Jump to content

פעם שלישית גלידה? מארחים את קריית שמונה

Recommended Posts

חחח כמות הסטייקים כאן...אנחנו זבל עוד עונה זבל ומאכזבת שרק הפועל לא תחגוג עלינו ואז היא באמת תהיה שפל

עד מתי תחגגו בנצחונות על הפועל ר"ג אשדוד או משחק מת נגד ק"ש (כן ק"ש שיחקו היום כמו בית זונות!!!)

כנראה שזה מה שנשאר לנו...

תכנסו קצת לפרופרציות בנצחונות ובהפסדים

אלירן עוד יכול להיות מלך השערים, כשאת רוב השערים כבש בחלק השני של העונה, וכשהוא משחק במכבי ת"א.

להחתים כבר לכל החיים...

לא להאמין שעטר שהגיע לקבוצה בתור נדבך הצליח להפוך לכוכב ולשחקן הכי טוב שלנו השנה.

פשוט לא נתפס.

שחקן מדהים עם המון כישרון, הוא עדין לא בשל לגמרי, אבל ברגע שיצליחו להוציא ממנו את המקסימום הוא יהיה פשוט.... וואו.

הילד הזה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש.

אם עטר ממשיך לעבוד ולא מאמין לקהל שמוצץ לו - הוא הופך לחלוץ של +25 גולים בליגת זבל הזאת.

שיתחיל לבעוט בנגיעה ששולחים אותו על רגל ימין, ועוד ליטושים פה ושם סיומת מול שוער.

אני הייתי מביא את אלון מזרחי לעבוד איתו - אם הוא עשה מארבייטמן חלוץ של 28 גולים, לעטר שיש פוטנציאל טבעי יותר גדול הוא יכול להפוך לחלוץ ענק.

אההה.....ובחור אחושרמוטה :wubyellow3:

כמה נקודות מהמשחק :

- לוגסי התגלה כבעל מסירות טובות

- ברק לוי מאשר את השמועות שהוא שוער יותר טוב משטראובר

- הקהל של מכבי נהיה אדיש לקבוצה,אחרי שנשרק הפנדל לא היה בוז למשך כמה שניות.

כל הכבוד באמת על עידוד טוב היום ברוב המשחק.

סוף סוף הכניסו תשיר "הלוואי ויכולתי לאהוב רק את מכבי כדורסל" (דרך אגב יש לו כבר שם)?

בקיצור בשביל פעם ראשונה ששרים אותו במהלך משחק זה תפס טוב מאוד.

ואת הראי ראי שעל הקיר חייבים לשיר הרבה יותר.

ואלירן עטר בחור אחושרמוטה

לוגסי נתן הופעה נהדרת.אמיץ, מעורב, לא בורח ממגע,רגל שמאל טובה ומדוייקת ולא פוחד לחפש עומק.

שרן עם שלושה גליצ'ים מרוויחי כדורים-מראה מרענן.

מערך שלושת הקשרים באמצע הוא לא רעיון רע/זמני לקבוצה פגיעה הגנתית כמו מכבי.

לא רק שאלירן :wubyellow3: כובש,הוא גם עובד הכי קשה במגרש.

שטראובר בטירוף בגולים על הספסל-יפה לראות.

מדו ברבע שעה איכותית של נגיעה בכדור ששחרר לחץ והוציא למתפרצות.

ובקשר למשחק:

* משחק טוב של מכבי, אם כי אני לא אוהב את ההתגוננות הזאת של השחקנים ובטווח הרחוק זו שיטה שגם לא תביא ניצחונות.

* בוזגלו למעט ההחמצות שלו היה פשוט מצויין, עושה הכל במכבי בחלק ההתקפי.

* אלירן עטר המלך, פשוט חלוץ גדול.. החמיץ 2 מצבים בטוחים אבל כבש צמד והי מצויין, נלחם למען הקבוצה והקהל, אוהב את השחקן הזה, מספר 1 במכבי העונה.

* מושיקו לוגסי היה אחד השחקנים הטובים היום על המגרש. רגל שמאלית מצויינת, נתן כדור ענק לזיו בגול השני, ראיית משחק טובה אם כי צריך לשפר את הפיזיות שלו.

* ברק לוי בהופעה סבירה, לא הייתה לו עבודה היום. עשה טעות בקרן אבל מה שחשוב זה שתהיה המשכיות לנוכחות שלו בהרכב.

* וקחו את זה כביקורת בונה - הרבה מאוד מהשירים שאתם שרים ביציע מרדימים. הגיע הזה שתביאו איזה שיר מקפיץ עם מילים פשוטות שכל הקהל יתפוס.

