Jump to content

רבע גמר ליגת האלופות [המפגשים הראשונים, היום ומחר]

שי סרור

Recommended Posts

ניצחון כפול על צ'לסי זה הישג שאני לא זוכר כמוהו בשלבי הנוק אאוט של הצ'מפיונס בעשור האחרון. מרשים מאוד, כיף גדול לראות את גיגסי הלא נגמר. יהיה כ"כ כואב כשהוא יפרוש.

אני לא רואה בשאלקה מעבר לגימיק. 5-2 זה מרשים אבל מעיד יותר על אינטר ועל הבלחה מרשימה של הגרמנים, זה לא הופך אותם לקבוצה לגיטימית של חצי גמר ליגת האלופות. אתם תהיו בגמר.

למרות זאת, אני לא רואה את בארסה או מוריניו מפסידים לקבוצה הזאת.

שתי האנגליות לא הרשימו אותי מדי במפגש הכפול הזה, אני מוריד את הכובע בפני פרגי ביחס לסגל הלא מבריק שיש לו (גם לא אפור או גרוע, אנשים מגזימים, סגל טוב מאוד) שהוא בדרך לתואר באנגליה ולגמר ליגת האלופות.

אם אנחנו רוצים גביע, נצטרך לעבור בדרך את מוריניו ופרגוסון. אם נגבור על שניהם, נהיה באמת ראויים.

קובי,

תירגע,אתה עוד לא שם(ארבע פעמים נכשלת מול גרמניות בנוק אאוט-באיירן-2 דורטמונט-1 לברקוזן-1).

תאכלס?

אם מניו לא יעברו את שאלקה זה יהיה מביש.

אין שום סיבה אבל שזה יקרה האמת.

אבנר אני נוטה להסכים איתך, אני גם חושב שבארסה וריאל קבוצות יותר טובות ממניו אבל מדובר במשחק אחד שבו הכל יכול להיות. בטח שמדובר במניו.

אני באמת לא מבין אתכם. אתם עושים את מנצסטר יותר גדולה ממה שהיא באמת.

מדובר בקבוצה טובה ולא יותר. אם כל הכבוד מנצסטר לא מסוגלת לזכות בליגת אלופות, גם אם היא תתפוס את ריאל\בארסה ביכולת חלשה מאד.

מתן,

1-אני לא עושה את יונייטד גדולה יותר. אני פשוט אוהד אותה ושמח ומתרגש בהצלחותיה וכואב בכישלונותיה(היו 26 שנה כאלה). היו קבוצות מוכשרות יותר של יונייטד שלא הגיעו לחצי גמר או הובילו את הטבלה בשלב הזה. יש הרבה פרמטרים ומשתנים. חלון הזדמנויות לא נפתח תמיד, גם כשאתה מצויין(ראה ברצלונה בעונה הקודמת).

2-יש סיכוי שאנחנו רואים את הכדורגל אחרת. למה שאתה מגדיר בינוני , אני אולי מגדיר אחרת. לזכותי אומר, אני רואה תשעים אחוז ממשחקיה של יונייטד כבר המון שנים(כולל נוכחות בגמרים ובאולד טראפורד) .

קובי,

יונייטד פיבוריטית אבל ראינו כבר הכל בכדורגל, לטובה ולרעה. 180 דקות מול קבוצה גרמנית טובה, שמרוכזת רק בזה(בניגוד ליונייטד). טווח הטעויות הוא קטן בנוק אאוט. נקווה לטוב.

שאלקה לא קבוצה כזאת טובה. בטח שלא לרמות האלה.

זה נראה שאתה מכין את הקרקע במקרה של כישלון וזה לא מריח לי טוב.

אם מניו תכשל אז זה יהיה כישלון עצום שאבוי ואם יקרה.

אני לא אומר שהולכים להיות משחקים חד צדדים(למרות שבבית זה מה שיהיה) אבל פשוט אומר שמניו יהיו בגמר עם כל קושי כזה או אחר במידה ויצוץ.

שאלקה לא קבוצה כזאת טובה. בטח שלא לרמות האלה.

זה נראה שאתה מכין את הקרקע במקרה של כישלון וזה לא מריח לי טוב.

אם מניו תכשל אז זה יהיה כישלון עצום שאבוי ואם יקרה.

