Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

ואי אבנר

השתמשת בנשק יום הדין (מועדון הספורט המעוטר בעולם, אתה יודע, פעם ניצחתי בתחרות אכילת נקניקיות)

עזוב, ניצחת

thumbs.gif

* החלטתי להוסיף עוד שורה, למרות שאני לא באמת מרגיש צורך, אבל עובדתית מכבי חיפה בעונה הסדירה שעברה (לא יהיה פיר להכניס את הפליאוף מול הצמרת לסטטיסטיקה) צברה את האחוזים הכי גדולים בתולדות הליגה הישראלית, אני בספק אם מדובר בקבוצה הכי טובה בהיסטוריה של המועדון (וכך גם בנוגע לריאל).

המשחק אתמול היה חתום עליו 1-1 עוד לפני שריקת הפתיחה. מוריניו היה רגיל לשחק בונקר מול בארסה, עם צ'לסי ואינטר, וכשהוא בא לריאל הוא חשב שהסגל של ריאל, המעמד של ריאל, ובכלל, להיות חלק מריאל, אומר שאתה לא צריך להתרגל לאף קבוצה - אתה צריך לשחק כמו שאתה רגיל. וקיבל בראש.

אבל מוריניו חכם מספיק כדי להבין וליישם את זה יותר טוב מכל אחד, אז הוא עלה עם פפה כקשר אחורי ובארסה באמת התקשתה בכדורי עומק ממרכז המגרש. פפה היה מדהים.

רק שזה לא יחזיק מעמד, ריאל לא רגילה לשחק כ"כ הגנתי, זה לא האופי שלה, זה לא מתאים לכבוד של המועדון הזה וגם לא למה שהשחקנים האלה מסוגלים. אתה לא מביא את כריסטיאנו, קאקה, אוזיל, בנזמה ודי מאריה כדי לשחק על מתפרצות. בחייאת.

אז זה לא יחזיק מעמד, כי גם לשליטה של מוריניו יש גבול. בגמר הגביע נראה ריאל כביכול דומה, אולי במערך זהה לחלוטין (ההעדרות של אלביול לא קריטית. ההעדרות של קראבליו בצ'מפיונס כן תהיה), ומתישהו זה יתפרק.

גם כי מוריניו ירצה להתקיף (הוא מניח שגול אחד בארסה תשים, לפחות, ובגמר גביע אתה חייב לכבוש כדי לנצח) וגם כי ריאל מדריד זו קבוצה מאוד גאה, השחקנים שלה לא ישחקו הגנתית 180 דקות ברצף. יש גבול.

כריסטיאנו רק בן 26, ועדיין כשהוא בא לחלץ כדורים במרכז המגרש בדקה ה-70' הוא מעיף למוריניו מבט שאומר: "I'm gettin too old for this shit".

ועם כל ה"אני מאמין" של מוריניו, לכריסטיאנו גם הוא מקשיב.

נ.ב

ועוד מילה על גביע המלך בספרד, כדי להכנס לפרופורציות,

רק בעשר השנים האחרונות זכו בו אספניול, בטיס, סראגוסה, מיורקה ולה קורוניה. לא כזה שהגדולות שמות עליו יותר מדי, זה לא מפעל עם כזו יוקרה, בטח לא מתקרב לגביע האנגלי.

הפעם האחרונה שריאל זכתה בו הייתה ב-93', ומאז ועד היום היו לה קבוצות מהגדולות בהיסטוריה שלקחו כל תואר אחר אפשרי.

זה שיש קלאסיקו בגמר, זה הדבר היחידי שיוצר פתאום עניין סביב המפעל הזה.

אני לא יודע מה אתה ראית,אבל במחצית השנייה,שהם עוד עם 10 שחקנים,הם לא שיחקו כזה הגנתי,הם התקיפו כמה וכמה פעמים,ואפילו בסוף התקיפו יותר מבארסה,והם בטח ובטח לא שיחקו הגנתי כמו שאינטר שיחקה נגד בארסה

אני לא יודע מה אתה ראית,אבל במחצית השנייה,שהם עוד עם 10 שחקנים,הם לא שיחקו כזה הגנתי,הם התקיפו כמה וכמה פעמים,ואפילו בסוף התקיפו יותר מבארסה,והם בטח ובטח לא שיחקו הגנתי כמו שאינטר שיחקה נגד בארסה

חשבת שזה אולי בגלל הסיבה הפשוטה שהם שוב לא רצו להפסיד קלאסיקו וכבר לא שינה להם אם זה היה נגמר 2-3 או 1:0?

