Jump to content

4 קלאסיקו בבקשה: בארסה שולטת בליגה, מדריד לוקחת גביע, באירופה הקטלונים מדלגים בקלות לגמר

Recommended Posts

מדהים, מדהים, מדהים!

ככה עושים את זה, ככה מנצחים.

איזה לחימה על המגרש, איזה כוח. ריאל מדריד פירקה היום את בארסה, לא מבחינת כדורגל, לא מבחינת התוצאה, אלא מבחינת שיבוש המשחק של בארסה.

על זה מגיע שאפו ענק, למאמן ענק.

בונא, על מה אתם מדברים קיבינימאט? מחצית שניה ריאל השתינו במכנסיים ובמחצית הראשונה שמוגדרת כ-"ריאל פירקה את בארסה" הם הגיעו ללא יותר משני מצבים אמיתיים. בהארכה לא היה כלום בלאפה וגם הגול היה מחצי מתפרצת. לא היו סטטיסטיקות בשידור אבל אני מאמין שאחוזי השליטה בכדור במחצית השניה היו 80-20 לבארסה.

אני לוקח את כל מה שהיה מהדקה ה-45 לחצי גמר צ'מפיונס...יש גבול כמה בארסה יכולה להחמיץ :unsure:

אם ריאל יכולה לנצח את בארסה, האם מכבי יכולה לנצח את הפועל?!!?

ריאל מדריד קבוצת כדורגל, מכבי ת"א לא.

בונא, על מה אתם מדברים קיבינימאט? מחצית שניה ריאל השתינו במכנסיים ובמחצית הראשונה שמוגדרת כ-"ריאל פירקה את בארסה" הם הגיעו ללא יותר משני מצבים אמיתיים. בהארכה לא היה כלום בלאפה וגם הגול היה מחצי מתפרצת. לא היו סטטיסטיקות בשידור אבל אני מאמין שאחוזי השליטה בכדור במחצית השניה היו 80-20 לבארסה.

אני לוקח את כל מה שהיה מהדקה ה-45 לחצי גמר צ'מפיונס...יש גבול כמה בארסה יכולה להחמיץ :unsure:

זאת לא הכמות, זאת האיכות...

ברצלונה תקפה הרבה, אבל לא הצליחה לשבור את מדריד.

ההגנה היתה אדירה, אם זה לעצור את השחקנים של ברסה ואם זה להכניס אותם לנבדל.

ואז מה אם זה היה ממתפרצת? שער ממתפרצת זה לא גול?

שברצלונה תישאר עם קריאות "אולה" ב-0-0, ומדריד תישאר עם הגביע.

ושאנשים ימשיכו להגיד שמוריניו בונקריסט ובלה בלה בלה, והוא ימשיך לנצח משחקים ולזכות בתארים.

ריאל מדריד קבוצת כדורגל, מכבי ת"א לא.

אז מה היא? קבוצת טטריס?

מה נבדל מה? איקר לקח שתי הצלות שנכנסות בקלות לרשימת ההצלות של העשור וריאל בקושי עברה ת'חצי. במבחן התוצאה ריאל לקחה ת'גביע - אבל אל תשלו את עצמכם שהיה פה משהו גדול היום על המגרש. נתראה בצ'מפיונס.

מה נבדל מה? איקר לקח שתי הצלות שנכנסות בקלות לרשימת ההצלות של העשור וריאל בקושי עברה ת'חצי. במבחן התוצאה ריאל לקחה ת'גביע - אבל אל תשלו את עצמכם שהיה פה משהו גדול היום על המגרש. נתראה בצ'מפיונס.

2 במשחק זה נחמד והכל. ריאל הייתה מסוכנת יותר, כמו במשחק הראשון.

לילה טוב, והנה שלא תתבאס, קח :

%D7%9E%D7%A1%D7%99.gif

פתאום מסתבר שיש לי חברים בפייסבוק שאוהדים ריאל.

נראה לי פעם אחרונה שריאל ניצחו קלאסיקו לא היה פייסבוק, אז לא ידעתי על קיומם :rolleyes:

כמו שאתה צצת שברצלונה של השנים האחרונות הצליחה?

כמה כיף לראות את איקר עם עוד גביע :wubyellow3:

פשוט היה תענוג לראות את הקלאסיקו.

ריאל ומוריניו ניצחו בצדק את הקלאסיקו הזה, פשוט מגיע להם.

שחקני ריאל רצו יותר מבארסה, הם נלחמו ובאו בטירוף למשחק, ראו את זה על הפנים שלהם.

די מריה היה ענק והיה בכל מקום על המגרש, נלחם על כל כדור, השחקנים של ריאל היו פשוט בכל מקום על המגרש, פשוט להקליט את המשחק הזה ולשלוח לשחקנים של מכבי שילמדו מה זאת מלחמה והקרבה.

בסך הכל גם בארסה הגיעו להמון מצבים וקסיאס הוא איש המשחק לטעמי, לקח 3 כדורים ענקיים בסוף המחצית השנייה ממסי, אינייסטה ופדרו. פשוט הצלות גדולות.

פשוט מגיע למוריניו, מאמן אדיר. ביטל את בארסה לחלוטין במחצית הראשונה. ריאל שיחקה כדורגל יפה ומהנה, פשוט מגיע להם. להוריד את הכובע למוריניו ולהשתחוות, מאמן אדיר.

ברצלונה איחו דפוטה טהטהטהטטהטהטהט

יששששששששששששששששששששששששששששש :yahoo:

פפה :wubyellow3:

ראמוס :wubyellow3:

די מאריה :wubyellow3:

קראבליו :wubyellow3:

מוריניו :wubyellow3:

ריאלללללל :wubyellow3: :wubyellow3:

:toast:

הנהההההההה זה מגיע תנו לאיקר להניף את הגביע!! :thumbsup_anim:

ריאל שיחקו כמו אריות היום. שמח בשבילם כי מגיע להם.

וטוב שהיום תהיה לנו קצת הפוגה מעשרות סטאטוסים בפייסבוק של אלפי האוהדים השרופים שכבר שנים רבות (שנתיים) אוהדים את בארסה.

במקום זה תקבל סטאטוסים של תסכול והתבכיינות.

מעניין כמה אוהדי בארסה יישארו אחרי היום, וכמה יחזרו אם וכאשר בארסה עוברת בצ'מפיונס..

כיף שיש עוד 2 משחקים כאלה ועוד הרבה יותר גדולים וחשובים מהיום. לא דואג לבארסה ואני בטוח שנקבל דקות מעולות של 2 הקבוצות ואני צופה משחקים קטלניים.

**ההימור שלי שייגמר תיקו והמשחק יוכרע בהארכה כמובן תפס :) (בלי להתייחס לדיוק שחשבתי שיהיה 1-1)

2 במשחק זה נחמד והכל. ריאל הייתה מסוכנת יותר, כמו במשחק הראשון.

לילה טוב, והנה שלא תתבאס, קח :

אשליות.

ולסדר הטוב - אני אוהד של ברסה מהתקופה שפפ היה שחקן בה...תמצא לך ילד אחר לשים לו את התמונה.

סליחה על הבורות, אבל "גביע המלך" זה המקבילה לגביע המדינה שלנו או שזה המפעל השלישי שם?

מקביל לגביע המדינה שלנו

המנצחת מקבלת כרטיס לגביע אופא

עריכה

ואי יהיה סופר קלאסיקו גם בסופרקאפph34r.gif

מקביל לגביע המדינה שלנו

המנצחת מקבלת כרטיס לגביע אופא

עריכה

ואי יהיה סופר קלאסיקו גם בסופרקאפph34r.gif

חח כן גם אני חשבתי על זה

יותר מידי קלאסיקו

אתם מעוותים את המציאות לגמרי...

ברסה הגיע לשלושה-ארבעה מצבים של 100% גול וקסיאס סיים את המשחק הזה עם ציון 10!

ריאל הבקיעה שער נהדר בהתקפת מעבר ובאמת שאפו לה ולמוריניו על לחימה ועמידה נכונה על המגרש,

אבל מתישהוא הגולים של ברסה יכנסו ואני מאמין שזה יהיה בצ'מפיונס..

ולחשוב שאם זה לא היה קלאסיקו, אף אחד במדינה בכלל לא היה יודע שיש היום "גמר גביע ספרדי".. פחח

איך יכול להיות.... מסי מקום שני.. ברצלונה מקום שני... לא מתעכל

וברצינות,

מוריניו גאון. זה לקח זמן, אבל הוא הביא להם בדיוק את מה שעשה באינטר ואת מה שציפו ממנו להביא - קבוצה עם הגנת ברזל שבמתפרצת אחת יכולה לקחת את בארסה. פפה, קרבאליו ורמוס החיילים, וגם רונאלדו הצליח להעלות קצת את הכבוד שלי אליו (אבל רק קצת).

וריאל? הרסו לעצמם את הסיכוי לעלות שלב באלופות. :yellow_cool1:

דרך אגב, לכל אוהדי ריאל שמשחקים אותה האוהדים הכי אמיתיים וטובים בעולם, מעניין אותי איך אתם הפכתם להיות אוהדי ריאל. בטח הגורל הפגיש ביניכם. במקרה פשוט בחרתם בקבוצה עם הכי הרבה תארים בספרד ובאירופה. אם לא הייתם אוהדי הצלחות כמו כל השאר הייתם עכשיו אוהדים את אלמריה. בכיף? למה אתם חושבים שאתם יותר טובים מכל אלו שבחרו להיות אוהדי בארסה כי היא מצליחה?

כמו שאתה צצת שברצלונה של השנים האחרונות הצליחה?

כמה כיף לראות את איקר עם עוד גביע :wubyellow3:

אני לא צצתי משום מקום. אני אוהד ברצלונה בערך מהתקופה שצ'אבי ופויול עלו לבוגרים, אולי עוד לפני בעצם.

וד"א גם את צ'לסי עוד קצת לפני הקבוצה של ויאלי וזולה. וזה ממש ביאס כל הטרמיפסטים שהיו על צ'לסי בשנים האחרונות.

ויובה בערך מאותה תקופה.

by this order

וזהו.

וכל אלה זה טוב ויפה אבל מכבי זאת האהדה האמיתית.

ואני גם לא כותב סטטוסים בפייסבוק :yellow_cool1:

מצחיק לשמוע מאוהדי ריאל מתלוננים על אוהדי ההצלחות של בארסה.

כן, בשנים האחרונות באמת בארסה הפכה לקבוצה של העולם ותאמינו לי שזה גורם לאוהדי בארסה האמיתיים רק חלחלה, אבל בוא נגיד שאוהדי ריאל הם האחרונים שיכולים להתלונן על כך, כנראה שכחתם את התקופה של גלקטיקוס 123 ובכלל גם לפני זה תמיד הייתם המעדון המלוקק בעולם.

ובנוגע למשחק, מוריניו עשה שיעורי בית מהקלאסיקו הראשון ופפ נרדם בשמירה ובנוסף ליהירות שהייתה לשחקני בארסה(בעיקר בכלל התבטאויות בתקשורת) אז זה מה שגורם לך לשלם את המחיר.

היה צפוי שהלחץ האדיר של ריאל במחצית הראשונה לא יחזיק מעמד ובארסה בסופו של דבר תשתחרר מזה אבל יום מצויין של קסיאס וההמשך כבר ידוע...

מוריניו, פרגי מחכה רק לך.

מוריניו אתה בן של זונה אני כלכך שונא אותך אתה הורס תכדורגל אתה מוציא כל חשק לראות תמשחק הזה אתה מגעיל תשועלים באמתתתת אתה פשוט סירחון הלוואי יירו לך בראש הלוואי יצלבו אותך כמו ישו אני כלכך שונא אותך אין דברים כאלה

אבל אין מה להגיד אתה גאון כדורגל והמאמן הכי טוב בעולם.

תמות.

מצחיק לשמוע מאוהדי ריאל מתלוננים על אוהדי ההצלחות של בארסה.

כן, בשנים האחרונות באמת בארסה הפכה לקבוצה של העולם ותאמינו לי שזה גורם לאוהדי בארסה האמיתיים רק חלחלה, אבל בוא נגיד שאוהדי ריאל הם האחרונים שיכולים להתלונן על כך, כנראה שכחתם את התקופה של גלקטיקוס 123 ובכלל גם לפני זה תמיד הייתם המעדון המלוקק בעולם.

....

על מה אתה מדבר? ריאל זה מועדון של אופי. או שאתה מזדהה או שאתה שונא. (במשקל דומה למכבי).

דרך אגב, לכל אוהדי ריאל שמשחקים אותה האוהדים הכי אמיתיים וטובים בעולם, מעניין אותי איך אתם הפכתם להיות אוהדי ריאל. בטח הגורל הפגיש ביניכם. במקרה פשוט בחרתם בקבוצה עם הכי הרבה תארים בספרד ובאירופה. אם לא הייתם אוהדי הצלחות כמו כל השאר הייתם עכשיו אוהדים את אלמריה. בכיף? למה אתם חושבים שאתם יותר טובים מכל אלו שבחרו להיות אוהדי בארסה כי היא מצליחה?

לא ידוע מה עם כל השאר, אבל לי מושג כמה גביעים יש בארון של ריאל וכמה צלחות היא הניפה, אני "אוהד אותה" (אוהד אני רק את מנצ'סטר ומכבי, אני שמח שהיא ניצחה ולא בארסה) בגלל שאני פשוט לא יכול לסבול את ברצלונה וכל הרעש שעושים סביבה, וריאל זה הקונטרה הכי טובה.