו רחוק עד כדי כך

בכל מקרה, תמיד יש את התירוץ שאתה האח הסאחי וההומו שהתאסלם

ושקנית כרטיס באשראי של אחיך הגבר

כן יש מצב.

שתגיע לקופות יש מצב שיבדקו, אם זה יהיה ככה תגיד שגם אח שלך שאוהד הפועל קנה מהמנוי הזה. לפי הדרבי הקודם זה עבד לכמה אוהדים. אל תוותר בשום פנים ואופן כי הם ינסו לעשות לך תרגיל.

טוב אחרי שחצי פורום מסודר על כרטיס מי יכול לארגן מחברים מנויים של הפועל למקרה שיהיה צורך בזה...

קראתי בפועלים באדום בדרבי הקודם,מישהו הזמין כרטיס ליציע שלנו דרך אשראי שכול העונה קנה כרטיסים להפועל,בהתחלה לא שיחררו לו את הכרטיס ועשו לו בעיות,הוא סיפר שהוא עשה שם בלאגן ואמר שהוא רוצה לדבר עם המנהל ושמבחינה חוקית אסור להם לא לתת לו תכרטיס.

בסוף,כמובן,שנתנו לו תכרטיס.קיצור חארטה.

קניתי עכשיו 3 כרטיסים.

יש לי אפילו מישהו מספיק תמים בשביל ללכת לקחת אותם ככה שלא יעשו לו בעיות :yellow_cool1:

יאללה לאנוס אותם

כוס אמק עם השיטה המטומטמת הזאת לאסוף כרטיסים באמצע שבוע ולא ביום המשחק החרא הזה מונע ממני להזמין כרטיס.

אמא שלהם זונה לא יודע כבר מה לעשות.

כוס אמק עם השיטה המטומטמת הזאת לאסוף כרטיסים באמצע שבוע ולא ביום המשחק החרא הזה מונע ממני להזמין כרטיס.

אמא שלהם זונה לא יודע כבר מה לעשות.

בדוק אם אני קונה כרטיס ליציע של הפועל אני חייב לאסוף אותו באמצע השבוע?

הזמנתי 2 ל13

יש מצב יעשו לי בעיות למה קניתי מאותו כרטיס אשראי מנויים וכרטיסים למכבי...

גם אם אני יבוא להם עם הקטע של אח אוהד הפועל עדיין הם יכולים לא לשחרר כרטיס?

הזמנתי 2 ל13

יש מצב יעשו לי בעיות למה קניתי מאותו כרטיס אשראי מנויים וכרטיסים למכבי...

גם אם אני יבוא להם עם הקטע של אח אוהד הפועל עדיין הם יכולים לא לשחרר כרטיס?

שחבר שלך אוהד הפועל יעשה לך טובה ויבוא לקחת ת'כרטיסים עם מנוי שלהם

בעזרת השם אבא שלי כרגיל יצליח להזמין מדיסקונט

בעזרת השם!!

ידוע לך או למישהו אחר כאן אם גם בדרבי הזה יעברו 250 או כמה שזה אמור להיות כרטיסים של מכבי לעובדי בנק דיסקונט?

רגע לא הבנתי איך זה הולך, הזמנתי כרטיסים ואני צריך לאסוף אותם מוולפסון או שאני יכול גם לקחת אותם בקופות של שער 5 ביום של הדרבי?

רגע לא הבנתי איך זה הולך, הזמנתי כרטיסים ואני צריך לאסוף אותם מוולפסון או שאני יכול גם לקחת אותם בקופות של שער 5 ביום של הדרבי?

התקשרתי ללאן והם אמרו לי שאני יכול לקחת ביום הדרבי.

תתקשרו גם הם יענו לכם על כל השאלות.

עכשיו אני רוצה לשאול אותכם משהו (את כל החברה שהזמינו שלוש ארבע ואפילו חמש כרטיסים)

דיברתי עם לאן והם אמרו לי שלא רק שצריך להציג מנוי, כל מנוי נותן לך אישור על כרטיס 1 בלבד.

