Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

בא לי שריאל תעלה.. שיהיה קצת שינוי.. וחוץ מזה - אם היא תילחם כמו שהיא נלחמה בגביע, מגיע לה.

אבנר, אתה יכול לדבר כמה שאתה רוצה על מוריניו ושהוא לא סותם את הג'ורה.

אבל הוא גם חכם, בניגוד לגווארדיולה שפשוט "נקלע למלכודת" של מוריניו ונפל בה, במיוחד בסופו של הראיון שבו הוא הוריד מהכבוד של עצמו, יצא אפס.

פפ אמר במסיבת עיתונאים את מה שרוב העולם חושב כבר שנים. וחוץ מזה - הוא זכה בכל תואר אפשרי (באותה עונה אפילו) - דבר שמוריניו כנראה לא יעשה כל הקריירה שלו וסביר להניח גם שאף מאמן אחר...אז שימשיך להיות פקה פקה מזדיין מחוץ למגרש - ופפ ימשיך לגרוף תארים.

מה נקלע למלכודת, מה אתה ילד בן 6?

הטינופת הזה מרשה לעצמו ללכלך על קולגות שמעולם לא פגעו בו, הוא עוקץ אותם על דברים שהוא עושה באופן קבוע, הוא בכיין בלתי נלאה פעם אחר פעם וכשפפ פעם ראשונה מעיר לשופט - הוא עושה רעש.

הוא דוחה אותי עוד מימי צ'לסי. אני לא מדבר מקצועית, הוא גאון כדורגל, אבל ההתנהגות מחוץ למגרש פשוט פתטית. לא בגלל זה הוא מצליח, וגם אם הוא באמת מאמין בפסיכולוגיה הפוכה, יש דרכים ראויות יותר. זאת מבזה אותו, מבזה את האנשים שהוא מדבר עליהם ומבזה את הכדורגל.

איפה הוא ואיפה הקלאסה של פפ. מלך העולם :wubyellow3:

מה נקלע למלכודת, מה אתה ילד בן 6?

הטינופת הזה מרשה לעצמו ללכלך על קולגות שמעולם לא פגעו בו, הוא עוקץ אותם על דברים שהוא עושה באופן קבוע, הוא בכיין בלתי נלאה פעם אחר פעם וכשפפ פעם ראשונה מעיר לשופט - הוא עושה רעש.

הוא דוחה אותי עוד מימי צ'לסי. אני לא מדבר מקצועית, הוא גאון כדורגל, אבל ההתנהגות מחוץ למגרש פשוט פתטית. לא בגלל זה הוא מצליח, וגם אם הוא באמת מאמין בפסיכולוגיה הפוכה, יש דרכים ראויות יותר. זאת מבזה אותו, מבזה את האנשים שהוא מדבר עליהם ומבזה את הכדורגל.

איפה הוא ואיפה הקלאסה של פפ. מלך העולם :wubyellow3:

מבזה/לא מבזה,

מוריניו עושה הרבה דברים "מלוכלכים" בתקשורת, אבל תהיה בטוח שלכל דבר שהוא אומר ועושה, יש מטרה.

סך הכל, הראיון של פפ לא היה יוצא דופן חוץ מסופו והוא הפיל את עצמו, לדבר ככה אל אדם שמבוגר ממך ועשה הרבה בקריירת האימון שלו, הלו - קצת כבוד.

אני לא ראיתי בחיים את מוריניו משתמש במילים כאלה בראיונות שלו.

זה נכון שהוא יודע לעקוץ, אבל הוא גם חכם ולא הולך ראש בקיר, תהיה בטוח שהוא יודע מה הוא עושה והוא לא טיפש וגם לא חסרים דוגמאות אבל אין לי זין לזה כרגע.

פפ אמר במסיבת עיתונאים את מה שרוב העולם חושב כבר שנים. וחוץ מזה - הוא זכה בכל תואר אפשרי (באותה עונה אפילו) - דבר שמוריניו כנראה לא יעשה כל הקריירה שלו וסביר להניח גם שאף מאמן אחר...אז שימשיך להיות פקה פקה מזדיין מחוץ למגרש - ופפ ימשיך לגרוף תארים.

אתה רציני?

הא?!

ובואנה, יונייטד עוצמתית רצח

הא?!

