Jump to content

פעם שלישית גלידה? מארחים את קריית שמונה

Recommended Posts

ואו!

באמת שאני שמח, כל כך הרבה שבתות עם המון אכזבה וכאב

והיום הייתי בעננים,אפילו שזה לא צריך להיות, אבל בהתאם למצב..

היה טירוףףף..אחרי השערים בכלל..

עטר?!! איפההה בשנים האחרונות מישהו כבש יותר מ15 שערים במכבי?!!!!

עטר :wubyellow3: :wubyellow3:

סוף סוף שבת שמסתיימת בחיוך :D

בינגו של איווניר עם ההרכב, סוף סוף ראו קצת כדורגל מהקבוצה הזאת.

להמשיך עם אותו הרכב ומערך גם משחק הבא, כנראה שזאת הנוסחה שצריך לנסות לרוץ איתה.

מכבי סוף סוף מנצחת קבוצה שדורגה בצמרת. מברוק.

אחלה משחק המון התלהבות, ירידות לגליצ'ים רואים שהקבוצה מאוד רצתה לנצח .

הצעירים היו מעןולים היום :ריף רפץ בלם בן זונה ,יודע להתחיל התקפות ויש לו משחק ראש טוב לוגסי גם הביא כמה כדורים יפים .

דור מלול היה אחד המצטיינים במשחק .

ואלירן עטר בחור אחושרמוטה

ד''א מה היה הקטע עם הקב''ט בתחילת המחצית השנייה חחחחחחחחח זה היה מצחיק רצח

נקודות אור:

-יש שוער בשער. גם אם אין לו בטחון ב-100% עדיין, אנחנו נרוויח אותו עם הזמן.

-ריף פרץ בלם פשוט גדול... עושה שקט, כמעט ולא טועה, ומחלק כדורים לעניין (שלא כמו ניבאלדו וסאבו שפשוט מעיפים כדורים לשמיים..)

-אני מתאהב מלוגסי כל שבוע מחדש... פשוט קשר ענק, סוף סוף שמאלי בקבוצה הזאת שיודע איך למסור כדורים נורמאליים. המסירה שלו לזיו בשער השני -- פשוט גאונית.

-אלירן עטר כל פעם מחדש מוכיח איזה ווינר הוא... החמיץ ופגע בקורה? בקטנה... מתנצל לקהל, ו-5 דקות אחר כך כובש שער עוד יותר יפה. הלוואי שלכולם הייתה את רמת המחויבות של אלירן.

-דור מלול שיחק מעולה היום, מעורב מאוד בהתקפות וסגר כמו שצריך מאחור.

-זיו סוף סוף הגיע אחריי 31 מחזורים... איפה הוא היה כל העונה? חבל שכנראה לא תהיה לזה המשכיות, אבל נחיה ונראה.

חוץ מזה, כל השאר חושך. מאור בוזגלו נעלם לפרקים יותר מדי גדולים, גיז'רמו אומנם לוחם ומנסה אבל מקצועית הוא כושל ולא יכול לחבר פס, אלברמן אומנם השתפר במחצית השנייה אבל היה איום בראשונה אם איבודי כדורים של ילד בכיתה ג'...

אין הרבה יותר מה לקחת מהמשחק הזה, כולה ק"ש, שהיינו צריכים לנצח אותה גם בפעמיים הראשונות העונה... נקווה שנצליח לעמוד בכבוד ב-4 משחקים שנשארו, ואולי נסיים את העונה הזאת עם טעם טוב.

אין הרבה יותר מה לקחת מהמשחק הזה, כולה ק"ש, שהיינו צריכים לנצח אותה גם בפעמיים הראשונות העונה... נקווה שנצליח לעמוד בכבוד ב-4 משחקים שנשארו, ואולי נסיים את העונה הזאת עם טעם טוב.

כולה? קבוצה שהגיעה לחצי גמר הגביע, הביסה את הפועל ועשתה לחיפה חיים קשים..בלי לדבר על זה שאננסה אותך בסיבוב שעבר.

זה לא אומר שמעכשיו כל שבוע נשחק ככה [הלוואי וכן] - אבל המשחק הזה הוא ממש לא "כולה".

נקודות אור:

-יש שוער בשער. גם אם אין לו בטחון ב-100% עדיין, אנחנו נרוויח אותו עם הזמן.

-ריף פרץ בלם פשוט גדול... עושה שקט, כמעט ולא טועה, ומחלק כדורים לעניין (שלא כמו ניבאלדו וסאבו שפשוט מעיפים כדורים לשמיים..)

