Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

משחק חלש ומאכזב חוץ מהרבע שעה האחרונה אולי.

וד"א טוב שלא הביאו את צאבי ואינייסטה לשדר ולפרשן, איזה ברצלוניזם מגעיל בערוץ הספורט.

מה אתם מסתלבטים? איזה פנדל איזה חמוצים

מוריניו בא היום להסתגר ולנסות לעקוץ וזה כנראה מה שהולך להיות בכל ה-4 המשחקים לצערי

בכל מקרה אפשר להבין אותו כי בסך הכל זה עובד לו למרות שהמפסידים מזה זה אנחנו בבית שרוצים לראות כדורגל טוב

בכול אופן ריאל גנבה פה אחלה תיקו שבכלל טוב לברצלונה אז בקיצור מקווה שבמשחקים הבאים יהיה כדורגל יותר מעניין

כרגיל, ברצלונה שלטה בכדור באופן טוטאלי וכך קשה מאוד להכניע אותם.

אבל בכל הנוגע להגעה אל מצבים, המשחק היה דיי שקול אם כי ברצלונה הייתה יותר מסוכנת.

סך הכל התחלה טובה לסופרקלאסיקואים שיבואו בהמשך, תוצאה טובה לריאל לטעמי.

מערך טוב של מוריניו אבל עדיין הוא צריך לחשוב על עוד שחקן שיבוא בחלק הקדמי לדעתי כי ככה יהיה קשה מאוד להכניע את בארסה.

הא.. ולא הגיע פנדל לריאל.

"גנבה תיקו" נו באמת. זה לא שבארסה הייתה גדולה היום. גם מול בונקר אדיר הם מסוגלים לשים 4.

ריאל מדריד שיחקה היום לא טוב, אבל שיחקה חזק וזהיר כמו שצריך לשחק מול בארסה כרגע. ריאל הגיעה לכמה מצבים שבהם יכלה להכריע את המשחק.

האליפות לא תגיע למדריד העונה, גם אם ריאל היו מנצחים היום. מה שחשוב בעיקר זה המשחק ביום רביעי וכמובן, חצי הגמר.

אל תיהיו כ"כ בטוחים שבארסה הולכת לקחת את הגביע בכזו קלות ובכלל, לעבור שלב בליגת אלופות.

ריאל אחרי ההשפלות האחרונות למדה מעט את בארסה, הקבוצה די התחברה ונראת יותר מסודרת מתחילת העונה.

מה שבטוח הולך להיות חם או בקיצור - רק ריאל.

משו נתקע במשחק של ברסה...

אלבס לא היה אלבס, צ'אבי לא היה צ'אבי, אינייסטה לא היה אינייסטה...

וייה? תזכירו לי? נגע בכדור בכלל?!

אבל לא נורא, יום רביעי חובה לנצח ובצורה משכנעת כדי לבוא במקדמה מנטלית לחצאי גמר צ'מפיונס...

Vamos Barca!

לא יודע אם אנשים שמו לב...אבל פפה היה היום במשחק הרואי.

הוא פשוט היה בכל מקום.

גם, אבל לדעתי בעיקר חדירה.

מדהים כמה שטחים שהוא שורף.

מוריניו עשה בשכל שויתר על השליטה בכדור ושיחק עם 3 קשרים באמצע.

ד"א מעניין אותי מה היו התגובות של השדרים(שגיא כהן בעיקר) אם רונאלדו היה בועט את הכדור על הקהל כמו שמסי בעט.

היה מגיע לו צהוב כהה מאוד על זה.

משחק לא טוב של בארסה, למרות שליטה מדהימה בכדור ונוכחות מלאה במרכז המגרש, מול ריאל שבאמת לא התכוונה לעשות בונקר אבל הגיעה למצב שהיא עוברת את החצי רק בזכות איבודי כדור של בארסה. ועם די מריה, רונאלדו ובנזמה, אלה מתפרצות שהגיעו עד הרחבה בכל פעם.

הפנדל כמובן שלא היה, אבל זה היה משחק שקול יחסית וקשה, זה הברנבאו והתרגלנו לשנים טובות מאוד. תיקו שם זו לא תוצאה רעה, בטח לא היום כשזה מסיים באופן כמעט סופי את חלום ה-"אליפות בכל ליגה" של מוריניו. שיסתפק באנגלית והאיטלקית.

בסופו של דבר זה באמת המשחק הפחות משמעותי, ברביעי כבר נשחק על תואר והדבר שהכי מעודד אותי (מעבר לזה שמוריניו לא היה קרוב לעצור את צ'אבי ואינייסטה, להבדיל מאינטר שלו. כנראה שלריאל גם אין את הכלים לעשות את זה), זה שברגע שריאל השוותה ובארסה הייתה רעבה לכבוש, היא הגיעה בקלות לשער. עד אז הייתה הרגשה של שאננות רעה. מזל שריאל לא הייתה מספיק חדה לנצל את זה ושבארסה מספיק טובה להחזיק 70% מהזמן בכדור גם מול ריאל, גם בברנבאו וגם במשחק באמת לא מרשים.

