Jump to content

רנגלוב שוחרר

Yoadknux

Recommended Posts

דרך אגב כמה זה צפוי שעטר מסיים את העונה במשחק הקרוב ואנחנו מסיימים את הליגה עם ייני בתור חלוץ

שמע לדעתי שטראובר בתור חלוץ זה מצויין

רנגלוב משתכר 350 אלף יורו לפני פרמיות (בנוסף לדמי השאלה 100 אלף יורו)

השכר שלו לא פחות מגוחך מהשכר של קולאוטי ושות'

ולא בגלל שהוא פחות טוב, אלא בגלל שלא בונים עליו, לא נותנים לו צ'אנס, רוצים לחתוך.

כל שקל שמכבי יכולה לחסוך העונה כדי ליעל לעונה הבאה הוא מבורך, אם ה35 אלף יורו האלה (לפני פרמיות) זה מה שיגרום לשחקנים כמו מואנס (אני מדבר מקצועית, פוליטית לא ענייני כרגע) לחתום על חוזה במכבי אז אין מה לחשוב, 70 אלף דולר זה שכר עונתי של שחקני מפתח היום במכבי חיפה, תבינו את הפרופורציות.

ברור שאתם רוצים שגם זה ישאר, וגם זה יבוא, הכל ברור, אבל אם עדיין לא הבנתם, העונה הקרובה תהיה הרבה יותר שפויה (ברוך השם).

חלוץ רביעי (אחרי ברק אלירן ורוברטו) יכול (ואפילו רצוי אם בשלב מסוים רוצים להסתמך פחות על שחקני רכש) להיות חלוץ מהנוער.

נתחיל מזה שקולאוטי בקושי שיחק בקבוצה שלו לעומת ראנגלוב ששיחק ב-2 קבוצות בגרמניה(באנרג'י קוטבוס ששם הוא שיחק ב-27 משחקים וכבש 9 שערים, ובדורטמונד היו לו 11 משחקים ושער אחד), אז איך אתה משווה בכלל?

ראנגלוב השנה נכנס הרבה מאוד פעמים מהספסל, ובכלל - במשחקים שהוא שיחק הוא שיחק באגפים ולא כחלוץ מרכזי, אז איך אתה רוצה שהוא יבוא לידי ביטוי בעמדה שלא מתאימה לו?

האמת שבשנתיים שלפני שהם באו למכבי, הם שיחקו בערך אותו דבר.

תבדוק לפני שאתה רושם...

אני לא יודע מאיפה הבאתם את השקר הזה שהוא מרוויח מליון דולר לעונה.

טעות מאוד קריטית, כל מי שמבין קצת כדורגל רואה שרנגלוב שחקן על רמה, שחקן שבקבוצה שיש לה שיטה

ומשחקת קצת כדורגל הוא שחקן מעולה.

לא נתנו לו לשחק במקום שלו העונה, ובכל זאת הוא נלחם ובישל ושם איזה גול ורבע.

לאנשים פה יש זיכרון קצר.. רנגלוב לא זר טוב? שכחתם כבר מה עבר אצלנו בשנים האחרונות.. כמה מרקשים, אדורנוים ועוד שקרים אחרים.

אבידור נשאר כי בסוף השנה למכבי יש אופציה לקנות אותו ב 50 אלף או סכום מגוחך דומה.

ימכרו אותו לפחות ב 300 ויש פה רווח

בדיחה טובה

מי בדיוק ישלם לך 300 אלף שקל על יובל אבידור? בני יהודה או קריית שמונה?

אתה חלוץ נפלא, יש לך כדורגל. כנראה שהמנטליות הישראלית לא מתאימה לך, וחלילה.. אתה לא אשם, זה הכדורגל המטונף שלנו בארץ.

בהצלחה בהמשך.

שחקן עם כדורגל שלא נתן אותו פה מספיק פעמים סטייל טריקה דמיטרדזה ועוד כל מיני כאלה..הכדורגל פה בדיחה שכונה ושלא נדבר על האימונים פה לעומת הפאקינג בונדסליגה משם הגיע...אבל שחקן גדול נותן תפוקה בכל מקום והוא לא נתן מספיק

גבר גבר.

במכבי של היום קשה מאד להצליח, גם אם שחקן של אלופת גרמניה הנכנסת ושל נבחרת בולגריה.

אל תתפלאו אם נראה אותו עונה הבאה קורע רשתות בבונדסליגה.

אני לא יודע מאיפה הבאתם את השקר הזה שהוא מרוויח מליון דולר לעונה.

תבדוק את טבלת המרוויחים הגדולים שפורסמה בגלובס

דימטר רנגולוב 3 מיליון שקל (זה בלי דמי השאלה )

"הצבר"

צברי אתה שקרן בלי שום קשר, אז אל תעשה עלינו פה דאווינים של מורה למתמטיקה.

חג שמח יא "צבר"

צברי אתה שקרן בלי שום קשר, אז אל תעשה עלינו פה דאווינים של מורה למתמטיקה.