-אני מתאהב מלוגסי כל שבוע מחדש... פשוט קשר ענק, סוף סוף שמאלי בקבוצה הזאת שיודע איך למסור כדורים נורמאליים. המסירה שלו לזיו בשער השני -- פשוט גאונית.

-אלירן עטר כל פעם מחדש מוכיח איזה ווינר הוא... החמיץ ופגע בקורה? בקטנה... מתנצל לקהל, ו-5 דקות אחר כך כובש שער עוד יותר יפה. הלוואי שלכולם הייתה את רמת המחויבות של אלירן.

-דור מלול שיחק מעולה היום, מעורב מאוד בהתקפות וסגר כמו שצריך מאחור.

-זיו סוף סוף הגיע אחריי 31 מחזורים... איפה הוא היה כל העונה? חבל שכנראה לא תהיה לזה המשכיות, אבל נחיה ונראה.

חוץ מזה, כל השאר חושך. מאור בוזגלו נעלם לפרקים יותר מדי גדולים, גיז'רמו אומנם לוחם ומנסה אבל מקצועית הוא כושל ולא יכול לחבר פס, אלברמן אומנם השתפר במחצית השנייה אבל היה איום בראשונה אם איבודי כדורים של ילד בכיתה ג'...

אין כמו שחקני בית :wubyellow3:

ככה מכבי צריכה להיות עם בסיס של שחקני בית וחיזוקים קטנים של שחקני רכש רק במקומות שצריך

נקודות אור:

חוץ מזה, כל השאר חושך. מאור בוזגלו נעלם לפרקים יותר מדי גדולים, גיז'רמו אומנם לוחם ומנסה אבל מקצועית הוא כושל ולא יכול לחבר פס,

הפריעו לי הדברים פה:

-פרץ נתן היום משחק שקט וטוב. אבל הקטע עם ניבאלדו וסאבו, פעם אחת בתקופה של נימני לא זוכר נגד מי מצאו דף שלו, דף ההוראות והיה משורטט שניבאלדו צריך לתת כדורים ארוכים.

אז כן זה גם מעצבן אותי אבל כנראה זה הוראת מאמן.

ואם כבר לתת כדורים ארוכים אז שיתנו כמו בנאדו, מדויק. הוא בישל איזה 3 גולים ככה העונה.

-זיו נתן משחק רגיל, לא משהו מיוחד. אני מתחילת העונה אומר שסתם נטפלים עליו. הוא לא נותן עונה גדולה אבל גם לא גרועה ובהגנה הוא די טוב...

-בוזגלו כרגיל אוברייטד

-ג'יזה מלך, הלוואי שכולם היו ככה בקבוצה. חייבים להשאיר אותו בשכר נמוך. שיהיה סטייל בוקולי בקבוצה.

-וכולה ק"ש? תחשוב שוב אחי...

ריף פרץ קשר אחורי בכלל, הוכיח שיש לו את זה כבלם (לא מאוחר לנסות לעשות לו הסבה).

הגיע הזמן שאנחנו לא נהיה הפח של המחזור לשם שינוי.

תגידו איך היה ברק לוי? לא הצלחתי לראות את רוב המשחק...

לא היתה לו עבודה.

לא הצליח לעצור פנדל (אין טענות מן הסתם), ספק טעות שלו בקרן כמעט עלתה בשער אבל בעיקרון היה טוב מאוד וההופעת בכורה עברה חלק.

רק שימשיך ככה.

היה די טוב. עשה את העבודה המועטה שהייתה לו

רק טעות אחת ביציאה לקרן כל השאר סוכר :D

תגידו, ראיתם את שטראובר שמח בגול של עטר?

רק לי כאב הלב עליו?

כאילו הצטערתי בשבילו

שוערות זה החלק הכי אכזר במגרש, תקופה לא טובה או פציעה יכולה להשאיר אותך על הספסל לשנה שלמה

רק לי כאב הלב עליו?

כאילו הצטערתי בשבילו

שוערות זה החלק הכי אכזר במגרש, תקופה לא טובה או פציעה יכולה להשאיר אותך על הספסל לשנה שלמה

היה כיף לראות אותו שמח, לא היה כיף לראות אותו גורם לי להיות עצוב במשך חודש. שיישב בצד.

רק לי כאב הלב עליו?

כאילו הצטערתי בשבילו

הוא בן אדם אפס. זה לא שייך לשוער או חלוץ.