Jump to content

מדוניאנין רוצה להישאר גם בעונה הבאה

Lior Cohen

Recommended Posts

1. אין "אם אני סטייק" כי אתה סטייק.

2. מה הקשר לאוביקטיביות שלי? אתה פשוט סטייק. בלי שום קשר לזה שאני אובייקטיבי או לא.

ולא אמרתי מילה אחת לטובתו (כי אני לא רוצה להדליק פה אנשים סתם) - אז מה עושה אותי פתטי?

בחיאת, תקח הפסקה..

ראיתי אותו בדיוק באותם ימים שאתה ראית אותו.

הוא היה שחקן טוב בקבוצה חזקה, מדוניאנין שחקן טוב בקבוצה חלשה, זה הכל.

זוהר בלי קלינגר, נמני, דריקס, שוהם, שורה, ברומר, שלח, ואבוארוב לידו לא היה שווה יותר ממדו היום.

זוהר סחב את בית"ר על עצמו? להזכירך בבית"ר היה את אבוקסיס בקישור רונן חרזי אלי אוחנה ושאלוי לידו בהתקפה באחת הקבוצות הכי טובות שהיו בכדורגל הישראלי אי פעם.

ולאן איציק זוהר סחב בדיוק את נתניה ?...כמה גולים יפים בדרך לשום כלום. (בדיוק כמו מדו)

לא מוצץ למדו ולא נעליים - לדעתי הוא הרכש אולי הגרוע ביותר של מכבי העונה - 100 אחוז פספוס.

אבל הפספוס הוא לא כי הוא כדורגלן לא טוב - אלא בגלל שהוא בא בשביל להוביל את כל משחק ההתקפה של מכבי, ולמשוך את הקבוצה ואת זה אין לו ולא יהיה לו.

בפעם הבאה תנסה להתעמק במה שאתה קורא לפני שאתה משחרר הודעה מתנשאת על גילי או הבנתי...

שבת שלום.

לא מתנשא פשוט יודע מה אני אומר לא יושע בן כמה אתה אבל אם לסחוב את נתניה למקום 4 (שהליגה הייתה עוד שווה משו..)ולמשך עונה שלמה לא להפסיד משחק אחד בבית(עונת האליפות של מכבי אנחנו חיפה והפועל כולם חטפו בראש מזוהר ספציפית!!במיוחד זוהר עם גול מהקרן)

ומדו בקבוצה חלשה?!?! צודק בוזגלו לא אחה השחקנים המוכשרים בכדורגל הישראלי עטר סתם משה ביטון 2 ומאחוריו סתם שיחקה עד לא ממזמן ההגנה הטובה בליגה..אנשים פה שוכחים שעם כמה שרצחו את נמני היינו במרחק נגיעה מהצמרת עם קבוצה סבירה+ בעונה ראשונה שלה אחרי מהפכה!! ועכשיו אני אופתע אם נסיים מעל המקום החמישי

ראיתי אותו בדיוק באותם ימים שאתה ראית אותו.

הוא היה שחקן טוב בקבוצה חזקה, מדוניאנין שחקן טוב בקבוצה חלשה, זה הכל.

זוהר בלי קלינגר, נמני, דריקס, שוהם, שורה, ברומר, שלח, ואבוארוב לידו לא היה שווה יותר ממדו היום.

זוהר סחב את בית"ר על עצמו? להזכירך בבית"ר היה את אבוקסיס בקישור רונן חרזי אלי אוחנה ושאלוי לידו בהתקפה באחת הקבוצות הכי טובות שהיו בכדורגל הישראלי אי פעם.

ולאן איציק זוהר סחב בדיוק את נתניה ?...כמה גולים יפים בדרך לשום כלום. (בדיוק כמו מדו)

לא מוצץ למדו ולא נעליים - לדעתי הוא הרכש אולי הגרוע ביותר של מכבי העונה - 100 אחוז פספוס.

אבל הפספוס הוא לא כי הוא כדורגלן לא טוב - אלא בגלל שהוא בא בשביל להוביל את כל משחק ההתקפה של מכבי, ולמשוך את הקבוצה ואת זה אין לו ולא יהיה לו.

בפעם הבאה תנסה להתעמק במה שאתה קורא לפני שאתה משחרר הודעה מתנשאת על גילי או הבנתי...

שבת שלום.

לא מתנשא פשוט יודע מה אני אומר לא יושע בן כמה אתה אבל אם לסחוב את נתניה למקום 4 (שהליגה הייתה עוד שווה משו..)ולמשך עונה שלמה לא להפסיד משחק אחד בבית(עונת האליפות של מכבי אנחנו חיפה והפועל כולם חטפו בראש מזוהר ספציפית!!במיוחד זוהר עם גול מהקרן)

ומדו בקבוצה חלשה?!?! צודק בוזגלו לא אחה השחקנים המוכשרים בכדורגל הישראלי עטר סתם משה ביטון 2 ומאחוריו סתם שיחקה עד לא ממזמן ההגנה הטובה בליגה..אנשים פה שוכחים שעם כמה שרצחו את נמני היינו במרחק נגיעה מהצמרת עם קבוצה סבירה+ בעונה ראשונה שלה אחרי מהפכה!! ועכשיו אני אופתע אם נסיים מעל המקום החמישי

אני מקרה מיוחד? אני.

מי אתה בכלל? איך אתה בכלל מדבר עליי?

בחיים שלי לא ראיתי (ולא אף אחד אחר פה!) מישהו כמוך. עזוב שאתה עכשיו מוכיח גם כשאתה סטייק.

אתה חיי בסרט רציני, אתה כל היום בוכה על קללות ועל פציעות כמו איזה כוס מעוך.

יש לך שם בכלל? אתה כזה יצור לא קיים ועלוב שאף אחד לא יודע איך קוראים לך, איך אתה נראה, אם אתה בכלל קיים, אם בכלל אתה אוהד מכבי או יושב בבלומפילד.

בוא, תראה את עצמך. דבר כמו גבר. בוא תגיד לי את כל זה בפנים. לא שאני מאיים עלייך או משהו, פשוט רוצה לראות פעם אחת את מי שמדבר עליי ככה.

אני לא איזה ערס שמדבר ככה לאנשים, אבל אתה באמת מצליח לעלות על העצבים ברמות היסטריות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי.. שמע אתה מקרה מיוחד..

-----------------

הוא ?

בקשר למדו- מאוהב בו אבל אני פשוט מתחיל להבין שהוא וההנהלה לא רוצים אחד בשני בשנה הבאה.. שחקן שנקשרתי אליו מאוד ואני עדיין מקווה שיבוא הבנאדם שבעזרת עבודה קשה ישדרג אותו מנטאלית ויצליח לממש את מה שיש לו ברגליים.. ויש לו אחושרמוטה

מדו גם כשלא הולך :wubyellow3:

אני מקרה מיוחד? אני.

מי אתה בכלל? איך אתה בכלל מדבר עליי?

בחיים שלי לא ראיתי (ולא אף אחד אחר פה!) מישהו כמוך. עזוב שאתה עכשיו מוכיח גם כשאתה סטייק.

אתה חיי בסרט רציני, אתה כל היום בוכה על קללות ועל פציעות כמו איזה כוס מעוך.

יש לך שם בכלל? אתה כזה יצור לא קיים ועלוב שאף אחד לא יודע איך קוראים לך, איך אתה נראה, אם אתה בכלל קיים, אם בכלל אתה אוהד מכבי או יושב בבלומפילד.

בוא, תראה את עצמך. דבר כמו גבר. בוא תגיד לי את כל זה בפנים. לא שאני מאיים עלייך או משהו, פשוט רוצה לראות פעם אחת את מי שמדבר עליי ככה.

אני לא איזה ערס שמדבר ככה לאנשים, אבל אתה באמת מצליח לעלות על העצבים ברמות היסטריות.

ואני חשבתי שזה נושא על מדוניאנין..

קח כמה נשימות ותירגע קצת.. אל תיקח ללב!!! נעלבי..

הצבע של הסמל אתה חפרן ומציק ומדבר שטויות בכמויות אדירות, קח מנוחה קצרה.

נו.. ברור "שתיחלץ" לעזרתו של סוייר.. כשראיתי אותך מגיב ידעתי שזאת תהיה התגובה שלך.

והדבר הכי מצחיק הוא שאמרתי לסוייר שהוא מקרה מיוחד וזה אחרי שהוא חפר כמה אני סטייק..( והכל התחיל מזה שאמרתי שמדוניאנין לא שחקן.. אבל כרגיל שמדובר בי אז אתם מרשים לעצמכם פחח) ואז הוא רשם את החפירה של החיים ובכה כמה אני ייצור וכו'..

אבל בסדר, אני נהנה. תמשיכו.