Jump to content

רנגלוב שוחרר

Yoadknux

Recommended Posts

דמיטאר ראנגלוב שוחרר היום (רביעי) באופן מיידי ממכבי תל אביב. הצהובים עהגיעו להסדר עם החלוץ הבולגרי, שוויתר על מחצית מיתרת שכרו עד לסיום העונה ויעזוב כבר מחר את ישראל.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.98449.html

בגלל זה הוא שוחרר לפני סיום העונה.

נו אז מה אם הוא וויתר על מחצית מיתרת שכרו?

מקצועית, לא שווה למכבי לפחות לנסות להגיע למקום שלישי? הרווחים מאירופה לא יותר גדולים מ"מחצית משכרו של רנגלוב"?

ולנו כאוהדים, מי הייתם רוצים שיפתח בדרבי שיכול להכריע אליפות להפועל, רנגלוב קולאוטי או אבידור? התשובה ברורה

אני לא מצפה מההנהלה להשאיר את מי שהאוהדים רוצים, השאלה שלי היא אם מקצועית זה שווה את זה

כ"כ לא מובן.

ז"א, אני מבין שבונים על עטר ועל ההחלמה של יצחקי, אבל קבוצה טובה צריכה 3 חלוצים (שלא לדבר על הסטה של אחד מהם לאגף שמאל, שזה הרבה יותר טוב מכל אופציה בשוק שהיא לא רפאלוב).

שני חלוצים ברמה גבוהה לא שווים כלום כשהחילוף הראשון שלך זה אבידור.

מילא לא נכון, אבל לא מובן? ספק אם הוא שווה את הסכום העצום הדרוש להשארתו, וספק גדול יותר אם אנחנו צריכים כלל להוציא סכומים כאלו העונה בלי קשר לכמה הוא שווה את זה. אין לי בעיה להבין את ההגיון מאחורי ההחלטה הזו, היא אפילו די מובנת מאליה.

אתם גנובים לגמרי

אף אחד לא ביקש להחתים אותו לעוד עונה

אבל באמת נראה לכם שלא צריך אותו עד סוף העונה?

אתם באמת רוצים להישאר עם אבידור חילוף ראשון? ועוד של קולאוטי!!!

ומי ישמע כמה מכבי חוסכים כולה נשארו עוד 38 ימים לליגה (נגיד עוד 2 משכורות??)

לא משנה כמה אתם חושבים שהוא היה גרוע, אין מצב שאתם חושבים שהוא יותר גרוע מאבידור

חבל רק שהוא שיחק אולי 3 משחקים כחלוץ ובשאר הזמן התברבר באגפים.

הקבוצה לא הצליחה למצות אפילו 60% מהיכולת שלו.

סוף סוף אחד שמבין כדורגל .

כמו שכבר כתבתי בנושא אחר- העניין פה זה לא רנגלוב והאם הוא שחקן טוב או לא. העניין פה זה שמכבי משחררים שחקן שגם ככה יש לו חוזה עד סוף השנה, כשנותרו עוד 5 מחזורים לשחק. גם אם הוא לא היה משחק שנייה בחמש מחזורים האלה (והוא היה משחק והרבה)- איזה מן אווירה תהיה עכשיו בקבוצה?

מי שמשחרר שחקנים כאילו נגמרה העונה שלא יתפלא שאלה שכן אמורים לשחק ייראו כאילו הם כבר בחופש גדול. ביזיון, וכל מילה אחרת מיותרת.

זאת בדיוק הסיבה ששחררו אותו.

סוף סוף אחד שמבין כדורגל .

+1

הוא איטי מידי ואין לו 1 על 1 כדי לשחק באגף

לדוגמא הגול שלו בדרבי בא מהאמצע.

כל העונה נימני ואיווניר שמים שחקנים לא במקומות שלהם :(

עוד שנתיים אף אחד לא יזכור שהוא שיחק במכבי.

וזה אומר הכל.

הדבר היחידי שחבל לי, זה שהוא הכניס גול ב 2 דרבים. חבל שהוא לא יהיה בדרבי האחרון של העונה. מזכיר לי את ג'וניור של הפועל.