ובואנה, יונייטד עוצמתית רצח

כן... ציפיתי למשחק שקול, בטח בבית של שאלקה, אבל יונייטד פשוט שטפו את המגרש.

יש להם סיכוי גבוה לזכייה, בין אם זאת תהיה ריאל או בארסה שתעלה.

אתה רציני?

הא?!

לא מבין מה הופתעתם?!

כן, פפ היחיד שזכה בכל התארים האפשריים בעונה אחת (אליפות, גביע, צ'מפיונס, סופר קאפ ספרדי, סופר קאפ אירופי, אליפות עולם לקבוצות - 2008/09),

ואני לא מאמין שעוד מישו יזכה בכל התארים בעונה אחת...

אתה רציני?

לא מבין מה הופתעתם?!

כן, פפ היחיד שזכה בכל התארים האפשריים בעונה אחת (אליפות, גביע, צ'מפיונס, סופר קאפ ספרדי, סופר קאפ אירופי, אליפות עולם לקבוצות - 2008/09),

קיבלת תשובה?

מוריניו עושה טררם ויודע לשחק טקטי יופי טופי אחלה בחלה (עבד לו בגמר גביע הספרדי ובחצי גמר עם אינטר שנה שעברה) - אבל הוא לא יכול לנצח ככה בכל המסגרות. לעומתו, פפ לקח קבוצה טובה מאוד והפך אותה למכונת הכדורגל הכי טובה בכל הזמנים (וכן, אני מאמין שברסה של ה-3 שני םהאחרונות היא הטובה בכל הזמנים..גם מבחינת תארים וגם מבחינה שליטה כמעט אבסולוטית בכל תואר ובכל משחק). אז לא, אני לא רואה שום מאמן ושום קבוצה בעתיד הקרוב שמצליחה לשחזר 6 תארים בעונה - שזה בעצם כל מסגרת שהיא השתתפה בה.

אה, ומניו :wubyellow3:

לא מבין מה הופתעתם?!

לא רוצה לפגוע במפעלים יוקרתיים כמו הסופר קאפ הספרדי או האירופי

ובטח שלא במפעל ארוך ומייגע כמו אליפות העולם לקבוצות, אבל זה די חרטה

מגניב לנצח בכולם, אבל יש שלושה תארים עיקריים ומוריניו מכיר אותם מקרוב

ככה שלבוא על מוריניו בתחרות תארים, זה לא כל כך לעניין

חוץ מזה שאם מוריניו היה נשאר השנה באינטר, מצב יותר מחזק שהיה משלים את הזכיות :yellow_cool1:

אינטר של השנה ניצחו בסופר קאפ האיטלקי ובאליפות העולם לקבוצות

הפסידו בסופר קאפ האירופי לאתלטיקו מדריד

יעני 5/6

כמעט

תירוציאדה למתקדמים. בשורה התחתונה - הוא לא הביא.

ואם אתה כבר רוצה לבוא בהשוואות - אז הליגה האיטלקית היא 2 או 3 רמות מתחת לליגה הספרדית...

מבזה/לא מבזה,

מוריניו עושה הרבה דברים "מלוכלכים" בתקשורת, אבל תהיה בטוח שלכל דבר שהוא אומר ועושה, יש מטרה.

סך הכל, הראיון של פפ לא היה יוצא דופן חוץ מסופו והוא הפיל את עצמו, לדבר ככה אל אדם שמבוגר ממך ועשה הרבה בקריירת האימון שלו, הלו - קצת כבוד.

זה נכון שהוא יודע לעקוץ, אבל הוא גם חכם ולא הולך ראש בקיר, תהיה בטוח שהוא יודע מה הוא עושה והוא לא טיפש וגם לא חסרים דוגמאות אבל אין לי זין לזה כרגע.

חחחחחחחח תגיד לי מה אתה רציני כפרה?

ואם אתה כבר רוצה לבוא בהשוואות - אז הליגה האיטלקית היא 2 או 3 רמות מתחת לליגה הספרדית...

תלוי לאיזה ליגה ספרדית אתה מתכוון? לליגה של ברצלונה ושל ריאל? או לליגה של 18 הקבוצות האחרות?

