Jump to content

פיינל 4 בבלומפילד. מחזור 33: הפועל-נתניה, מכבי ת"א-חיפה

Recommended Posts

פשוט מאוד, התוצאה במשחק שיערך בצהריים תקבע איך המשחק שלנו יראה.

אם הפועל תפסיד, אני בטוח שנראה שכל בן אדם במערכת- מאחרון האוהדים עד השחקנים - רוצה לנצח את המשחק הזה ולהצמד להפועל לקראת הדרבי בשבוע הבא.

אם הפועל תנצח (זה יקרה), אנחנו הולכים לראות משחק מאוד מבולבל וסערת רגשות ביציעים. תהיו בטוחים.

כמו שכבר אמרו פה FUCK HAPOEL רק נצחון בשבת שיצחקי יבקיע ואז לבוא ולזיין את הפועל.

מה גם שיש עכשיו מלא בעיות בהפועל (זהבי, אניימה, ורמוט) כך שאני לא רואה אותם מנצחים בשבת.

אתה אומר כאילו שאתה רוצה להפסיד לא משנה מה יקרה עד אז? זה הכי עלוב שאפשר.

מילא להתלבט אם לרצות להפסיד אם הפועל מנצחת, אבל גם כשהיא לא אתה מראש מוותר כדי להבטיח אליפות לחיפה?

לא מבין את זה באמת שלא.

...........

מעניין איך הבנת ממה שאמרתי שאני רוצה שנפסיד...

יהיה כיף לבוא בשבת, יצחקי בסגל וכנראה ישחק כמה דקות, הנוער אולי יעשה הקפת דאבל,

יכול להפוך לחלומי אם הפועל יפסידו ואנחנו ננצח!

...........

מעניין איך הבנת ממה שאמרתי שאני רוצה שנפסיד...

כי הוא כתב שבמידה ולא אש (משמע הוא רוצה לנצח) ואתה הגבת ואמרת לא חבל להשאיר אותם בתמונה, מה אני אמור להבין מזה?

וגם אם לא אתה, כבר שמעתי את זה מחברים ואני לא מצליח להבין את הגישה הזאת.

לא מבין מה הפועל מזיינים בשכל.

אנחנו לא מסתכלים על טובתם אליפות שמליפות שלהם.

אנחנו מכבי תל אביב.

לפתוח רגליים?

מכביסט זה לא רק לנצח,זה לתת את כל מה שאתה יכול.

כי הוא כתב שבמידה ולא אש (משמע הוא רוצה לנצח) ואתה הגבת ואמרת לא חבל להשאיר אותם בתמונה, מה אני אמור להבין מזה?

וגם אם לא אתה, כבר שמעתי את זה מחברים ואני לא מצליח להבין את הגישה הזאת.

שאלתי אותו אם זה לא חבל בשבילו...

דווקא הגישה הזאת מאוד מובנת.

נגיד יש מישהו שממש ממש לא רוצה לראות את הפועל לוקחת אליפות. גם אם הפועל תנצח, למה לו לרצות לנצח ולקחת סיכון. בסוף הניצחון הזה יהיה מה שיעזור להפועל לקחת אליפות, ואז מה הוא ירגיש?

חוץ מזה, עדיף שתצאו מנקודת הנחה שהפועל תנצח כי זה סתם יציק לכם אחר כך..

חייבת להיות סמליות לעובדה שיצחקי חוזר מול חיפה. :wubyellow3:

אני כבר רואה את זה

2-0 חיפה דקה 76 (קולמה נכנס בדקה 62)

יצחקי עולה למגרש, גורם לקולמה להיפצע באותה דרך שהוא עצמו נפצע, מבקיע צמד ובדקה 94 משלים את הוולה שלא הצליח לו במחזור הראשון בוולה דרדלה מסריח שפוגע בדוידוביץ' ועובר לו בין הרגליים :yellow_cool1:

אני כבר רואה את זה

2-0 חיפה דקה 76 (קולמה נכנס בדקה 62)

יצחקי עולה למגרש, גורם לקולמה להיפצע באותה דרך שהוא עצמו נפצע, מבקיע צמד ובדקה 94 משלים את הוולה שלא הצליח לו במחזור הראשון בוולה דרדלה מסריח שפוגע בדוידוביץ' ועובר לו בין הרגליים :yellow_cool1:

קולמה נחתך ממכבי חיפה...

לא פשוט מכבי יכולה לחזור מפיגור 2-0 ולהפוך את זה ל3-2 מול חיפה

well,

יש יותר סיכוי שהיא תהפוך מ2-0 ל3-2 מאשר שקולמה פתאום לא יחתך? (מה הפעולה ההפוכה מלהחתך? להתדבק?)

well,

יש יותר סיכוי שהיא תהפוך מ2-0 ל3-2 מאשר שקולמה פתאום לא יחתך? (מה הפעולה ההפוכה מלהחתך? להתדבק?)