ברביעי תהיה חייבת להיות הכרעה, ואני אופטימי.

משחק לא טוב של בארסה, למרות שליטה מדהימה בכדור ונוכחות מלאה במרכז המגרש, מול ריאל שבאמת לא התכוונה לעשות בונקר אבל הגיעה למצב שהיא עוברת את החצי רק בזכות איבודי כדור של בארסה. ועם די מריה, רונאלדו ובנזמה, אלה מתפרצות שהגיעו עד הרחבה בכל פעם.

הפנדל כמובן שלא היה, אבל זה היה משחק שקול יחסית וקשה, זה הברנבאו והתרגלנו לשנים טובות מאוד. תיקו שם זו לא תוצאה רעה, בטח לא היום כשזה מסיים באופן כמעט סופי את חלום ה-"אליפות בכל ליגה" של מוריניו. שיסתפק באנגלית והאיטלקית.

בסופו של דבר זה באמת המשחק הפחות משמעותי, ברביעי כבר נשחק על תואר והדבר שהכי מעודד אותי (מעבר לזה שמוריניו לא היה קרוב לעצור את צ'אבי ואינייסטה, להבדיל מאינטר שלו. כנראה שלריאל גם אין את הכלים לעשות את זה), זה שברגע שריאל השוותה ובארסה הייתה רעבה לכבוש, היא הגיעה בקלות לשער. עד אז הייתה הרגשה של שאננות רעה. מזל שריאל לא הייתה מספיק חדה לנצל את זה ושבארסה מספיק טובה להחזיק 70% מהזמן בכדור גם מול ריאל, גם בברנבאו וגם במשחק באמת לא מרשים.

השאלה היא לא אם מוריניו יזכה באליפות בכל ליגה, אלא מתי.

אם הוא יהיה מחוייב לריאל ולמטרה ויחליט להשאר שם הוא יקח תאליפות.

כרגע חסר לו בפאזל רק עוד כמה חתיכות קטנות - אני מהמר על עונה הבאה.

כל שופט היה שורק כי אין מצב שהוא היה מצליח לראות אם נגע או לא ובוא נגיד את זה ככה ריאל מדריד לא נופלים משטראובר ומהבימה.

בכ"מ די מצחיק לראות איך שהשופט שורק לעבירות מסויימות נגד ברצלונה אבל לא שורק לאותה עבירה בצד השני.

קיצר סתם לחץ מיותר משחק של שום כלום כמו וייה :yellow_cool1:

נניח מדובר במכבי..

תבריזי שורק?

איך הולך הקטע עם השידור תלת-מימד היום?

כל טלוויזיה יכולה להציג את זה? טלוויזיית וממיר HD מספיק?

וכמה עולה הערוץ הזה?

בעיקרון אם יש לך ממיר HD אז יש לך את הערוץ, אבל! אתה צריך טלויזיה 3D, טלויזית HD לא קשורה.. אתה צריך 3D

בארסה שיחקה היום בלי פדרו ווייה שחוץ מלהוציא פנדל לא עשה כלום.

שווה לנסות לפתוח עם אפלאיי ברביעי?

זה שברגע שריאל השוותה ובארסה הייתה רעבה לכבוש, היא הגיעה בקלות לשער. עד אז הייתה הרגשה של שאננות רעה. מזל שריאל לא הייתה מספיק חדה לנצל את זה ושבארסה מספיק טובה להחזיק 70% מהזמן בכדור גם מול ריאל, גם בברנבאו וגם במשחק באמת לא מרשים.

ברצלונה כבר חודשיים נראית שבעה ורק כשהיא מקבלת גול נזכרת ללחוץ על הדוושה.

אותו דבר היה גם נגד ארסנל, דונייצק ואפילו שבוע שעבר בליגה.

זו הסיבה שכולם ירדו בממוצעים ושכבר לא רואים 5-6-7-8 גולים כל משחק.

פשוט כבר לא בא להם כמו פעם.

כמו גבר שאישתו היא סופר-מודל, הבחורה הכי כוסית בעולם, אבל נמאס לו כבר לזיין אותה...

לא יודע מה הפתרון לזה, אם יש אחד כזה בכלל. מה לעשות ככה הטבע של בני אדם. לך תשכנע אותם שב-8 הפרש על ריאל בליגה אחרי 5 נצחונת רצופים בקלאסיקו, כל התארים שהשחקנים האלה לקחו (כולל אליפות אירופה ומונדיאל לרובם), ב-1-0 ויש עוד 3 משחקים לפניהם, הם צריכים לתת עוד אחד לריאל.

מסי בכלל חודשיים כבר בשואו-טיים ומנסה לשעשע את עצמו, אבל כל נגיעה בכדור רואים שהוא השחקן הכי טוב בשנים האחרונות, בפער.

אני מאמין שבמשחקים המכריעים יחזור לבארסה התאבון והם יתנו לריאל בראש.

בארסה שיחקה היום בלי פדרו ווייה שחוץ מלהוציא פנדל (שהשאיר את ריאל עם 10 שחקנים) לא עשה כלום.

זה כמו להגיד על חלוץ שהוא לא עשה כלום חוץ מלהבקיע.

