Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

ונקווה ששחקני אוססונה ישברו כמה רגלים היום D:

ונאמר אמן!

כשהייתי בחו"ל קראתי איפשהו שהשידורים של בארסה לא אובייקטיבים.

אבל לא האמנתי כמה הליקוק הזה מגמתי ומגעיל.

עצוב מה שנהייה מערוץ הספורט.

בארסה במשחק מאוד בינוני, בהרכב נטול פדרו, מסי, צ'אבי ואינייסטה. מצד אחד אתה חושש מהרכב כזה, כי מיל לעזאזל יכבוש. מצד שני, אם לא מול אוסאסונה בנואו קאמפ - איפה הכוכבים ינוחו?

מסצ'ראנו נהדר האמת, בוסקטס מאוד חלש, גם אפלאיי, מז'פרן אפילו לא ציפיתי. מתיאגו כן. וגם הוא מאוד מאכזב.

וייה כובש בתור המבוגר האחראי בהרכב הזה, והכי כואב הלב לראות בהגנה מה נהיה מגבי מיליטו. הבחור צריך לפרוש, ואני אומר את זה עם אותה הסימפטיה שאני אומר את זה על בורשטיין. פשוט די.

צ'אבי עולה במקומו עכשיו כדי לקחת את מה ששייך לו: מרכז השדה בקאמפ.

טוב אבנר, אחרי לילה עם עוד אוהדי ברצלונה אני מתחיל להבין על מה דיברת שאמרת שהקבוצה צריכה להשיל ממנה את ה?אוהדים? האלה.

השער של מסי הוא מספר 50 העונה!

העיקר שוייה שבר את הבצורת

כן, ומה שגורם לכל הסבלנות כלפי וייה מצד הקהל ופפ זה שהוא התחיל את העונה לא רע בכלל. אפילו טוב מאוד, כבר לפני כמה חודשים הוא עקף את כמות השערים של זלאטן בעונה שעברה, יש לו מעל 20 שערים ובערך 10 בישולים העונה, זה יותר מסתם התאקלמות טובה.

הדבר השני הוא שהוא לא כופה את עצמו. עם זלאטן היית רואה שחקן שרוצה שהכל יעבור דרכו. ועם כל הטכניקה שלו, וזלאטן הוא כנראה החלוץ הכי מוכשר בעולם היום, זלאטן לא התחבר לסגנון של ברצלונה.

וייה תפור לזה, בברצלונה צוחקים שאפילו הגובה שלו מתאים לקבוצה. אחרי כ"כ הרבה שנים בנבחרת עם אינייסטה, פויול, צ'אבי וססק, הוא מכיר את הסגנון הזה יותר טוב מכל שחקן שהיה מחוץ לברצלונה.

אני בטוח שגם אם טורס יגיע (וזה יכול להיות באחלה מחיר בקיץ הקרוב), הוא יפרח בבארסה.

וייה נראה כמו שחקן בית ולא כמו שחקן רכש, לראות את הריצות חזרה להגנה אחרי איבודי כדור והחיבור עם שאר השחקנים מסביר הכול.

וזה למרות שבכלל דיברתי על האהדה המוגזמת והמיותרת לקבוצה כן? :)

עריכה: טורס? מיותר כל כך. עדיף להשקיע את הקנייה הקטנה יחסית לחלוץ צעיר או שאפשר בכלל להחזיר את קיריסון הברזילאי (אם הוא עדיין שחקן שלנו) ואת הקנייה הגדולה להשאיר לאדון ססק

כן, קייריסון של בארסה והוא בהשאלה, אבל טורס זה באמת הדבר שאני הכי אשמח לראות (בהנחה שססק מובן מאליו).

זה לא ברור מאליו, וגם היו לי ויכוחים על זה עם חבר'ה אחרים, אבל אני ממש רוצה את טורס בבארסה.

קודם כל, וזה הכי קריטי, לבארסה יש חלוץ אחד. סליחה מקרקיץ', אבל חלוץ 9 אמיתי לבארסה לא היה על הספסל מאז לארסון. זה היה רק אטו, רק זלאטן ועכשיו רק וייה. נכון שהנרי היה בין לבין, אבל היה חלש אצל רייקארד ושיחק רק באגף אצל פפ.

וזה ממש לא אומר שטורס צריך לבוא לספסל, הרבה פעמים העונה ראינו את וייה באגף שמאל, כשמסי בימין ואלוהים יודע מה יתבשל שם עם טורס באמצע.

וייה בנבחרת תמיד זז שמאלה בשבילו, הם מכירים אחד את השני כ"כ טוב וזה אולי יפגע בפדרו אבל ישפר את הרוטציה ההתקפית שלא נראת משהו. בכלל, הספסל של בארסה כולו צריך שדרוג, הייתי שמח שאפלאיי ישאר גם אם ססק מגיע.

כן, קייריסון של בארסה והוא בהשאלה, אבל טורס זה באמת הדבר שאני הכי אשמח לראות (בהנחה שססק מובן מאליו).

זה לא ברור מאליו, וגם היו לי ויכוחים על זה עם חבר'ה אחרים, אבל אני ממש רוצה את טורס בבארסה.

קודם כל, וזה הכי קריטי, לבארסה יש חלוץ אחד. סליחה מקרקיץ', אבל חלוץ 9 אמיתי לבארסה לא היה על הספסל מאז לארסון. זה היה רק אטו, רק זלאטן ועכשיו רק וייה. נכון שהנרי היה בין לבין, אבל היה חלש אצל רייקארד ושיחק רק באגף אצל פפ.

