Jump to content

פיינל 4 בבלומפילד. מחזור 33: הפועל-נתניה, מכבי ת"א-חיפה

Recommended Posts

אתם קולטים ששבוע הבא הפועל הולכים כנראה לנצח אותנו (על הנייר הם פייבוריטים אין מה לעשות, ברור שאני אופטימי מאמין וכולי) ובכל זאת כנראה לצאת מהמגרש עם הראש למטה? לא זוכר דבר כזה מעולם

ניצחון ביום ראשון+הריסת אליפות להפועל 2 = השבוע הטוב בחיי.

ה2 מסמנת תיקו או ניצחון :]

אתה מגזים. אנשים סתם חיפשו להתנחם בזה שלפחות אין אליפות להבועל.

ואם הקהל שלנו רקוב זה רק בגלל הריב בין הארגונים שבגללו חלק גדול מהקהל (שער 7) לא שומע בכלל עידוד של מכבי.

רבאק משער 7 העונה שמעו יותר חזק את הקהלים של הפועל חיפה ובאר שבע מאשר את הקהל של מכבי.

אני לא מגזים בכלל,עצוב לראות את הקהל שלנו.

זה מעבר למחשבה הבזיונית של בכלל לשמוח מהפסד שלנו כדי לדפוק את הפועל (יש לזה פה נושא מכובד משל עצמו),הרי בסוף התברר שיכלנו לנצח ועדיין לא לשנות את המצב בטבלה.זה זה שהקהל של מכבי נהיה סמרטוט של קבוצות אחרות.

זה קורה גם כשבית"ר מגיעים לבלומפילד,פתאום יש שירים נגד הפועל וכל הקהל שלנו מצטרף כאילו יש איזה אחוות אוהדים!

מי הם ומה הם בכלל שאנחנו נצטרף אליהם? אין לנו שום דבר איתם והם אמורים להיות יריבים מרים שלנו.פעם הם היו מקבלים בעיטה בתחת ושירקות בוז מכל הקהל.

היום הקהל של חיפה השפיל את הקהל שלנו וזה עצוב אבל זו האמת.

אבל אני לא מתעצבן ספציפית על מה שקרה היום,זו תופעה הרבה יותר רחבה,שהקהל שלנו מושפע מכל מיני דברים שלא ממש אפיינו אותו לאורך השנים והפכו אותו לקהל הכי טוב בליגה.הקהל שלנו היום מזוייף ומתעסק בעיקר בתפל.בלשנוא את הפועל לפי אהבת מכבי (דבר שבד"כ היה מאפיין את הצד השני),בלהכניס כל מיני זהויות פוליטיות לא קשורות ושנאת ערבים שלא ברור מאיפה היא באה פתאום,בלהכניס לקהל כל מה שרואים בקהלים באירופה (מה לעשות,אנחנו ישראלים,רוב הדברים האלה לא מחזיקים).

לא מבין איך מה שכתבת קשור למה שהוא רשם אבל הוא צודק לגמרי.

מי שהצטרף ל"הפועל זונה" של חיפה הוא מטומטם.

מי ששרק בוז ל"הופעל זונה" של חיפה עוד יותר מטומטם.

אף אחד לא שרק בוז להפועל זונה של חיפה אלא לאותם סמרטוטים שהתחילו לשיר איתם.

ניצחון ביום ראשון+הריסת אליפות להפועל 2 = השבוע הטוב בחיי.

ה2 מסמנת תיקו או ניצחון :]

"הריסת האליפות להפועל" האליפות שלהם נהרסה בגלל חיפה שבוע שעבר והתיקו היום, התכוונת לאיבוד האליפות של הפועל השבוע הטוב בחייך.

היום שרו לנימני,(אני לא יודע למה אבל שרו,וכל הכבוד על זה.) מה הקטע לשרוק בוז?

כמה אהבו תבן אדם הזה,כמה אהבו תאישיות שלו,כמה הוא נתן מעצמו לקבוצה הזאת.

הוא לא הצליח כמאמן ובגלל זה הוא לא פה,איפה הכבוד של האנשים ששורקים בוז?

גועל נפש.

אני לא מגזים בכלל,עצוב לראות את הקהל שלנו.

זה מעבר למחשבה הבזיונית של בכלל לשמוח מהפסד שלנו כדי לדפוק את הפועל (יש לזה פה נושא מכובד משל עצמו),הרי בסוף התברר שיכלנו לנצח ועדיין לא לשנות את המצב בטבלה.זה זה שהקהל של מכבי נהיה סמרטוט של קבוצות אחרות.

זה קורה גם כשבית"ר מגיעים לבלומפילד,פתאום יש שירים נגד הפועל וכל הקהל שלנו מצטרף כאילו יש איזה אחוות אוהדים!

מי הם ומה הם בכלל שאנחנו נצטרף אליהם? אין לנו שום דבר איתם והם אמורים להיות יריבים מרים שלנו.פעם הם היו מקבלים בעיטה בתחת ושירקות בוז מכל הקהל.

היום הקהל של חיפה השפיל את הקהל שלנו וזה עצוב אבל זו האמת.

אבל אני לא מתעצבן ספציפית על מה שקרה היום,זו תופעה הרבה יותר רחבה,שהקהל שלנו מושפע מכל מיני דברים שלא ממש אפיינו אותו לאורך השנים והפכו אותו לקהל הכי טוב בליגה.הקהל שלנו היום מזוייף ומתעסק בעיקר בתפל.בלשנוא את הפועל לפי אהבת מכבי (דבר שבד"כ היה מאפיין את הצד השני),בלהכניס כל מיני זהויות פוליטיות לא קשורות ושנאת ערבים שלא ברור מאיפה היא באה פתאום,בלהכניס לקהל כל מה שרואים בקהלים באירופה (מה לעשות,אנחנו ישראלים,רוב הדברים האלה לא מחזיקים).

עקרונית אתה צודק, רק שבסופו של דבר, הכל נובע מהכשלון המקצועי של הקבוצה. כמובן שאי אפשר לדעת מה היה קורה אילו, אבל אני מניח, שאם היינו היום במשחק אליפות ומנצחים כפי שהם ניצחו - היינו עושים להם בית ספר. בדיוק כמו שהפועל עשו להם במשחק העונה בקרית אליעזר.

אין מה לעשות, נקלענו שנתיים ברציפות למצב בלתי אפשרי, ובלי קשר למה שקרה על הדשא - נלחמו או לא - אין אוהד ביציע שלא היה נניח "לא עצוב" מההפסד, כי זה הביא את הרס להפועל אליפות. אני גם התעצבנתי שאנשים הצטרפו אליהם ואני חושב שמי שמחא כפיים איתם בשירה נגד הפועל הוא אדיוט ומסכן, אבל אני יכול להבין למה הם עשו את זה.

במקום להתעסק בקהל ולנתח את התופעות שבו, צריך קבוצה מנצחת. זה הפתרון הכי טוב.

מסכים, כבר נהייה מגעיל לבוא למשחקי בית.

הקהל של מכבי (הרחב) מתעסק בהכל חוץ מלעודד את מכבי, לשיר על ערבים, נימני, ולהצטרף לעידוד של חיפה נגד הפועל.

למה לא לדחוף נטו את הקבוצה? וכן אני יודע שהמצב של הקבוצה חרא והמון שנים בלי תואר וכו' וכו', זה לא קשור!

למה לעודד את נימני? נכון בן אדם מדהים, שתרם המון ונתן כמו שאף אחד לא נתן ואני בספק אם יתן גם למכבי אבל פשוט מה זה תורם בזמן הזה? למה זה מועיל?

ולמה לקלל את הפועל? או מדקה 85 לשיר שירים על דרבי, ונכון שמחזור הבא דרבי, אבל סלחו לי אני לא חושב שיש לנו זכות לשיר "יאללה לזיין את הפועל" או שלל שירי טמטום נגד הפועל שלא ניצחנו דרבי כבר כמה שנים טובות.

משחק באמת מגעיל של הקהל שלנו, אבל זה עוד ציון דרך במגמה המגעילה שעוברת על הקהל הרחב של מכבי.

היום שרו לנימני,(אני לא יודע למה אבל שרו,וכל הכבוד על זה.) מה הקטע לשרוק בוז?

כמה אהבו תבן אדם הזה,כמה אהבו תאישיות שלו,כמה הוא נתן מעצמו לקבוצה הזאת.

הוא לא הצליח כמאמן ובגלל זה הוא לא פה,איפה הכבוד של האנשים ששורקים בוז?

גועל נפש.

אה אנחנו צריכים להצטרף לחיפה בשירת כמה יפים יהיו אותם ימים?

מדוניאנין פשוט בושב וחרפה. מה שהוא עשה אתמול כבר שבר את כל השיאים.

הדבר החיובי מהמשחק הזה היו 2 העצירות היפות של ברק לוי. חוץ מזה כלום.

לכל אותם אוהדים שהצטרפו לשירים של חיפה נגד הפועל ולוזון היום:

אתם בזיון,חבורה של קוקסינלים,ואתם אחראים למצב של הקבוצה לא פחות מהשחקנים!

לא זוכר תצוגת קהל כזו עלובה,הקהל שלנו רקוב.

לילה טוב

אולי הגיע הזמן לצאת מהטרנד הזה של להאשים את הקהל?

הקהל לא אשם שמכבי במחצית השניה דמתה לכלום ושום דבר

הקהל לא אשם שהניהול במכבי מובל ולא מוביל שום מהלך

הקהל לא אשם שאבי ומוטי לא מאמנים מספיק טובים למכבי

הקהל לא אשם.

הדג תמיד מסריח מהראש, מי שאשם זה מי שמנהל את הקבוצה

ולא, הקהל לא מנהל את הקבוצה, צאו מהסרט הזה.

כל מה שנותר לנו לקוות שמיטש יבין איך הדברים עובדים כמה שיותר מהר..

רצון יש לו, כסף יש לו, צריך לחכות.

פעם היה דבר כזה אוהדי קהל, עם כמה שכולם שנאו אותם הם הראו שלפחות יש אווירה בבלומפילד.

היום לאנשים האלו עדיף ללכת לבית קברות.

יותר שמח שם מבלומפילד

הכל שטויות.

כן פילוג, לא פילוג.. כשהקבוצה תצליח יהיה עידוד וכשהיא תחרבן במכנסיים לא יהיה.

וזה טבעי וככה יהיה תמיד.

הכל שטויות.

כן פילוג, לא פילוג.. כשהקבוצה תצליח יהיה עידוד וכשהיא תחרבן במכנסיים לא יהיה.

וזה טבעי וככה יהיה תמיד.

גם לפני שהקבוצה חטפה את הראשון שמעו רק את הקהל של חיפה.

לי אישית כאב.

עזבו אתכם שנייה פילוג, עזבו אתכם התוצאה ועזבו אתכם הכול

השלט של חיפה אתמול :yahoo:

ואוו

דקה 20 הם הצליחו לתלות אותו לגמרי

סוף סוף

האמת שרציתי לרשום את זה אבל לא ידעתי איפה. השמחה בתיקו שנה שעברה היתה מובנת ומוצדקת. הפעם אם נפסיד (ומן הסתם נפסיד) אני מאוד מקווה שלא יהיה מצב שהם יובילו 3-0 ושער 11 ישיר "אין אליפות להפועל", זה יהיה שיא השיאים של הביזיון.

אחרי ששרו אתמול עם הקהל של חיפה באמת שאי אפשר לצפות לכלום

עקרונית אתה צודק, רק שבסופו של דבר, הכל נובע מהכשלון המקצועי של הקבוצה. כמובן שאי אפשר לדעת מה היה קורה אילו, אבל אני מניח, שאם היינו היום במשחק אליפות ומנצחים כפי שהם ניצחו - היינו עושים להם בית ספר. בדיוק כמו שהפועל עשו להם במשחק העונה בקרית אליעזר.

אין מה לעשות, נקלענו שנתיים ברציפות למצב בלתי אפשרי, ובלי קשר למה שקרה על הדשא - נלחמו או לא - אין אוהד ביציע שלא היה נניח "לא עצוב" מההפסד, כי זה הביא את הרס להפועל אליפות. אני גם התעצבנתי שאנשים הצטרפו אליהם ואני חושב שמי שמחא כפיים איתם בשירה נגד הפועל הוא אדיוט ומסכן, אבל אני יכול להבין למה הם עשו את זה.

במקום להתעסק בקהל ולנתח את התופעות שבו, צריך קבוצה מנצחת. זה הפתרון הכי טוב.

אז אתה בעצם מצדיק את הסטריאוטיפ על אוהדי מכבי,שהם באים ומעודדים רק כשהקבוצה מצליחה.

לקהל של מכבי אין מודעות עצמית.קח סיטואציה:שבוע הבא בדרבי,הפועל קרוב לודאי יפסידו את האליפות,אם הם ינצחו ואם הם יפסידו.

בסוף המשחק כל הקהל שלהם יעמוד ויימחא כפיים,ולא בגלל שהם לא רותחים מבפנים ובא להם לקלל כל שחקן שעשה איזה טעות קטנה.

הם כמו הפלסטינים (אפשר להגיד בכמה מובנים)-גאוני תקשורת.פשוט הם יודעים שמהצד זה נראה יפה שהם תומכים בקבוצה גם אחרי כשלון ואח"כ כל התקשורת תמצוץ להם,אז כרגע לא חשוב מה הם באמת חושבים.

צריך לדעת לשים בצד את הרגש (וזה כולל להפסיק את האנחת עצבים הזאת אחרי כל מסירה לא טובה) ולחשוב על מה תורם לקבוצה.

וכמו שNorth Side אמר פה קודם,פעם היו פה אוהדי קהל.אולי המניעים שלהם לא היו טהורים,אבל בשורה התחתונה הקהל היה נראה הרבה יותר טוב.

אחרי ששרו אתמול עם הקהל של חיפה באמת שאי אפשר לצפות לכלום

שרו עם הקהל של חיפה?!?

אה??

ממש ממש לא.

נהפוכו, גם כשהם ניסה לשיר ביחד איתנו 'הפועל זונה' ו'רק תביאו ת'דרבי' אף אחד לא שר איתם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.