Jump to content

החלה (והסתיימה) מכירת הכרטיסים לדרבי - באתר לאן

אריה8

Recommended Posts

אם אני לא יכול להגיע לרמת גן מתי אני יכול לקחת את הכרטיס שלי ?

אם יש לך מנוי סתכל באתר את שעות הפעילות של המשרד שלהם בדיזנגוף, למי שיש מנוי לא תהיה בעיה למשוך(אבל לזכור שכל מנוי כרטיס 1), אפילו ביום המשחק תוכל למשוך אני מאמין.

מי שבלי מנוי שינסה להוציא את הכרטיסים במכונה של לוזון באיכסטדיון, אך אין לדעת אם היא תעבוד מחר.

אם יש לי מספיק מנויים להפועל אבל קניתי על אותו כרטיס אשראי כרטיסים גם לשער 13 וגם לשער 11 תהיה לי בעיה למשוך אותם? או שאני פשוט מסביר להם שזה 2 כרטיסים להפועל לדוד/אח/חבר שלי?

בטוח שהכרטיסים האלו טובים למה הם לא נראים כמו הכרטיסים הרגילים?

לא בטוח שהם טובים, אבל אני ישחק אותה ראש קטן, אני יגיד להם יא בני זונות קניתי אותם בכרטיס אשראי והוצאתי אותם בקופות שלכם, אל תדאגו תוציאו כרטיסים מרמת גן, כמעט כולם הוציאו משם, המארגנים לא יוכלו לא להכניס חצי מהקהל, אז זרמו עם זה סאחים הכל טוב :)

אין דבר כזה לא בטוח.

כרטיס ששילמת עליו באתר שלהם והוצאת אותו ממכונה שלהם, אין שום סיבה שהוא לא יהיה טוב.

זה שהם מטומטמים ועשו כרטיסים שונים ועוד בטמטום יתר כתוב התאחדות ואיצטדיון רמת גן וכאלה, זה כבר לא קשור לענף

תאכלס, מבחינה חוקית, אני קניתי מהם כרטיסים, בשום מקום לא היה רשום שאני צריך מנוי, אני יכול לתבוע אותם על זה אם הם לא יתנו לי את הכרטיסים?

למישהו יש מושג איך אוספים את הכרטיס? צריך מנוי?

סע לאיכסטדיון למכונה הקדושה, תנסה להוציא בלי מנוי. אם לא תצליח סע למשרד בדיזנגוף, שם אבל תצטרך להראות מנוי על כל כרטיס שתרצה.

אין דבר כזה לא בטוח.

כרטיס ששילמת עליו באתר שלהם והוצאת אותו ממכונה שלהם, אין שום סיבה שהוא לא יהיה טוב.

זה שהם מטומטמים ועשו כרטיסים שונים ועוד בטמטום יתר כתוב התאחדות ואיצטדיון רמת גן וכאלה, זה כבר לא קשור לענף

במחשבה שנייה באמת שלא צריך לחשוש אפילו, יש לנו case להיכנס למשחק בלי בעיות. הזמנת, רכשת ואספת הכל מלאן, ולא צוין שאסור להוציא את הכרטיסים מהמכונה של לוזון ו/או שבכלל צריך להראות מנוי של מכבי בעת איסוף הכרטיסים, להיפך הם כתבו שהמשחק באיצטדיון רמת גן(טעות שלהם, בעיה שלהם), ועל כן הלכתי לאיכסטדיון ואספתי משם את הכרטיסים :yellow_cool1: . זה שהם דפוקים ומביאים לך נייר זבל של לוזון אני לא צריך להיות ערב לבעיה הזו, מקסימום הם לא יכניסו אותנו נרושש את לאן עם וואחד תביעה עם case :yellow_cool1:

למכונה צריך רק אשראי, לקופות שלהם בדיזנגוף תעודה מזהה(רישיון או ת.ז) ואשראי.

שעות פעילות של הקופות בדיזנגוף

א-ה 9:00-19:00

ו 9:00-14:00

הזמנתי כרטיס ל 11 ואני כנראה רק שישי יוצא הביתה.

אז מישהו יודע אם אפשר להוציא תכרטיס ביום שישי בבוקר ואיפה ואם יעשו לי בעיות אם אניי יבוא בלי מנוי

עד איזה שעה אני צריך לבוא לקחת אותם ביום שבת מבלומפילד?

אם אני לא טועה עד שעתיים לפני המשחק הם בקופת לאן בדיזנגוף ואחרי זה הם כבר בקופות בבלומפילד