מה אתם מתכוונים לעשות בקשר לזה?

התקשרתי ללאן והם אמרו לי שאני יכול לקחת ביום הדרבי.

תתקשרו גם הם יענו לכם על כל השאלות.

עכשיו אני רוצה לשאול אותכם משהו (את כל החברה שהזמינו שלוש ארבע ואפילו חמש כרטיסים)

דיברתי עם לאן והם אמרו לי שלא רק שצריך להציג מנוי, כל מנוי נותן לך אישור על כרטיס 1 בלבד.

מה אתם מתכוונים לעשות בקשר לזה?

פשוט מאוד:

באתר של לאן אין שום אזכרה או רישום שיש צורך במנוי לכל כרטיס, או במנוי בכלל על מנת להזמין ולאסוף את הכרטיסים. זה גם לא רשום בכל שלב של ההזמנה. מכיוון שמי שהזמין היום זה הבוס שלי שרוצה ללכת לדרבי איתי, והוא לא רשום במאגר - אזי לא אמורה להיות לו בעיה לאסוף את הכרטיסים. הם לא יכולים לבקש ממנו מנוי - כי הם לא פרסמו את זה כדרישה בסיסית באתר שלהם.

הוא פשוט הולך לשם ויזדהה בתור אוהד כדורגל שבא לראות משחק אם ישאלו. הם לא פרסמו באתר שלהם - בעייה שלהם.

אתם גם יכולים לעשות צילום מסך של ההזמנה צעד צעד ולהראות להם בתור הוכחה שלא ביקשו מנוי.

פשוט מאוד:

באתר של לאן אין שום אזכרה או רישום שיש צורך במנוי לכל כרטיס, או במנוי בכלל על מנת להזמין ולאסוף את הכרטיסים. זה גם לא רשום בכל שלב של ההזמנה. מכיוון שמי שהזמין היום זה הבוס שלי שרוצה ללכת לדרבי איתי, והוא לא רשום במאגר - אזי לא אמורה להיות לו בעיה לאסוף את הכרטיסים. הם לא יכולים לבקש ממנו מנוי - כי הם לא פרסמו את זה כדרישה בסיסית באתר שלהם.

הוא פשוט הולך לשם ויזדהה בתור אוהד כדורגל שבא לראות משחק אם ישאלו. הם לא פרסמו באתר שלהם - בעייה שלהם.

אתם גם יכולים לעשות צילום מסך של ההזמנה צעד צעד ולהראות להם בתור הוכחה שלא ביקשו מנוי.

!!

לאף אחד אין מידע ודאי/סופי בנושאים האלו.

עובדים לפי היסטוריה והגיון.

כמו שזה נראה עכשיו? ובטח בעקבות זה שלא כתבו בתהליך ההזמנה שצריך מנוי.

ב95% שלא תיהיה שום בעיה להוציא כרטיסים בסופו של דבר (גם אם זה יצריך ממכם קצת ויכוחים ומאמצים - הכרטיסים יהיו ביד שלכם בסוף)

פשוט מאוד:

אחי הם לא ילדים, ברור שזה עם הצגת מנוי, מה תגיד להם שלא כתבתם? תריב איתם על זה?הם יסננו אותך ויזרקו זין

אחי הם לא ילדים, ברור שזה עם הצגת מנוי, מה תגיד להם שלא כתבתם? תריב איתם על זה?הם יסננו אותך ויזרקו זין

ברור למי? לך כי אתה אוהד מכבי ומעורב בזה? יש חוק במדינה הזאת...

תאמין לי שמי שלא נכנס לפורומים לא יודע על השטות הזאת

איך הגיוני שכל כך הרבה שעות יש את המכירה?!!

אפילו שלא הודיעו באף מקום בתקשורת

איך הכרטיסים לא עפוו?!