וזה ממש לא אומר שטורס צריך לבוא לספסל, הרבה פעמים העונה ראינו את וייה באגף שמאל, כשמסי בימין ואלוהים יודע מה יתבשל שם עם טורס באמצע.

וייה בנבחרת תמיד זז שמאלה בשבילו, הם מכירים אחד את השני כ"כ טוב וזה אולי יפגע בפדרו אבל ישפר את הרוטציה ההתקפית שלא נראת משהו. בכלל, הספסל של בארסה כולו צריך שדרוג, הייתי שמח שאפלאיי ישאר גם אם ססק מגיע.

ההרכב הראשון של בארסה מושלם ולכן זו בעיה להביא שמות גדולים שישבו על הספסל.

נגיד ססק בא. מה הוא יעשה ? יכנס דקה 60 כשהמשחק גמור בשביל לתת לו דקות ?

אבל כן, בארסה חייבת להביא חלוץ מחליף ברמה ורצוי גם בלם ברמה (פויול לא ילד כבר) וגם מגן ימני.

אגב טורס,

אני כבר 4 עונות אומר שהוא יהיה החלוץ המושלם לבארסה.

מצד שני, חשבתי את זה גם על וייה. (שהוא יהיה הכי טוב בעלם אחרי טורס לתפקיד הזה)

וייה באמת מצוין לברצלונה לדעתי, גם אם הייתה לו תקופה פחות טובה.

מה שהוא נותן זה שפשוט אי אפשר לעשות לחץ על ברצלונה.

אם מנסים לעשות לחץ ולהרים את קו ההגנה, הוא מסתנן בין שחקני ההגנה ומקבל כדורים ממסי-צ'אבי-אינייסטה, כמו שהיה בקלאסיקו (הראשון).

בלקבל את הכדורים האלה בין שחקני ההגנה, לא בנבדל, הוא אחד הטובים בעולם.

ברצלונה לא צריכה את ססק כמו שלא הייתה צריכה את זלאטן

לא הגיוני להכניס את שתי השמות האלה לאותה משוואה בכלל

זלאטן היה הימור רציני, פפ ניסה לשלב את הכדורגל שלו + חלוץ מטרה גבוה שרוצה כל כדור וכדור אליו..

וזלאטן באמת לא היה רע כמו שזוכרים אותו, הוא התקשה להשתלב אבל באמת ניסה (טוב, בהתחלה לפחות), ניצח לנו קלאסיקו וכבש 16 שערים ב-29 הופעות. זה נתון מצויין, הוא פשוט לא התאים, אבל ממש לא איכזב.

טורס יהיה גם הימור, הוא לא בכושר שלפני הפציעה, ראינו את זה במונדיאל וגם עכשיו בצ'לסי (כבש אתמול שער ראשון אחרי איזה 12 משחקים)...

מבחינת סגנון הוא יתאים בול למכונה הזאת, שחייבת שפשוף ואיזה מישו גדול מהספסל...

אני רוצה מאוד אבל מאוד את איקר מוניאין, ילד בן 17 מאתלטיק בילבאו, שחקן נדיר ולדעתי הולך להיות כוכב..

בלם הייתי רוצה לראות מה יוצא ממארק מונייסטה, אבל עדיין צריך להביא אחד נוסף, מישו כמו ברונו אלבש שהיה בפורטו ועכשיו הוא בזניט,

בלם מהיר וטכני בדיוק יתאים לברסה...

אבל די עם כל משחקי המנג'ר האלה...

ד"א, מישו פה אמר שוייה הוא המסתנן הכי טוב בעולם, אז כנראה שכחתם את תיירי הנרי שהיה הכי טוב בעולם בזה,

ראה ערך ה-6:2 במדריד...

פשוט היה מושלם לקיצוני שמאלי של פפ..

לא הגיוני להכניס את שתי השמות האלה לאותה משוואה בכלל

זלאטן היה הימור רציני, פפ ניסה לשלב את הכדורגל שלו + חלוץ מטרה גבוה שרוצה כל כדור וכדור אליו..

אני מדבר על זה מבחינת רוטציה

למה להביא שחקנים שיש לך קבוצה מצויינת

איפה הוא יכנס ססק?

אני מדבר על זה מבחינת רוטציה

למה להביא שחקנים שיש לך קבוצה מצויינת

איפה הוא יכנס ססק?

ברוטציה, ככה יהיה לנו קשר מחליף ראשון נורמלי ולא קייטה שמזמן עבר זמנו בברסה,

שלא נצטרך לשחק עם קשר אחורי כבלם בגלל פציעה אחת וכו'..

ססק יעשה טעות אם יילך לבארסה,ויצא מלך אם יילך לריאל במקום אלונסו\חדירה. לדעתי זה מה שריאל צריכה כדי להתעלות סופית,מעל כל קבוצה בעולם(לא במשחק נתון כמובן אלא לאורך זמן)

ססק יכול לבדו להשלים את קייטה/מאסצ'רנו..

מה שגם הגיוני הוא שאם ססק בכלל יגיע אז אפשר להסית את אינייסטה לקיצון.

ססק יכול לבדו להשלים את קייטה/מאסצ'רנו..

מה שגם הגיוני הוא שאם ססק בכלל יגיע אז אפשר להסית את אינייסטה לקיצון.

ואיפה וייה ופדרו?