אני לא אומר שהולכים להיות משחקים חד צדדים(למרות שבבית זה מה שיהיה) אבל פשוט אומר שמניו יהיו בגמר עם כל קושי כזה או אחר במידה ויצוץ.

לא מכין שום כישלון, פשוט לא לוקח כמובן מאליו שום דבר(הייתי שם בברצלונה 99, אין מובן מאליו). צלסי יונייטד היה קרב במשקל כבד של חמישים חמישים שנגמר חלק יותר ממה שצפיתי.

גם לפני לברקוזן היינו פיבוריטים וזה לא התממש.גם בשנה שעברה שהובלת שלוש אפס בבית בדקה הארבעים.אם לא נעבור בוודאי שאתאכזב מאד, זאת מאן יונייטד ואני תמיד אצפה ממנה אבל יש עוד עבודה לעשות ואין שום עניין וטעם בלהקדים את המאוחר.

חוץ מבייל ו-VDV לא הייתי לוקח אף שחקן מטוטנהאם לקבוצת טופ בעולם.

לא מודריץ', לא פבליוצ'נקו, בטח שלא את קראוץ' שאני לא יכול לראות כבר שנים.

על ארון לנון אפשר להתווכח, אני לא חושב שהוא יציב מספיק. כנ"ל דפו.

אנגליה אחת הייתה חייבת להיות בחצי הגמר בגלל צ'לסי-יונייטד, שתי האנגליות האחרות הודחו עד עכשיו מהמפעל ובשני המקרים ע"י ספרדיות.

אם להוציא את ההשפלה המדהימה שליברפול נתנה לריאל בזמנו, בשנים האחרונות המאזן האנגלי-ספרדי נוטה בצורה ברורה לספרדים.

אה לא, זה לא אומר כלום על הבדלי הרמות בין הליגות. סתם כיף.

חוץ מבייל ו-VDV לא הייתי לוקח אף שחקן מטוטנהאם לקבוצת טופ בעולם.

לא מודריץ', לא פבליוצ'נקו, בטח שלא את קראוץ' שאני לא יכול לראות כבר שנים.

על ארון לנון אפשר להתווכח, אני לא חושב שהוא יציב מספיק. כנ"ל דפו.

אנגליה אחת הייתה חייבת להיות בחצי הגמר בגלל צ'לסי-יונייטד, שתי האנגליות האחרות הודחו עד עכשיו מהמפעל ובשני המקרים ע"י ספרדיות.

אם להוציא את ההשפלה המדהימה שליברפול נתנה לריאל בזמנו, בשנים האחרונות המאזן האנגלי-ספרדי נוטה בצורה ברורה לספרדים.

את VDV גם לא הייתי לוקח.

חוץ מבייל, אולי אולי את מודריץ' ודוסון.

את האדלסטון לא הייתי מביא למכבי.

חוץ מזה, כיף לך שריאל ניצחה?

אתה צוחק? אני מוכן שריאל תעוף בשלב הבתים כל שנה וש-3 אנגליות יהיו בחצי הגמר קבוע.

למרות שלפעמים אני לא יודע אם עדיף שמוריניו יפסיד וישתוק, או שמוריניו ינצח אנגליות ועומר ישתוק.

אבל כרגע אני מתעסק בשאלה איך דודו אהרון מתפרנס משירה.

אין הרבה חלוצים בעולם כמו ראול, מעטים מאוד החלוצים בעלי היכולות והאישיות כמו שיש לראול.

חלוץ ענק, גולר גדול, כמה קלאסה בשחקן אחד.

הלוואי ויקח את ליגת האלופות למרות שאני לא מאמין שזה יקרה, כל כך מגיע לו.

b_GRAN_ESTANDARTE_b_Raul.jpg

איך הגעת לזה?

כי לי זכור בשנים האחרונות שכמעט כל עונה היו 3 אנגליות בחצי.

ריאל כבר שכחה מזה ליגת האלופות עד העונה, בארסה היא היחידה שמייצגת את ספרד בכבוד באירופה בשנים האחרונות.

אתה מדבר על ייצוג בשלבים המאוחרים, שזה נכון כי מאז 2006 לא היו 2 ספרדיות בחצי הגמר, אבל התכוונתי במפגשי הראש בראש בין המדינות.

מאז 2006 כשברצלונה ניצחה את ארסנל בגמר ליגת האלופות (וסביליה עשתה 4-0 למידלסברו בגמר גביע אופ"א), הספרדיות ביתרון במפגשים ישירים.

תראה רק את ה-3 שנים האחרונות:

2010/11 - בארסה העיפה את ארסנל וריאל את טוטנהאם.

2009/10 - בשנה שעברה המפגש היחידי היה זה שבארסה העיפה את ארסנל.

2008/09 - ליברפול השפילה את ריאל וארסנל העיפה את ויאריאל, אבל זה השתווה לזה שבארסה העיפה את צ'לסי וניצחה בגמר את מאניו. אז הגיעו 3 אנגלית לחצי הגמר אבל האלופה הייתה מספרד.

מצטער מראש שהגענו לנושא השיחה ההזוי הזה.

אתה מדבר רק על 3 שנים אחרונות ורק על בארסה.

בארסה טובה יותר מארסנל ולכן העיפה אותה פעמיים וניצחה אותה בגמר. ריאל טובה מטוטנהאם.

ב08-09 בארסה נתקלה בקבוצות הטובות מאנגליה וניצחה ובצדק.

שנה לפני זה מניו ניצחה את בארסה בחצי ולקחה ת'גביע.

היתרון הוא ממש לא כזה נוטה לספרדים וגם אם כן אז זה נוטה רק לקבוצה אחת בספרד והיא בארסה שהיא ב3 שנים האלה באמת הקבוצה הטובה בעולם.

נושא הזוי אבל מעניין. מאזן ההדחות מ 99/00 ל 10/11 בשלבי הנוקאאוט.

99/00- בארסה את צ'לסי, ריאל את יונייטד.

00/01- לידס את דפורטיבו, ולנסיה את ארסנל ולידס.

01/02- יונייטד את דפורטיבו.

02/03- ריאל את יונייטד.

03/04- ארסנל את סלטה ויגו.

04/05- צ'לסי את בארסה.

05/06- ארסנל את ריאל ו-ויאריאל, בארסה את צ'לסי וארסנל.

06/07- ליברפול את בארסה, צ'לסי את ולנסיה.

07/08- יונייטד את בארסה.

08/09- ליברפול את ריאל, ארסנל את ויאריאל, בארסה את צ'לסי ויונייטד.

09/10- בארסה את ארסנל.

10/11- בארסה את ארסנל, ריאל את טוטנהאם.

ספרדיות: 12

אנגליות: 11

יכול להיות שפספסתי איזה משהו אז אל תפסו אותי במילה.

ב08-09 בארסה נתקלה בקבוצות הטובות מאנגליה וניצחה ובצדק.

הדבר היחיד שלא היה במשחק ההוא בין צ'לסי לבארסה זה צדק.

ראווווווווווווווווווולללללל :wubyellow3:

השופט היה באמת חרא אבל לשני הצדדים, אתה שוכח שבארסה היא זאת שהייתה ב-10 שחקנים מההרחקה של אבידאל ונפגעה לא פחות מהשיפוט.

71%-29% החזקה בכדור, שליטה מלאה במשחק ובונקר דוחה של צ'לסי. לא חושב שהצדק היה צריך להעלות אותם לגמר.

השופט היה באמת חרא אבל לשני הצדדים, אתה שוכח שבארסה היא זאת שהייתה ב-10 שחקנים מההרחקה של אבידאל ונפגעה לא פחות מהשיפוט.

71%-29% החזקה בכדור, שליטה מלאה במשחק ובונקר דוחה של צ'לסי. לא חושב שהצדק היה צריך להעלות אותם לגמר.

אולי לא הצדק, אבל בטח למפארד היה עושה את זה

בעזרת שניים - שלושה פנדלים של 100% שלא נשרקו

ראיתי את זה עכשיו כדי להזכר. וואלה צודק.

שמו כאן 5 פנדלים שאוהדי צ'לסי חושבים שהגיעו להם.

השני והרביעי זה פנדלים של 100%. הראשון והאחרון מאוד גבוליים אבל השלישי ממש לא פנדל.

http://www.youtube.com/watch?v=p1UihUqHKbU&feature=related

אתה רציני, הראשון לא פנדל?

השחקן אשכרה החזיק אותו כדי שלא ימשיך לכדור.