Jump to content

הפכנו לבדיחה של הליגה

Recommended Posts

הם אפילו לא שווים דיון.

פשוט חבורה של אפסים בניצוחו של עוד יותר אפס.

אנחנו פשוט בדיחה לא מצחיקה, זה אשכרה נראה כאילו מישהו עושה בכוונה כדי למחוק את מכבי.

הם אפילו לא שווים דיון.

פשוט חבורה של אפסים בניצוחו של עוד יותר אפס.

אנחנו פשוט בדיחה לא מצחיקה, זה אשכרה נראה כאילו מישהו עושה בכוונה כדי למחוק את מכבי.

לך לשדים,אנחנו מאוד מצחיקים את השרמוטות המזדיינים האלה שיחנקו עם האדום המסריח שלהם

מקווה שלפחות הם סובלים הרבה ממכבי בכדורסל

לך לשדים,אנחנו מאוד מצחיקים את השרמוטות המזדיינים האלה שיחנקו עם האדום המסריח שלהם

*לכי

*האמת שהם האחרונים שמעניינים אותי בימים אלה (ובכלל)

הקבוצה הזאת בושה.

עזבו את זה שמה שאנחנו רואים זה לא כדורגל, ועזבו את זה שכל שחקן כמעט במכבי מסתכל רק על עצמו והשחקנים הם אגואיסטים.

מה כבר ביקשתי? שילחמו? זה כל כך קשה? מה שמעניין את הזונות האלה זה רק הכסף שנכנס להם בסוף החודש, הם פשוט הולכים על המגרש וכל זה קורה במועדון הכי גדול בכדורגל ההישראלי עם העבר הכי מפואר.

לראות את זיו הולך על המגרש כשבלילי עובר אותו והוא אפילו לא מנסה לעצור אותו, לראות את בלילי עובר את סטרול בכל כך קלות וסטרול בכלל לא מנסה אפילו לסגור אותו..

לראות את פאביצ'ביץ' שלדעתי(ואני מקווה מאוד שאני טועה) קיבל צהוב בכוונה, הרים גם את היד כדי לסמן לשופט " תוציא אותי" ואפילו לחץ לו את היד, פשוט בושה.. ואפשר גם להמשיך

הקבוצה הזאת מביישת את הסמל, והעיקר בוזגלו שהוא בין היחידים שבאמת אכפת להם יושב ביציע(כמו גם דור מלול למשל..).

עם התנהלות כזאת, למה כבר אפשר לצפות? ככה נראת ההנהלה שלנו - בידיוק כמו היכולת של הקבוצה והיחס של השחקנים אליה, זה מה שאתם משדרים - וזה גם מה שתקבלו.

בהמשך למה שאתה אומר

כל מי שמהשדים ועכשיו צופה בנו

ד"ש מברצלונה .

נולדנו לסבול.

איינוגבה בוא למכבי ותביא איתך את קשטן.

דמאיו אתה המלך תבוא עם כל המטר חמישים שלך לפה תנהל אותנו כמו שצריך.

אבי נמני לא מאמן ניצחנו את אולימפיאקוס בפוקס.

אין לי כח לזה יותר.

רן, גם היום.

אני מבטיח לך, מכבי עוד תחזור. עוד יחזרו לפחד מהשם.

לכל קבוצה יש תקופות רעות ותקופות טובות, כל קבוצה בכל העולם. אין מה לעשות.

שלנו ארוכה וכ"כ כואבת. אני יודע, אני מבין.

אבל זה עוד יחזור, גם אם לא עוד שנה אז עוד שנתיים או 3 או 5.

את השם "מכבי" ואת המהות, אף קבוצה ואף שחקנים ואף הנהלה לא יקחו מאיתנו בחיים.

לא מבקש להרים תראש, לא יודע כמה זה פרקטי עכשיו.

אבל עמוק בלב, תשאיר את המקום עם האמונה.

נו באמת.

אם היה פורום ב 99' הייתי יכול לרשום בדיוק את אותה הודעה. מה השתנה לטובה מאז ?

תוציא את ההבלחה ב 2003 וההעפלה לצ'מפיונס, תביט על מה שקורה פה ב 15 שנים האחרונות, ותבין למה אין אמונה.

אמונה, במקרה הנוכחי, זה לנאיבים.

אתם יודעים, אנחנו הבדיחה של הליגה מ-79 ועד 91, מ-96 ועד 02, ומ-03 ועד היום. אין פה שום דבר חדש.

כל שנה מחדש אתם מדברים על להכניס לעצמנו לראש שבלה בלה בלה. בסדר, הכנסנו. זה שאתם לא, זה עניין שלכם.

מכבי כבר מעוררת רחמים...

עצוב לראות איך העסק מדרדר משבוע לשבוע...

מהרגע שמכבי איבדה את הסיכוי לרדוף אחריי המקום הראשון (תכלס זה היה כבר נגד הפועל חיפה..) אנחנו פשוט בנפילה... את אשקלון בקושי ניצחנו, עם עכו יצאנו בתיקו מגוחך, ותבוסות ל-ק"ש ונתניה... והיום? בסך הכל עוד משחק רע, במיוחד של ההגנה שנראית כמו כלום ושום דבר בלי ניבאלדו.

פאביצ'ביץ' עושה טעויות כל שבוע, ונראה כאילו הוא איבד את כל הבטחון שלו (גם אם הוא עושה דאבל עבודה בגלל שסטרול זה לא בלם), ועדיף שלא ישחק יותר אם ככה הוא ממשיך לעלות לנו בנקודות...

כנ"ל שטראובר שהטעויות שלו כבר עברו את גבול הטמטום ממזמן.

פשוט חוסר אונים כללי, מתסכל שמכבי לא מצליחה להתרומם מזה ושהשחקנים לא יכולים להרים את עצמם מהבור הזה שהם הכניסו את עצמם אליו בחודש וחצי האחרונים... 6 משחקים שמכבי אפילו לא מנסה לשחק כדורגל. לא יודע איך מתקדמים מפה... הדבר שהכי מתסכל הוא שלעונה נשארו 7 מחזורים, ואנחנו הולכים לאבד את המקום השלישי ואת אירופה מאוד מאוד מהר בקצב הזה... אבל בתכלס, אולי עדיף לבנות קבוצה בלי אירופה על הראש.

בסך הכל עוד משחק רע, במיוחד של ההגנה שנראית כמו כלום ושום דבר בלי ניבאלדו.

עכשיו החיסרון של ניבאלדו זה הבעיה? הבן אדם לא שיחק חצי עונה, ועדיין היתה לך את ההגנה הכי טובה בליגה.

עכשיו החיסרון של ניבאלדו זה הבעיה? הבן אדם לא שיחק חצי עונה, ועדיין היתה לך את ההגנה הכי טובה בליגה.

תגיד על מה אתה מדבר?

ניבאלדו נפצע במשחק הראשון של מוטי, ומאז אנחנו נהיינו מסננת שערים. לפניי זה, ניבאלדו היה כשיר לרוב משחקי הליגה שנמני את מזרחי ניהלו.

אנחנו בדיחה כבר שנים. עכשיו נזכרתם?

כמות הקבוצות שבאות ומשפילות אותנו גדלה כל שנה.