אבנר,

לפחות מוריניו הוציא אתכם קצת מהזחיחות.

פפ צריך להגיד לו פאקינג תודה.

יש בזה משהו, אבל לא כשזה בא על חשבון תואר.

חוץ מהסופרקאפ האירופאי,פרגי גם לקח הכל באותה עונה(אם אפשר להתייחס לגביע הצדקה כאל תואר).

ומה שחשוב באמת זה הטראבל,לא המשחקים הבודדים שמתלווים לאחר מכן ואת זה,שלושתם לקחו.פפ בניגוד לפרגי ומוריניו,(בגלל גילו)עוד לא עשה את זה במקום אחר לכן ההשוואות האלה מוקדמות-למיוחד ולפפ יש עוד המון שנות אימון לפניהם.

אני אנסה יותר לאט, יש שלושה תארים, אליפות, גביע המדינה והצ'מפיונס

שאר הדברים לא באמת נחשבים, הסופר קאפים זה משחק אחד ואליפות העולם לקבוצות 2 משחקים, ככה שלא קריטי

אינטר פיטרה את בניטס אחרי שהביא לה דאבל! גם סופר קאפ איטלקי וגם אליפות העולם לקבוצות, אתה קולט איזה משוגעים?

אני מקווה שלא משתמע שאני מזלזל בבארסה, גם לדעתי היא הכי גדולה שאני ראיתי לפחות

והעונה עם ה6 תארים הייתה נחשבת לענקית גם בלי הסופר קאפים והשטות השנייה, זה פשוט היה סמלי ומגניב

אבל יש שלושה תארים וזהו (:

שמונה, יא דו מיני!

חוץ מהסופרקאפ האירופאי,פרגי גם לקח הכל באותה עונה(אם אפשר להתייחס לגביע הצדקה כאל תואר).

ומה שחשוב באמת זה הטראבל,לא המשחקים הבודדים שמתלווים לאחר מכן ואת זה,שלושתם לקחו.פפ בניגוד לפרגי ומוריניו,(בגלל גילו)עוד לא עשה את זה במקום אחר לכן ההשוואות האלה מוקדמות-למיוחד ולפפ יש עוד המון שנות אימון לפניהם.

איפה פרגוסון לקח טראבל חוץ מב-מניו?

למה טובה ההשוואה בין מוריניו לפפ?

שניהם מאמנים גדולים ביותר, כל אחד בדרכו שלו.

פפ היה עד עכשיו יותר סולידי ושקט בעבודה שלו מול התקשורת, בזמן שמוריניו עבד הרבה על לוחמה פסיכולוגית מולם. ו-ואללה זה גם הצליח להשפיע על השופטים לפי השיפוט המגמתי שנוטה לטובת ריאל בתקופה האחרונה, וגם מטריף את שחקני ריאל. כנראה שריאל לא מסוגלת להתמודד נגד בארסה במישור הספורטיבי אז הם מנסים בדרכים מלוכלכות ולפפ נמאס אז הוא מתחיל להשתמש בנשק של מוריניו.

אה, אל תקנה את השטויות של ערוץ הספורט, הם תירגמו את זה בצורה מאוד דמגוגית. כאילו הם באים לחמם ולמשוך עוד צופים לקרב הדמים של מחר.

בתכלס זה סתם סלנג, מבחינת השימוש במילה זה ממש לא "מזדיין" בהקבלה לעברית. הרבה יותר מעודן.

תלוי לאיזה ליגה ספרדית אתה מתכוון? לליגה של ברצלונה ושל ריאל? או לליגה של 18 הקבוצות האחרות?

זה שריאל וברסה הן פשוט קבוצות מטורפות השנה זה משהו אחר. אתה יכול להגיד באותה מידה שבאנגליה יש את מנצ'סטר, צ'לסי, ארסנל וליברפול ועוד 16 (באופן סטטיסטי הן סיימו ב4 המקומות הראשונות ביותר מחצי מהמקרים בעשור האחרון..ואם אחת לא הגיעה אז כל שאר ה3 עדיין היו שם).

אמנם אני לא מחובבי יונייטד או הליגה אנגלית עצמה, מה שפרגוסון עושה זה פשוט מדהים.

ד?א אני מאוד פסימי לגבי הקלאסיקו מחר.