Jump to content

מדוניאנין רוצה להישאר גם בעונה הבאה

Lior Cohen

Recommended Posts

אפשר לחשוב שבהפועל גילי ורמוט מתבלט.

ברוך דגו 2.

שחקן חלש שנתן עונה אחת טובה, איכשהו סחף קבוצה לאליפות באופן לא מובן, וכרגע מחזיקים ממנו אלוהים עד שבעוד שנתיים שוב ידברו על זה שלא ברור איך הוא הגיע לצמרת הליגה.

הוא היה כלום עד העונה שעברה. כלום בהפועל חיפה, כלום בהפועל ת"א, כלום בבלגיה ועכשיו הוא שוב כלום בהפועל ת"א. גם לאוהדים שלהם (שלא סבלו אותו עד עונת האליפות) כבר נמאס ממנו, שוב.

בשנה האחרונה הוא נתן עונה גדולה בזכות שכטר, השנה הוא שוב כלום. אירופה? גם ליוסי שיבחון יש סעיף שחרור...

ואני אודה מאוד למי שימצא את הנושא האגדי משדים, עם כמה עמודים מפוצצים בתמונות של גילי ורמוט שמראות כמה הוא כוסית (זאת קלאסיקה נצחית).

די נו אל תצחיק אותי . לא מעניין אותי מה האוהדים של הפועל חושבים , אם מבחינתם גילי ורמוט לא שחקן אז נראה מה הם יגידו שנה הבאה שהם ישחקו בלעדיו .

הוא מתבלט חבל על הזמן בהפועל , כל מהלך טוב עובר דרכו .

לא נכנס איתך להשוואות על העונה הקודמת שבה אני מזכיר לך כל הקבוצה שלהם הייתה בכושר שיא אבל באמת שהוא שחקן מצוין .

אני חולק על הקביעה הזאת.

תקדים בוזגלו מראה שאם שחקן יהיה בינוני מחוץ למכבי יחזיקו ממנו שחקן ענק, ואם הוא ישתפר במכבי יגידו שהוא לא עשה כלום.

בוזגלו כזכור לכולם רשם סטטיסטיקה לא רעה בסכנין, נחשב לתגלית העונה (אצל חלק לשחקן העונה), במכבי רשם אותה סטטיסטיקה בדיוק ונחשב לאכזבת העונה.

בשני המקרים הוא סחב קבוצה למקום השישי כשהגיע לה פחות מזה, אבל בסכנין הוא נחשב כישרון ואצלנו הוא נחשב אכזבה.

אם גלבאן יהיה במכבי הוא גם יהיה אכזבה, ואפילו אם הוא ישתפר ביחס למצב הנוכחי.

ואני בעד שיבוא, אבל אני פשוט מכין אתכם למציאות.

אתם תתאכזבו ממנו לא משנה איך ישחק.

גם אם הוא יכבוש 15 ויבשל 15 יגידו שהוא אשם בזה שמכבי לא לוקחת אליפות.

זה בידיוק הטמטום בקהל ובהנהלה שלנו.

שהם שופטים את השחקנים רק על פי מה שהם מביאים על הנייר(גביע,אליפות וכו').

סטטיסטיקה לא מעניינת אותם יותר מידי, ואז כל עוד אין אליפות - ישר אומרים שבוזגלו אשם למרות שהוא השחקן הכי טוב בקבוצה יחד עם עטר.

גלבאן חייב לבוא למכבי, הוא פשוט שחקן ענק.

---------

נ.ב:

מתי תבינו שבהפועל ת"א כל מטאטא יורה?

אני כבר אומר לכם שאם אתם שמים את זהבי בכל קבוצה אחרת, הוא לא מצליח.

כנ"ל תמוז, איפה הוא היה בכל השנים האחרונות שפתאום הוא אחד החלוצים הטובים בליגה?

אם הוא נשאר גם עונה הבאה אז אל תצפו ממנה ליותר מדי.

חוץ להבקיע איזה שני פנדלים שגם אני יכול להבקיע הוא לא עשה כלום,בעצם הוא כן עשה הוא הרס את המשחק :angry: של הקבוצה.

אם הוא נשאר גם עונה הבאה אז אל תצפו ממנה ליותר מדי.

חוץ להבקיע איזה שני פנדלים שגם אני יכול להבקיע הוא לא עשה כלום,בעצם הוא כן עשה הוא הרס את המשחק :angry: של הקבוצה.

ראינו מה קרה נגד פ"ת שלא הוא בעט את הפנדלים

אני חולק על הקביעה הזאת.

תקדים בוזגלו מראה שאם שחקן יהיה בינוני מחוץ למכבי יחזיקו ממנו שחקן ענק, ואם הוא ישתפר במכבי יגידו שהוא לא עשה כלום.

בוזגלו כזכור לכולם רשם סטטיסטיקה לא רעה בסכנין, נחשב לתגלית העונה (אצל חלק לשחקן העונה), במכבי רשם אותה סטטיסטיקה בדיוק ונחשב לאכזבת העונה.

בשני המקרים הוא סחב קבוצה למקום השישי כשהגיע לה פחות מזה, אבל בסכנין הוא נחשב כישרון ואצלנו הוא נחשב אכזבה.

אם גלבאן יהיה במכבי הוא גם יהיה אכזבה, ואפילו אם הוא ישתפר ביחס למצב הנוכחי.

ואני בעד שיבוא, אבל אני פשוט מכין אתכם למציאות.

אתם תתאכזבו ממנו לא משנה איך ישחק.

גם אם הוא יכבוש 15 ויבשל 15 יגידו שהוא אשם בזה שמכבי לא לוקחת אליפות.

תקדים בוזגלו מראה שהתקשורת גורמת לכם להתבלבל.

מאור בוזגלו (ואת זה אמרו כל אנשי הכדורגל) נתן סיבוב טוב...פה עשו אותו משיח.

זה כי אוהדי מכבי אהבלים...זה הכל.

סטטיסטיקה או לא, הוא עדיין בינוני...במכבי טובה אין לו מקום באנקר בהרכב...

מכבי פח והוא הפרצוף שלה היום...תפס יופי את המקום של יוסיל'ה.

הוא וקולאוטי זה בדיוק אותו דבר מבחינה כלכלית

הסכום שתצטרך לשלם לו בזמן שהוא בקבוצה אחרת (כי אנחנו חייבים להשלים לו את החוזה)

הוא סכום שאפשר להביא איתו שחקן אחר, משמע - גם השחקן לא אצלך, וגם אתה משלם לו סכום של עוד שחקן

כלכלית זה לא שווה, וזה מספיק כרגע.

עדיף שיהיה על הספסל מאשר בקבוצה אחרת

אין מה לעשות. הוא פשוט לא מנהיג, וגם איווניר שחשב שהוא חכם גדול, שבא וניסה לבנות קבוצה שתתבסס על היכולות של מדוניאנין, נכשל בגדול.

הייעוד שלו יהיה כמו בויאדוליד, להיכנס רבע שעה לסוף ולתת פה ושם מהלכים יפים.

חח בטח הוא רוצה להשאר.. בסכומים שהוא מרוויח גם אני הייתי רוצה להשאר ולא לעשות כלום על המגרש, בלי קצמוץ של אכפתיות ורצון להצליח, כל עוד הסטטוס בבנק דופק כמו שעון.

הוא וקולאוטי זה בדיוק אותו דבר מבחינה כלכלית

הסכום שתצטרך לשלם לו בזמן שהוא בקבוצה אחרת (כי אנחנו חייבים להשלים לו את החוזה)

הוא סכום שאפשר להביא איתו שחקן אחר, משמע - גם השחקן לא אצלך, וגם אתה משלם לו סכום של עוד שחקן

כלכלית זה לא שווה, וזה מספיק כרגע.

עדיף שיהיה על הספסל מאשר בקבוצה אחרת

רוב החוזים כיום בנויים על מספר דברים כמו:

*העלאה שנתית - ברגע שאומרים לו שהוא לא ישחק הוא מוותר על העלאה ומשחררים אותו.

*שערים\בישולים - אם הוא לא בקבוצה הוא לא מקבל את הפרמיות הללו

*פרמיות על מיקום בליגה\הצלחה באירופה\הצלחה בגביע \גביע השוקו - אם הוא לא בקבוצה הוא לא מקבל אותם.

יוצא משתלם לשחרר שחקן.

מדו קצת מזכיר לי את איציק זוהר בשנים היפות שלו.

שחקן שלא אוהב לעבוד קשה, לא מנהיג, נעלם להרבה דקות, אבל שווה גם הרבה נקודות.

מסוג השחקנים שאתה לא יכול לבנות קבוצה סביבם - אבל בקבוצה שלא קמה ונופלת על היכולת שלו, הוא יכול להיות ערך מוסף אדיר.

אם זה שווה את הכסף שהוא מקבל ? - כנראה שלא, אבל החוזה כבר נחתם והכל זה חוכמה בדיעבד.

חשוב שמכבי בראייה לקיץ לא תשכנע את עצמה שמדו יהפוך להיות מה שהוא לא.

שיבנו קבוצה מאוזנת וחזקה, ולא סביבו, ושיתנו לו להיות שחקן חופשי מאחורי החלוצים, ללא תפקיד טקטי.

בואו לא נשכח שמדו בתקופות הטובות שלו זה שחקן שפותח את המגרש, בעל בעיטה והרמה מצויינת, ויש לו חוש לשערים - זה תכונות שלא קל למצוא.

אחריי איך שהזין הזה התהלך לו על המגרש 5 דקות אחריי שהוא נכנס, בכזאת חוסר אכפתיות מעצבנת שרק בא לך לזרוק עליו כוס קולה, אני מאוד מקווה שלא הולכים לתת לו את הפריבילגיה לבזבז עוד שנה מהחיים שלו ושלנו ולעשות בוחטות על חשבון מכבי.

בהחלט יש מקום בשבילו.

אם כבר מדברים על זה, אנחנו לא צריכים לעשות מהפכה בסגל.

הסגל הקיים הוא סגל טוב בעיקרו צריך לחשוב את מי באמת לא צריך ומי יכול עוד לתרום.

סגל טוב :|

מדו קצת מזכיר לי את איציק זוהר בשנים היפות שלו.

שחקן שלא אוהב לעבוד קשה, לא מנהיג, נעלם להרבה דקות, אבל שווה גם הרבה נקודות.

מסוג השחקנים שאתה לא יכול לבנות קבוצה סביבם - אבל בקבוצה שלא קמה ונופלת על היכולת שלו, הוא יכול להיות ערך מוסף אדיר.

אם זה שווה את הכסף שהוא מקבל ? - כנראה שלא, אבל החוזה כבר נחתם והכל זה חוכמה בדיעבד.

חשוב שמכבי בראייה לקיץ לא תשכנע את עצמה שמדו יהפוך להיות מה שהוא לא.

שיבנו קבוצה מאוזנת וחזקה, ולא סביבו, ושיתנו לו להיות שחקן חופשי מאחורי החלוצים, ללא תפקיד טקטי.

בואו לא נשכח שמדו בתקופות הטובות שלו זה שחקן שפותח את המגרש, בעל בעיטה והרמה מצויינת, ויש לו חוש לשערים - זה תכונות שלא קל למצוא.

לא יודע בן כמה אתה ובאיזה גיל זכית לראות את איציק אבל איציק זוהר כיום לא נופל מאיך שמדו משחק..איציק זוהר היה שחקן ענק לליגה שלנו ושחקן שגם סחב את בית"ר ונתניה..תן לאיציק את הכבוד שמגיע לו תפסיקו למצוץ למדו בסופו של דבר כמה נקודות הוא בדיוק נתן לך?!?!?!? שערי ניצחון מול מוגרן ופנדלים גם יוסי שבחון יודע לתת

רוב החוזים כיום בנויים על מספר דברים כמו:

*העלאה שנתית - ברגע שאומרים לו שהוא לא ישחק הוא מוותר על העלאה ומשחררים אותו.

*שערים\בישולים - אם הוא לא בקבוצה הוא לא מקבל את הפרמיות הללו

*פרמיות על מיקום בליגה\הצלחה באירופה\הצלחה בגביע \גביע השוקו - אם הוא לא בקבוצה הוא לא מקבל אותם.

יוצא משתלם לשחרר שחקן.

אין שום קשר בין מה שאתה מדבר לחוזה שלו

הוא לא בנוי רק על פרמיות - ובלי זה הוא עדיין מקבל סכום כסף ששווה עוד שחקן

אותו דבר גם קולאוטי.

המספרים שאתה שומע ורואה הם לפני כל הפרמיות האלו...

לא יודע בן כמה אתה ובאיזה גיל זכית לראות את איציק אבל איציק זוהר כיום לא נופל מאיך שמדו משחק..איציק זוהר היה שחקן ענק לליגה שלנו ושחקן שגם סחב את בית"ר ונתניה..תן לאיציק את הכבוד שמגיע לו תפסיקו למצוץ למדו בסופו של דבר כמה נקודות הוא בדיוק נתן לך?!?!?!? שערי ניצחון מול מוגרן ופנדלים גם יוסי שבחון יודע לתת

ראיתי אותו בדיוק באותם ימים שאתה ראית אותו.

הוא היה שחקן טוב בקבוצה חזקה, מדוניאנין שחקן טוב בקבוצה חלשה, זה הכל.

זוהר בלי קלינגר, נמני, דריקס, שוהם, שורה, ברומר, שלח, ואבוארוב לידו לא היה שווה יותר ממדו היום.

זוהר סחב את בית"ר על עצמו? להזכירך בבית"ר היה את אבוקסיס בקישור רונן חרזי אלי אוחנה ושאלוי לידו בהתקפה באחת הקבוצות הכי טובות שהיו בכדורגל הישראלי אי פעם.

ולאן איציק זוהר סחב בדיוק את נתניה ?...כמה גולים יפים בדרך לשום כלום. (בדיוק כמו מדו)

לא מוצץ למדו ולא נעליים - לדעתי הוא הרכש אולי הגרוע ביותר של מכבי העונה - 100 אחוז פספוס.

אבל הפספוס הוא לא כי הוא כדורגלן לא טוב - אלא בגלל שהוא בא בשביל להוביל את כל משחק ההתקפה של מכבי, ולמשוך את הקבוצה ואת זה אין לו ולא יהיה לו.

בפעם הבאה תנסה להתעמק במה שאתה קורא לפני שאתה משחרר הודעה מתנשאת על גילי או הבנתי...

שבת שלום.

סטייק? חחחח יחי האירוניה!!

מדבר התומך הגי גדול של מדוניאנין בפורום הזה, אז למה שתהיה אובייקטיבי?

אם אני סטייק אז אתה פתטי ברמה עצובה.