Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

:o

נכון שאתמול היה המשחק הכי גרוע שלו אי פעם, אבל אוברייטד?!

לא רק אתמול, בכלל לא. כל הקריירה שלו

שחקן נחמד, טכני, מסירות מדויקות

אבל לא בעל בית אמיתי, לא מחזיק מרכז שדה, לא שולט בקצב של המשחק

לא נותן ערך מוסף, די פרווה. משום מה מחזיקים ממנו יותר מדי

אולי בגלל שקוראים צ'אבי (:

לא רק אתמול, בכלל לא. כל הקריירה שלו

שחקן נחמד, טכני, מסירות מדויקות

אבל לא בעל בית אמיתי, לא מחזיק מרכז שדה, לא שולט בקצב של המשחק

לא נותן ערך מוסף, די פרווה. משום מה מחזיקים ממנו יותר מדי

אולי בגלל שקוראים צ'אבי (:

אחד השחקנים הכי טובים בעולם בלהעביר כדור מההגנה להתקפה.

כשהוא משחק, שחקני ההתקפה של ריאל מתחילים את ההתקפות ממצבים הרבה יותר נוחים.

והוא גם עושה את העבודה שלו הגנתית.

צ'אבי אלונסו :wubyellow3:

צר לי לאכזב אותך, אבל אין סיכוי שמוריניו מעיף אותו.

אחד השחקנים הכי טובים בעולם בלהעביר כדור מההגנה להתקפה.

כשהוא משחק, שחקני ההתקפה של ריאל מתחילים את ההתקפות ממצבים הרבה יותר נוחים.

והוא גם עושה את העבודה שלו הגנתית.

צ'אבי אלונסו :wubyellow3:

צר לי לאכזב אותך, אבל אין סיכוי שמוריניו מעיף אותו.

אתה לא מאכזב אותי אחי

וגם אם הוא ימשיך לפתוח עונה הבאה אני לא אתאכזב, בקטנה

אני מאמין שהכל תלוי במי מוריניו יכול להביא במקומו

אם יהיה משהו מעניין, אז אחלה

אם לא, אז נמשיך לראות בחורות זונות שאוהדות את בארסה אבל לא יודעות שגווארדיולה היה פעם שחקן שלה

וואלאק, אל תשכח את האנשים שרואים משחק בפאב, רואים החטאה של שחקן, וצועקים "איזה אפס!!!", עד שפעם אחת הם קולטים שזה היה מסי ואז הם שותקים כל המשחק.

17porbn.jpg

"הם סיימו את הליגה"

"בארסה שלטה מההתחלה עד הסוף ורק השופט מנע ניצחון מוצדק"

"גוארדיולה לא דיבר על השיפוט בעוד שמוריניו קיטר על כך שקבוצתו שיחקה ב-10 שחקנים"

1302996675013.jpg

"תיקו שמרגיש כמו ניצחון"

"הולכים עד הסוף בגביע"

"השופט התעלם מפנדל על וייה שהיה נותן צדק לכדורגל הטוב יותר של הבלאוגרנה"

"הקבוצה של גוארדיולה היתה עדיפה על מדריד ששיחקה עם פחד ובכדי לא להפסיד"

שמישהו יחסום את אבנר מפורום 'מדינת היהודים' לחודש הקרוב.

הרי גם ככה חוץ מלהגיב על ברצלונה, במדינת היהודים הוא די מיותר.

בתודה, אוהדי ריאל מדריד מהפורום באשר הם.

שמישהו יחסום את אבנר מפורום 'מדינת היהודים' לחודש הקרוב.

הרי גם ככה חוץ מלהגיב על ברצלונה, במדינת היהודים הוא די מיותר.

בתודה, אוהדי ריאל מדריד מהפורום באשר הם.

בומבוניירה, רק שבבארסה, להבדיל ממדריד, השמחה היא לא על התוצאה עצמה, הרי זה תיקו שבא אחרי 5 נצחונות מתוך 5 של פפ בקלאסיקו. אף אחד לא מרוצה מתיקו, אלא רק מההשלכות שלו: הבטחת האליפות השלישית ברציפות, דבר שלא קרה מאז הדרים טים שלקחה 4 רצופות בתחילת שנות ה-90'.

ואל תשחקו אותה.

אם יחסמו אותי, ואיכשהו תנצחו ברביעי, זה יוריד לכם כ"כ הרבה מההנאה.

titulometro1.gif

אוהדי בארסה מזכירים את אוהדי הפועל. רוב ההיסטוריה שלהם בעמדת נחיתות מהיריבה השנואה- באות כמה שנים טובות ופותחים ת'פה.

כמו שברור שמצב מכבי-הפועל השתנה בחזרה כך גם ריאל-בארסה.

אבנר, "מד התארים" הזה משעשע, אבל אפילו אתה יודע שמצבת התארים של ריאל מדריד היא אחד הדברים האחרונים שאפשר להסתלבט עליהם.

כדי שזה לא יירד לויכוחים של כיתה ג', אני אסביר למה התכוונתי.

לא דיברתי על ארון הגביעים ההיסטורי של ריאל או בארסה (של בארסה אגב, כמועדון ספורט, הוא הגדול בעולם. אבל גם זה מעניין את הביצה) אני מדבר על השנים האחרונות כמובן.

על קבוצה שלא עלתה 6 שנים לרבע גמר האלופות, למרות שעשתה הכל כדי להגיע לגמר שהיא מארחת, עם רכש ברבע מיליארד יורו.

שלא ניצחה קלאסיקו 3 שנים, ובין לבין הפסידה 6:2 ו-5:0 ליריבה שלה על התואר.

שכל זה, חייבים להזכיר, קרה בעונות הטובות בהיסטוריה שלה בליגה, לא סגל בינוני ולא יכולת רעה. ראבק, ריאל שברה את שיא הנצחונות הרצופים שלה בליגה וקיבלה 6:2 בבית. שוברת שיאי נקודות, שערים, רצף נצחונות רצופים...וזה מספיק רק למקום השני.

כשאתה משחק חרא כמו מכבי, והיריבות שלך לוקחות אליפות, אז אתה אומר "שמע, לא הגיע לי. אם הייתי משחק טוב יותר, יכולתי לקחת את זה".

אבל כשאתה נותן את העונה הכי גדולה שלך אי פעם, אחרי הרכישות היקרות בהיסטוריה, כובש בצרורות ושובר כל שיא אפשרי, ומסיים מקום שני, אתה רק ממחיש את הנחיתות שלך.

17porbn.jpg

"הם סיימו את הליגה"

"בארסה שלטה מההתחלה עד הסוף ורק השופט מנע ניצחון מוצדק"

"גוארדיולה לא דיבר על השיפוט בעוד שמוריניו קיטר על כך שקבוצתו שיחקה ב-10 שחקנים"

1302996675013.jpg

"תיקו שמרגיש כמו ניצחון"

"הולכים עד הסוף בגביע"

"השופט התעלם מפנדל על וייה שהיה נותן צדק לכדורגל הטוב יותר של הבלאוגרנה"

"הקבוצה של גוארדיולה היתה עדיפה על מדריד ששיחקה עם פחד ובכדי לא להפסיד"

הם נראלי צפו במשחק אחר

כי על וויה על היה שום פנדל,ראו שקסיאס הלך לכדור,מה שלא נחשב לפנדל,הוא לא הלך לרגליים של השחקן

והיא בהחלט לא הייתה עדיפה במחצית השנייה,סממן לכך הוא זה שעם 10 שחקנים הם שיחקו כמו ברצלונה ואפילו שלטו בקלות ב-15-20 דקות האחרונות של המשחק

זה שהיה מטען פסיכולוגי למשחק הזה ממך הייתי מצפה להעריך את זה,במיוחד מזה שאתה אוהד קבוצה שמפסידה דרבים רק בגלל פחד מוות מהקבוצה היריבה

תהיו בטוחים ששום דבר לא נגמר,אם ב-10 שחקנים ריאל לא נסוגו בחלק האחרון של המשחק אפשר להבין מכך שאחרי הגול הוקל להם והם הבינו שבארסה זה לא דבר שגם עם 20 שחקנים לא תבקיע להם גול,למשחק הבא הם יעלו עם הרבה פחות פחד

כדי שזה לא יירד לויכוחים של כיתה ג', אני אסביר למה התכוונתי.

לא דיברתי על ארון הגביעים ההיסטורי של ריאל או בארסה (של בארסה אגב, כמועדון ספורט, הוא הגדול בעולם. אבל גם זה מעניין את הביצה) אני מדבר על השנים האחרונות כמובן.

על קבוצה שלא עלתה 6 שנים לרבע גמר האלופות, למרות שעשתה הכל כדי להגיע לגמר שהיא מארחת, עם רכש ברבע מיליארד יורו.

שלא ניצחה קלאסיקו 3 שנים, ובין לבין הפסידה 6:2 ו-5:0 ליריבה שלה על התואר.

שכל זה, חייבים להזכיר, קרה בעונות הטובות בהיסטוריה שלה בליגה, לא סגל בינוני ולא יכולת רעה. ראבק, ריאל שברה את שיא הנצחונות הרצופים שלה בליגה וקיבלה 6:2 בבית. שוברת שיאי נקודות, שערים, רצף נצחונות רצופים...וזה מספיק רק למקום השני.