חג שמח יא "צבר"

ואחר כך תגיד אני אומר שאתה מסית ומלכלך ותבקש דוגמאות אז הינה (עוד) דוגמא

אבל תמשיך לחפש ותמשיך לשחק בקקה ותמשיך עם השקרים וההסתה שלך לא ממש מפריע לי

מה שחשוב שהתרומה שלך בשאר הדברים היא חיובית ושלמדת שקהל לא צריך להתלהם לזרוק מאמנים כל יומיים

זה טוב

שהיה לך חג שמח מכל הלב

"הצבר"

מצחיק שאתה אומר, שלמדתי שלא צריך לזרוק מאמנים כל יומיים, במיוחד בגלל העובדה שמעולם לא קיללתי או צעקתי לאף מאמן שעבר אי פעם במכבי חוץ מקלינגר.

ואל תצפה לתגובות חיוביות כל עוד אתה מגיב בנושאים נקודתיים עם הודעות נקודתיות נגד גורם מסויים ששמו נימני ושום דבר אחר לא מעניין אותך חוץ מלהמשיך להכפיש אותו גם כשהוא לא פונקציה.

ותודה על החג שמח, באמת אתה משהו מיוחד.

מצחיק שאתה אומר, שלמדתי שלא צריך לזרוק מאמנים כל יומיים, במיוחד בגלל העובדה שמעולם לא קיללתי או צעקתי לאף מאמן שעבר אי פעם במכבי חוץ מקלינגר.

ואל תצפה לתגובות חיוביות כל עוד אתה מגיב בנושאים נקודתיים עם הודעות נקודתיות נגד גורם מסויים ששמו נימני ושום דבר אחר לא מעניין אותך חוץ מלהמשיך להכפיש אותו גם כשהוא לא פונקציה.

ותודה על החג שמח, באמת אתה משהו מיוחד.

א. שנבדוק ? ( אתה יודע לפורום יש אחלה זיכרון )

ב. האובססיה שלך מתחילה להזכיר לי מישהו :g: אני מגיב בנושאים נקודתיים ? רק על נימני ?

אתה אמיתי או שנימני הפך לאחרונה גם למאמן כדורסל ? כדורעף ? חצי מההודעות שלי לצערי בכלל לא בפורום הראשי

(אני אומר "לצערי" כי גם מצב הפורום והאשכולות וגם מצב הקבוצה (העתידי לא הנוכחי ) קצת מדכאים אותי )

זה שאתה אובססבי ובכל דבר שאני כותב אתה מחפש להדביק כישור להתעסקות עם אבי ? זה שאנשים מקשקשים באשכול בלי להתייחס לעובדות ואני מציין לפניהם את העובדות ואתה קופץ להכניס את אבי לכאן.. קטונתי.

זה שאתה בכל דבר מנסה לחפש ולהמציא מה שאין ? תבדוק את עצמך אל תאשים אחרים.

לדוגמא תזכור את הנושא שפתחתי להנהלה יום אחרי שאבי פוטר. ( כתבתי חייבים אנשי מקצוע וחייבים שדרוג מקצועי של הנהלת הקבוצה ) במקום לחשוב הלכת להתקיף ולהרוס את האשכול עם עוד כמה מושפעים. נו ?

כמה טענות כאלה עולות עכשיו וכמה אשכולות נפתחו על זה אחר כך פה ( ובאתרים אחרים ) ? אבל כשאני כתבתי זה היה חייב להיות קשור לאבי וזה היה חיב להיות בהפוך על הפוך כי אתה כזה גאון עם עיני רנטגן (ולא אובססיבי בכלל) הצלחת להבין את ההפוך על הפוך.

אז אולי אפשר היה להשפיע, היום ? אני אפילו לא יודע אם יש עם מי לדבר על משהוא

חג שמח

"הצבר"

אם לא הייתי מכיר את התחמנות שלך, יש מצב שהייתי מצליח להתשכנע.

יאללה מכביעף לקחו דאבל, תשקיע בנושא שם כמו שאתה משקיע פה.

אם לא הייתי מכיר את התחמנות שלך, יש מצב שהייתי מצליח להתשכנע.

יאללה מכביעף לקחו דאבל, תשקיע בנושא שם כמו שאתה משקיע פה.

שוב עקיצות שוב לכלוכים שוב שקרים שוב אתה "מכיר" ( בטח "מכיר" הרי שמעת את כל ה"אמת" וה"חכמה" מהמנטורים שלך )

שוב כמובן בלי שום בסיס ובלי להתייחס למציאות אחלה אובססיה, אתה נותן יופי של תחרות למורך ורבך

כל הכבוד :flowers:

ומזל טוב למכבי עף יופי של דאבל יופי של המשכיות.

"הצבר"

מבין כל הזרים שלנו העונה,היחיד (אולי חוץ מניבאלדו) שהייתי רוצה לראות פה גם עונה הבאה.

שחקן גדול-קורבן של קבוצה חובבנית ותפקודים הזויים

מפורסם ראיון שלו בישראל היום: " האימונים תחתח איווניר היו ברמה נמוכה". לא מתפלא שזה נכון, איווניר לא מאמן מספיק טוב.

אל תשכח שהגיע מהבונדסליגה, ההבדל שמיים וארץ בין הליגה שלנו לגרמנית, הוא רגיל לרמת אימונים אחרת.