חשבת שזה אולי בגלל הסיבה הפשוטה שהם שוב לא רצו להפסיד קלאסיקו וכבר לא שינה להם אם זה היה נגמר 2-3 או 1:0?

ואיך בדיוק זה דבר רע?

הלוואי מכבי ישחקו ככה בשביל לנצח את הפועל

אם ריאל ירצו מה שאמרת מתחילת המשחק עוד במשחקים הבאים,יהיה לבארסה קשה מאוד לנצח אותם

ואיך בדיוק זה דבר רע?

הלוואי מכבי ישחקו ככה בשביל לנצח את הפועל

אם ריאל ירצו מה שאמרת מתחילת המשחק עוד במשחקים הבאים,יהיה לבארסה קשה מאוד לנצח אותם

זה לא העניין, זה לא שריאל במחצית הראשונה לא רצתה. היא פשוט ידעה ש"לרצות" ולהתקיף בכל הכוח, אומר להפקיר את ההגנה. אז תשים 1, תקבל 2-3.

מוריניו רצה להגיע למחצית השניה כשהוא לא בבור, והצליח, ואז יש לו את אדבאיור, אוזיל, קאקה, מי שהוא צריך מהספסל - והוא יכול לשנות את המשחק. מי יש לפפ שישנה את המשחק? קייטה? קרקיץ'? אפלאיי מותק של ילד, אבל לריאל יש ספסל מדהים.

אם ריאל תשחק 90 דקות כמו 10 הדקות האחרונות, זה יעלה לה ביוקר. למעשה, זה בדיוק מה שהיא עשתה בקאמפ נואו בנובמבר.

זה מאוד מתסכל לשחק במגרש שלך בצורה שמרנית וביקורתית, כשאתה מת לנצח, אבל כל דרך אחרת תהיה חסרת אחריות. במובן הזה ריאל הייתה נהדרת אתמול ומאוד ממושמעת.

זה לא העניין, זה לא שריאל במחצית הראשונה לא רצתה. היא פשוט ידעה ש"לרצות" ולהתקיף בכל הכוח, אומר להפקיר את ההגנה. אז תשים 1, תקבל 2-3.

מוריניו רצה להגיע למחצית השניה כשהוא לא בבור, והצליח, ואז יש לו את אדבאיור, אוזיל, קאקה, מי שהוא צריך מהספסל - והוא יכול לשנות את המשחק. מי יש לפפ שישנה את המשחק? קייטה? קרקיץ'? אפלאיי מותק של ילד, אבל לריאל יש ספסל מדהים.

אם ריאל תשחק 90 דקות כמו 10 הדקות האחרונות, זה יעלה לה ביוקר. למעשה, זה בדיוק מה שהיא עשתה בקאמפ נואו בנובמבר.

זה מאוד מתסכל לשחק במגרש שלך בצורה שמרנית וביקורתית, כשאתה מת לנצח, אבל כל דרך אחרת תהיה חסרת אחריות. במובן הזה ריאל הייתה נהדרת אתמול ומאוד ממושמעת.

צר לי אחי אבל הרבה זמן לא קראתי כאלה שטויות..

אתה מושפע יותר מידי מספורט 5

הגביע הספרדי זה בערך גביע הטוטו, כמו שאבנר אמר.

אף אחד לא באמת שם על המפעל הזה בספרד, ברצלונה ומדריד עפות ברגיל נגד קבוצות מליגות נמוכות שם.

בארץ נוטים לצחוק עליהן משום מה, אבל אני בספק אם אפילו האוהדים של היריבות טורחים לצחוק עליהם בכלל. זה פשוט לא מעניין.

ברור שהם שיחקו התקפי, הם היו בפיגור בבית. מה באת להגיד פה?

גם אינטר לא היתה משחקת הגנתי אם ברצלונה היתה מובילה נגדה, בטח אם זה היה בסן סירו.

וזה בלי קשר לאופי של הקבוצות בכלל, זה פשוט לא אומר שום דבר שקבוצה תוקפת כשהיא מפגרת בבית שלה. אם מדריד היתה משחקת פתוח במצב של 0-0... כמו שאבנר אמר, ראינו כבר שזה לא חכם.

צריך לבלוע את הגאווה המטופשת ולהבין שבשורה התחתונה לא זוכרים מי תקף, זוכרים מה כתוב על לוח התוצאות. הכבוד היחיד הולך למנצחים. המטרה בכדורגל היא לא לבעוט יותר למסגרת, היא לבעוט יותר לתוך השער. לשחק התקפי אחושרמוטה זה לא תמיד הדרך הכי טובה להבקיע יותר מהיריבה. עדיף שתי התקפות מתפרצות טובות, או לחכות לטעות ולהוציא ממנה את הגול, מאשר לבוא מנופח, לשלוח את כולם קדימה, ולקבל בראש.

