Jump to content

מכביזם

קוקו

Recommended Posts

אם הערכים שלך הם להיות תמיד לטובת מכבי, אתה צריך לרצות תמיד שמכבי תנצח, לא ?

כנראה שהערכים שלך הם להיות נגד הפועל.

כולנו סבלנו. אין מה לעשות.

אבל שנה שעברה התבזנו.

ופה אין בכלל מה לדבר. זה לא המצב ועוד יש סיכוי טוב למקום שני ואפילו סיכוי תיאורטי לאליפות.

אז על מה אנחנו מדברים בכלל ?

התבזנו אך ורק בגלל שחיפה זבלים ועשו במחנסיים במחזור האחרון. אם לא זה תאמין לי שגם אתה היית מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמל וגם עם ה"ביזיון" נגד חיפה אשתקד. אליפות? עשה לי טובה אמנם 5 בבוקר אבל לא צריך להיסחף. ואם אומרים לך מקום 2 והפועל אלופה או מקום 3 וחיפה? זה באמת כזה קריטי?

התבזנו אך ורק בגלל שחיפה זבלים ועשו במכנסיים במחזור האחרון. אם לא זה תאמין לי שגם אתה היית מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמל וגם עם ה"ביזיון" נגד חיפה אשתקד. אליפות? עשה לי טובה אמנם 5 בבוקר אבל לא צריך להיסחף. ואם אומרים לך מקום 2 והפועל אלופה או מקום 3 וחיפה? זה באמת כזה קריטי?

ואתם יודעים מה עוד שאלה, לכל המתלבטים למיניהם, אם לדוגמא המשחק מול חיפה היה במחזור האחרון, שכל איבוד נק' של חיפה נגדנו זה בפירוש ישיר אליפות להפועל, מה הייתם אומרים אז? סטייל בני-יהודה שנה שעברה, ימח שמם וזכרם. ודרך אגב, אם ביום מן הימים המצב יהיה הפוך, והפועל יוכלו אך ורק להרוס לנו, הם גם יקבלו 7 אם צריך בשביל שלא נזכה באליפות.

אליפות שלהם היא אסון גדול יותר מאובדן ערכים בסיסים של ספורט וכבוד?

זה לא כפתור שלוחצים שמשנה מציאות.

צריך לחיות עם הבחירות האלה,לא לרגע, כי אם תמיד....

לא אמרתי שהפסד לחיפה בשבת יהיה הגרוע ביותר שחוויתי כאוהד אם הוא יקרה, אבל קצת כבוד פומבי למועדון ולשחקנים.

וניצחון על המזדיינים הירוקים יהיה מצויין!

אני חושב שצריך חוק חדש בפורום:

אל תדברו על מכביזם, אפילו אל תחשבו על המילה הזו

זה דבר ראשון.

ודבר שני, אנחנו צריכים לבוא בכל הכח נגד חיפה, כי אם אנחנו מנצחים 3 משחקים ברצף, כולל את המוליכה, אין סיבה שלא נוכל לנצח גם את הפועל. לא אומר שזה יקרה בוודאות (גם קודם כל שנתחיל מלנצח את חיפה), אבל הגיע הזמן להפסיק לפחד מהם.

לנצח את שתיהן, לא לעזור לאף אחת.

ובסופו של יום, אם זה מנחם מישהו, בהנחה שננצח את שתיהן - אז לחיפה נתנו 6 נק', להפועל 4...

אני לא מדבר על מכירה או נתינה. מסכים שיש בזה טעם לפגם.

לא חשובה לי הדרך, רק התוצאה - הפועל לא מסיימת את המחזור במקום הראשון בעזרתנו.

בניגוד לקלישאה, שחקנים לא יכולים לתת 110% בכל משחק. במשחק כזה, כשכל העיניים נשואות אלינו, אני חושש ששחקנים שלנו דווקא יתנו יותר מהרגיל. אני מקווה שיתנו פחות.

נתת אחו שרמוטה שנה שעברה.

הם נכים שלא ידעו לקחת.

אני התביישתי באותו היום כמו שלא התביישתי בימיי כאוהד מכבי בטח ובטח ששמעתי צעקות יש מאנשים בצהוב.

אםא ני רוצה שהפועל יקחו אליפות? לא.

אם אני רוצה לזיין אותם? כן ברור שכן.

אם אני מוכן להשפיל את עצמי בשביל זה? לא

לפתוח רגליים כמו קלי באנדי בראיון עבודה.