היה שם גולים רק בדרבים.

מה שאני לא מבין, זה איך לעזאזל שיחררו את ראנגלוב כל כך מהר ברגע קריטי של העונה (בקצב הזה נסיים במקום השישי...)

וכשאבידור (לפני 3 חודשים) התחנן לראשי הקבוצה ולאיווניר שישחררו אותו ממכבי, הם לא הסכימו??? :cc_confused:

אז אני מבין שרואים באבידור כחלוץ יותר טוב מראנגלוב... :doh: פשוט מעורר רחמים... רק תחזירו את גפני להרכב והקבוצה תרד ליגה מהפליאוף העליון...

היה ברור לכולנו שהוא לא ישאר, רצו עליו יותר מידי כסף, והוא היה צריך לעשות באמת הרבה

כדי שיגידו שזה שווה את זה. אבל ממש הרבה.

אחלה שחקן, באמת שאתה רואה עליו שהוא שחקן טוב, עוד שנה, הכנה כמו שצריך עם הקבוצה, היית רואה משהו אחר

מספיק לשמוע אותו מדבר כדי לדעת שהוא לא משקשק כשהוא במשחק גדול, להפך הוא מתעלה על עצמו.

שוב, ידעתי והיה ברור שהוא לא ישאר, כי רוצים עליו המון כסף. אין על זה וויכוח

אבל בחייאת רבאק, איך אתה משחרר שחקן לפני שנגמרת העונה?

כרגע אתה בונה על יניב עזרן ויובל אבידור.

באמת שאני לא מבין למה לירות לעצמנו ברגל.

בושה.

לא יכולים לתת לו סטנדינג אובישן נגד ק"ש ?

שחקן נשמה שנלחם ורץ.. גם ככה עדיף בשבילו לעוף מפה כמה שיותר מהר..

חלוץ בולגרי בשם דימיטר :wubyellow3:

שחקן פנטסטי, בראש ובראשונה הוא שחקן שנלחם על כל כדור במגרש ואני אוהב שחקנים כאלה.

מהיחידים במכבי שלא מפחד לקחת כדור ולהראות מה הוא יודע, ראו שאכפת לו מהקבוצה כשהוא שיחק.

אני אישית הייתי בעד שימשיכו איתו כי אני חושב שהוא חלוץ מצויין, לא כבכדי הוא שיחק בליגה הגרמנית.

היו חייבים להשאיר אותו לפחות עד סוף העונה. חוץ מעטר אין לנו חלוצים בכלל, קולאוטי פח ואבידור דוגמנית.

בגלל המטומטמים במכבי אנחנו עוד לא נסיים מקום 3 בגלל זה..

מה שאני לא מבין, זה איך לעזאזל שיחררו את ראנגלוב כל כך מהר ברגע קריטי של העונה (בקצב הזה נסיים במקום השישי...)

וכשאבידור (לפני 3 חודשים) התחנן לראשי הקבוצה ולאיווניר שישחררו אותו ממכבי, הם לא הסכימו??? :cc_confused:

אז אני מבין שרואים באבידור כחלוץ יותר טוב מראנגלוב... :doh: פשוט מעורר רחמים... רק תחזירו את גפני להרכב והקבוצה תרד ליגה מהפליאוף העליון...

לא להיסחף.

אפילו הם לא כאלה טיפשים.

אבידור נשאר כי בסוף השנה למכבי יש אופציה לקנות אותו ב 50 אלף או סכום מגוחך דומה.

ימכרו אותו לפחות ב 300 ויש פה רווח

רנגולוב לאומת זה עולה בערך מיליון דולר ל 8 חודשים. מכבי חסכו חודש וחצי תעשה לבד את החשבון.

money talk :thumbdown:

"הצבר"

נראה שחקן איכותי, אבל לא מה שמכבי חיפשה והייתה צריכה השנה...

