Jump to content

יום שבת, נוער: מכבי ת"א מול הפועל ר"ג

שומע מ

Recommended Posts

משחק אליפות של הנוער בבלומפילד מלא- כניסה חינם או 10 ש"ח לכרטיס.

גם תענוג לאוהדים וגם יכין את השחקני נוער למשחקים מול מגרש מלא (בצהוב).

חלום :wubyellow3:

הלאה!

אגב רק שתדעו

אבא של השוער הליצן הזה של הפועל בא לניר לוין והתחיל לבכות לו שזה לא בסדר מה שעושים לבן שלו ושזה לא ספורטיבי ובלה בלה בלה

מזל שלא ייצא ממנו שחקן ככה הוא לא יצטרך להתמודד עם זה בעתיד באצטדיונים.

לא מבין איך אין להם בושה להתלונן שהם הפסידו בגלל השופטים אחרי שהיה שיפוט מגמתי לטובתם כל המשחק.

לגבי השחקנים.

מן הסתם לא כולם יגיעו רחוק ולבוגרים שלנו אבל יש אחלה דור ואלה הבולטים לדעתי:

1. המצטיין היום- אמסלש, מאוד מזכיר את אלברמן בסגנון משחק שלו אבל הבעיה שלו היא המבנה הפיזי הצנום שלו, הוא נראה כמו הבן של סידיבה.

2. דור מיכה- כבר עכשיו שחקן הרכב לגיטימי בבוגרים לדעתי, אחלה חכמת משחק יש עליו.

3. המגנים+ריף פרץ- מקווה שנראה אותם מחזיקים תהרכב בשנים הקרובות, במיוחד אורי כהן, רק שיהיו טיפה פחות עצבניים.

עד שנפלנו על שחקנים שאשכרה יודעים להרים תוך כדי תנועה,צריך לשבט אותם.

סהכ אחלה אווירה ואחלה קבוצה

היה תענוג

בקשר ל"תקוות לעתיד" ולא רק מהיום.

שני המגנים שלנו גם בנויים נהדר, גם יודעים לעשות את העבודה בהגנה ופאקינג יודעים להרים (ועוד בתנועה!) הלוואי ושניהם יהפכו לשחקני הרכב בשנים הקרובות, הלוואי.

ריף פרץ נהדר, לא מהיום. אמסלש היה נראה לא רע בכלל אבל הוא באמת קטן פיזית. לא יודע אם אפשר עם מבנה גוף כזה להיות קשר אחורי ברמה מספיק גבוה.

ובהתקפה? גם אם לא הלך להם היום. גאל מרגוליס ומואנס דבור. שניהם אדירים, באמת. יש להם הכל. בטוח שהם יכולים להיות שחקני ההתקפה העתידיים של מכבי.

גם במשחק לא כל כך טוב של הנוער, הם הבקיעו שלושה שערים וניצחו את המשחק.

היה כייף לראות את הלחימה והרצון שלהם. יש לנו שחקנים נפלאים, בתקווה לראות אותם בבוגרים.

עוד שבועים מול חיפה, תגיעו.

אני מגיע למשחקים של הנוער ופשוט לא רוצה שזה יגמר.

נורט טרנדי להשוות את הקבוצה הבוגרת הכושלת שלנו אל מול קבוצת הנוער המצליחה, אבל אי אפשר להתעלם מההבדלים. אין מה לעשות.

אתה רואה בנוער איך כולם רוצים את הכדור, כולם יודעים שבשביל להרוויח אותו צריך לרוץ, לעשות תנועה, לרצות אותו ולא לפחד ממנו. החיבור גם בין השחקנים הוא מדהים.

כיף כיף כיף

אפשרי להרים את כל הסגל של הנוער לבוגרים? נראה לי רעיון ענק להעלות את כולם ולהשאיר לידם 6~7 שחקנים מהבוגרת.. קרה פעם?

חברים, אני מבין את ההתלהבות מהנוער והם באמת נראים טוב

אבל אני מציע לכם לקחת בפרופורציות, יש שם שחקנים טובים, אבל גם דודו אברהם היה כוכב בנוער.