מנש בפעם הבאה שאתה כותב את שם המשפחה הזה בנושא אחד יחד עם דברים כמו מכבי או הפועל או משו כזה? מכות מכות מכות.

בטח ובטח שאתה מציין את שמה של הפרחה האולטימטיבית קלי (כפרה אני עליה)

ובחזרה לנושא?

יימח שמם של אלו ואלו, אני מכבי, המטרה שלי היא לנצח כל משחק.

פשוט השחקנים שלנו כל כך קוקסינלים וכל כך חלשים, שסיכוי גבוה מאוד שלא יצליחו (וחבל) והכי עצוב זה, שאנשים פה מתבלבלים מזה שניצחנו שתי קבוצות ששיקחו בהילוך חצי ראשון וגם שם ניצחנו יותר מטעויות של הגנה ודברים מקריים ממשחק כדורגל.

הדבר היחיד שטוב בעונה הזאת זה הנוער.

אז תהיו רגועים, חיפה תנצח (לתערי הרב) ובדרבי אולי נציא תיקו.

ושוב נאמר תודה ל"שחקנים" על הביזיון הזה.

כל מי שהיה בעד חיפה והשנה מתנגד זה כנראה בגלל שהתקשורת ואוהדי הפועל שיחקו לו על הרגש קצת והוא התקפל כמו ילדה עם קוקיות

הפועל היו נותנים לחיפה גם 5-0 במצב הפוך כדי שאלו יעקפו אותנו גם בהפרש שערים ליתר ביטחון.

כל עוד אני לא רץ לאליפות אין הבדל בין מקום שני לשלישי. אולי הבדל של סיבוב בליגה האירופית. לא נורא, הסגל של שנה הבאה צריך להתחבר עם כמה שיותר משחקי טרום עונה.

יאללה חיפה!

כל מי שהיה בעד חיפה והשנה מתנגד זה כנראה בגלל שהתקשורת ואוהדי הפועל שיחקו לו על הרגש קצת והוא התקפל כמו ילדה עם קוקיות

הפועל היו נותנים לחיפה גם 5-0 במצב הפוך כדי שאלו יעקפו אותנו גם בהפרש שערים ליתר ביטחון.

כל עוד אני לא רץ לאליפות אין הבדל בין מקום שני לשלישי. אולי הבדל של סיבוב בליגה האירופית. לא נורא, הסגל של שנה הבאה צריך להתחבר עם כמה שיותר משחקי טרום עונה.

יאללה חיפה!

איש, אולי אין הבדל בין המקום השני לשלישי, אבל יש הבדל בין להיות זונה של חיפה ולפתוח רגליים, לבין לשים זין על הקוקסינלים באדום, ולנצח!!

אתם רציניים שאתם כותבים כאן יאללה חיפה? למה לא נועלים את הנושאים האלה?

יאללה חיפה!

עם אוהדים כאלה פלא שמכבי זבל?

מכבי ת"א צריכה לשאוף לנצח כל משחק ולהילחם על התוצאה בכל משחק.

הפועל היו עושים? אבל הם לא עשו.

אז אנחנו כן צריכים לעשות?

הנה הצעה מהפכנית, במקום למכור משחקים? שסגל של שנה הבאה לא יזיין את המח, יתאמן ויעבוד קשה (לא להתחיל עם בחורות באוקטופוס לא נקרא) וינצחו משחקים, ככה לא יצטרכו אף אחד.

רק מכבי!

דרך חדשה במכבי מתחילה בניצחון על חיפה ולשים זין על הפועל.

התחלנו להיות כמו אוהדי הפועל שהשנאה ליריבה עולה על האהבה לקבוצה.

רוצים לדפוק להפועל את האליפות צריך לנצח את הדרבי.

כנראה אנשים שכחו פה את ההשפלות שחיפה מאכילה אותנו בשנים האחרונות.

גם אם חיפה ינצחו אותנו הם יכולים לא לזכות באליפות הלוזרים האלה אז אנחנו צריכים להיות הזונה שלהם ??

יש רגעים קשים לכל אוהד ספורט ובפרט לנו שהפועל זוכה בתואר כלשהו אבל שיזדיינו נמאס לי לי כבר לחשוב עליהם ולעשות חישובים

ופה נפסיד ושם ננצח ואולי הם בכלל לא ינצחו את נתניה. שימותו!! אם הם יקחו אליפות זה בראש ובראשונה בגלל שמכבי לא נתנה להם פייט וחיפה לוזרים.

