Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

התכווצות, מדברים על כשירות חלקית וההערכה שהוא יעלה מהספסל ובמקומו יפתח קייטה או תיאגו.

מה שעוד איכשהו מנחם זה שגם במונדו דפורטיבו וגם בספורט אומרים שתיאגו יועדף על קייטה. ועדיין, מול ריאל בברנבאו צריך את אנדרס 90 דקות.

איז קורעים אתם כולם פה עם הויכוחים מי אוהד ומי לא... וואלה זה פורום של כדורגל הרוב פה כן מבינים וכן יודעים מה זה כדורגל, אז מה זה מפתיע אנשים שיש אהבלים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם משחקים אותה פנאטים לברצלונה, אם ריאל הייתה משחקת ככה הם היו אותו דבר אוהדים מסריחים שלה, בתאכלס ברצלונה וריאל קבוצות ענקיות ותמיד יהיו להם מילויונים של אוהדים מסביב לעולם, חלק סבבה וחלק יוצורים (דרך אגב זה אותם יוצורים שלא היו אי פעם במשחק כדורגל אבל בחודש של המונדיאל משחקים לך אותה כאילו אי אפשר לדבר איתם)

ובלי שום קשר מוות לברצלונה ויאללה ריאל...

בחיים שלך לא יצא לך לדבר עם אוהד ריאל שחושב שכריסטיאנו זה רונאלדו המקורי והיחידי?

יצא בטח שיצא, מה נראה לך ריאל קבוצה קטנה אוהדים אותה רק בעיר שלה? בשנים האחרונות ברצלונה הייתה קבוצה מעולם אחר אז נהיו כאלה יותר אצלה מה הביג דיל? אם כבר הפאדיחה (ואני יודע שעכשיו כולם יחפרו לי עם הריאל נאצים) בלאהוב את ברצלונה שזה כמו לאהוב ערבים ולהיות בעד הפלשתינאצים.

יצא בטח שיצא, מה נראה לך ריאל קבוצה קטנה אוהדים אותה רק בעיר שלה? בשנים האחרונות ברצלונה הייתה קבוצה מעולם אחר אז נהיו כאלה יותר אצלה מה הביג דיל? אם כבר הפאדיחה (ואני יודע שעכשיו כולם יחפרו לי עם הריאל נאצים) בלאהוב את ברצלונה שזה כמו לאהוב ערבים ולהיות בעד הפלשתינאצים.

הייל מוחמד בקיצר :yellow_cool1:

רחוק מזה אחי, העצמאות שתושבי ברצלונה מדברים עליה היא סימלית ויותר לגאווה שלהם מאשר אשכרה להיות מדינה נפרדת מספרד.

חוץ מזה שהם לא פועלים בשום דרך אלימה להשיג את זה, להבדיל מהחמאס/המחתרת הבאסקית.

במשחק האחרון שמכבי התארחה שם היו קריאות מהקהל על פלסטין וישר אחרי זה בוז של שאר הקהל. אחרי המשחק הבנתי שזה היה קומץ שצעק, וממש לא של אוהדי בארסה אלא של מוסלמים מקומיים (ויש הרבה כאלה, כמו בכל אירופה), והקהל עצמו שרק בוז לזה שעירבו פוליטיקה זרה וספורט.

וסתם שתדע, עד שנת 96' אספניול וריאל (לעיתים נדירות, יותר אספניול) היו עם שלטים של צלבי קרס בקהל. רק אז נזכרו בספרד לאסור על זה, אבל הרבה מהם משחקים אותה אעלק מושפעים מהפאשיזם של פרנקו.

הסגל שבארסה יצאה איתו למדריד:

ואלדס,פינטו

אלבס,פיקה,פויול,מיליטו,פונטאס,מונטויה

מאסצ'רנו,בוסקטס,צ'אבי,אינייסטה,קייטה,טיאגו,סרג'י רוברטו

וייה,מסי,פדרו,אפלאי וג'פרן.

4 שחקני נוער בסגל.

מי זה פפ לעומת איווניר :whistling:

ואבנר

אני ממש לא בטוח שהשלטים האלה הופסקו ב96..

חח סרג'י רוברטו אני מאמין שינשור ולא יהיה בסגל הסופי, מונטויה אולי ישאר וגם זה רק בגלל שיש לו שם מגניב. הוא עוד לא ברמה.

תיאגו ופונטאס שחקנים אדירים. אם הם ישתלבו בעונה הבאה, בארסה תהנה מהם הרבה שנים.