טכניקה גבוהה אבל לא שחקן שיכול לעבור ב-1 על 1, בעיטה טובה אבל לא מסכן הרבה את השער,

משקיע ונלחם אבל לא מהיר, חלוץ אבל לא סקורר, מוסר טוב אבל לא כובש הרבה...

צעד אחד קדימה לעבר קבוצה טובה יותר

צעד אחד קדימה לעבר התהום...

וזאת בהנחה שבזמן הקרוב מכבי חיפה יודיעו על החתמתו של מאנוס דאבור לשלוש שנים...

אני אישית הייתי בעד שימשיכו איתו כי אני חושב שהוא חלוץ מצויין, לא כבכדי הוא שיחק בליגה הגרמנית.

היו חייבים להשאיר אותו לפחות עד סוף העונה. חוץ מעטר אין לנו חלוצים בכלל, קולאוטי פח ואבידור דוגמנית.

קולאוטי פח? אבל גם הוא שיחק בליגה הגרמנית. אתה לא יכול לכתוב שראנגלוב טוב אחרת לא היה משחק בליגה הגרמנית, ואז לכתוב על קולאוטי שהוא פח.

נכון, ראנגלוב שיחק בליגה הגרמנית, כל הכבוד לו. ואז הגיע למכבי וכבש שני שערים כל העונה, והתעסק בעיקר בללכת עם הראש בקיר כל הזמן.

אפילו קולאוטי כבש יותר ממנו.

משחקן זר, בטח בסכומים האלו, אתה מצפה שישדרג אותך משמעותית, וראנגלוב לא עשה את זה.

כנראה.

הטמטום חוגג.

למה טמטום?מה ראית ממנו העונה? לא עשה כלום,זה שהוא עשה כמה ספרינטים לא עושה אותו חלוץ.

חלוץ בתפקידו זה להבקיע שערים,הוא לא הבקיע אז נפרד לשלום.

מקווה שיביאו במקומו חלוץ ישראלי ויפנו את מקום הזר למגן.

קולאוטי פח? אבל גם הוא שיחק בליגה הגרמנית. אתה לא יכול לכתוב שראנגלוב טוב אחרת לא היה משחק בליגה הגרמנית, ואז לכתוב על קולאוטי שהוא פח.

נכון, ראנגלוב שיחק בליגה הגרמנית, כל הכבוד לו. ואז הגיע למכבי וכבש שני שערים כל העונה, והתעסק בעיקר בללכת עם הראש בקיר כל הזמן.

אפילו קולאוטי כבש יותר ממנו.

משחקן זר, בטח בסכומים האלו, אתה מצפה שישדרג אותך משמעותית, וראנגלוב לא עשה את זה.

נתחיל מזה שקולאוטי בקושי שיחק בקבוצה שלו לעומת ראנגלוב ששיחק ב-2 קבוצות בגרמניה(באנרג'י קוטבוס ששם הוא שיחק ב-27 משחקים וכבש 9 שערים, ובדורטמונד היו לו 11 משחקים ושער אחד), אז איך אתה משווה בכלל?

ראנגלוב השנה נכנס הרבה מאוד פעמים מהספסל, ובכלל - במשחקים שהוא שיחק הוא שיחק באגפים ולא כחלוץ מרכזי, אז איך אתה רוצה שהוא יבוא לידי ביטוי בעמדה שלא מתאימה לו?

למה טמטום?מה ראית ממנו העונה? לא עשה כלום,זה שהוא עשה כמה ספרינטים לא עושה אותו חלוץ.

חלוץ בתפקידו זה להבקיע שערים,הוא לא הבקיע אז נפרד לשלום.

מקווה שיביאו במקומו חלוץ ישראלי ויפנו את מקום הזר למגן.

(ראה תשובה למעלה)

וחוץ מזה - אתה לא משחרר שחקן לפני סיום העונה כשיש לך עוד מטרה לסיים במקום ה-3, איזה עוד חלוצים יש לך חוץ מעטר? קולאוטי שלא עושה כלום? אבידור הבלרינה?( בסה"כ יש לך 2 חלוצים כרגע, אבידור לא נחשב כמובן ).