חןחן, זה עוד אוהד של חיפה במסווה מכבי אל תקחי קשה

תנסו להסתכל על זה מזווית קצת אחרת:

אתם כל כך פוחדים מהיום שבו הפועל תזכה באליפות עד כדי כך שאתם מעדיפים להיות הזונה של מכבי חיפה, וזה מטומטם. למה ?

קודם כל, אין מה לעשות והפועל היא אחת משלושת הגדולות ומדי פעם תיקח אליפויות. נכון שאוהדי בארסה לא באמת מצפים שריאל לא תיקח אליפויות אף פעם, ולהיפך ? אין מה לעשות, כולנו נראה במהלך החיים עוד לא מעט אליפויות של הפועל, של חיפה, של מכבי.

דבר שני, וזה העיקר - שימו לב לסטטיסטיקה:

ב 10 העונות האחרונות חיפה זכתה ב 6 אליפויות. אנחנו לקחנו אליפות אחת ב 15 שנה!

חיפה לקחו 11 תארים ב 26 שנה לעומת 4 שלנו.

בקצב הזה ועם איך ששתי הקבוצות מנוהלות, זה די הגיוני שבסופו של דבר הם יעברו אותנו במספר האליפויות, וזה, עם כל הכבוד לכם, הרבה יותר גרוע מאליפות זניחה של האדומים!

(כמובן שכל השיקולים האלו לא צריכים להוות פקטור, אבל אולי אם נדבר בשפה שלכם למישהו יזוז משהו בראש)

בקצב הזה ועם איך ששתי הקבוצות מנוהלות, זה די הגיוני שבסופו של דבר הם יעברו אותנו במספר האליפויות, וזה, עם כל הכבוד לכם, הרבה יותר גרוע מאליפות זניחה של האדומים!

זה הרי ברור שעם הניהול שלהם הם יעברו אותנו אבל למה זה מזיז? אתה חושב שאוהדי מילאן מוטרדים יותר לדוגמא מזה שלאציו תעבור אותם במס' האליפויות או מדאבל נתון של אינטר? הטיעון הזה אומלל, עדיף תחזור לדבר על מכביזם לפחות בזה יש היגיון.

זה הרי ברור שעם הניהול שלהם הם יעברו אותנו אבל למה זה מזיז? אתה חושב שאוהדי מילאן מוטרדים יותר לדוגמא מזה שלאציו תעבור אותם במס' האליפויות או מדאבל נתון של אינטר? הטיעון הזה אומלל, עדיף תחזור לדבר על מכביזם לפחות בזה יש היגיון.

ברמה העקרונית,לא מטריד אותך שחיפה תנשל אותך כמועדון מספר אחד? מוזר.

ובכל מקרה,זה עוד רחוק.כרגע,להפועל יש 13 ולחיפה 11.

אני חי בהווה, לא בעבר. זה שלקחנו הרבה אליפויות וניצחנו את המשטרה הבריטית עוד שבכדור היה חור כמו שהגששים אומרים, זה לא עוזר לי היום. שאני יושב בחברת אוהדים של חיפה והפועל מעולם לא התנגחתי איתם בזה שיש לנו הכי הרבה, זה לא מנחם אותי.

ולכל בעלי העניין כאן, אני מודה שזה צורם לוותר לזונות מחיפה בגלל הסיטואציה, אבל לפחות תסכימו איתי על דבר אחד: תיקו זו לא אופציה. ניצחון עוד מקרב אותנו למקום השני האומלל, תיקו זה הרבה יותר גרוע מהפסד. לכן אם יש מצב של 0-0 דקה 85 ויש קרן צריך לשלוח גם את השוער (בתקווה שזה יהיה שטראובר) למעלה, או הכל או כלום אם כבר.

לא מדויק.

תיקו עם מ.כ. משאיר את שתיהן עם אותו מספר נקודות, כלומר משחק מכריע ביניהן.

זה הרבה פחות טוב מהמצב בו ל-מ.כ. עוד יש פור (אני מאמין שהפועל תנצח במשחק המכריע במגרש נייטרלי), אבל זה לפחות מותיר תקווה.

כמובן שעדיף לנו לעשות את כל העבודה ולא להסתפק במחציתה.

אתם צריכים לצאת מהסרט הזה שאם לא "נפתח רגליים" ננצח את חיפה על בליינד.

בואנה, יש פה קבוצה פי 7 יותר טובה ממך, הפסד זה דבר הגיוני.

ואיך שהפועל נראתה נגד חיפה, היא פשוט לא יכולה לדבר על המשחק שלנו מולה, הרי אם היינו משחקים נגד חיפה כמו שהפועל שיחקה כולם היו אומרים ש"מכרנו".