נכון שהוא לא היה דומיננטי במשחק אבל הוא עשה את שלו.

זה כמו להגיד על חלוץ שהוא לא עשה כלום חוץ מלהבקיע.

נכון שהוא לא היה דומיננטי במשחק אבל הוא עשה את שלו.

בכל פעם אחרת הייתי מסכים איתך, אבל היו לו לפחות 5 מצבים שוייה יודע להבקיע בעיניים עצומות.

וזה לא משנה אם הם נשארו ב10 שחקנים גם ככה זה לא עזר.

פפה היה הכי טוב על המגרש.

וייה ניהיה עגלה אולי.

אבל הגול הוא 100 אחוז שלו.

לא משנה, ברגע שוייה בבראסה הוא יכול להיות גרוע כל המשחק אבל מספיק חצי פעולה טובה שלו וזה גול.

הוא אשכרה מקבל כל משחק לפחות 4 כדורים לגול.

ההחטאות שלו למשחק זה משהו מדהים.

אני חושב שמוריניו הבין אתמול סופית שצ'אבי אלונסו כנראה השחקן הכי אוברייטד בכל הזמנים

וזה דבר טוב, לעונה הבאה.

יחד עם זאת, אני מאחל לכל הבחורות שרואות 2-3 משחקי כדורגל בשנה ועדיין משנות את התמונת פרופיל שלהן בפייסבוק לסמל של בארסה

או לכאלו שמזיינות לך במוח בפאב, על כמה שריאל לא יודעים לשחק כדורגל ושבארסה היא מלכת הכדורגל!!!!!1 ואח"כ שואלות אותך כמה צהובים זה אדום

("3 צהובים זה אדום, נכון?"), שכללללל החיים שלכן יגמרו לכן רק על הראש ותצטרכו לחפוף כל הזמן או שהכל יהיה שם דביק ומגעיל

יא זונות!!!!

בארסה שיחקה היום בלי פדרו ווייה שחוץ מלהוציא פנדל לא עשה כלום.

הוא עשה דברים נחמדים אבל כדי להכנס לעמדות הקישור וההתקפה בהרכב צריך הרבה יותר מזה. אני בספק אם פברגאס יכול לקבל הרכב בברצלונה, אז בטח שאפלאיי יצטרך לחכות קצת עד אז. אבל מגיע לנו אס מהספסל, זה לא שיש לנו שם מעבר לקרקיץ'.

וייה עושה הכל נכון, חסר לו רק הסיומת. אם הוא חד, הוא מסיים בגול את המצבים שמסי וצ'אבי סידרו לו.

פדרו היה חלש מאוד.

משלישיית ה-MVP רק ה-M כבש אתמול, נקווה שה-VP יראו טוב יותר ברביעי.

פויול הראה כמה הנוכחות שלו בקלאסיקו היא פשוט מדהימה. נתן אתמול משחק של בלם טופ-5 בעולם. ושלא יהיה ספק, הוא כבר מזמן לא כזה והמונדיאל האחרון המחיש את זה בצורה הכי ברורה. אבל כשהוא רואה קלאסיקו בורח לו הטרזן והוא מרגיש בן 20.

פיקה מבחינתי כבר היום הטוב בעולם, או לכל הפחות בין 3 הבלמים הגדולים שיש היום.

אני חושב שמוריניו הבין אתמול סופית שצ'אבי אלונסו כנראה השחקן הכי אוברייטד בכל הזמנים

וזה דבר טוב, לעונה הבאה.

:o

נכון שאתמול היה המשחק הכי גרוע שלו אי פעם, אבל אוברייטד?!

צ'אבי אלונסו לא אשם, מוריניו שיחק בצורה שונה מאוד אתמול. זו הפעם הראשונה שקבוצה של מוריניו משחקת ככה מול בארסה.

במשחק הראשון העונה הוא ניסה לשחק מאוד פתוח, וקיבל בראש.

עם אינטר זה היה בונקריניו קלאסי, אבל עם מי בריאל הוא יסגור את צ'אבי ואינייסטה? עם חדירה? דחילק. אין לו כאן את קאמביאסו וסניידר הרוצחים, אז הוא הרים ידיים מראש בכל מה שקשור למרכז המגרש. וזה מוריניו, הבן אדם שהמציא את יציקת הבטון של מאניש ודקו בפורטו, את שלישיית הברזל של אסיין-למפארד-מקאללה, בשבילו לוותר על מרכז המגרש זה כמו בשביל כריסטיאנו לוותר על ג'ל. אין דבר כזה.

אבל הוא הבין את זה ואתמול הוא שיחק, לדעתי, במשהו שהוא מעין בונקר מודרני. הנעת כדור חסרת תכלית ויציאה למתפרצות. וההתקפה של ריאל עשתה מזה הרבה מאוד, ועם יותר חדות זה היה נגמר בשער שדה של ריאל. די מאריה וכריסטיאנו באגפים זה פחד אלוהים במתפרצת, ועם כל הכבוד לפויול - הוא בלם גדול על מטר מרובע, לא במאבקי ריצה עם שניים מהקיצוניים המהירים בעולם.