צר לי אחי אבל הרבה זמן לא קראתי כאלה שטויות..

אתה מושפע יותר מידי מספורט 5

זאת עקיצה של ילד, או שתסביר את עצמך.

ואתה סתם מדבר, פשוט להבא תשאל את החבר׳ה שם למי הם מתקשרים כשהם כותבים טור על כדורגל ספרדי. חוץ מנדב, שבאמת אינציקלופדיה ספרדית ומבין כדורגל ברמה אחרת.

חבל שבשידור הוא לפעמים מנסה יותר מדי וזה יוצא טרחני, אבל הטורים שלו על כדורגל הם מהאיכותיים בארץ.

החגיגה של יושבי הברנבאו בסוף המשחק ביום שבת מזכירה לי את ה"שמחה" (הפנימית, בלב) שלנו אחרי הדרבי האחרון...

לא רואה את ריאל מנצחת את ברסה, היא לא מסוגלת פשוט...

זאת עקיצה של ילד, או שתסביר את עצמך.

ואתה סתם מדבר, פשוט להבא תשאל את החבר?ה שם למי הם מתקשרים כשהם כותבים טור על כדורגל ספרדי. חוץ מנדב, שבאמת אינציקלופדיה ספרדית ומבין כדורגל ברמה אחרת.

חבל שבשידור הוא לפעמים מנסה יותר מדי וזה יוצא טרחני, אבל הטורים שלו על כדורגל הם מהאיכותיים בארץ.

אתה פשוט מקצין יותר מידי..

כן ריאל באו לשחק הגנתי ובאו להעביר את ה 45 דקות הראשונות ב 0-0

אבל עדיין בארסה לא עלתה עליהם כמו שאתה אומר..

אתה פשוט מקצין יותר מידי..

כן ריאל באו לשחק הגנתי ובאו להעביר את ה 45 דקות הראשונות ב 0-0

אבל עדיין בארסה לא עלתה עליהם כמו שאתה אומר..

המצבים הבאמת מסוכנים היו של ריאל, זה לא שריאל באה לשחק בונקר, לא אמרתי את זה. כשהקבוצה היריבה מחזיקה 70% בכדור, אז לא משנה מה תעשה, המעט זמן שאתה מחזיק בכדור ייראה כמו בונקר גם אם תנסה לצאת כל הזמן קדימה, כי המשחק מתנהל בחצי שלך.

מוריניו ויתר מראש על מרכז המגרש, שם את פפה כדי לדאוג שהשליטה של בארסה תשאר במרכז המגרש ולא תחדור את הקו האחורי, והצליח. שמת לב כמה כדורים גבוהים בארסה שלחה קדימה? זו לא בארסה הרגילה, היה לה קשה לעבור מהאמצע. נכון שמהלך אחד כזה הוביל לפנדל של וייה, אבל זה הפך את בארסה להרבה פחות מסוכנת ליד השער.

מוריניו הגיע למחצית השניה במצב שהוא רצה, כדי להעלות מהספסל שחקנים שלבארסה אין ברמה הזאת על הספסל.

הבעיה היא ששיטת משחק כזאת היא מתישה מאוד וגם מתסכלת, מנטלית, כי אין לך רגע מנוחה. כשאתה מגן - אתה לוחץ את בארסה בכל איזור אפשרי ומונע מסירות עומק, ועד שהכדור אצלך - אתה טס למתפרצת.

אם זה יחזיק גם ביום רביעי, להוריד את הכובע בפני מאמן הכושר של ריאל.

תוכנית המשחק של מוריניו עבדה בסדר גמור עד הפנדל וההרחקה.ברצלונה לא הגיעה לאיזורים המסוכנים, ריאל היתה במשחק והצליחה לייצר סיכון מכדורים נייחים.

אין שום בושה בלעשות התאמות מול אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה של המשחק.

התגובה שלו להרחקה היתה מצויינת והביאה לו נקודה ראויה.

למוריניו לא אכפת מריאל מדריד,הוא עכשיו עסוק בלשמור על התדמית שלו

הרי זה ברור לכולם שאם הוא לא לוקח תואר אחד מתוך ה-3 כולם ייזכרו טוב את הכישלון הענקי שלו....