קיצר, לזיין את חיפה ואת הפועל.

מרקו פולו, המכבייה ושאר חברי מקהלת "הנצחון מעל הכל! ערכי המועדון! מכביזם!" -

תפיסת העולם שלכם קיצונית ודיכוטומית. אתם הפנאטיים כאן (או רוצים להיות), לא המתנגדים לכם.

לעומתכם יש אנשים שמבינים שהחיים מורכבים, יש גוונים של אפור ולכל כלל יוצאים מהכלל.

אידיאליזם עיוור זה רע.

לא יקרה, נקודה.

אפילו לא החלק הספציפי של מספר האליפויות ( ואנחנו המועדון הכי גדול בכל כך הרבה פרמטרים נוספים )

"הצבר"

מרקו פולו, המכבייה ושאר חברי מקהלת "הנצחון מעל הכל! ערכי המועדון! מכביזם!" -

תפיסת העולם שלכם קיצונית ודיכוטומית. אתם הפנאטיים כאן (או רוצים להיות), לא המתנגדים לכם.

לעומתכם יש אנשים שמבינים שהחיים מורכבים, יש גוונים של אפור ולכל כלל יוצאים מהכלל.

אידיאליזם עיוור זה רע.

אם תפיסת העולם "שלנו" דיכוטומית, אז שלכם גם.

בשבילנו ניצחון מעל הכל?

בשבילכם אי אליפות לחיזבאללה זה מעל הכל.

'אנחנו' לא פנאטים ולא נעליים, פשוט ע"פ התפיסה שלנו, לפתוח רגליים לחיפה זה משפיל הרבה יותר מאשר לראות את הקומוניסטים הרמשים לוקחים אליפות.

ולמה זה משפיל לפתוח רגליים? כי זה הופך אותנו לקטנים.

ונכון שלהיות דוגמאטים זה לא בריא, ונכון שללכת רק לפי ערכים בלי להתייחס להקשר המצבי זה לא בריא, אבל בחיאת, אנחנו לא רוצים להרגיש את ההשפלה בנתינת משחק.

על הזין הפועל, הלוואי שביום העצמאות כל עם ישראל יבוא לעשות על האש בגינה הקטנה העונה לשם אוסישקין (חוץ מהאנשים שיהיו בברצלונה ולא יספיקו biggrin.gif)

כמו שנה שעברה,

מכירה לא מכירה, הרצון הוא הפסד.

אתם מוזמנים להמשיך את שיעורי ה"מכביזם" שלכם.

קובי,

אין לי בעיה עם הרצון הפנימי של כל אחד,יש לי בעיה שמזלזלים במשהו שמקדשים כאשר זה נוח!ועם הפומביות של זה.

דודו מנצור,

מכבסת המילים הגבוהות והיפות לכשעצמן לא מסתירות את הפחד.אני לא שם.

בשבילכם אי אליפות לחיזבאללה זה מעל הכל.

את מנסה לצייר את התמונה כאילו מה שחשוב לנו בחיים זה להרוס להפועל.

זה ממש לא נכון.

אם היה לנו משהו להשיג העונה, לא הייתי חושב בכיוון שלהם בכלל.

אבל במצב הנתון, אין עוד משהו שאנחנו יכולים להשיג העונה, ומה שנשאר זה להרוס להפועל.

לא רואה דבר רע בזה.

את מנסה לצייר את התמונה כאילו מה שחשוב לנו בחיים זה להרוס להפועל.

זה ממש לא נכון.

אם היה לנו משהו להשיג העונה, לא הייתי חושב בכיוון שלהם בכלל.

אבל במצב הנתון, אין עוד משהו שאנחנו יכולים להשיג העונה, ומה שנשאר זה להרוס להפועל.

לא רואה דבר רע בזה.

אני יודעת שזה לא מה שחשוב לכם, אנשים גדולים נמצאים בצד שלכם. אבל אם "אנחנו" פנאטים דוגמאטים ודיכוטומים כפי שהוא הציג, אז אחת על כמה וכמה גם הצד שלכם כזה. ואני אסביר שוב, ממילא כל הנושא הזה חוזר על עצמו (:

אם אנחנו אטומים ולא רוצים לשמוע על כך שמותר לפתוח רגליים במשחק אחד, אז כמו כן גם אתם אטומים,שכן, אינכם מסוגלים להבין שאנחנו נרגיש מושפלים אם נפתח לחיפה רגליים.

וזה אפילו לא קשור למכביזם שמכביזם