וגם בברצלונה יודעים. הגוש המרגש ביותר......

מאניה דיפרסיה תל אביב מול קבוצה סבירה אך יציבה חיפה.

לפי כל מה שראינו השנה אצל שני מאמנים ואיזה 22 שחקנים שעברו בהרכב חיפה יותר טובה ויציבה ממכבי.

אבל אנחנו מתעסקים אם כדאי לתת להם את המשחק או לתת להם רביעייה ( תוך התעלמות מוחלטת מ 30 המחזורים הראשונים )

לפחות אני מקווה שיהיה כדורגל טוב

"הצבר"

שני קבוצות לא יציבות וחיפה ברגעים כאלה מאבדת כוח ותכלס משחק טוב של מכבי אין לחיפה אפילו סיכוי קטן

אכן, כפי שכבר נכתב, איבוד פרופורציה.

שיטת הקיזוז ורמת הליגה מעוורת עיני רבים, פתאום הפער ביננו לחיפה הוא לא 20 נק' אלא 7. דמגוג ימשיך ויאמר שאנחנו הקבוצה בכושר הכי טוב מאז תחילת הפלייאוף (מול קריית שמונה נראינו רע מאד, למזלנו רב"ש וקבוצתו הפחדנית נראו רע יותר. מול בני יהודה, אכן אחד המשחקים הטובים שלנו העונה, כמה עצוב שצריך להביא את מאור בוזגלו לתנאי לחץ של משחק אימון, בכדי שיציג יכולת שלא מביישת לגמרי את החוזה שלו).

ומה היום?

משחק אחד, תמיד יש סיכוי. חיפה היא לא מאריות היבשת.

מנגד, עד היום לא קיבלנו שום גרגיר של אינדיקציה לכך שתהיה לנו סיבה להאמין שהסיכויים הם לא 20/80 לרעתנו. לפי איך שברק לוי נראה בשני המשחקי האחרונים בכדורים המעטים שהגיעו לרחבה שלנו, היום זה ייגמר ברע. כנראה שגם ישראלביץ' וייני יישארו ישראלביץ' וייני, שחקנים בינוניים פלוס, לא בשביל קבוצה ברמה של חיפה או הפועל. ובוזגלו? היות ומדובר במשחק עם חשיבות כלשהי, אני כבר רואה באופן מוחשי את המסירות האבודות ובעיטות הדרדלה שמתגלגלות בניחותא לעבר אזור השער של חיפה. והמאמן שלנו נשאר מגוחך (גם היום, אני מבקש בשמו, אל תצפו שנשחק כמו ברצלונה).

לאור האמור, הטיפ שלי: אל תצפו, לא תתאכזבו

אכן, כפי שכבר נכתב, איבוד פרופורציה.

שיטת הקיזוז ורמת הליגה מעוורת עיני רבים, פתאום הפער ביננו לחיפה הוא לא 20 נק' אלא 7. דמגוג ימשיך ויאמר שאנחנו הקבוצה בכושר הכי טוב מאז תחילת הפלייאוף (מול קריית שמונה נראינו רע מאד, למזלנו רב"ש וקבוצתו הפחדנית נראו רע יותר. מול בני יהודה, אכן אחד המשחקים הטובים שלנו העונה, כמה עצוב שצריך להביא את מאור בוזגלו לתנאי לחץ של משחק אימון, בכדי שיציג יכולת שלא מביישת לגמרי את החוזה שלו).

ומה היום?

משחק אחד, תמיד יש סיכוי. חיפה היא לא מאריות היבשת.

מנגד, עד היום לא קיבלנו שום גרגיר של אינדיקציה לכך שתהיה לנו סיבה להאמין שהסיכויים הם לא 20/80 לרעתנו. לפי איך שברק לוי נראה בשני המשחקי האחרונים בכדורים המעטים שהגיעו לרחבה שלנו, היום זה ייגמר ברע. כנראה שגם ישראלביץ' וייני יישארו ישראלביץ' וייני, שחקנים בינוניים פלוס, לא בשביל קבוצה ברמה של חיפה או הפועל. ובוזגלו? היות ומדובר במשחק עם חשיבות כלשהי, אני כבר רואה באופן מוחשי את המסירות האבודות ובעיטות הדרדלה שמתגלגלות בניחותא לעבר אזור השער של חיפה. והמאמן שלנו נשאר מגוחך (גם היום, אני מבקש בשמו, אל תצפו שנשחק כמו ברצלונה).

לאור האמור, הטיפ שלי: אל תצפו, לא תתאכזבו

אתה פשוט אפס..

עם אוהדים כמוך עדיף לא לעלות לשחק וזהו..

עשה טובה ואל תבוא מחר.

שני קבוצות לא יציבות וחיפה ברגעים כאלה מאבדת כוח ותכלס משחק טוב של מכבי אין לחיפה אפילו סיכוי קטן

כמה שטויות במשפט אחד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.