למשל : השיר " הם אומרים שנדפקתי " הוא שיר שרק הגוש של השחקן שר והוא פשוט מרדים את הקהל.. זה לא איזה שיר שיכול לתפוס חזק בקהל ולא רק אני חושב ככה - הרבה מאוד אנשים שהיו מסביבי

בקהל אמרו את אותו דבר..

נ.ב : דווקא השיר " הסיפור שלנו מתחיל " הוא שיר יפה שיכול לתפוס טוב..

לוגסי נתן הופעה נהדרת.אמיץ, מעורב, לא בורח ממגע,רגל שמאל טובה ומדוייקת ולא פוחד לחפש עומק.

שרן עם שלושה גליצ'ים מרוויחי כדורים-מראה מרענן.

מערך שלושת הקשרים באמצע הוא לא רעיון רע/זמני לקבוצה פגיעה הגנתית כמו מכבי.

לא רק שאלירן :wubyellow3: כובש,הוא גם עובד הכי קשה במגרש.

שטראובר בטירוף בגולים על הספסל-יפה לראות.

מדו ברבע שעה איכותית של נגיעה בכדור ששחרר לחץ והוציא למתפרצות.

תגידו.. אלירן עטר יכול לצאת לאירופה? מבחנית התיק הפלילי שלו וכל זה.

כן. כל הקבוצות חוץ מיובנטוס.

(אתה יכול לתאר לעצמך למה...)

מזה הם אומרים שנדפקתי? מילים מישו? והשיר על מכבי כדורסל???

כן. כל הקבוצות חוץ מיובנטוס.

(אתה יכול לתאר לעצמך למה...)

הנה וואחד קרש לקראת ל"ג בעומר

סוף סוף הכניסו תשיר "הלוואי ויכולתי לאהוב רק את מכבי כדורסל" (דרך אגב יש לו כבר שם)?

נכנס לטופ 3 של המשפטים הכי מביכים בשירי אוהדים של מכבי

כולה? קבוצה שהגיעה לחצי גמר הגביע, הביסה את הפועל ועשתה לחיפה חיים קשים..בלי לדבר על זה שאננסה אותך בסיבוב שעבר.

זה לא אומר שמעכשיו כל שבוע נשחק ככה [הלוואי וכן] - אבל המשחק הזה הוא ממש לא "כולה".

כן אחי, כולה. בליגה נורמאלית ק"ש לא מדגדגת אמצע טבלה, תעשו לי טובה אוקיי?

כן, היא אנסה אותנו סיבוב שעבר, לרוב בגלל שמכבי שיחקה כמו זבל ונשברה אחריי השער הראשון. היא ממש לא קבוצה כזאת גדולה כמו שעושים ממנה, בסך הכל קבוצה שהלך לה 2 סיבובים... קבוצה נחמדה ותו לא, שמכבי צריכה לנצח בכל מצב, בכל עונה, ובכל מגרש... זה שזה לא קרה ב-2 סיבובים הראשונים? האצבע מופנית אל השחקנים.

כי מכבי זה לא רק כדורגל (סרטון שצילמתי במשחק, הורדתי בכוונה את איכות התמונה , והסואנד בגאלקסי חרא)

זה?

איזה מנגינה ענקית יכול להפוך ל-שיר של מכבי ב-ה' הידיעה

סיכום המשחק לאחר צפייה חוזרת בש.ח:

נתחיל מברק לוי. דווקא לא היה "טוב במיוחד" אבל עדיף בהרבה על הליצן. בשביל הופעת בכורה זה נהדר. כיף לראות דמות גדולה (פיזית) שאפשר לסמוך עליה. הלוואי ויתעצב לשוער של מכבי ת"א לשנים הבאות, ורק בהצלחה.

נמשיך עם הצעיר השני, מושיקו לוגסי - היה נפלא היום. שחקן פשוט מוכשר - לתת לו את הקרדיט עם אלברמן עד סוף העונה. נראה אם שווה הרכב כבר בעונה הבאה.

מכבי ת"א נראתה טוב מאוד בהרכב ה..קצת שנוי במחלוקת הזה. יש לו המון יתרונות, גם לא מעט חסרונות. נראה שהוא עובד. סה"כ אני חושב שצריך להמשיך איתו ואין יותר מדי מה לשנות. למרות שהייתי מכניס להבא את מדו במקום ייני (שהיה דווקא לא רע)

אלירן עטר :wubyellow3: - לא צריך לחפור. אני פשוט אוהב אותך. מלך. :king:

אלברמן - עוד מלך. יחד עם עטר שני הרכשים שהכי הוכיחו את עצמם העונה. רק שישארו במכבי לעוד הרבה שנים.

אלירן עטר - מלך השערים העונה?

זה כבר אפילו לא נשמע בצחוק,מתחיל לגבש רצינות,יכולת כמו היום במשחקים הבאים ובן בסט,שהר ותמוז יכולים לשכוח מהתואר הזה.