מוריניו פחדן,לשחק עם ריאל מדריד בברנבאו עם 7 שחקני הגנה זה פשוט פחדנות,לא יעזור כלום....אל תגידו לי בארסה וזה,הלו זה פאקינג ריאל מדריד,במשחק ביתי,לשחק עם 7 שחקני הגנה?מי ראה כזה דבר אי פעם?

גועל נפש....

השופט הציל אותו הפעם,ופתאום כולם מדברים על גאווה שחזרה,פחחחח איזה גאווה?

לעשות תיקו ביתי בסופר קלאסיקו שאתה משחק עם 7 שחקני הגנה?

גאווה?פחחח סבבה,קיצר עוד שבועיים,אפילו עוד שבוע שבארסה יקחו תגביע השבוע,ושבוע הבא יסיימו תסיפור בליגת האלופות עם ריאל בברנבאו(ניצחון לבארסה)תבינו שמוריניו לא מאמן כזה גדול כמו שחשבתם.

גארדיולה עושה לו בצפר מכל בחינה....

למוריניו לא אכפת מריאל מדריד,הוא עכשיו עסוק בלשמור על התדמית שלו

הרי זה ברור לכולם שאם הוא לא לוקח תואר אחד מתוך ה-3 כולם ייזכרו טוב את הכישלון הענקי שלו....

מוריניו פחדן,לשחק עם ריאל מדריד בברנבאו עם 7 שחקני הגנה זה פשוט פחדנות,לא יעזור כלום....אל תגידו לי בארסה וזה,הלו זה פאקינג ריאל מדריד,במשחק ביתי,לשחק עם 7 שחקני הגנה?מי ראה כזה דבר אי פעם?

גועל נפש....

השופט הציל אותו הפעם,ופתאום כולם מדברים על גאווה שחזרה,פחחחח איזה גאווה?

לעשות תיקו ביתי בסופר קלאסיקו שאתה משחק עם 7 שחקני הגנה?

גאווה?פחחח סבבה,קיצר עוד שבועיים,אפילו עוד שבוע שבארסה יקחו תגביע השבוע,ושבוע הבא יסיימו תסיפור בליגת האלופות עם ריאל בברנבאו(ניצחון לבארסה)תבינו שמוריניו לא מאמן כזה גדול כמו שחשבתם.

גארדיולה עושה לו בצפר מכל בחינה....

סע סע עוד אחד שמושפע מהתקשורת, יש הרבה כבוד לפפ אבל מאמן כמו מוריניו לא יהיה פה

התארים שהוא השיג בקבוצות אחרות מאמנים אחרים לא יצליחו לעולם

תביא לפפ את פורטו אני מניאק אם הוא עובר את שלב הבתים של ליגת האלופות

אז תפסיק לדבר שטויות סבבה רצלונה באמת קבוצה קטלנית ומגיע לו שאפו

אבל מיפה ועד שהוא יגיע לרמה של מורניו.. יש לו עוד מלא מלא זמן

שמעתי על זה שיש שידור בערוץ 9.

ואללה הזוי,מישהו ראה שידור שם?

כל השידור יהיה עם פרשנים רוסים או שיעבירו את השידור כמו שהוא עם שדרנים ספרדיים?

תודה רבה.כסף אני לא משלם לספורט 1.

חבל שכולם לא עושים ככה,אז לא היינו מגיעים למצב הזה.

סע סע עוד אחד שמושפע מהתקשורת, יש הרבה כבוד לפפ אבל מאמן כמו מוריניו לא יהיה פה

התארים שהוא השיג בקבוצות אחרות מאמנים אחרים לא יצליחו לעולם

תביא לפפ את פורטו אני מניאק אם הוא עובר את שלב הבתים של ליגת האלופות

אז תפסיק לדבר שטויות סבבה רצלונה באמת קבוצה קטלנית ומגיע לו שאפו

אבל מיפה ועד שהוא יגיע לרמה של מורניו.. יש לו עוד מלא מלא זמן

לא שאני לא מסכים איתך, אבל אל תעשה מפורטו עגלות. גם לופא קדוש עולה איתם משלב הבתים.

הגנה של קרבליו ופריירה כצמד בלמים, עם דקו, מאניש, נונו ולנטה, קושטיניה, קרלוס אלברטו...אחלה קבוצה, אפילו בני מקארת'י היה שם :wubyellow3:

האמת גם מונאקו של אותה שנה הייתה נהדרת עם ז'ולי, אברה, מוריינטס, ז'רום רוטן והשחקן שהכי נשמע כמו חוף ים של ערסים: דדו פרשו.