מה גם שהם קבוצה מאוד קבוצתית, בעיקר כקבוצה, שכל הקבוצה רצה ולוחצת.. כיחידים (מה שכרגע קורה במכבי בוגרים)

אנחנו עוד לא ראינו אותם.

בקיצור, שימשיכו ככה, ונקווה שישפיעו על הבוגרים קצת מבחינת רצון, לחץ ותנועה בלי כדור.

אבל עדיין, קחו בפרופורציות.

זה שאמר להרים את כל קבוצת הנוער לבוגרים אין לך מושג איזה הבדל זה בין לשחק בנוער לבין לשחק בבוגרים אם מכל הקבוצה הזאת תרוויח שתי שחקנים טובים ולא חרטה תגיד תודה רוב הילדים שנושרים מהכדורגל מסיבות מקצועיות זה משתי סיבות 1- המעבר משבעיות ל11

2- המעבר מנוער לבוגרים

ברור שלא הסגל כולו, אבל להשאיל לקבוצות קטנות את מי שצריך ולהעלות לבוגרים את מי שמוכן מנטלית ופיזית

ובסה?כ שיחזרו לשחק ביחד בבוגרים עוד 2 עונות...

אם יעמדו מעל התהליך הזה האנשים הנכונים זה יכול להיות הצעד הכי יעיל והכי טוב שהקבוצה עשתה בשנים האחרונות בין אם זה למיטשענק ובין אם זה לאוהדים.

אבל זאת סתם חשיבה של אמצע שיעור היסטוריה....

חברים, אני מבין את ההתלהבות מהנוער והם באמת נראים טוב

אבל אני מציע לכם לקחת בפרופורציות, יש שם שחקנים טובים, אבל גם דודו אברהם היה כוכב בנוער.

מה גם שהם קבוצה מאוד קבוצתית, בעיקר כקבוצה, שכל הקבוצה רצה ולוחצת.. כיחידים (מה שכרגע קורה במכבי בוגרים)

אנחנו עוד לא ראינו אותם.

בקיצור, שימשיכו ככה, ונקווה שישפיעו על הבוגרים קצת מבחינת רצון, לחץ ותנועה בלי כדור.

אבל עדיין, קחו בפרופורציות.

כיחידים יש ניצוצות מכמה שחקנים, אבל אני מעדיף שחקנים שהם חלק מקבוצה, וכאלה יש לנו הרבה בנוער.

מלמדים אותם יסודות שאין לנו בבוגרים (כמו שאמרת, לחץ ותנועה בלי כדור), ואנחנו נרוויח מזה הרבה בעתיד.

האמת?

זה בכלל לא משנה כמה שחקנים מהנוער הזה יצליחו או לא יצליחו(למרות שאני מאמין שיצאו משם 4 שחקנים שיובילו אותנו בעתיד).

רק מלראות אותם משחקים, את המחוייבות ושמחת החיים שלהם, משחקים מהרגש, מרגש לראות שחקן כמו אורי כהן, המייקון הישראלי(נו לפחות מבחינת המראה...), לא מוותר לרגע, צועק לחברים הגול עוד יגיע, נכנס לתאקלים, רב שצריך, פשוט חיי את המשחק ואת מכבי.

השחקנים קלטו שהשוער של ר"ג מתגרה בנו(אל תבכה חמוד)ומבזבז זמן, ולא פיספו הזדמנויות להכנס בו, במיוחד אורי כהן וכמובן אלירן ג'ורג' שבא אליו בפנדל בזמן שהוא בא לשופט בטענות "שב בשקט ותחזור לשער, אני אזיין אותך"

משחק גדול לא היה, אבל הנחישות והאמונה שלהם שהגול עוד יגיע זה מה שהביא להם את הניצחון בסוף.

הגול הראשון, היה פשוט מהלך כדורגל ענק של חילופי מסירות בשטח קטן ושליחת כדור ענקית לקהת שלבד מול השוער עבר אותו וגילגל לרשת, גול גדול.

וכמובן איך שכחתי,

איזה כיף ומרגש היה לראות את נמני בק"ש :wubyellow3:

נימני היה שם :o

לא האמנתי שנראה אותו בק"ש כל כך מהר אחרי הפיטורים.

בחיי שאני מתגעגע אליו. :wubyellow3: