Jump to content

גמרעף 2011

Recommended Posts

דבר ראשון - תודה לכל מי שבא היום!

אמנם לא היו המון חבר'ה אבל מי שבא עשה הרבה רעש ונתן הרגשה של בית ושל טירוף כבר מההתחלה.

חבל שאי אפשר לערוך ניסוי מדעי להראות כמה תמיכה של אוהדים משפיעה על משחק נתון... אני יודע על עצמי שזה בפירוש נתן לי פוש אדיר מההתחלה ולדעתי גם לכל הקבוצה (שלא לדבר על להוריד לקבוצה השניה את הביטחון).

אני יודע שהתוצאה הסופית הייתה ניצחון חלק אבל זה רק המשחק הראשון ואלו לא באמת פערי הרמות בין הקבוצות, אסור לשכוח שזו קבוצה שכבר הפסדנו לה פעמיים, קבוצה עם סגל מצויין ומאד מסוכנת- אסור להכנס לשאננות ולא נעשה את זה.

אני גם יודע שהרבה מכם מבועסים כמוני מהכדורגל ולפעמים זה מוציא את החשק מספורט בכלל... אבל דווקא בכדורעף אני חושב שיש הזדמנות לבוא ולהטריף, להשפיע על המשחק,לתרום לנצחונות ולגרום לשחקנים להיות עוד יותר גאים בסמל!

המשימה הקרובה שלנו היא כבר ביום שלישי הבא במוסינזון-אולם שתמיד קשה לנצח בו אבל תמיכה מאסיבית מהקהל שלנו יכולה לפעול בשני מישורים- גם להכניס ולשמור אותנו חזק במשחק, וגם לפגום ביתרון הביתיות של הוד השרון. מי שהיה בניצחונות הגדולים במוסינזון יודע איזו הרגשה מיוחדת זו!

מקווה שנשמור על רמה גבוהה לכל אורך הסידרה ומקווה שתתנו לנו את הדחיפה שאנחנו כ"כ צריכים- לפחות כמו היום ואם אפשר יותר - לא יהיה מאושר ממני...

בברכת צהוב עולה,

עמר

ראיתי אותכם בטלויזיה ואני מעריך אותכם המון על מה שאתם עושים והיית נהדר במשחק.

גאווה גדולה לראות אותכם משחקים ככה.

מכבי אימפריה.

עומר תודה לך ימלך.

על אתמול באמת אפשר להגיד שאנסנו אותם כמו זומבים.

אל תהיו אדישים, עם כל התסכול מהכדורגל, תבואו ותהנו ממכביזם טהור.

פעם היתה כתבה עם הכותרת: "מכבי זה לא קבוצה, מכבי זה מועדון".

אני פשוט שמח שאנשים כמוכם הם חלק בלתי נפרד ממכבי תל-אביב.

עם כל האכזבות של הכדורגל, כיף לאהוד מועדון כזה שיש קבוצות כמו הכדורסל והכדורעף, ובסוף עוד נראה משהו טוב גם מהכדורגל.

כמו שרשמתי בנושא הקודם, אני ממליץ לכולם להצטרף לסדרת הגמר הזאת ופשוט להנות ממכבי.

רגעים של נחת בין כל הבאסה שיש פה.

עומר אתה מלך! מגיע לכם יותר מלכולם את העידוד והתמיכה מהקהל

לגבי שלישי מקווה שיהיה מי שיעודד גם בשמי (לצערי יש לי מחוייבות קודמת שאני לא יכולה לצאת ממנה)... ונתראה במשחק האליפות (: