Jump to content

רבע גמר ליגת האלופות [המפגשים הראשונים, היום ומחר]

שי סרור

Recommended Posts

אני מרגיש כל כך רע עם עצמי

אני מרגיש קומוניסט אם כל השמחה לאיד הזאת

אבל יששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!

אי אפשר לשמוח כשזאנטי, קמביאסו, מיליטו וסטאנקוביץ' עצובים

מסכנים.

חברים שלי!!!!!1

מי היה מאמין שקבוצה שתוציא בשיניים תיקו מול הפועל תבקיע חמישיה בסן סירו מול אלופת אירופה...

ליגת האלופות :love4:

זה מראה על זילזול בשרמוטות,בדיוק כמו שריאל עד לפני כמה ימים זילזלו וקיבלו 1 והרסו למוריניו שיא וכמה ימים אחרי ריאל שוברת את טוטנאהם

אה ועוד משהו:

קאקה :wubyellow3:

אני פשוט חולה על השחקן הזה,ראיית משחק פשוט מטורפת,משום כלום הוא מרים כדור בדיוק לרגל של רונאלדו,רק להרים את הרגל וזה בפנים היה לרונאלדו לעשות

קודם כל, אני חייב מילה לראול.

פשוט שחקן ענק, כמו חלוץ גדול - גם בגיל 33, הוא לא מאבד את החוש להבקעת שערים, מקבל כדור ברחבה וכמו גדול עושה סיבוב ומשתלט עליו בצורה אומנותית וכובש בקלות, שחקן ענק.

איך זה בא לו כל כך בטבעיות.. מדהים.

ובקשר לאינטר? מפתיע ששאלקה ניצחו, אבל לא מפתיע כל כך שהם הביסו את אינטר.

מי שראה את הדרבי האחרון בין מילאן לאינטר ומי שרואה ליגה איטלקית יודע שלאינטר פשוט אין הגנה במשחקים האחרונים.

לוסיו פצוע, כנ"ל סמואל. ראנוקייה וקייבו/קורדובה חלשים מאוד, מילאן גם יכלו לפרק את אינטר בשבת ואם לא רוביניו האפס שהחטיא 3 מצבים בטוחים של 100% המשחק בשבת היה נגמר מינימום 6-0 למילאן.

הלוואי וראול יעלה לגמר ויקח את הגביע.. אבל ברור שזה לא יקרה לצערי.. חבל כי מגיע לו..

ולגבי טוטנהאם - אני לא יודע איך היה נגמר המשחק אם לנון היה משחק וקראוץ' לא היה מקבל אדום. אבל בטוח שזה לא היה נגמר ברביעייה.

הפציעה של לנון והאדום גמרו לטוטנהאם את הסיכויים, אבל גם ככה ריאל הייתה עולה לדעתי, במיוחד שיש לה שועל כמו מוריניו על הקווים.

קלאסיקו בוודאות בחצי, קשה לי להאמין שבארסה לא תדרוס.

ערב מהנה ביותר, ריאל דורסת, ראול כובש ולמעשה כנראה נזכה לעוד 2 משחקים ממנו בחצי גמר.

ריאל היום עם פגישת מחזור של פצועים - היגאווין, קאקה, רונאלדו, מרסלו. כמה זמן לא יצא לראות את כל אלה יחד במגרש....

תענוג לראות את קאקא והיגוואין חוזרים לשחק רגע לפני הקלאסיקו בחצי גמר

והכיי תענוג לראות את אינטר מושפלת עד עפר, סוג של נקמה אלוהית קטנה על המשחק של שנה שעברה בקאמפ נואו

:g:

אני יודע שיצאתי אלון מזרחי ושכתבתי את זה ידעתי מה תגידו..

בכל מקרה, הכוונה היא שלאינטר אין הגנה ועדיין לא ציפיתי ששאלקה ינצחו אותם.

אחד הימים השחורים בחיי גם מבחינה אישית וגם מבחינה ספורטיבית.

אינטר אהבת חיי חטפה את אחד ההשפלות הגדולות ביותר,ורעל שנאת חיי נצחה בצורה גדולה ומשכנעת.

נתנחם בקלאסיקו בשלב הבא,בו בארסה תלמד את הנבלות לקח.

איזה כיף לראות את ריאל דורסת ועם סגל מלא, ככה שבמידה והיא תפסיד לברצלונה שוב לאף אחד עכשיו לא יהיו תירוצים על ההשפלה שהם יקבלו מבארסה.

וברור לכולם שאם קראוץ' היה במשחק הכל היה אחרת.

וברור לכולם שאם קראוץ' היה במשחק הכל היה אחרת.

באורגינל לי זה לא ברור בכלל, עוד לפני המשחק היה לפחות לי ולמי שדיברתי איתו, שקוף שמדריד תדרוס

והפרומו השטותי של ערוץ הספורט כשאביחי שפיגלר אומר שמה שבטוח שזה יהיה המשחק הכי שקול ברבע הגמר

ראו שאפילו הוא לא האמין למה שהוא אמר והסיבה היחידה שאמרו לו להגיד את זה, זה בגלל שצ'לסי - יונייטד ישודר בערוץ 10. מביך.

חוץ מזה שקראוץ' מכר, בוודאות, ממקור ראשון, אחד שיודע. רות, סוף

ותאכלס אחי, אולי ריאל הייתה מנצחת בתוצאה נמוכה יותר, אבל נראה ל שגם טוטנהאם הייתה כובשת שער או שניים, כי הם פשוט קבוצה מיוחדת וסופר כישרונית ויכולים לעשות גול מחצי מצב. קראוץ' אדיר בכדורי גובה ובייל מטורף כקיצוני ובקלות טוטנהאם יכלה לעקוץ גם אתמול ב-10 שחקנים.

אבל לא נורא, העיקר שאבי נימני המלך וכבר שמעתי ליחשושים שהוא רוצה לצרף לרשימת הסטארים שלו גם את בייל, אבי לא מבזבז רגע, פשוט ענק!

ותאכלס אחי, אולי ריאל הייתה מנצחת בתוצאה נמוכה יותר, אבל נראה ל שגם טוטנהאם הייתה כובשת שער או שניים, כי הם פשוט קבוצה מיוחדת וסופר כישרונית ויכולים לעשות גול מחצי מצב. קראוץ' אדיר בכדורי גובה ובייל מטורף כקיצוני ובקלות טוטנהאם יכלה לעקוץ גם אתמול ב-10 שחקנים.

אבל לא נורא, העיקר שאבי נימני המלך וכבר שמעתי ליחשושים שהוא רוצה לצרף לרשימת הסטארים שלו גם את בייל, אבי לא מבזבז רגע, פשוט ענק!

אתה שונא אותו כבר בקטע אישי את אבי אה ?

כאילו הואלא נתן לך רגעי אושר מעולם

וכל החיים הוא עשה לך רק רע

חאלס עם זה כבר .