כשאתה משחק חרא כמו מכבי, והיריבות שלך לוקחות אליפות, אז אתה אומר "שמע, לא הגיע לי. אם הייתי משחק טוב יותר, יכולתי לקחת את זה".

אבל כשאתה נותן את העונה הכי גדולה שלך אי פעם, אחרי הרכישות היקרות בהיסטוריה, כובש בצרורות ושובר כל שיא אפשרי, ומסיים מקום שני, אתה רק ממחיש את הנחיתות שלך.

כל מה שאבנר אמר, ואני רק אוסיף:

titulometro1.gif

כל מה שאבנר אמר, ואני רק אוסיף:

titulometro1.gif

אתה שם את זה אחרי שאתה מצוטט תגובה שאומרת לא לרדת לויכוחים של כיתה ג'?

תמונה יותר ילדותית מזה אני לא יודע עדיין אם אפשר להביא

בעיקר בגלל שלא נגמרה העונה בכלל,כי אולי אליפות כבר ריאל לא תיקח,אבל שחכתם עוד כמה תארים כמו גביע הליגה,אלופות

בעיקר בגלל שלא נגמרה העונה בכלל,כי אולי אליפות כבר ריאל לא תיקח,אבל שחכתם עוד כמה תארים כמו גביע הליגה,אלופות

בעוד 3 שבועות ריאל יכולה ללכת לים...

חח, ידעתי שזה ידליק אותכם :)

תהיו בטוחים ששום דבר לא נגמר,אם ב-10 שחקנים ריאל לא נסוגו בחלק האחרון של המשחק אפשר להבין מכך שאחרי הגול הוקל להם והם הבינו שבארסה זה לא דבר שגם עם 20 שחקנים לא תבקיע להם גול,למשחק הבא הם יעלו עם הרבה פחות פחד

המשחק אתמול היה חתום עליו 1-1 עוד לפני שריקת הפתיחה. מוריניו היה רגיל לשחק בונקר מול בארסה, עם צ'לסי ואינטר, וכשהוא בא לריאל הוא חשב שהסגל של ריאל, המעמד של ריאל, ובכלל, להיות חלק מריאל, אומר שאתה לא צריך להתרגל לאף קבוצה - אתה צריך לשחק כמו שאתה רגיל. וקיבל בראש.

אבל מוריניו חכם מספיק כדי להבין וליישם את זה יותר טוב מכל אחד, אז הוא עלה עם פפה כקשר אחורי ובארסה באמת התקשתה בכדורי עומק ממרכז המגרש. פפה היה מדהים.

רק שזה לא יחזיק מעמד, ריאל לא רגילה לשחק כ"כ הגנתי, זה לא האופי שלה, זה לא מתאים לכבוד של המועדון הזה וגם לא למה שהשחקנים האלה מסוגלים. אתה לא מביא את כריסטיאנו, קאקה, אוזיל, בנזמה ודי מאריה כדי לשחק על מתפרצות. בחייאת.

אז זה לא יחזיק מעמד, כי גם לשליטה של מוריניו יש גבול. בגמר הגביע נראה ריאל כביכול דומה, אולי במערך זהה לחלוטין (ההעדרות של אלביול לא קריטית. ההעדרות של קראבליו בצ'מפיונס כן תהיה), ומתישהו זה יתפרק.

גם כי מוריניו ירצה להתקיף (הוא מניח שגול אחד בארסה תשים, לפחות, ובגמר גביע אתה חייב לכבוש כדי לנצח) וגם כי ריאל מדריד זו קבוצה מאוד גאה, השחקנים שלה לא ישחקו הגנתית 180 דקות ברצף. יש גבול.

כריסטיאנו רק בן 26, ועדיין כשהוא בא לחלץ כדורים במרכז המגרש בדקה ה-70' הוא מעיף למוריניו מבט שאומר: "I'm gettin too old for this shit".

ועם כל ה"אני מאמין" של מוריניו, לכריסטיאנו גם הוא מקשיב.

נ.ב

ועוד מילה על גביע המלך בספרד, כדי להכנס לפרופורציות,

רק בעשר השנים האחרונות זכו בו אספניול, בטיס, סראגוסה, מיורקה ולה קורוניה. לא כזה שהגדולות שמות עליו יותר מדי, זה לא מפעל עם כזו יוקרה, בטח לא מתקרב לגביע האנגלי.

הפעם האחרונה שריאל זכתה בו הייתה ב-93', ומאז ועד היום היו לה קבוצות מהגדולות בהיסטוריה שלקחו כל תואר אחר אפשרי.

זה שיש קלאסיקו בגמר, זה הדבר היחידי שיוצר פתאום עניין סביב המפעל הזה.