ואולי לא 96' בדיוק, אבל אמצע שנות ה-90'.

מאז ימיה הראשונים של אספניול, קיים בקרבה גרעין קשה של אוהדים מיליטנטיים, שענייני הפוליטיקה חשובים להם לא פחות מההיבט הספורטיבי. ב-1919 ה"פנייה איבריקה", כפי שהיא נקראה אז, החתימה עצומה כנגד הרעיון של עצמאות לקטאלוניה וחבריה השתתפו במלחמת האזרחים של ספרד לצד הפלנגות של פרנקו. כיום הקבוצה הזו נקראת "הבריגדות הכחולות-לבנות". זו קבוצה אלימה, פאשיסטית, ימנית קיצונית, שבעבר גם הניפה צלבי קרס במשחקי הקבוצה, עד שהדבר נאסר עליה.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=401&docID=17511&lang=he

תשמע אבנר אני יודע את הסיפורים עם ריאל והצלבי קרס, אבל בינתיים מכבי כדורסל שיחקה במדריד לא עשו לה פסטיבל פלשתין מה שכן קורה בברצלונה ואצל באסקים, אבל ת'אכלס זה לא משנה כי רוב הגויים הם די מויסרים אז פשוט תאהדו את מי שבא לכם...

תשאל את אוואט על הדגלי פלסטין שחיכו לו מאחורי השער שלו בביקור האחרון בברנבאו.

עזוב, זה באמת נמצא בכל מקום ובמקרים האלה זה באמת רק קומץ שבא לעצבן.

arab-x_com_17e120b346.jpg

nltzzln2zmul.jpg

תשאל את אוואט על הדגלי פלסטין שחיכו לו מאחורי השער שלו בביקור האחרון בברנבאו.

עזוב, זה באמת נמצא בכל מקום ובמקרים האלה זה באמת רק קומץ שבא לעצבן.

arab-x_com_17e120b346.jpg

באורגינל אתה די צודק בכל מקום זה נהיה אותו חרא...

הם שנאו את המונז'ואיק שנאת מוות, מעבר לזה שהוא רחוק מהכל - בר"ג אתה יותר קרוב לדשא. לא היה הם זמן לכעוס על השם שלו אפילו :)

אבל באמת, זה שם כ"כ היסטורי שזה מזיז להם כמו שלך מזיז שבירושלים יש איזור שקוראים לו הרובע הארמני.

אחרי אבידל, הפציעה של אדריאנו, עכשיו מקסוול גם נפצע.

שלושת המגנים השמאליים של ברצלונה פצועים.. לא יאמן.

דווקא בזמן הזה של העונה יש לברצלונה מכת פציעות בעוד שאצל ריאל הפצועים הפכו לכשירים.

וצריך להגיד את האמת, פפ צודק, בכושר הנוכחי ריאל טובה ופייבוריטית מברסה. יהיה משחק סופר קשה מחר

פאק 3 מגנים שמאליים פצועים ולא בטוח שפויול ומיליטו כשירים.

בכל מקרה, ריאל לא פייבוריטים. בארסה קבוצה יותר טובה.

החוקים פה משתנים.

גול אחד של בארסה וכל המערך של ריאל קורס, כי היא חייבת להתחיל לתקוף.

גול אחד של ריאל ונקבל פה 180 דקות של בונקר על.

אין לדעת איך הדברים יתפתחו.

מעניין לראות איך מוריניו יפתח אחרי המשחק של קאקה והיגוואין בשבת.

אני לא אופטימי בגלל בארסה, אני אופטימי בגלל שקראבליו לא יהיה ובלעדיו מרכז ההגנה של ריאל זה סיפור שונה.

חבר טוב שאוהד ריאל אמר לי שבמשחק מול ולנסיה, הסיטו את אלביול חצי שעה למרכז ההגנה כבלם, ריאל ספגה 2. הוא/גאראי יעשו את הטעות שלהם, השאלה כמה ריאל תכבוש.

חחחחחחח אני רוצה לראות מה היה בקרנות בשני המשחקים האלה..

8-0 בקרנות לריאל בליגה, בגביע עוד לא הצלחתי לפענח.

פפ ברגע נדיר: "בתקשורת מוריניו הוא הבוס המ**ין. ניפגש במגרש"

אפילו לגווארדיולה כבר קפץ ממנו הפיוז, בחיים לא ראיתי אותו ככה...

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.398.98788.html